Dodaj do ulubionych

onyks - wątpliwości

14.12.11, 09:55
Ostatnio usłyszałam, ze onyks jest dobrym kamieniem dla koziorożca, proponuje ochronę i stabilność przy wewnętrznych obciążeniach i negatywnych wpływach zewnętrznych. Wyrównuje ciało i ducha ale podobno "zabiera bliskich".
Ostanie stwierdzenie trochę mnie przeraziło. Z jednej strony przydałoby mi się wzmocnienie wewnętrzne, stanowczość ale nie koniecznie chcę się rozwieść.
Ktoś może mi to wyjaśnić.
Obserwuj wątek
    • amatemi Re: onyks - wątpliwości 29.12.11, 11:53
      Onyks jest przepięknym kamieniem, bardzo magnetycznym (tak go odbieram). Ja proponuję, abyś poczuła ten kamień sama. Wtedy będziesz wiedziała, co on Tobie przynosi.
      Może się okazać, że Tobie objawi się zupełnie inna jakość tego kamienia, niż ta, o której czytałaś.
      A swoją drogą nie ma takiego kamienia, który zmieni Tobie życie na siłę. Może Ci pomóc pewne rzeczy zobaczyć, uświadomić je sobie, ale to Ty podejmujesz decyzje i działania w swoim życiu i tylko Ty jesteś za nie odpowiedzialna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka