Dodaj do ulubionych

Logika panny Maji

12.06.21, 16:26
www.instagram.com/p/CP6dh6lHK-b/

Jeśli pan Stanowski nie zaprasza do swojego programu to znaczy ze nie umie z kobietami rozmawiać . Czy to znaczy ze jeśli ona nie będzie zapraszać do swojego babińca to znaczy ze nie umie rozmawiać z mężczyznami?
Jeśli kobiety tworzą swoją przestrzeń to emancypujące, ale jeśli mężczyzni tworzą swoją przestrzeń to znaczy ze trzeba złamać segregacje płciową.

Druga kwestia kultura "orania". Też nie lubię bo to żadna kultura, ale do tego ostatecznie można sobie wytworzyć mechanizmy obronne, bo to nic nowego w życiu człowieka. ale kultury poprawności politycznej też nie lubię , a do tego już mechanizmów obronnych nie wytworzysz, bo raptem się okazuje ze na żaden tenamt nie można nic powiedzieć i powstaje kultura "anulowania" która dziwnym trafem nie uznaje się za wykluczającą a jest bardziej niż inne.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Logika panny Maji 12.06.21, 16:30
   W dodatku dziwnym trafem jest tak, że największe moce do orania mają te osrodki które lansują poprawność polityczną. Media bardzo łatwo umieją zrobić na kogoś nagonkę. I to ma istotniejsze znaczenie niż ze jakiś ratlerek w necie hejtnie.
  • dotera Re: Logika panny Maji 12.06.21, 16:33
   Czym się rozni idea safe zone od tego ze mezczyzni tworzą swoje przestrzenie?

   90 procent problemów kobiet z mezczyznami wspolczesnie polega na tym ze nie ci właśnie nie stworzyli własnch przestrzeni. Pamięta pani film Turysci z ulubionego kraju lewicy Szwecji? Właśnie o tym był.
   • dotera Re: Logika panny Maji 12.06.21, 16:44
    Jest to kwestia istotna w kontekście Jasia Kapeli. A tylko przez przypadek dowiedziałem się ze jakiś Stanowski istnieje, bo gdzieś na youtube z nieznanych mi powodów zaczeło wyświetlać Jasia. I w koncu kliknałem zobaczyć o co chodzi.

    Program Stanowskiego zdaje się jest utrzymany w konwencji męskiego klubu. I upokorzenie Kapeli polega na tym ze całkowicie zakwestionował męskie wartości ustawiając się w pozycji upokarzającej, a dwa następnie poszedł ratować swój wizerunek u pani Maliny co wyglądało jakby pobiegł wyzalić się mamie ze chłopcy go biją.

    Wie pani, jak całkowicie się wykastruje te męskie wartości z kultury to nie będzie komu dawać tych siedmiu setek, bo zdaje się panowie z lewicy tylko kombinują jak dostać siedem setek.

    Czy rola mezczyzny wiec może być lewicowa? Nie nazwałbym tego lewicową, ale owszem może powinna być społeczna. ALE ALE ALE chłopiec najpierw musi umieć wyzwolić się ze społeczeństwa, całkowicie wybrać te męskie wartości obce lewicy, żeby wrócić i wziąć odpowiedzialność za spoleczenstwo jako dojarzała jednostka. Wie pani...te rytuały..indian aborgenów, ze chłopiec musiał iść na pustynie. a przynajmniej pod ostrą tresurę starszych mezczyzn,
    • dotera Re: Logika panny Maji 12.06.21, 16:54
     I teraz wrócimy do Szwecji i filmu Turyści.

     W Szwecji były manifestacje pod tytułem Black Lives Matter. Ale także były transparenty Blue Lives no matter. Chodziło o Policję w którą młodzież napierdalała. Aczkolwiek w warunkach cieplarnianych. Policja nie miała prawa oddać.

     Lewicowi chłopcy lubią marzyć o tym ze napierdalają się z policją. W tym szukają swojej hardości. Ale jak na filmie Turyści nie specjalnie umieją obronić swoją rodzinę realnie. Lubią marzyć o rewolucji, ale nie umieją znaleźć w sobie hardości zeby poprawić swój los w twardym świecie.

     I oni najbardziej ucierpią podtrzymywani w swojej iluzji. Bo lewicowe dziewczynki jak wreszcie znajdą właściwego chłopca to nawet o lewicy zapomną. A lewicowy chłopiec w koncu znajdzie swoje upokorzenie czy to w programie jak Stanowskiego czy od swojej narzeczonej która go kopnie w dupę.

     DLatego droga pani nie należy chłopców uczyć empatii. Chłopcy najpierw muszą pojsc w całkowicie przeciwną stronę , trochę do piekła i dopiero z niego wrócić. WIe pani, boska komedia i inne takie mity. Ich trwanie przy fantazji o raju skonczy się dla nich zabójczo.
     • dotera Re: Logika panny Maji 12.06.21, 17:06
      Agresja młodych mezczyzn wobec kobiet jak w necie wobec pani nie wynika z meskiej natury którą należy socjalizować. To znaczy też się przyda ale na meskich zasadach odpowiedzenia na chamstwo twardo. Oni tak się zachowują bo są zamknięci w kleszczach podwójnego związania. Nigdy do końca nie przeszli drogi do piekła i spowrotem. A te związanie zafundowała im wspolczesnie lewica w wersji turbo.
      • dotera Re: Logika panny Maji 12.06.21, 17:25
       Mezczyzni i kobiety są przeciwieństwami. I od nas zalezy czy z tego faktu zrobimy wojnę płciową, czy zrozumiemy ze obie płcie się dopełniają. Dopełniają a nie mają wyrównać. Bo to ze dziewczynki dziś masowo narzekają na chłopców wynika właśnie w idei uniseksu lewicowej. Dziewczynkom dziś łatwiej jest się socjalizować, a chłopców ta socjalizacja kastruje. A na koniec obie płcie są rozczarowane

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka