Dodaj do ulubionych

Rzeszowska Strefa Singli

08.06.08, 21:33
Proponuje na dobry, nowy poczatek - nowe spotkanie Rzeszowskich
Singli :)
Najblizsza sobota 14 czerwca, godziny wieczrne.
Prosze zglaszac chec udzialu,....a potem (endrju :) sprawdzac
poczte :)
Obserwuj wątek
    • Gość: walentyna Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: *.19.165.3.osk.enformatic.pl 09.06.08, 23:03
      to ja jestem chetna;-)
      • justification Re: Rzeszowska Strefa Singli 09.06.08, 23:36
        cześć, ja też przybęde, miejsce wstępnie ustalone :)
    • endrju.ab11 Re: Rzeszowska Strefa Singli 10.06.08, 15:48
      :(, jadę do Krakowa. Bawcie się dobrze!
    • Gość: Asikm Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.08, 21:52
      Ja mam randke, ale może mi się uda do was dołączyc późną wieczorową
      porą :-)
      • Gość: bonia300 Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.08, 14:39
        Na tę porę to tylko z brunetem:-)
    • tusiu4 Re: Rzeszowska Strefa Singli 11.06.08, 14:10
      no jestem za
      • magda1051 Re: Rzeszowska Strefa Singli 11.06.08, 15:05
        to poprosze o jakis kontakt celem przeplywu informacji
    • Gość: kreska Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: *.rzeszow.mm.pl 11.06.08, 18:09
      oooooooooooo... łał... :) trafiłam ;)))) no to i ja się piszę na sobotę, tylko
      dajcie cynk gdzie i o której .. mam nadzieję, że tym razem nic mi nie wyskoczy w
      ostatniej chwili ;)
      • magda1051 Re: Rzeszowska Strefa Singli 11.06.08, 21:25
        kresko info poszlo...i zapobiegaj wyskakiwaniu czegokolwiek, bo
        zapomnimy jak wygladasz ;)
        • Gość: robert_28 Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: 79.139.57.* 11.06.08, 21:39

          ja niestety w najbliższą sobotę nie będą mógł przybyć ale pozdrawiam wszystkich
          i obiecuje się poprawić następnym razem :)
          • magda1051 Re: Rzeszowska Strefa Singli 14.06.08, 11:32
            My (znaczy ja w imieniu wszystkch ;)) tez pozdrawiamy i
            obiecujemy...przepuscic Cie przez magiel nastepnym razem :)
            • Gość: kreska Robert IP: *.rzeszow.mm.pl 18.06.08, 19:57
              czy już się trochę boisz? hihi
            • Gość: robert_28 Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: 79.139.57.* 20.06.08, 20:31
              magiel? jaki magiel ??? :) a powinienem się bać?? ;p
              • magda1051 Re: Rzeszowska Strefa Singli 20.06.08, 21:09
                bac??? skaaad ;) co tez ta Kreska plecie :)
                • Gość: kreska Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: *.rzeszow.mm.pl 21.06.08, 18:55
                  wiem , co mówię hihi.. jak Ci Magda obiecuje magiel, to może być ostro hehe
                  • Gość: robert_28 Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: 79.139.57.* 24.06.08, 22:44
                    ostro? hmm ... zapowiada się nieźle ;)
    • magda1051 Jakby na to nie spojrzec... 20.06.08, 21:14
      mamy lato :) I noc swietojanska blisko...i wakacje rozpoczete :)
      Przypominam o planowanej za tydzien wycieczce. A moze jeszcze jacys
      chetni? Wszak co dwa auta to nie jedno :)
      A ja na inauguracje "sezonu" jade jutro w Bieszczady...wysokie, zeby
      nie bylo, ze Solina ;)
      • Gość: kreska przedwyjazdowo... IP: *.rzeszow.mm.pl 30.06.08, 19:34
        Jak tam po wycieczce dziewczyny? Nic nie piszecie.. Ja powolutku szykuję sie do
        wyjazdu na obóz i trochę się już w tym całym pakowaniu gubię.. Nie cierpię się
        pakować, nie mam do tego żadnych predyspozycji, zawsze potem czegoś mam za dużo
        albo za mało ;). Szkoda, ze ktoś nie może tego odwalić za mnie ;). No to
        pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia wkrótce. :D
        • Gość: Megi/Asia2 A moze browarek? IP: 84.38.160.* 01.07.08, 19:07
          Słuchajcie, moze by tak, korzystajac z przepięknej pogody, spotkać sie kiedy w
          jakimś ogródku przy piwku tudzież lemoniadzie? Co Wy a to?
          • magda1051 Re: A moze browarek? 02.07.08, 22:53
            Ja co prawda porzucilam stan singlowski, ale jesli sie zbierzecie i
            ustalicie termin to dotre :)
    • Gość: paweł Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.08, 22:20
      a jest tam miejsce dla 19latka ?
      • magda1051 Re: Rzeszowska Strefa Singli 02.07.08, 22:54
        Hihi miejsce jest dla wszystkich :) Bedziesz pierwszym
        19-latkiem...wiec jesli lubisz wyzwania przybywaj :))
        • jacmic Re: Rzeszowska Strefa Singli 30.07.08, 23:40
          kiedy nastepne spotkanie?
          • Gość: Asia2/Megi Re: Rzeszowska Strefa Singli IP: 84.38.160.* 03.08.08, 20:28
            Z powodu chwilowej nieobecności głównodowodzącej, czyli Magdy, trzeba będzie
            chyba wziąć sprawy we własne ręce:). Proponuję któryś z najbliższych piątków.
            Chętni piszcie na maila
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka