Dodaj do ulubionych

Synchronicznosc

13.05.21, 15:09
m.youtube.com/watch?v=3V5ftEeTV0M
Kiedys synchronie mnie zalewaly. Czułem się ze w jakimś magicznym świecie żyje. Ale nie miałem nic z tymi liczbami. Miałem za to poczucie dostawania info od wszechświata. To się skończyło chyba w zeszłym roku wraz z covidem. Przed nim dzien , a mialem covida na samym poczatku, miałem maksymalnie silna synchronie o spełnianiu marzeń. To mi pozwoliło uznać ze będzie dobrze.

Teraz nie mam synchroni wcale jak kiedyś. Ale za to od iluś miesięcy non stop widzę liczby. Kiedyś nigdy nie miałem tych liczb.

Ja myślę że wcześniej miałem gratisy od świata. Ale nic nie ma za darmo. I teraz godziny mi pokazują ze juz czas na to zapracowac,
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Synchronicznosc 13.05.21, 15:21
      Kiedyś szukałem co Sadhguru ma do powiedzenia o tym. Totalnie nic nie mówił. Raz tylko powiedział o intuicji żeby jej nie rozbudowywać, jak coś ma się zamanifestowac to to zrobi wyraźnie.

Wiem po sobie ze miałem silne synchronie które przekazywał mi wiedzę, ale też takie które okazywały się pusta gra wyobraźni.

Myślę że dlatego nie mówi bo zagubić się adepci w tej wyobraźni. Jak dobrze nastroisz radio prawdziwa muzyka sama się jasno objawi. Ale jak jesteśmy kiepsko nastroje ni to coś może i słyszymy a więcej sobie odpowiadamy.

• dotera Re: Synchronicznosc 13.05.21, 15:24
        Swiat jest jak nieskończony wiersz który rozwija się w nieskończoną ilość kierunków. Czasem zauważamy te poezję. Kawałek poematu. Częściej nic. Niektórzy umieją dalej iść za wierszem i dotykają cudu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka