Dodaj do ulubionych

Nowa droga do lotniska

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.06, 21:53
niedawno ktos sie chwalił, że powstała nowa droga łącząca DK 9 /Rzeszów -
Radom/ z lotniskiem Jasionka .
No i co z tego , skoro jadąc tą drogą nie ma ŻADNEGO drogowskazu, że ta droga
prowadzi do lotniska ???
dodatkowo od Rzeszowa powinien byc zastosowany prawoskręt , żeby nikt nie
najechał na hamujące auta po długiej prostej ..
pomyślunku ludzie - i jak się coś robi to już najepiej do końca ! a nie byle
jak !
jesli ta droga ma służyc ludziom z całego regionu , tym bardziej karygodne
jest że nikomu to nie przeszzkadza
Obserwuj wątek
    • Gość: rs Re: Nowa droga do lotniska IP: 82.177.98.* 05.12.06, 22:24
      zgadza sie nowa droga jest super skraca czas, ale jak można nie oznaczyć
      tego...
    • styro Re: Nowa droga do lotniska 06.12.06, 20:22
      Gość portalu: xxx napisał(a):

      > niedawno ktos sie chwalił, że powstała nowa droga łącząca DK 9 /Rzeszów -
      > Radom/ z lotniskiem Jasionka .
      > No i co z tego , skoro jadąc tą drogą nie ma ŻADNEGO drogowskazu, że ta droga
      > prowadzi do lotniska ???

      To nie miejsce na tego typu pytania - proponuje Ci napisanie maila do dyrekcji
      portu lotniczego:


      rzeszowairport@polish-airports.com

      Przy okazji mozesz zapytac co z nowymi polaczeniami...
      • Gość: rs Re: Nowa droga do lotniska IP: 82.177.98.* 06.12.06, 22:42
        to w gestii zarządu dróg, ustawianie drogowskazów
    • Gość: mk Re: Nowa droga do lotniska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.06, 08:43
      A gdzie ta droga wogóle jest?? Przejeżdam DK9 codziennie i nic nie widziałem
      nowego jeśli chodzi o drogi
    • Gość: rs Re: Nowa droga do lotniska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.06, 10:03
      skręcasz na lotnisko i tą droga dojezdzasz do wylotówki na Warszawę
    • brzeszczot84 Re: Nowa droga do lotniska 07.12.06, 10:21
      droga jest jadas od Rzeszowa przed Głogowem przed rezerwatem Bór tak jak siedziba firmy "Skanska" w prawo skręcasz.
      PS. ostatnio postawili mały drogwskaz w fosie, taki na białym tle od strony Głogowa jak się jedzie, nieduży, trudno zauważyć. Tam powinien stać taki duży znak który się nad drogą stawia z duża tablicą, że w lewo na lotnisko a prosto np Rzeszów, Kraków, Przemyśl czy coś takiego...
      • Gość: Julka Re: Nowa droga do lotniska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 11:40
        Czy nowa droga bedzie oznakowana i znajdzie sie w nowym planie Podkarpacia. Moze
        gazety przygotuja nowe plany miasta Rzeszów z przylączonymi do Rzeszowa terenami
        od 1.01.2007 roku i zaznaczona droga s/19 i autostrada A4.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka