Dodaj do ulubionych

Zamek. Co to jest? Siatka na butelki!

08.06.10, 19:18
Proszę pana, społeczeństwo jest obłędne[...]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Tam zaraz obledne...
Katobolszewickie!!
Tak trzymac, dzikusy!
Obserwuj wątek
    • Gość: . Dynastia IP: *.chello.pl 08.06.10, 19:33
      Potomkowie fornali z czworaków... Dziadkowie rozbierali to miasto na
      cegłę do Warszawy, ojcowie zbudowali grzybek i "Kosmos", a oni
      porzucają sobie butelkami z tarasu zamkowego...
      • Gość: awanturnik Re: Dynastia IP: *.globalconnect.pl 08.06.10, 19:47
        A te bohomazy na murze? Fatalnie to wygląda.
    • Gość: mm Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! IP: *.adsl.inetia.pl 08.06.10, 19:35
      "Dyrektor Wioleta Anders nie odbierała wczoraj telefonów." - Ma ważniejsze sprawy na głowie. Np. Jak wygryźć Lewoca i Biłasa oraz jak nie stracić stołka w niedalekiej przyszłości. A kolejka chętnych aby wyrwać jej stołek z pod tyłka już się ustawia...
      • Gość: gosc Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! IP: *.chello.pl 08.06.10, 19:58
        a pani Stanecka to co, obudziła się ze snu zimowego?! rozpieprz
        wokół skarpy że się jej nie chce wyjść zza biurka i pooglądać jak
        wygląda podzamcze?!!!
        a ten taras to był proszę państwa do czasu jak postawili te
        kamienice. teraz to można sobie pooglądać różową elewację jak w
        burdelu. szkoda gadać...
        • beatrix13 Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! 09.06.10, 00:05
          Gość portalu: gosc napisał(a):

          > a ten taras to był proszę państwa do czasu jak postawili te
          > kamienice. teraz to można sobie pooglądać różową elewację jak w
          > burdelu. szkoda gadać...

          ....................
          a to tam burdel z peep-show będzie??;-)
          no i co się dziwi jeden z drugim, jak już niejaki Drański zaczął z
          wywieszaniem baneru na zabytkowej baszcie,a wczesniej ciul, który
          wymyślił trase zamkową
          • Gość: lala Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 08:55
            chyba drOnski...
      • Gość: internautka Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.10, 22:44
        jak to mówią młodzi------------żal!!!!!!!!!!!!!!
        bez komentarza- Twojego!!!!!!!!!!
    • Gość: anty-ZED-bredzik Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! IP: *.szczecin.mm.pl 08.06.10, 19:53
      Ty, socjolog z pożal się wólki, niedouczony - na jakiej podstawie piszesz, że rzucanie butelkami i picie wódy to katobolszewizm. Poanalizuj sobie zachowania w Anglii albo w Szwecji - to się dowiesz które społeczeństwo omal się nie zapiło na śmierć a które rzuca nożami i butelkami. Tyle, że ty durny demagogu antyklerykalny nie ma to nic wspólnego z religią czy koncepcją polityczną a ... no zgadnij z czym głupcze?
      • swarozyc Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! 08.06.10, 20:08
        Zachowanie spoleczne nie ma nic wspolnego z religia..
        Tos sie katomatolku teraz wyglupil..
        • Gość: anty-ZED-bredzik swarożyc - antyklerykalny onanista IP: *.szczecin.mm.pl 08.06.10, 22:23
          W Twoich urojeniach antyklerykalny demagogu wszystko jest funkcją religii. Nawet wielkość sracza to wypadkowa katolicyzmu, co poroniony onanisto religijny?

          Oczywiście nie wyjaśniłeś, czemu Szwedzi nieomal się zapili na śmierć a Angole rzucają butelkami, ale od takiego ograniczonego chama trudno oczekiwać racjonalnego myślenia
      • Gość: szerszeń_stepowy Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! IP: *.chello.pl 08.06.10, 22:32
        Gość portalu: anty-ZED-bredzik napisał(a):

        > Ty, socjolog z pożal się wólki, niedouczony - na jakiej podstawie
        piszesz, że r
        > zucanie butelkami i picie wódy to katobolszewizm

        Nie przejmuj się, to zjawisko duractwa. Durnie w tym kraju dzielą
        się na dwie podstawowe kategorie: durniów-fanatyków pobożnych
        (mohery) i durniów-fanatyków bezbożnych. Tych pierwszych znamy z
        Rydzykolandu, tych drugich czasem można spotkać na forum. Dureń
        pobożny powie, że np. nie jesteś godzien być Polakiem jeśli
        zagłosujesz tak, jak mówił ksiądz biskup na kazaniu w katedrze,
        natomiast dureń bezbożny powie, że jak pies nasra na chodnik, to
        jest katobolszewikiem. Jedni i drudzy są żałosnymi prymitywami,
        intelektualnie na zerowym poziomie, a dewocja i hipokryzja w KRK
        wciąż kwitną, a dyskutować na poważnie mało komu się chce.
        • Gość: szerszeń_stepowy popr. IP: *.chello.pl 08.06.10, 22:35
          oczywiście miało być:

          że np. nie jesteś godzien być Polakiem jeśli NIE
          zagłosujesz tak, jak mówił ksiądz biskup na kazaniu w katedrze
        • swarozyc Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! 08.06.10, 23:03
          Durnie w tym kraju dzielą
          się na dwie podstawowe kategorie: durniów-fanatyków pobożnych
          (mohery) i durniów-fanatyków bezbożnych.
          ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
          To jest, rozumiem, wstepna teza do szerszej analizy socjologicznej o przyczynach
          zbydlecenia Polski?
          :-))
          Tak trzymac!
    • Gość: Nie dla wieśniaków Wieśniactwo z rózowej kamienicy IP: 213.251.189.* 08.06.10, 20:13
      Właściciele ten ohydnej, burdelowej kamienicy powinni się wstydzić za obleśną,
      różowa elewację i jakieś gó...ane styropianowe pseudo sztukaterie. Wieś tańczy i
      śpiewa!
      img534.imageshack.us/img534/9338/dsc0842m.jpg
      Ale to jeszcze nic! Zobaczcie co oni tam wyprawiają!
      img40.imageshack.us/img40/3720/dsc0840f.jpg
      Co to ma być? Wiejski odpust? Skąd oni przyjechali?
      • Gość: Nie dla wieśniaków Re: Wieśniactwo z rózowej kamienicy IP: 213.251.189.* 08.06.10, 20:16
        konserwator i reszta inteligencji, która wydała pozwolenia na takie gó...
        również powinna beknąć.
        • Gość: wm Re: Wieśniactwo z rózowej kamienicy IP: *.adsl.inetia.pl 08.06.10, 20:23
          "Nie dla wieśniaków" - Najpierw przeczytaj artykuł a potem dopiero pisz. Bo "odwrotnie" to wychodzisz na durnia - tak jak teraz.
      • swarozyc Re: Wieśniactwo z rózowej kamienicy 08.06.10, 20:17
        Fajne! wies w srodku miasta!

        Ciecin - tego by Mrozek z montpytonem nie wymyslil...
        Tak trzymac!
        :-))
        • Gość: kiełbaska Jest fajnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.10, 20:23
          !
      • beatrix13 Re: Wieśniactwo z rózowej kamienicy 09.06.10, 00:08

        > img534.imageshack.us/img534/9338/dsc0842m.jpg
        > Ale to jeszcze nic! Zobaczcie co oni tam wyprawiają!
        > img40.imageshack.us/img40/3720/dsc0840f.jpg
        > :)))))))))))
        piękne obrazki dla turystów rozsławią nas w świecie
      • Gość: eee rzczywiście niemożebne g..... IP: *.chello.pl 09.06.10, 11:17
        .
    • swarozyc Do katoprzyglupa.. 08.06.10, 20:39
      Pamietam zdjecie w GW sprzed lat jak z celebra otwierano do dzis nie otwarta
      Starowke...
      I Longin-wyglup tam byl i Bartek, "shorty" Sochanski, no i xionc z kropidlem..
      I swiecen i poswiecen xiendza katolacy nie docenili i zrobili slumsy u podnoza
      Zamku..
      Tak trzymac zuliki!
      • Gość: twarda wazelina Re: Do katoprzyglupa.. IP: *.chello.pl 08.06.10, 21:11
        I tera wychodzi na taras w szortach właściciel tych lilaróż kolorów i patrzy , a
        na przeciwko jakaś ruina za siatką obsprajowana , rozebrać to g...
        Albo przesunąć gdzieś dalej . Wiecie ile taki piękny dom kosztował , a jaka
        pikna starówka będzie.
        No Violeto przesuńtą sie gdzie dalej .
        Tam na tym widoku zamkowym swego czasu dla otumanienia wyborców PO snuły się
        wizje jakiś ogrodów zamkowych , specjalnych klombów . Drzewa z fosy miały być
        wycięte , bo turyści nie widza tego cudu renesansu.
        Z tych pomysłów została jarmarczna budka strażnicza dla parkingowego i na
        dziedzińcu dykta z dziurą do fotografowania.
        Zamkowe do tej pory nie mogą wyjść z podziwu dla siebie jaką siupryzę zrobili
        dla turystów i to za darmo.
        • Gość: jonatan Tylko spokojnie... IP: *.szczecin.mm.pl 08.06.10, 21:28
          Ludzie, opamiętajcie się trochę. Nie można bez przerwy na wszystko
          narzekać. Nie podobają się wam takie kolory kamieniczek na
          Podzamczu? Proszę pojechać do Wenecji i zwiedzić sąsiadującą z nią
          wyspę Burano. Domki w jaskrawych, krzyczących kolorach: błękit,
          cytrynka, żołć, czerwień , jaskrawo zielony itd. I WSZYSTKIM
          TURYSTOM SIĘ PODOBA.Podzamcze zmienia się powoli, ale systematycznie
          na korzyść.Gdy zostanie zabudowany ostatni kwartał i teren po
          Arkonie, nabierze ono charakteru. Jedynym problemem tego miejsca na
          dziś, jest wyprowadzenia stamtąd samochodów!! To nie miejsca na
          garażowisko, w dodatku bezpłatne. A z siatką, przed sezonem trzeba
          coś zrobić. Nie może ona być w tym miejscu,ale to już problem
          odpowiednich władz.
          • Gość: eee nie chodzi o kolor IP: *.chello.pl 09.06.10, 11:21
            ale styl tej...tego czegoś...
            Toż wiejskie stodoły mają więcej wdzięku niż to coś...
    • g.r.a.f.z.e.r.o Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! 08.06.10, 22:21
      Siatka? Wielki mi problem - wystarczy trajektorię przeliczyć :D

      Ale mnie zastanawia że wygląda na to że teren zamku kończy się równo z
      murkiem, no bo chyba nie postawił tej siatki na terenie zamkowym...
      • Gość: Przemek Butelki szklane bez kaucji IP: *.adsl.inetia.pl 08.06.10, 23:19
        Witam,
        jak w temacie.

        Problemem jest to, że w tym kraju marnuje się mnóstwo dobra jakim są surowce
        wtórne.
        Gdyby te butelki były warte z 35-70 gr, to by nimi nie rzucali....


        Porażka państwa polskiego.
        • beatrix13 Re: Butelki szklane bez kaucji 09.06.10, 00:14
          jak już nie mogą rzucać butelkami, to za armaty się wezmą
          • Gość: ( Re: Butelki szklane bez kaucji IP: *.chello.pl 09.06.10, 01:30
            Oto kolejny, podręcznikowy przykład całkowitego upadku instytucji
            państwa pod rzadami wieśniaków z PełO.

            • Gość: Nitshe Re: Butelki szklane bez kaucji IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.10, 03:28
              Ale Anders nie jest chyba z PO? Zapisała sie?!
          • Gość: pseudo Re: Butelki szklane bez kaucji IP: 134.102.101.* 09.06.10, 01:34
            haha! :D
          • Gość: smark Re: Butelki szklane bez kaucji IP: 213.155.168.* 09.06.10, 12:43
            Zaczną rzucać gównem, przejdzie przez oczka siatki. Jak widać
            starówka się ożywiła kulturalnie. Butelkowi performersi mogą jeszcze
            otrzymać dotację, wystarczy, że na elewacji wymalują logo SCK
            2016.
    • cynik24091 Ta cała budowa to granda. 09.06.10, 06:43
      Jakie oglądanie, jakie zdjęcia ?! Jeden z najpiękniejszych widoków
      prawobrzeżnego Szczecina i Odry został dokładnie zniszczony jednym bezmyślnym
      pozwoleniem urzędniczym na budowę tych pseudo starych domów. Teraz tylko
      zostaje rzeczywiście pić piwo i ... . Łobuzów trzeba gonić ale też trzeba
      przewidywać, że dojdzie do takich wypadków, gdy coś stawia się bezmyślnie.
      Tego nie mogę wybaczyć konserwatorowi zabytków, którego siedziba jest nieopodal.
      • as9943 2 lata temu pisałem że te kamienice są o 1 pietro 09.06.10, 07:38
        za wysokie.Przysłoniły widok z tarasu dosyć skutecznie.I na odwrót
        przysłoniety został widok podnóża zamku jadąc z trasy zamkowej.Moze
        stworzył się ruch oddolny który w ten sposób przeciwko temu
        protestuje.
      • prestidigitator70 Re: Ta cała budowa to granda. 09.06.10, 10:58
        .... to se wejdź na wieżę zamkową ! ;)

        • Gość: mm5 Re: Ta cała budowa to granda. IP: *.chello.pl 09.06.10, 11:06
          Tak, czy inaczej przydałoby się w końcu, wzorem wszystkich niemal
          państw sąsiednich i w ogóle europejskich, przestać być państwem
          wyznaniowym. Dopóki tak się nie stanie, nie dowiemy się jaki by to
          miało wpływ na poczucie estetyki, kulturę osobistą mieszkańców itd.
    • goldnet Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! 09.06.10, 13:09
      To co dopiero robienie czegoś dla vip-ów a nie zwykłych obywateli.
    • bleblecz Ot mega debilizm!!! 09.06.10, 14:55
      Przemysłu już nie ma, ale za to widocznie turystów mamy za dużo. Panie Szulc -
      na zrytym łbie se tę siatkę pier...nij!
    • qwerty1223 Nie marudźcie teraz 09.06.10, 17:06
      Trzeba było zachowywać się porządnie i uczyć swoich dzieci kultury. Bardzo dobrze, że postawili siatkę, w przeciwnym razie miasto by cały czas pokrywało straty związane z wybitymi szybami itp.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka