Gość: xxx
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.12.06, 21:53
niedawno ktos sie chwalił, że powstała nowa droga łącząca DK 9 /Rzeszów -
Radom/ z lotniskiem Jasionka .
No i co z tego , skoro jadąc tą drogą nie ma ŻADNEGO drogowskazu, że ta droga
prowadzi do lotniska ???
dodatkowo od Rzeszowa powinien byc zastosowany prawoskręt , żeby nikt nie
najechał na hamujące auta po długiej prostej ..
pomyślunku ludzie - i jak się coś robi to już najepiej do końca ! a nie byle
jak !
jesli ta droga ma służyc ludziom z całego regionu , tym bardziej karygodne
jest że nikomu to nie przeszzkadza