Dodaj do ulubionych

jje przeterminowany jogurt

15.06.09, 23:30
do 08.06 nic mi nie będzie?
Obserwuj wątek
    • naqoyaqatsi Re: jje przeterminowany jogurt 15.06.09, 23:30
      podetnij se zyly szybko
    • nienill Re: jje przeterminowany jogurt 15.06.09, 23:33
      to zalezy czy Ty musiales isc do kuchni po niego, czy on do Ciebie sam przyszedl
    • poszerzenie-pola-walki Re: jje przeterminowany jogurt 15.06.09, 23:34
      zjadłem średnio smaczny ale chyba ok?
      zapach byl normalny
    • poszerzenie-pola-walki Re: jje przeterminowany jogurt 15.06.09, 23:35
      mama ochote naćpac sie czegoś mocnego
      taka pustka w śroku że nawet czekolada jej nie wypelni
      • poszerzenie-pola-walki Re: jje przeterminowany jogurt 15.06.09, 23:36
        może paczka czipsów?
        • naqoyaqatsi Re: jje przeterminowany jogurt 15.06.09, 23:39
          zapolujmy na ludzi pod blokiem/ oginisko miesko pieczone.ach.
          • nienill Re: jje przeterminowany jogurt 15.06.09, 23:45
            naqoyaqatsi napisał:

> zapolujmy na ludzi pod blokiem/ oginisko miesko pieczone.ach.
            rzucajac przeterminowanym jogurtem i zgnilymi truskawkami
            • ellena_cyganka Re: jje przeterminowany jogurt 16.06.09, 09:40
              No i jak tas dzisiaj, jogurcik sie przyjął czy czysci bez
              przerywania snu?
      • czekolada_z_orzechami Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 10:53
        nawet ja
    • ellena_cyganka Re: jje przeterminowany jogurt 16.06.09, 09:41
      Jak tam dzisiaj, jogurcik się przyjął czy czyści bez przerywania snu?
      • poszerzenie-pola-walki Re: jje przeterminowany jogurt 16.06.09, 10:44
        wszystko w normie
        • ciekawy_owad Re: jje przeterminowany jogurt 16.06.09, 10:45
          no bo jak nie miał jakiegoś dziwnego smaku czy zapachu czy konsystencji czy
          koloru to raczej nie mogłeś się zatruć. tam przy tej dacie jest 'najlepiej
          spożyć przed' i jest to optymalna data spożycia a nie data po której raptem
          nieodwołalnie żarcie się psuje.
    • o.co.kurwa.te.pretensje Re: jje przeterminowany jogurt 16.06.09, 11:00
      moja mama zawsze mowi do mnie "dlaczenie nie jjesz" koniecznie przez
      te dwa jot
      • ellena_cyganka Re: jje przeterminowany jogurt 16.06.09, 11:16
        No to zjadłeś, a może to w myśl zasady złego licho nie bierze, swoją
        drogą jak to dobrze onym złym być, skoro takie profity życiowe z
        tego są.
        • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 11:05
          czy ktoś oprócz mnei ma fizia na punkcie konserwantów w jedzeniu i kosmetykach i
          o zgorozo w kosmetykach bardziej niż w jedzeniu, bo chićby czekolada była
          nafaszerowana nie wiem czym i tak ją zjem, z sałątą i marchewką mlodą już jest
          gorzej, raczej nie kupuję, a kremy i inne takie obwąchuję, probuję rozgryźć
          sklad chemiczny i nie mogę się zmusić do kupna jak widzę serię pięciu jakichś
          metylparaben, butylparaben itd.
          Doszlo do tego że wywaliłam wszystko co było "podejrzane" czyli 90%, mąż stoczył
          batalię o piankę do golenia i musiałam mu ją zostawić., zakupilam płyn pod
          prysznic bialy jeleń, i cudem udalo mi się znaleźć szampon o jakimś dość krotkim
          skladzie.W necie są co prawda jakieś strony z kosmetykami niby naturalnymi ale
          wogole nie znam tych firm i też w związku z tym nie ufam, no i ceny kosmiczne.
          Chyba dostałam paranoi. no i teraz nie mam żadnego, dosłownie żadnego toniku ani
          kremu na zmarchy, rzęs też nei maluję bo czym to zmyć? te do oczu wrażliwych to
          dopiero mają składzik chemiczny, no jednym słowem teraz już kompletnie będę
          wyglądać jak stara waryjatka.
          • poszerzenie-pola-walki Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 12:16
            im lepszy kosmetyk tym dłuższy ma skład chemiczny
            • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 12:46
              te tane też mają neizły sklad, ale fakt prędzej w tych tanich typu ziaja coś
              mniej trującego się da wynaleźć niż w aptecznych seriach, ktore są chyba najgorsze.
              • poszerzenie-pola-walki Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 12:59
                w aptekach tak jak w drogeriach są kosmetyki naturalne
                np sanflore www.sanoflore.net.pl/
                ale syntetyczne są 200 razy lepsze
                • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 13:38
                  co jest w nich lepsze, te rakotworcze składniki?
                  czy że na oko dają lepsze efekty?
                  jeszcze nei znalazlam w aptece kosmetyku naturalnego, one się tylko nazywają
                  naturalne, ale w większości naturalne nie są.
                  • poszerzenie-pola-walki Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 13:51
                    rakotwórcze? rakotwórcze są przede wszystkim metale ciężkie
                    w syntetycznych kosmetykach ich nie ma
                    w roślinach z których produkuje się naturalne kosmetyki są

oczywiście że efekty są lepsze
                    naturalne są te z mojego linka
                    • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 13:53
                      przestań bo jak tak dalej pójdzie przestanę się myć:)
                    • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 13:55
                      ja tam nigdy nie widzialam tych fantastycznych obiecywanych efektow czy to
                      naturalne czy nienaturalne.
                      to chyba raczej kwestia poczucia że jest się zadbanym bo się użylo rozmaitych
                      specyfikow a więc nieważny efekt ważny fakt użycia.
                      • nienill Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 19:59

> to chyba raczej kwestia poczucia że jest się zadbanym bo się użylo rozmaitych
                        > specyfikow a więc nieważny efekt ważny fakt użycia.
                        tak? to dlaczego sobie tym bialym jeleniem tuszu nie zmywasz?
                        w koncu rzesy juz martwe, wiec kij z nimi. mozna babrac do woli
                        • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 20:17
                          szczypie w oczy:)
                          • nienill Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 20:24
                            lucyna_n napisała:

> szczypie w oczy:)
                            no o to mi chodzi

czyli efekt jest
                            a przynajmnjie bywa
                            • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 20:47
                              ale ja chcę żeby było i naturalnie i miło i tanio i już wiem że tak to mi tylko
                              w erze dopasują.
                              • nienill Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 20:51
                                lucyna_n napisała:

> ale ja chcę żeby było i naturalnie i miło i tanio i już wiem że tak to mi tylko
                                > w erze dopasują.
                                w erze tak Ci dopasuja, ze zgarna 2 zlote za darmowego smsa

i to jeszcze specjalnie w regulaminie sprawdzalam czy nie sciema z ta darmowoscia
                                no i sie okazala sciema do kwadratu
                                • ichnia Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 07:30
                                  nienill napisała:
                                  > i to jeszcze specjalnie w regulaminie sprawdzalam czy nie sciema z ta darmowosc
                                  > ia
                                  > no i sie okazala sciema do kwadratu

Wiedziałam! Ja tam w te ich reklamy nie wierzę. Prawdziwe jest hasło "reklama
                                  kłamie" ;)
                                  • nienill Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 09:00
                                    ichnia napisała:

> nienill napisała:
                                    > > i to jeszcze specjalnie w regulaminie sprawdzalam czy nie sciema z ta dar
                                    > mowosc
                                    > > ia
                                    > > no i sie okazala sciema do kwadratu
                                    >
                                    > Wiedziałam! Ja tam w te ich reklamy nie wierzę. Prawdziwe jest hasło "reklama
                                    > kłamie" ;)

to nie byla reklama, tylko doniesienia internetowe
                                    • ichnia Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 09:17
                                      nienill napisała:
                                      > to nie byla reklama, tylko doniesienia internetowe
                                      >
                                      Ale najpierw była chyba reklama? Bo skąd wiedziałaś o darmowych sms-ach ;)
                                      • nienill Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 09:42
                                        ichnia napisała:

> nienill napisała:
                                        > > to nie byla reklama, tylko doniesienia internetowe
                                        > >
                                        > Ale najpierw była chyba reklama? Bo skąd wiedziałaś o darmowych sms-ach ;)
                                        czyli gadamy o zupelnie roznych rzeczach

chodzilo mi o smsa, ktory ma wylaczyc przychodzenie reklam
                                        • ichnia Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 09:54
                                          nienill napisała:
                                          > czyli gadamy o zupelnie roznych rzeczach
                                          >
                                          > chodzilo mi o smsa, ktory ma wylaczyc przychodzenie reklam
                                          >
                                          Aaa, no tak. To skąd Ci przyszło do głowy, że ten sms ma być darmowy?
                                          • nienill Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 09:56

> Aaa, no tak. To skąd Ci przyszło do głowy, że ten sms ma być darmowy?
                                            no tak... dziwna sprawa. skoro ludzie w sieci pisali, ze darmowy
                                            a potem jeszcze sprawdzilam w regulaminie ery i bylo napisane, ze jest darmowy
                                            wiec skad mi moglo przyjsc do glowy, ze jest darmowy? nie mam pojecia..... moze
                                            chwilowe zacmienie mialam
                                            • ichnia Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 10:14
                                              nienill napisała:
                                              > no tak... dziwna sprawa. skoro ludzie w sieci pisali, ze darmowy
                                              > a potem jeszcze sprawdzilam w regulaminie ery i bylo napisane, ze jest darmowy
                                              > wiec skad mi moglo przyjsc do glowy, ze jest darmowy? nie mam pojecia..... moze
                                              > chwilowe zacmienie mialam
                                              >
                                              Aaa, no teraz w końcu rozumiem. Z Twojej wcześniejszej wypowiedzi to nie
                                              wynikało. Albo ze mnie taka ciemnota mimo, że wróciłam i przeczytałam jeszcze
                                              raz. Więc w takim przypadku: REKLAMACJA. Niech oddają 2 zeta. A co ;)
                                              • nienill Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 10:19
                                                ichnia napisała:

> nienill napisała:
                                                > > no tak... dziwna sprawa. skoro ludzie w sieci pisali, ze darmowy
                                                > > a potem jeszcze sprawdzilam w regulaminie ery i bylo napisane, ze jest da
                                                > rmowy
                                                > > wiec skad mi moglo przyjsc do glowy, ze jest darmowy? nie mam pojecia....
                                                > . moze
                                                > > chwilowe zacmienie mialam
                                                > >
                                                > Aaa, no teraz w końcu rozumiem. Z Twojej wcześniejszej wypowiedzi to nie
                                                > wynikało.
                                                ten temat byl na forum, wiec nie poczulam potrzeby rozpisywania sie
                                                • ichnia Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 10:20
                                                  nienill napisała:
                                                  > ten temat byl na forum, wiec nie poczulam potrzeby rozpisywania sie

ok, może akurat nie czytałam
                • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 13:41
                  co do sanoflore bardzo ladna strona, ale nie znalazlam nigdzie wiadomości o
                  atestach.
                  • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 13:42
                    a nie, przepraszam, znalazłam:)
          • ichnia Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 13:43
            > czy ktoś oprócz mnei ma fizia na punkcie konserwantów w jedzeniu i kosmetykach

Raczej nie mam. Przynajmniej nie do tego stopnia. Chemię w kosmetykach mam
            gdzieś. Za to głęboko ubolewam nad żywnością. Ale żeby nie zwariować, kupuję
            normalnie i nie zadręczam się takimi myślami. W dzisiejszych czasach nie da się
            "ekologicznie" odżywiać. Niestety. Nawet niby-ekologiczna żywność nie jest tak
            zdrowa jakby wskazywała na to nazwa.
            Mówi się trudno. Na coś trzeba umrzeć, więc może to być chemia z jedzenia... ;)
            • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 13:53
              żeby było śmieszniej ja wcale nei chcę długo żyć, nie wiem, ta niechęć jest
              jakby oderwana od rzeczywistości. Mam po prostu jakiś wewnętrzny opór i wcalenei
              wynika to z chęci jakiegoś zadbania o swoje zdrowie czy coś, sama nie wiem. To
              trochę bardziej ma chyba związek z tęsknotą do natury niż zdrowia jako takiego.
              • ichnia Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 14:21
                lucyna_n napisała:
                > żeby było śmieszniej ja wcale nei chcę długo żyć,

Ja też.

> To trochę bardziej ma chyba związek z tęsknotą do natury niż zdrowia jako takiego.

Tęsknota. To jest to. Pamiętam przecież żywność sprzed lat, a teraz ta
                przypełzła z zachodu plastikowość wcale nie jest fajna :(
          • u.nick Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 15:02
            > czy ktoś oprócz mnei ma fizia na punkcie konserwantów w jedzeniu i kosmetykach

to ja mam odwrotnie , bardziej boje sie tych z żywności, bo nie wiadomo często
            co zacz i skąd
            a kosmetyki rutynowo opisane
            czytam skład i wybieram

> Chyba dostałam paranoi. no i teraz nie mam żadnego, dosłownie żadnego toniku an
            > i
            > kremu na zmarchy, rzęs też nei maluję bo czym to zmyć?

jakiejś totalnej paranoi nie mam, bo parabeny to konserwanty- cudów nie ma ,
            muszą być w składzie, byle umiarkowanie
            ale jak mi na pierwszej lub drugiej pozycji piszą "paraffinum liquidum to za
            darmo nie wezmę , bo po co

"biały jeleń"? - wolę coś milszego, o zapachu czekolady albo waty cukrowej
            troche przyjemności na tym łez padole , ot co
            • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 15:55
              > "biały jeleń"? - wolę coś milszego,
              ten w formie płynu pod prysznic w zasadzie nie pachnie, co dla mnei akurat jest
              miłe bo od mocno pachnących rzeczy od razu boli mnie głowa.
              jeszcze się nie posunęlam do kupienia po prostu kostki szarego mydła, chociaż
              rozważaam:) w sumie to bardzo koresponduje z moją depresyjną manią
              oszczędności:) jedna kostka pewnie za 2 zeta, albo mniej a można się umyć w
              całości, zrobić przepierkę i posprzątać mieszkanie:)i wystarczy na miesiąc. Nie,
              ja to jednak rozważę:)))
            • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 15:57
              a z tą parafiną to też czytalam że nei bardzo, ale w sumei nei wiem dlaczego, bo
              przecież nawet takie zabiegi na dłonie i stopy z parafiny wykonują w salonach
              piękności, więc w końcu sama nei wiem o co chodzi i czemu to jest niedobre.
              • u.nick Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 16:12
                > przecież nawet takie zabiegi na dłonie i stopy z parafiny wykonują w salonach
                > piękności, więc w końcu sama nei wiem o co chodzi i czemu to jest niedobre.

no właśnie :P, spektakularny,ale krótkotrwały efekt, a potem jeszcze większe
                problemy
                tylko,że takie historie sie dobrze sprzedają , no i całe emploi świątyni
                piękności i te ceny! no jak to tyle za nic? niemożliwe? :D
                ano, możliwe
                a jak cos chcesz konkretnie wiedzieć to napiszę
                ale może na priva ,żeby innych nie męczyć

a ja nie jestem wnuczką Onasisa i nie przepłacam :)
                • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 16:50
                  żebyś sobei nie myślała, ja nie bywam w onych przybytkach tzw piękności, raz że
                  mnei nie stać, dwa że nie lub^ę być dotykana przez kobiety, zresztą i tak
                  uważam że nic mi nie pomoże:)))
                  o tej parafinei to gdzieś przeczytalam czy usłyszalam, nei pamiętam.
                  • ichnia Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 07:45
                    lucyna_n napisała:
                    > o tej parafinei to gdzieś przeczytalam czy usłyszalam, nei pamiętam.
                    >
                    Ja ostatnio usłyszałam o tym w telewizji. Chodzi o to, że robi się jakby powłoka
                    (warstwa) nieprzepuszczalna na skórze, a to wiadomo korzystne nie jest. Od tej
                    pory sprawdzam w składzie kosmetyków i jestem w szoku, bo w każdym smarowidle to
                    jest i to na jednym z pierwszych miejsc (im dalej na liście, tym mniej tego dodali).

A szare mydło, to biały jeleń się nie nazywa? ;))
                    Ja po wieloletnim odwrocie od uprzykszonych komunistycznych szarości na rzecz
                    kolorowych i cudnie pachnących specyfików przybyłych do nas z zachodu, całkiem
                    niedawno zakupiłam sobie takowe mydło i nie masz pojęcia jak się nim
                    delektowałam (nie wyłączając zapachu) :))
                    • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 10:01
                      > A szare mydło, to biały jeleń się nie nazywa? ;))
                      teraz już pewnie tylko to jedno jest do kupienia, jakiś czas temu było jeszcze
                      inne i nazywało się dosłownie szare mydło i rzeczywiście miało zdecydowanie
                      szarszy kolor. Moja babcia używala szarego do prania a bialego jelenia
                      traktowała jako mydło do mycia.
                      • aurelia_aurita Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 10:07
                        strasznie dużo tu ostatnio o detergentach :))
                      • ichnia Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 10:17
                        lucyna_n napisała:
                        > > A szare mydło, to biały jeleń się nie nazywa? ;))
                        > teraz już pewnie tylko to jedno jest do kupienia, jakiś czas temu było jeszcze
                        > inne i nazywało się dosłownie szare mydło i rzeczywiście miało zdecydowanie
                        > szarszy kolor. Moja babcia używala szarego do prania a bialego jelenia
                        > traktowała jako mydło do mycia.

Aaa, no to jest w sklepach i takie, i takie. Widziałam. Myślałam tylko, że
                        nazwami różnią się z powodu różnych producentów. Nie wiedziałam, że jest mydło
                        szare i szarsze ;)
                        • ichnia szare jest tańsze niż szarsze n/t 18.06.09, 10:18
                          • ichnia Re: szare jest tańsze niż szarsze, sory-odwrotnie 18.06.09, 10:19
                        • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 10:21
                          ten biały lejeń to jakiś jednakowoś uszlachetniony kolorystycznie i zapachowo jest.
                          Noi i proszę mask powinien być ze mnei dumny, że nic tylko szare mydło i szare
                          mydło, jeszcze musialabym trochę po plaży radośnie pobiegać i już byłabym nawrócona.
                          ale spoko, mi takie pierdolce dotyczące spraw przyziemnych szybko mijają, znudzę
                          się i zapomnę o temacie.
          • nienill Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 19:55
            jak masz determinacje do czytania tego wszystkiego i jeden jedyny szampon.... to
            zrob cos sama
            dziewczyny w internecie podaja przepisy na rozne cuda

sa strony internetowe "biochemia urody" i "mazidła"
            ale ja sama nie mialam tyle zapalu, zeby przez nie przebrnac
            • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 20:16
              samodzielnei potrafię zrobić odżywkę do włosów z olejku rycynowego, żóltka i
              soku z cytryny, i czasem kąpiel ziołową przygotuję , na bardziej skomplikowane
              rzeczy jestem jednak zbyt leniwa. No i wiesz chodzi o tę celebrę ze słoiczkami,
              buteleczkami itd, lubię to , tylko nei lubię że tam jest takie niewiadomo co z
              fabryki chemicznej. Jednakowoż już dzisiaj się zlamalam i kupiłam sobei krem w
              drogerii za cale 12 złotcyh, z atestem że produkt naturalny i że nie testowany
              na zwierzętach, i uznalam to mi musi do szczęścia wystarczyć:)
              • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 20:18
                ja widzę że znowu nikt mojego pierdolca nie podziela, co za los.
                Muszę wymyślić coś innego, albo tradycyjnie foch:)
                • nienill Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 20:25
                  lucyna_n napisała:

> ja widzę że znowu nikt mojego pierdolca nie podziela, co za los.
                  > Muszę wymyślić coś innego, albo tradycyjnie foch:)

wez tam poszukaj
                  bo przepis na tonik to chyba powinnas znalezc
                • aurelia_aurita Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 21:12
                  > ja widzę że znowu nikt mojego pierdolca nie podziela

nie przejmuj się, moich pierdolców też nikt nie podziela, ku mojemu niezmiennemu
                  świętemu zdumieniu i oburzeniu :)
                  • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 21:30
                    no ja wiem, ale jak MNIE to dotyczy to jest NAPRAWDĘ okropne:)
                    • aurelia_aurita Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 21:39
                      no to mogę Cię pocieszyć że moja babcia bała się konserwantów i bała się różnych
                      chorób.
                      ale w sumie to nie była zbyt miła osoba, więc chyba marne pocieszenie :(
                      • ellena_cyganka Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 22:12
                        No to nie powiem, że guzik mnie obchodzą konserwanty w preparatach
                        jakichkolwiek, ważne byleby pachniało i miłe było dla ciała. Hough.
                        A że nie działa, pewnie, że nie działa, moja mama lat 70 całe zycie
                        na kremie nivea leciała a i tak wyglada na maxa na 55, cud, geny,
                        czort wie.
                        • ichnia Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 07:52
                          ellena_cyganka napisała:
                          > moja mama lat 70 całe zycie
                          > na kremie nivea leciała a i tak wyglada na maxa na 55, cud, geny,
                          > czort wie.

Zdajesz Ty sobie sprawę z tego, jaką masz niezastąpioną, pomaminą spuściznę?
                          Bezcenne :))
                      • nienill Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 23:28
                        aurelia_aurita napisała:

> no to mogę Cię pocieszyć że moja babcia bała się konserwantów i bała się różnyc
                        > h
                        > chorób.
                        > ale w sumie to nie była zbyt miła osoba, więc chyba marne pocieszenie :(
                        >
                        biorac pod uwage to co o niej pisalas, porownywanie takie to wrecz obelga ;p
                        • lucyna_n Re: jje przeterminowany jogurt 17.06.09, 23:47
                          przez dalszą rodzinę jestem odbierana jako niemiła bo nie socjalizuję się na
                          grilach i nie piję toastów na imieninach.
                          dziwny zwrot nastąpił natomiast w relacji ja młodsza siostra po tym jak się jej
                          zjawiło na świecie dziecko, ciągle mowi że teraz mnei rozumie jak to czy jak
                          tamto i to nawet nie w zwązku z dzieckiem, tak jakby ogólnie się jej nastawienie
                          do świata zmieniło.
                          • aurelia_aurita Re: jje przeterminowany jogurt 18.06.09, 09:51
                            > przez dalszą rodzinę jestem odbierana jako niemiła bo nie socjalizuję się na
                            > grilach i nie piję toastów na imieninach.

gdyby każdy był tak "niemiły" to ja bym jednak uwielbiała ten świat i uważała że
                            jest on wspaniałym miejscem.
                            a z moja babcią to masz wspólne wyłącznie te raki i konserwanty, nic więcej,
                            zapewniam :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka