swarozyc 08.06.10, 19:18 Proszę pana, społeczeństwo jest obłędne[...] '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Tam zaraz obledne... Katobolszewickie!! Tak trzymac, dzikusy! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: . Dynastia IP: *.chello.pl 08.06.10, 19:33 Potomkowie fornali z czworaków... Dziadkowie rozbierali to miasto na cegłę do Warszawy, ojcowie zbudowali grzybek i "Kosmos", a oni porzucają sobie butelkami z tarasu zamkowego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awanturnik Re: Dynastia IP: *.globalconnect.pl 08.06.10, 19:47 A te bohomazy na murze? Fatalnie to wygląda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! IP: *.adsl.inetia.pl 08.06.10, 19:35 "Dyrektor Wioleta Anders nie odbierała wczoraj telefonów." - Ma ważniejsze sprawy na głowie. Np. Jak wygryźć Lewoca i Biłasa oraz jak nie stracić stołka w niedalekiej przyszłości. A kolejka chętnych aby wyrwać jej stołek z pod tyłka już się ustawia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! IP: *.chello.pl 08.06.10, 19:58 a pani Stanecka to co, obudziła się ze snu zimowego?! rozpieprz wokół skarpy że się jej nie chce wyjść zza biurka i pooglądać jak wygląda podzamcze?!!! a ten taras to był proszę państwa do czasu jak postawili te kamienice. teraz to można sobie pooglądać różową elewację jak w burdelu. szkoda gadać... Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! 09.06.10, 00:05 Gość portalu: gosc napisał(a): > a ten taras to był proszę państwa do czasu jak postawili te > kamienice. teraz to można sobie pooglądać różową elewację jak w > burdelu. szkoda gadać... .................... a to tam burdel z peep-show będzie??;-) no i co się dziwi jeden z drugim, jak już niejaki Drański zaczął z wywieszaniem baneru na zabytkowej baszcie,a wczesniej ciul, który wymyślił trase zamkową Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lala Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 08:55 chyba drOnski... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: internautka Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.10, 22:44 jak to mówią młodzi------------żal!!!!!!!!!!!!!! bez komentarza- Twojego!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty-ZED-bredzik Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! IP: *.szczecin.mm.pl 08.06.10, 19:53 Ty, socjolog z pożal się wólki, niedouczony - na jakiej podstawie piszesz, że rzucanie butelkami i picie wódy to katobolszewizm. Poanalizuj sobie zachowania w Anglii albo w Szwecji - to się dowiesz które społeczeństwo omal się nie zapiło na śmierć a które rzuca nożami i butelkami. Tyle, że ty durny demagogu antyklerykalny nie ma to nic wspólnego z religią czy koncepcją polityczną a ... no zgadnij z czym głupcze? Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! 08.06.10, 20:08 Zachowanie spoleczne nie ma nic wspolnego z religia.. Tos sie katomatolku teraz wyglupil.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty-ZED-bredzik swarożyc - antyklerykalny onanista IP: *.szczecin.mm.pl 08.06.10, 22:23 W Twoich urojeniach antyklerykalny demagogu wszystko jest funkcją religii. Nawet wielkość sracza to wypadkowa katolicyzmu, co poroniony onanisto religijny? Oczywiście nie wyjaśniłeś, czemu Szwedzi nieomal się zapili na śmierć a Angole rzucają butelkami, ale od takiego ograniczonego chama trudno oczekiwać racjonalnego myślenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szerszeń_stepowy Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! IP: *.chello.pl 08.06.10, 22:32 Gość portalu: anty-ZED-bredzik napisał(a): > Ty, socjolog z pożal się wólki, niedouczony - na jakiej podstawie piszesz, że r > zucanie butelkami i picie wódy to katobolszewizm Nie przejmuj się, to zjawisko duractwa. Durnie w tym kraju dzielą się na dwie podstawowe kategorie: durniów-fanatyków pobożnych (mohery) i durniów-fanatyków bezbożnych. Tych pierwszych znamy z Rydzykolandu, tych drugich czasem można spotkać na forum. Dureń pobożny powie, że np. nie jesteś godzien być Polakiem jeśli zagłosujesz tak, jak mówił ksiądz biskup na kazaniu w katedrze, natomiast dureń bezbożny powie, że jak pies nasra na chodnik, to jest katobolszewikiem. Jedni i drudzy są żałosnymi prymitywami, intelektualnie na zerowym poziomie, a dewocja i hipokryzja w KRK wciąż kwitną, a dyskutować na poważnie mało komu się chce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szerszeń_stepowy popr. IP: *.chello.pl 08.06.10, 22:35 oczywiście miało być: że np. nie jesteś godzien być Polakiem jeśli NIE zagłosujesz tak, jak mówił ksiądz biskup na kazaniu w katedrze Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! 08.06.10, 23:03 Durnie w tym kraju dzielą się na dwie podstawowe kategorie: durniów-fanatyków pobożnych (mohery) i durniów-fanatyków bezbożnych. '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' To jest, rozumiem, wstepna teza do szerszej analizy socjologicznej o przyczynach zbydlecenia Polski? :-)) Tak trzymac! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nie dla wieśniaków Wieśniactwo z rózowej kamienicy IP: 213.251.189.* 08.06.10, 20:13 Właściciele ten ohydnej, burdelowej kamienicy powinni się wstydzić za obleśną, różowa elewację i jakieś gó...ane styropianowe pseudo sztukaterie. Wieś tańczy i śpiewa! img534.imageshack.us/img534/9338/dsc0842m.jpg Ale to jeszcze nic! Zobaczcie co oni tam wyprawiają! img40.imageshack.us/img40/3720/dsc0840f.jpg Co to ma być? Wiejski odpust? Skąd oni przyjechali? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nie dla wieśniaków Re: Wieśniactwo z rózowej kamienicy IP: 213.251.189.* 08.06.10, 20:16 konserwator i reszta inteligencji, która wydała pozwolenia na takie gó... również powinna beknąć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wm Re: Wieśniactwo z rózowej kamienicy IP: *.adsl.inetia.pl 08.06.10, 20:23 "Nie dla wieśniaków" - Najpierw przeczytaj artykuł a potem dopiero pisz. Bo "odwrotnie" to wychodzisz na durnia - tak jak teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: Wieśniactwo z rózowej kamienicy 08.06.10, 20:17 Fajne! wies w srodku miasta! Ciecin - tego by Mrozek z montpytonem nie wymyslil... Tak trzymac! :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Wieśniactwo z rózowej kamienicy 09.06.10, 00:08 > img534.imageshack.us/img534/9338/dsc0842m.jpg > Ale to jeszcze nic! Zobaczcie co oni tam wyprawiają! > img40.imageshack.us/img40/3720/dsc0840f.jpg > :))))))))))) piękne obrazki dla turystów rozsławią nas w świecie Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Do katoprzyglupa.. 08.06.10, 20:39 Pamietam zdjecie w GW sprzed lat jak z celebra otwierano do dzis nie otwarta Starowke... I Longin-wyglup tam byl i Bartek, "shorty" Sochanski, no i xionc z kropidlem.. I swiecen i poswiecen xiendza katolacy nie docenili i zrobili slumsy u podnoza Zamku.. Tak trzymac zuliki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twarda wazelina Re: Do katoprzyglupa.. IP: *.chello.pl 08.06.10, 21:11 I tera wychodzi na taras w szortach właściciel tych lilaróż kolorów i patrzy , a na przeciwko jakaś ruina za siatką obsprajowana , rozebrać to g... Albo przesunąć gdzieś dalej . Wiecie ile taki piękny dom kosztował , a jaka pikna starówka będzie. No Violeto przesuńtą sie gdzie dalej . Tam na tym widoku zamkowym swego czasu dla otumanienia wyborców PO snuły się wizje jakiś ogrodów zamkowych , specjalnych klombów . Drzewa z fosy miały być wycięte , bo turyści nie widza tego cudu renesansu. Z tych pomysłów została jarmarczna budka strażnicza dla parkingowego i na dziedzińcu dykta z dziurą do fotografowania. Zamkowe do tej pory nie mogą wyjść z podziwu dla siebie jaką siupryzę zrobili dla turystów i to za darmo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jonatan Tylko spokojnie... IP: *.szczecin.mm.pl 08.06.10, 21:28 Ludzie, opamiętajcie się trochę. Nie można bez przerwy na wszystko narzekać. Nie podobają się wam takie kolory kamieniczek na Podzamczu? Proszę pojechać do Wenecji i zwiedzić sąsiadującą z nią wyspę Burano. Domki w jaskrawych, krzyczących kolorach: błękit, cytrynka, żołć, czerwień , jaskrawo zielony itd. I WSZYSTKIM TURYSTOM SIĘ PODOBA.Podzamcze zmienia się powoli, ale systematycznie na korzyść.Gdy zostanie zabudowany ostatni kwartał i teren po Arkonie, nabierze ono charakteru. Jedynym problemem tego miejsca na dziś, jest wyprowadzenia stamtąd samochodów!! To nie miejsca na garażowisko, w dodatku bezpłatne. A z siatką, przed sezonem trzeba coś zrobić. Nie może ona być w tym miejscu,ale to już problem odpowiednich władz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eee nie chodzi o kolor IP: *.chello.pl 09.06.10, 11:21 ale styl tej...tego czegoś... Toż wiejskie stodoły mają więcej wdzięku niż to coś... Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! 08.06.10, 22:21 Siatka? Wielki mi problem - wystarczy trajektorię przeliczyć :D Ale mnie zastanawia że wygląda na to że teren zamku kończy się równo z murkiem, no bo chyba nie postawił tej siatki na terenie zamkowym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemek Butelki szklane bez kaucji IP: *.adsl.inetia.pl 08.06.10, 23:19 Witam, jak w temacie. Problemem jest to, że w tym kraju marnuje się mnóstwo dobra jakim są surowce wtórne. Gdyby te butelki były warte z 35-70 gr, to by nimi nie rzucali.... Porażka państwa polskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Butelki szklane bez kaucji 09.06.10, 00:14 jak już nie mogą rzucać butelkami, to za armaty się wezmą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ( Re: Butelki szklane bez kaucji IP: *.chello.pl 09.06.10, 01:30 Oto kolejny, podręcznikowy przykład całkowitego upadku instytucji państwa pod rzadami wieśniaków z PełO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nitshe Re: Butelki szklane bez kaucji IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.10, 03:28 Ale Anders nie jest chyba z PO? Zapisała sie?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pseudo Re: Butelki szklane bez kaucji IP: 134.102.101.* 09.06.10, 01:34 haha! :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smark Re: Butelki szklane bez kaucji IP: 213.155.168.* 09.06.10, 12:43 Zaczną rzucać gównem, przejdzie przez oczka siatki. Jak widać starówka się ożywiła kulturalnie. Butelkowi performersi mogą jeszcze otrzymać dotację, wystarczy, że na elewacji wymalują logo SCK 2016. Odpowiedz Link Zgłoś
cynik24091 Ta cała budowa to granda. 09.06.10, 06:43 Jakie oglądanie, jakie zdjęcia ?! Jeden z najpiękniejszych widoków prawobrzeżnego Szczecina i Odry został dokładnie zniszczony jednym bezmyślnym pozwoleniem urzędniczym na budowę tych pseudo starych domów. Teraz tylko zostaje rzeczywiście pić piwo i ... . Łobuzów trzeba gonić ale też trzeba przewidywać, że dojdzie do takich wypadków, gdy coś stawia się bezmyślnie. Tego nie mogę wybaczyć konserwatorowi zabytków, którego siedziba jest nieopodal. Odpowiedz Link Zgłoś
as9943 2 lata temu pisałem że te kamienice są o 1 pietro 09.06.10, 07:38 za wysokie.Przysłoniły widok z tarasu dosyć skutecznie.I na odwrót przysłoniety został widok podnóża zamku jadąc z trasy zamkowej.Moze stworzył się ruch oddolny który w ten sposób przeciwko temu protestuje. Odpowiedz Link Zgłoś
prestidigitator70 Re: Ta cała budowa to granda. 09.06.10, 10:58 .... to se wejdź na wieżę zamkową ! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm5 Re: Ta cała budowa to granda. IP: *.chello.pl 09.06.10, 11:06 Tak, czy inaczej przydałoby się w końcu, wzorem wszystkich niemal państw sąsiednich i w ogóle europejskich, przestać być państwem wyznaniowym. Dopóki tak się nie stanie, nie dowiemy się jaki by to miało wpływ na poczucie estetyki, kulturę osobistą mieszkańców itd. Odpowiedz Link Zgłoś
goldnet Zamek. Co to jest? Siatka na butelki! 09.06.10, 13:09 To co dopiero robienie czegoś dla vip-ów a nie zwykłych obywateli. Odpowiedz Link Zgłoś
bleblecz Ot mega debilizm!!! 09.06.10, 14:55 Przemysłu już nie ma, ale za to widocznie turystów mamy za dużo. Panie Szulc - na zrytym łbie se tę siatkę pier...nij! Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty1223 Nie marudźcie teraz 09.06.10, 17:06 Trzeba było zachowywać się porządnie i uczyć swoich dzieci kultury. Bardzo dobrze, że postawili siatkę, w przeciwnym razie miasto by cały czas pokrywało straty związane z wybitymi szybami itp. Odpowiedz Link Zgłoś