Dodaj do ulubionych

Dyskryminacja studentów na WSiZie !

26.10.03, 21:27
Co do tego władzom uczelni na czele z Rektorm prof.dr hab.Tadeuszem
Pomiankiem, co robią studenci tej uczelni ???
Czyżby zaczynał się dyskryminacja??? Zabierają się teraz za studentki
dorabiające po nocach, a może później czas przyjdzie na gejów, lesbjiki,
żydów... kto zagwarantuje, że Rektor nie stwierdzi że trzeba "czyścić rase
studentów" wspaniałej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania - przecież na
Podkarapciu to wszystko możliwe !
Obserwuj wątek
    • Gość: Student Re: Dyskryminacja studentów na WSiZie ! IP: 80.244.140.* 26.10.03, 23:55
      niedlugo zaczna sprawdzac medaliki, kaza opuszczac spodnie, zakaza na piwo do
      knajpy chodzic, czytac niemoralnych ksiazek, sluchac ostrej muzy, zle sie
      prowadzic poprzez przedmalzenskie zwiazki, etc. itp. itd... Niewazne, ze do
      zaskarzenia do NSA, ale uczelni nie bedzie pasowac :/
      • Gość: ReaktoR Re: Dyskryminacja na WSiZie ! IP: *.rzeszow.mm.pl 27.10.03, 00:10
        Gość portalu: Student napisał(a):
        > niedlugo zaczna sprawdzac medaliki, kaza opuszczac spodnie, zakaza na piwo do
        > knajpy chodzic, czytac niemoralnych ksiazek, sluchac ostrej muzy, zle sie
        > prowadzic poprzez przedmalzenskie zwiazki, etc. itp. itd... Niewazne, ze do
        > zaskarzenia do NSA, ale uczelni nie bedzie pasowac :/

        Nie, to wszystko nie byłoby potrzebne gdyby "studenci" mieli choć odrobinę
        przyzwoitości.
        • Gość: Hipo Re: Dyskryminacja na WSiZie ! IP: 80.244.140.* 27.10.03, 08:20
          Wymagana właśnie 'odrobina' przyzwoitości jest właśnie dyskusyjna a dokładniej
          jej zakres... Uczelnia ma zupełnie inny punkt widzenia na różne sprawy niż
          studenci
          • Gość: doberman WSiZ to... IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 27.10.03, 19:20
            Zaczyna im odbijac na tej szkole, widac maja za duzo studentow. Czemu sie
            akurat dziwie, poniewaz ich dyplom jest gowno wart, to powinni przyjmowac kogo
            popadnie co by Pomiankowi na nowy samochod starczylo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka