Gość: Maja IP: *.inquad.com / *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.05, 10:54 Na tym forum pozdrawiam wszystkich dzieciaków w dniu ich ŚWIĘTA.W końcu wszyscy jesteśmy dziećmi.Jak tam ten uroczy dzień spędzacie i jakie prezenty dostajecie.A może na lody??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
morse Re: DZIEŃ DZIECKA 02.06.05, 06:58 Nio ja tez pozdrawiam. Nie pisalem bo musialem odpoczac. Ja juz nie mam od kogo prezentow dostawac z okazji dnia dziecka. ;((( Wszystkie dzieci jednak pozdrawiam, chociaz watpie czy jakies tutaj wogole zagladaja ;)) Odpowiedz Link Zgłoś