Dodaj do ulubionych

Komentarz. Optymizm - coś pomiędzy prawdą a fał...

03.07.09, 22:52
Ło Boziu! Jeśli mam być szczera, to mnie to śmieszy - przynajmniej
się facet przyznał do błędu... Czy Domański się kiedykolwiek
przyznał do swoich błędów czy mi coś umknęło?
Jak widać szczere chęci i optymizm (jak dla mnie coś pomiędzy
nadzieją i rzeczywistością) nie wystarczą, bo w Polsce pod względem
edukacji czasem i Salomon z pustego nie naleje...
Przynajmniej zawsze lepiej jest pałać optymizmem niż złośliwością
(czymś pomiędzy prawdą a fałszem).


Obserwuj wątek
    • l.i.l.a.b.a.j.ona Komentarz. Optymizm - coś pomiędzy prawdą a fał... 03.07.09, 22:53
      Thank you! :)
    • Gość: sen Re: Komentarz. Optymizm - coś pomiędzy prawdą a f IP: *.radom.vectranet.pl 03.07.09, 23:12
      No prosze, gwiazda forum wyłuszczyła z wrodzonym sobie "wdziękiem i
      intelektem" o czyjejś złośliwości. A kysz czarna mysz!
      • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 03.07.09, 23:15
        Obawiam się, że ty też mylisz optymizm ze złośliwością... lol :)
    • Gość: sen Komentarz. Optymizm - coś pomiędzy prawdą a fał.. IP: *.radom.vectranet.pl 03.07.09, 23:17
      mimo wszystko,
      a fe
    • axel-1033 Re: Komentarz. Optymizm - coś pomiędzy prawdą a f 04.07.09, 08:34
      >Nic dodać i nic ująć .
      • Gość: mała Re: Komentarz. Optymizm - coś pomiędzy prawdą a f IP: *.internet.radom.pl 04.07.09, 10:38
        yntelektualystka sie odezwala!
        • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.07.09, 16:54
          No to w sumie dobrze, bo już myśleliśmy, że się utopiłaś we własnym
          chlewie...
    • Gość: Keeni Komentarz. Optymizm - coś pomiędzy prawdą a fał.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.09, 10:47
      I to się nazywa dziennikarstwo? Przecież komentarz w takiej formie jest
      niedopuszczalny. Krytykuje się rektora za rozwój politechniki, a wypisuje się
      bzdury. Zresztą, nie po raz pierwszy dziennikarze, a raczej pseudo dziennikarze
      z radomskiej gazety udawadniają jak marnymi są pismakiami.

      ps. Pozostaje mi tylko jedno, przeprosić Was Czytelnicy za ich "niby kunszt
      dziennikarski". Żal Panie Domański i wstyd
      • Gość: WR Jest jeszcze brutalna rzeczywistość! IP: *.radom.vectranet.pl 04.07.09, 12:31
        Przejawiajaca sie głupotą polityków central czołowych partii.
        Ostatnio PO, PiS i pozostali prześcigali się w pompowaniu pieniędzy
        w UJ. Efekt? UJ otrzymał bajońską forsę. O którą nawet nie zabiegał
        w tej wysokości. Być może nie będzie nawet w stanie jej wykorzystać.
        Min. Kudrycka ostrzegała, że odbije się to zdecydowanie na
        finansowaniu pozostałych uczelni. I uczelnie typu PR będą zdychać z
        głodu. Oto Polska właśnie!
      • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.07.09, 20:37
        Gość portalu: Keeni napisał(a):

        > I to się nazywa dziennikarstwo? Przecież komentarz w takiej formie
        jest niedopuszczalny. Krytykuje się rektora za rozwój politechniki,
        a wypisuje się bzdury. Zresztą, nie po raz pierwszy dziennikarze, a
        raczej pseudo dziennikarze z radomskiej gazety udawadniają jak
        marnymi są pismakami.

        Tak, też jestem zdania, że na początek fragment "Optymizm - coś
        pomiędzy prawdą a fałszem" w tytule powinien zostać opatrzony na
        końcu znakiem zapytania... :D

        > ps. Pozostaje mi tylko jedno, przeprosić Was Czytelnicy za
        ich "niby kunszt dziennikarski". Żal Panie Domański i wstyd

        To Pan, Panie Rektorze? =)

    • Gość: Trazybul Re: Komentarz. Optymizm - coś pomiędzy prawdą a f IP: *.adsl.inetia.pl 04.07.09, 13:41
      >Przynajmniej zawsze lepiej jest pałać optymizmem niż złośliwością
      (czymś pomiędzy prawdą a fałszem).


      Skoro tak, to może być wreszcie zaczęła to pałanie?
      • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.07.09, 16:23
        Ależ ja pałam tym optymizmem od samego początku! Że się łaskawie
        od...szczypułkujesz. :)
        • Gość: Trazybul Re: Re IP: *.adsl.inetia.pl 04.07.09, 16:29
          Coś tego pałania po tobie nie widać. A twoją uprzejmą prośbę spełnię pod warunkiem, że napisze tutaj coś dobrego o kimkolwiek z wyjątkiem siebie :)))))
          • Gość: Trazybul Re: Re IP: *.adsl.inetia.pl 04.07.09, 16:38
            A twoją uprzejmą prośbę spełnię pod warunk
            > iem, że napiszesz tutaj coś dobrego o kimkolwiek z wyjątkiem siebie :)))))
            • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.07.09, 16:53
              Najbardziej w głowie utkwiły mi ostatnio
              -> oczytanie -> b_ani
              -> gentelmeńskie maniery i styl wypowiedzi -> jasia_fasolasido
              -> szczerość serca -> yody

              Oł noł, trazybula spuściłam...? :)

              I tak się nie odwali... :( Skończyły mu się pigułki więc jesteśmy
              skazani na jego odchyły... niewykluczone, że pod innym nickiem.
              • Gość: Trazybul Re: Re IP: *.adsl.inetia.pl 04.07.09, 17:20
                Sama się odwal, Lilabajo jedna.
                • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.07.09, 17:33
                  Na zawsze - jak spłyniesz w ekspresowym tempie z tego forum. Nie
                  jesteś tu wcale potrzebny, z tym swoim wątpliwej urody poczuciem
                  humoru!
                  • Gość: Trazybul Re: Re IP: *.adsl.inetia.pl 04.07.09, 17:48
                    Nie tylko nie zniknę z tego forum, ale mam zamiar przenieść się do Radomia i w nim zamieszkać. Oczywiście kieruje mną wyłącznie chęć bycia bliżej ciebie, o Lilabaj.
                    • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.07.09, 17:53
                      > Oczywiście kieruje mną wyłącznie chęć bycia bliżej ciebie, o
                      Lilabaj.

                      Pfff! Bo ty pierwszy i ostatni? Nieeee... :P
                      • Gość: Trazybul Re: Re IP: *.adsl.inetia.pl 04.07.09, 18:08
                        Nie pffyfaj.
                        • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.07.09, 20:13
                          Tylko i wyłącznie w twoim przypadku w ostatnim czasie to "pfff"
                          nabiera sarkazmu w swym wyrazie i przestaje być komplementem, a
                          staje się informacją o tym, że mam stalkera... pfff, jakbym się
                          ciebie bała :D.
                          • Gość: Trazybul Re: Re IP: *.adsl.inetia.pl 04.07.09, 20:38
                            > mam stalkera...

                            A kto dzisiaj zaczepiał Trazybulka? I to w dodatku w ogóle nie po dżentelmeńsku!


                            >jakbym się
                            > ciebie bała :D.

                            Masz rację, że się boisz, właśnie cię namierzam w tej twojej Kowalce. Bój się Trazybula, uuuuuuuuuuu....
                            • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.07.09, 20:45
                              Gość portalu: Trazybul napisał(a):

                              > Masz rację, że się boisz, właśnie cię namierzam w tej twojej
                              Kowalce. Bój się Trazybula, uuuuuuuuuuu....

                              Bez urazy dla mieszkańców Kowali, uważaj trazybul, bo z tym
                              swoim "GPSem" ostatecznie wylądujesz na jakiejś
                              mmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuu..... i kto ci potem będzie obcierał mleko
                              spod nosa na forum? No kto? :)
                              • Gość: Trazybul Re: Re IP: *.adsl.inetia.pl 04.07.09, 20:54
                                Aż se sprawdziłem. Sądząc po galerii gmina Kowala, raczej spotkanie z mućką mi nie grozi. Jest tam: rzepak, krzaczki, trawa, kapliczka, kilka drzew, myszołów. Więcej nic nie ma, co by się nadawało do pokazania?
                                • Gość: Trazybul Re: Re IP: *.adsl.inetia.pl 04.07.09, 20:59
                                  A, i jeszcze szosę macie. Ale wam fajnie...
                                  • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.07.09, 22:18
                                    A co? Ty się wychowywałeś bez szosy czy wolałeś trasę do szkół
                                    pokonywać drutami elektrycznymi? To już cię teraz rozumiemy... :( i
                                    szczerze współczujemy wychowywania się z ptaszkami...
                                    • Gość: Trazybul Re: Re IP: *.adsl.inetia.pl 05.07.09, 13:36
                                      Dlaczego współczujesz mi wychowywania się z ptaszkami? Nie lubisz ptaszków?
                                • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.07.09, 22:14
                                  > Jest tam: rzepak, krzaczki, trawa, kapliczka, kilka drzew,
                                  myszołów. Więcej nic nie ma, co by się nadawało do pokazania?

                                  Nie wiem, zapytaj mieszkańców samej Kowali lub autorów strony,
                                  geniuszu pd siedmiu boleści... Ponownie... :/
                                  • Gość: Trazybul Re: Re IP: *.adsl.inetia.pl 05.07.09, 13:37
                                    Mieszkanka Radomia nazywa się Radomianka, a mieszkanka Kowali to chyba Kowalanka. Mogę zwracać się do ciebie per Kowalanko?
    • l.i.l.a.b.a.j.ona Komentarz. Optymizm - coś pomiędzy prawdą a fał... 04.07.09, 17:50
      Hi hi, a jak sobie spritnie zostawili same pochlebne komentarze pod
      artykułem! Nie ma to jak manipulacja, nawet swoimi szarymi
      komórkami, he he.
      • Gość: murzin Może by Admin skończył ten żalośny bełkot? IP: *.radom.vectranet.pl 04.07.09, 22:57
        jak w temacie. Już drugi raz a przecież do 3 razy sztuka
        • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.07.09, 23:04
          murzin jest zazdrosny! murzin jest zazdrosny!
          Nie podejrzewałabym cię o takie malkontenctwo rili.
          • l.i.l.a.b.a.j.ona Oł sorry, 04.07.09, 23:12
            Żeby do murzina dotarło powinnam była napisać:

            murzin jest zaźdrośny! murzin jest zaźdrośny!
            Nie podejziewałabym cię o takie malkońteńćtwo rili.
            • Gość: majkut Re: Oł sorry, IP: *.radom.vectranet.pl 05.07.09, 07:59
              Odnoszę wrażenie że ta cała głupkowata"lilabaj" już całkiem do reszty ocipiała.
              • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 05.07.09, 08:14
                Odnoszę wrażenie, że z ciebie też niezła "c.pa"...
                • Gość: murzin obserwuję Cię od dawna IP: *.radom.vectranet.pl 05.07.09, 12:45
                  Raz tylko, z Tobą, był to dialog na jakimś poziomie.
                  Na ogół lubisz prowokować miernoty do inwektyw na Twój temat.
                  Piszesz pracę przejściową?
                  Dajesz się też wciągać sfrustrowanym, stosującym za dużo praktyki
                  brata Onana, pijącym mózgotrzepy, do dyskusji na każdy nawet
                  najbardziej banalny temat. Po paru haotycznych wpisach przechodzicie
                  do wciskania sobie pochodzenia, wykształcenia, charakteru i
                  wypominacie rodznę do 10 pokolenia wstecz.
                  A może Ty się nudzisz?
                  To idź na spacer gdziekolwiek jesteś. Spójrz na zieleń jeszcze nie
                  spaloną przez słońce. Niech Twoje oczęta odpoczną od czekania przed
                  monitorem na kolejną zaczepkę.
                  Naprawdę ostatnie słowo nie musi należeć do Ciebie. Bawi Cię ten
                  Twój dyskutant, Tryzubol?
                  • Gość: Trazybul Re: obserwuję Cię od dawna IP: *.adsl.inetia.pl 05.07.09, 13:35
                    >Bawi Cię ten
                    > Twój dyskutant, Tryzubol?

                    Trazybul, panie analfabeto, wódz ateński z czasów wojny peloponeskiej. Skoro opanowałes umiejętność czytania, to zrób z niej użytek i trochę sobie poczytaj.
                    • Gość: jerzy zomowiec Re: obserwuję Cię od dawna IP: *.lublin.mm.pl 05.07.09, 15:05
                      Panie Trazybul.Coś mi się wydaje że ten Pana nick jest przeciwny
                      aby Pan go szargał i już dwukrotnie wcisnął Panu właściwą
                      alternatywę.Pewnie jest adekwatna do Pana osoby/usposobienia.Co ż
                      tym tryzubalem że Cię tak irytuje.Czy możesz wyjaśnić te intuicyjne
                      przeoczenia moje wcześniejsze a teraz następnego forumowicza?Jeżeli
                      nie możesz to nie odpisuj nic dobrze ?postaram się sam poszperać i
                      może sobie wyjasnię co tak Cię ubodło dwukrotnie i w moim przypadku
                      całkowicie przypadkowo.Pozdrawiam
                  • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 05.07.09, 15:39
                    Gość portalu: murzin napisał:

                    > Raz tylko, z Tobą, był to dialog na jakimś poziomie.

                    Żałuję, że wówczas nie zareagowałam na twoje dziwne inwektywy...
                    Nie byłabym dzisiaj zszokowana...

                    > Na ogół lubisz prowokować miernoty do inwektyw na Twój temat.

                    A gdzie jest napisane w regulaminie forum, że będą na nim jedynie
                    ludzie zdolni do normalnej dyskusji? Miernoty zawsze się gdzieś
                    znajdą, i albo nauczyć się z nimi żyć i radzić, albo będziesz całe
                    życie uciekał przed asertywnością.

                    > Dajesz się też wciągać sfrustrowanym, stosującym za dużo praktyki
                    brata Onana, pijącym mózgotrzepy, do dyskusji na każdy nawet
                    najbardziej banalny temat.

                    To tylko część terapii, której się za moim przewodnictwem
                    podjęli... :)

                    > Po paru chaotycznych wpisach przechodzicie do wciskania
                    sobie pochodzenia, wykształcenia, charakteru i wypominacie rodzi
                    nę do 10 pokolenia wstecz.

                    Nie rozumiem, będziesz musiał przytoczyć fragmenty owych wypowiedzi.
                    Zdołasz?

                    > A może Ty się nudzisz?

                    Nie, testuję swoją asertywność. :) To dobre przed miernotami w
                    realu...

                    > Niech Twoje oczęta odpoczną od czekania przed monitorem na kolejną
                    zaczepkę.

                    Ilekroć wchodzę na forum, bo mam nadzieję, że ktoś konstruktywnie
                    skrytykuje moje komentarze do artykułów przekonuję się, że za każdym
                    razem gdy widzę wątek, w którym się udzielam "na górze", znowu
                    głównie się mnie czepiają jakieś oszołomy... A czyj to oznacza jest
                    problem??? MÓJ???? LOL, ROTFL, LOL, ROTFL...

                    > Naprawdę ostatnie słowo nie musi należeć do Ciebie.

                    To mi to udowodnij rzeczowymi argumentami, pozbawionymi osobistych
                    wycieczek. Potrafisz jeszcze?

                    > Bawi Cię ten Twój dyskutant, Tryzubol?

                    Czasem nawet bardzo. Ty się nie śmiejesz z ludzkiej głupoty? Nawet
                    swojej? Och, jak mi cię żal...




                    • Gość: murzin szkoda słów IP: *.radom.vectranet.pl 05.07.09, 22:53
                      Nigdy nie rzucałem inwektyw na Ciebie.
                      Jesteś dziś strasznie agresywna. Rozpoczynasz wątki,później znikają
                      Ci z oczu. Zaczynasz go jeszcze raz pod innym tytułem, cóż za
                      gonitwa myśli. A może oczka nie odpoczęły zgodnie z moją sugestią.
                      Może za dużo napoi energetyzujących. A może się nudzisz?
                      Porozmawiaj o dzwonkach gazowych (to mój kolejny projekt)
                      Bardzo lubię się z siebie śmiać.
                      • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 05.07.09, 22:57
                        W którym miejscu komentujesz komentarz Kępki miernoto? Tu? - "Bardzo
                        lubię się z siebie śmiać"?
                        • Gość: murzin cytat z lilabaj IP: *.radom.vectranet.pl 05.07.09, 23:04
                          nie lubię cytować, oznacza toczasami problemy z koncetracją, ale
                          zacytuję - Ciebie:
                          "Czasem nawet bardzo. Ty się nie śmiejesz z ludzkiej głupoty? Nawet
                          swojej? Och, jak mi cię żal..."
                          Dlaczego mi ubliżasz? Nie masz innych argumentów?
                          • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 05.07.09, 23:08
                            K...! Jaki psychol!
                            • Gość: murzin zaczyna być niebezpiecznie IP: *.radom.vectranet.pl 05.07.09, 23:12
                              To jednak chyba nie Ty. Ktoś się podpisuje Twoim nickiem, a może
                              jednak...
                              • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 05.07.09, 23:19
                                Odpalantuj się wreszcie!
                            • axel-1033 Re: Re 05.07.09, 23:17
                              -Moderator!!!!! co tu się dzieje na tym forum to jest obraz nędzy i rozpaczy jak sie to czyta.
                        • Gość: ben Re: Re IP: *.radom.vectranet.pl 05.07.09, 23:18
                          Panie Domański,mam prośbę. Osobistą. Bardzo proszę aby pan sprawił
                          by to "coś", co tak namiętnie bryka po forum na "L z kropkami w
                          nicu" po prostu wyłączyć. Ot Tak, jak to się robi ze światłem.
                          Pstryk i już. Po prostu boje się by to "coś" nie wypadło mi z
                          lodówki. Dziękuję za zrozumienie.
                          • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 05.07.09, 23:40
                            Pffff! Właśnie zachęciłeś mnie do tego, by zacząć prowadzić bloga i
                            na bieżąco komentować z oddali wydarzenia na radomskiej scenie
                            polityczno-społecznej... :D
                            Jesteś więc na mnie s k a z a n y :).

                            To ty masz lodówkę? Wydajesz się być z tych, którzy żywią się
                            wyłącznie mrożonkami...
                            • Gość: murzin brak logiki, albo nie gotujesz IP: *.radom.vectranet.pl 05.07.09, 23:43
                              To ty masz lodówkę? Wydajesz się być z tych, którzy żywią się
                              wyłącznie mrożonkami...
                              • l.i.l.a.b.a.j.ona murzin = brak myślenia abstrakcyjnego 05.07.09, 23:47
                                Daruj sobie więc i logikę...
                • Gość: fafik Re: Re IP: 77.255.106.* 13.09.09, 13:14
                  ale ta l.i.l.a.b.a.j.ona jest porąbana całkowicie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka