Dodaj do ulubionych

DZIEŃ DZIECKA

IP: *.inquad.com / *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.05, 10:54
Na tym forum pozdrawiam wszystkich dzieciaków w dniu ich ŚWIĘTA.W końcu
wszyscy jesteśmy dziećmi.Jak tam ten uroczy dzień spędzacie i jakie prezenty
dostajecie.A może na lody???
Obserwuj wątek
    • morse Re: DZIEŃ DZIECKA 02.06.05, 06:58
      Nio ja tez pozdrawiam. Nie pisalem bo musialem odpoczac. Ja juz nie mam od kogo
      prezentow dostawac z okazji dnia dziecka. ;(((
      Wszystkie dzieci jednak pozdrawiam, chociaz watpie czy jakies tutaj wogole
      zagladaja ;))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka