Gość: Paula
IP: *.chello.pl
08.06.09, 09:06
Witam wszystkich fanów grupy Pectus! Moim skromnym zdaniem warto głosować na
zespół Pectus, tym samym głosujmy! To młodzi, zdolni i sympatyczni chłopcy :)
Dajmy im szanse na odniesienie sukcesu i motywujmy do dalszego dzaiłania.
pozdrawiam