Gość: dzystek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 12:47 Kto był na meczu z Radlinem ? moze kilka słowek jak było ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kiepu Re: Siatkówka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.06, 18:57 A dlaczego ta kiepska telewizje Rz. nie transmituje meczy resowi to tv to jedno guwno Odpowiedz Link Zgłoś
artur_norris Re: Siatkówka 12.03.06, 18:08 Nie transmituje bezpośrednio, ma retransmisje z meczy z Rzeszowa.Na żywo nie może bo cała liga ma podpisaną umowę z Polsatem i mecze lecą na Polsat Sport i TV4. Odpowiedz Link Zgłoś