Dodaj do ulubionych

Siatkówka

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 12:47
Kto był na meczu z Radlinem ? moze kilka słowek jak było ?
Obserwuj wątek
    • Gość: kiepu Re: Siatkówka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.06, 18:57
      A dlaczego ta kiepska telewizje Rz. nie transmituje meczy resowi to tv to jedno
      guwno
      • artur_norris Re: Siatkówka 12.03.06, 18:08
        Nie transmituje bezpośrednio, ma retransmisje z meczy z Rzeszowa.Na żywo nie
        może bo cała liga ma podpisaną umowę z Polsatem i mecze lecą na Polsat Sport i TV4.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka