Dodaj do ulubionych

Likwidacja Ukrainy

26.09.22, 09:51
Obawiam się że w tej sytuacji to jest program Rosji . Nie zostawia jej okrojonej bo wiedzą że będzie nieustannym punktem zapalnym na smyczy amerykańskiej. Mamy sytuację na całej linii na wojnę światową. Światowa bo jest cały czas kwestia Tajwanu na stole.

Nie mogę zrozumieć tych idiotów którzy nas w to wciągnęli . Kurwa, była Ukraina i Białoruś między nami i Rosja. Czego jeszcze chcieli? Majdan nie był w naszym interesie . My nie jesteśmy żadnym krajem który ma interesy gospodarcze ekspansywne. Ekspansji na ścianę wschodnia nie umiemy zrobić.

Po prostu rządzą nami obcy. Przejęci zostaliśmy i rozgrywa się nami na naszą zgubę.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Likwidacja Ukrainy 26.09.22, 09:53
   Jedynym sposobem na wciągnięcie Białorusi i Ukrainy na trwałe w strefę zachodu nie była rewolucja tylko długofalowe dbanie o kontakty gospodarcze. Tak jak Niemcy długofalowo inwestują głównie w Polsce zachodniej i w perspektywie dekad może będą chcieli je odebrać.
   • dotera Re: Likwidacja Ukrainy 26.09.22, 10:01
    Rosja jest krajem która interesują kwestie militarne na pierwszym miejscu. Ich nie interesuje kolonizacja ekonomiczna , sami dokładali dając przemysł w republikach granicznych kosztem centrum. Oni nie kolonizują jak Anglosasi odcięci wszędzie morzem od wrogów. Oni mają terytorium trudne do obrony więc muszą być duzi. I jeśli nie byłoby kwestii wejścia Ukrainy do NATO ich by nie interesowała ich wewnętrzne zarządzanie. oni mają to w dupie. Tylko jak Ukraińcy mają sobą zarządzać jeśli wiekszosc miast zbudowali tam Rosjanie Polacy i Żydzi?
  • dotera Re: Likwidacja Ukrainy 26.09.22, 10:19
   To jest jakaś paranoja. Telewizja pokazuje ich mobilizację jako gołych i bosych pijaków. Ja widzę że bez mrugnięcia w kamaszie biorą całe wioski mężczyzn podjeżdżając autokarem którzy wsiadają jakby jechali na przygodę. Oni mają gigantyczne zapasy mobilizacyjne ludzi starego typu z dłońmi jak bochny chleba i twardym czerepem . W Europie tego nie mamy. Najnowocześniejszy sprzęt ktoś musi obsługiwać
  • dotera Re: Likwidacja Ukrainy 26.09.22, 10:28
   My cały czas popełniamy ten sam błąd. Nie słuchamy co mówi strona rosyjska. A oni o wszystkim informują dużo wcześniej co zrobią. My myślimy że to fake newsy. Putin mówił kilkanaście lat temu że rozszerzenie NATO im zagraża. Putin mówi że musi zdemilitaryzowac Ukrainę. A my : haha hehe niech spróbuje, wujkowi Samowi stojącemu za nami nie podskoczą. tylko że u wujka sama wybory są co cztery lata. I nowy robi nowe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka