Dodaj do ulubionych

z jasla lub krosna

01.11.03, 22:58
czesc mamy potrzebuje i to bardzo ubranka na noworodka dla mojej
przyjaciolki ktora jest w potrzebie ,termin ma na grudzien wiec juz
niedlugo !!!! jesli macie (nieodplatnie)niepotrzebne ubranka mogo byc w
nienajlepszym stanie ,to bedze wdzieczna ze pomoc:-))))
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka