Gość: mrofcak
IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl
04.06.04, 19:39
Najlepsze czyli najfajniejsze oczywiście. Przed wyborem szkoły wydawało mi
się, że I LO. Heh, po dwóch latach w tej szkółce mogłabym sie tutaj
kłócić... Jednak jakbym miała wybierać jeszcze raz? ... I LO !!! ;)