magda1051 08.06.08, 21:33 Proponuje na dobry, nowy poczatek - nowe spotkanie Rzeszowskich Singli :) Najblizsza sobota 14 czerwca, godziny wieczrne. Prosze zglaszac chec udzialu,....a potem (endrju :) sprawdzac poczte :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: walentyna Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: *.19.165.3.osk.enformatic.pl 09.06.08, 23:03 to ja jestem chetna;-) Odpowiedz Link Zgłoś
justification Re: Rzeszowska Strefa Singli 09.06.08, 23:36 cześć, ja też przybęde, miejsce wstępnie ustalone :) Odpowiedz Link Zgłoś
endrju.ab11 Re: Rzeszowska Strefa Singli 10.06.08, 15:48 :(, jadę do Krakowa. Bawcie się dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asikm Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.08, 21:52 Ja mam randke, ale może mi się uda do was dołączyc późną wieczorową porą :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonia300 Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.08, 14:39 Na tę porę to tylko z brunetem:-) Odpowiedz Link Zgłoś
magda1051 Re: Rzeszowska Strefa Singli 11.06.08, 15:05 to poprosze o jakis kontakt celem przeplywu informacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kreska Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: *.rzeszow.mm.pl 11.06.08, 18:09 oooooooooooo... łał... :) trafiłam ;)))) no to i ja się piszę na sobotę, tylko dajcie cynk gdzie i o której .. mam nadzieję, że tym razem nic mi nie wyskoczy w ostatniej chwili ;) Odpowiedz Link Zgłoś
magda1051 Re: Rzeszowska Strefa Singli 11.06.08, 21:25 kresko info poszlo...i zapobiegaj wyskakiwaniu czegokolwiek, bo zapomnimy jak wygladasz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert_28 Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: 79.139.57.* 11.06.08, 21:39 ja niestety w najbliższą sobotę nie będą mógł przybyć ale pozdrawiam wszystkich i obiecuje się poprawić następnym razem :) Odpowiedz Link Zgłoś
magda1051 Re: Rzeszowska Strefa Singli 14.06.08, 11:32 My (znaczy ja w imieniu wszystkch ;)) tez pozdrawiamy i obiecujemy...przepuscic Cie przez magiel nastepnym razem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kreska Robert IP: *.rzeszow.mm.pl 18.06.08, 19:57 czy już się trochę boisz? hihi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert_28 Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: 79.139.57.* 20.06.08, 20:31 magiel? jaki magiel ??? :) a powinienem się bać?? ;p Odpowiedz Link Zgłoś
magda1051 Re: Rzeszowska Strefa Singli 20.06.08, 21:09 bac??? skaaad ;) co tez ta Kreska plecie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kreska Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: *.rzeszow.mm.pl 21.06.08, 18:55 wiem , co mówię hihi.. jak Ci Magda obiecuje magiel, to może być ostro hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert_28 Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: 79.139.57.* 24.06.08, 22:44 ostro? hmm ... zapowiada się nieźle ;) Odpowiedz Link Zgłoś
magda1051 Jakby na to nie spojrzec... 20.06.08, 21:14 mamy lato :) I noc swietojanska blisko...i wakacje rozpoczete :) Przypominam o planowanej za tydzien wycieczce. A moze jeszcze jacys chetni? Wszak co dwa auta to nie jedno :) A ja na inauguracje "sezonu" jade jutro w Bieszczady...wysokie, zeby nie bylo, ze Solina ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kreska przedwyjazdowo... IP: *.rzeszow.mm.pl 30.06.08, 19:34 Jak tam po wycieczce dziewczyny? Nic nie piszecie.. Ja powolutku szykuję sie do wyjazdu na obóz i trochę się już w tym całym pakowaniu gubię.. Nie cierpię się pakować, nie mam do tego żadnych predyspozycji, zawsze potem czegoś mam za dużo albo za mało ;). Szkoda, ze ktoś nie może tego odwalić za mnie ;). No to pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia wkrótce. :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Megi/Asia2 A moze browarek? IP: 84.38.160.* 01.07.08, 19:07 Słuchajcie, moze by tak, korzystajac z przepięknej pogody, spotkać sie kiedy w jakimś ogródku przy piwku tudzież lemoniadzie? Co Wy a to? Odpowiedz Link Zgłoś
magda1051 Re: A moze browarek? 02.07.08, 22:53 Ja co prawda porzucilam stan singlowski, ale jesli sie zbierzecie i ustalicie termin to dotre :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paweł Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.08, 22:20 a jest tam miejsce dla 19latka ? Odpowiedz Link Zgłoś
magda1051 Re: Rzeszowska Strefa Singli 02.07.08, 22:54 Hihi miejsce jest dla wszystkich :) Bedziesz pierwszym 19-latkiem...wiec jesli lubisz wyzwania przybywaj :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia2/Megi Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: 84.38.160.* 03.08.08, 20:28 Z powodu chwilowej nieobecności głównodowodzącej, czyli Magdy, trzeba będzie chyba wziąć sprawy we własne ręce:). Proponuję któryś z najbliższych piątków. Chętni piszcie na maila Odpowiedz Link Zgłoś