Dodaj do ulubionych

"Bałtyk"uzdrowisko

IP: 89.174.23.* 07.01.09, 11:22
prosze o opinie
Obserwuj wątek
    • Gość: ff Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: 217.97.193.* 07.01.09, 15:26
      Najgorszy z ich budynków, zero remontu od 20 lat, gdzieniegdzie wymienione okna,
      generalnie zimno około 21 stopni w dzień i 18 w nocy ... jak im się uda, pokoje
      w stylu ... jak 20 lat temu, Uzdrowisko ma inne dużo lepsze budynki, Swarożyc
      wyremontowany 2003 od podstaw na super, i Bursztyn tak samo, remont skończył się
      w zeszłym roku. W trzygłowiu nowe wersalki od dwóch lat chyba ... reszta
      remontowana jak już sie "wali"
      • Gość: grzegorz Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.centertel.pl 16.05.09, 07:40
        Witam,
        korzystalem z obiektu Admirał w maju 2009, pełna komuna.
        Standard obiektu tragiczny - obiekt na poziomie FWP, ceny w FWP sa
        adekwatne do standardu. Posiłki sa dostarczane w formie cateringu,
        cena za obiad 22 zl na miescie mozna zjesc zdecydownie lepiej i
        taniej. JEDNYM SŁWEM TO CO PODAJA NA STRONACH INTERNETOWYCH TO BZDURA

• Gość: kuracjusz Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.olsztyn.mm.pl 16.09.09, 15:32
            Byłam w uzdrowisku "Bałtyk" w Świnoujściu do 16.09.09 jednym słowem to
            MASAKRA.Brudne,śmierdzące,zawilgocone pokoje.Parking na cztery auta.Brak
            podjazdu dla inwalidy.Aby dostać się do recepcji i windy,trzeba pokonać
            27schodów.Winda kursuje tylko na jedno piętra a dalej schody.Posiłki i baza
            zabiegowa w pięciu innych uzdrowiskach.Personel medyczny jest nie uprzejmy i
            niekompetentny.Z wielką radością powróciłam do domu i bardzo proszę przyszły
            kuracjusz ZASTANÓW się bardzo zanim wybierzesz uzdrowisko "BAŁTYK"
              • Gość: Robert Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.147.49.21.nat.umts.dynamic.eranet.pl 31.08.10, 18:26
                To wymarzone miejsce dla miłośników horrorów i innych silnych
                wrażeń.Prawie trzy tygodnie(niestety nie wytrzymałem napięcia)w
                warunkach przypominających koszary wojskowe(pokoje
                czteroosobowe)Wystrój późny Edzio Gierek,obsługa także jakby z
                tamtego okresu-poza recepcją niemiła i niekompetentna.Trzech
                dorosłych facetów na kilku metrach kwadratowych o różnych
                nawykach!!!Całodobowy hałas przejeżdżających po bruku
                samochodów.Stołówka 200m,zabiegi 400m,dla zdrowego niezły wysiłek a
                co dopiero dla niepełnosprawnych plus brak windy na trzecie
                piętro(temat dla nadzoru budowlanego)Zabiegi planuje oczywiście
                komputer,który oczywiście nie uwzględnia przerw na posiłki,trzeba
                więc biegać i nie daj Boże spóźnić się bo pani rehabilitantka może
                mieć zły dzień.Wszędzie panuje bałagan organizacyjny,nikt nic nie
                wie,nie chce wiedzieć,nie może powiedzieć-czyli typowa państwowa
                służba zdrowia.O przepraszam jest też prywatny biznes -jak skutecznie
                drenować kieszenie kuracjuszy czyli wyślemy bez jedzenia dziadka na
                wycieczkę,sprzedamy mu ciepłą kołderkę z lamy,a i jeszcze telewizor w
                pokoju z dwoma programami za 40zł.Rezygnacja z tych luksusów nie
                wchodzi w grę gdyż płacimy 27zł za każdy dzień(sprawdziłem nie zgodne
                z prawem-cicha umowa NFZ z uzdrowiskami prawda ,że obrzydliwy
                szantaż)Panie Premierze to głupie,ale ciesze się, że nie ma Pan
                pieniędzy i chce sprzedać ten dobytek zwykli ludzie chcą norTo
                wymarzone miejsce dla miłośników horrorów i innych silnych
                pieniędzy i chce sprzedać ten dobytek zwykli ludzie chcą normalności
                i nie chcą słyszeć to co ja a mianowicie,że powinienem siedzieć cicho
                bo to wszystko jest za darmo.Szczerze współczuję następnym turnusom
                nie odradzam- rezygnacja nie wchodzi bowiem w grę, w tym jeszcze
                ciągle chorym kraju nadal jedni udają,że leczą a inni,że za to
                płacą!To wymarzone miejsce dla miłośników horrorów i innych silnych
                pieniędzy i chce sprzedać ten dobytek zwykli ludzie chcą normalności
                i nie chcą słyszeć to co ja a mianowicie,że powinienem siedzieć cicho
                bo to wszystko jest za darmo.Szczerze współczuję następnym turnusom
                nie odradzam- rezygnacja nie wchodzi bowiem w grę, w tym jeszcze
                ciągle chorym kraju nadal jedni udają,że leczą a inni,że za to płacą!
              • luwicka Re: "Bałtyk"uzdrowisko 08.10.14, 19:06
                Witam, W Baltyku nic sie nie zmienilo, syf taki jak byl taki jest. Od czasow Gierka nie remontowane, pokoje smierdzace, zawilgocone, zimne. Jesli sie chce pani rozchorowac to mozna jechac !!!
        • Gość: Teresa "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.10, 14:01
          Kuracjuszka z Zielonej Góry pragnie bardzo podziękować dla personelu z Sanatorium Bałtyk za miłą obsługę i wspaniałe podejście do ludzi. Szczególnie dziękuję Pani Joli z działu medycznego za dobre rady i ciepłe serce. Wróciłam dużo zdrowsza i całkowicie wyciszona. Jest super, nie można wybrzydzać, bo jest naprawdę ok.
    • Gość: Alicja Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.mtm-info.pl 29.03.11, 20:45
      Szpital Uzdrowiskowy"Bałtyk" w Świnoujściu, piękny III piętrowy poniemiecki budynek bez windy wymagający gruntownego remontu. Częściowo zaczęty remont, ale to kropla w morzu potrzeb. Meble z epoki wczesno Gierkowskiej, jedynie łóżka bynajmniej w naszym pokoju były wygodne (łóżko metalowe + materac). Zabiegi większość w "Rusałce"jest to nowy budynek, gdzie odbywają się zabiegi dla kuracjuszy ze wszystkich uzdrowisk. Zabiegi o różnych porach dnia. Wyżywienie przeciętne też po za budynkiem. Jedyny plus to blisko do morza ok.150 m.
      • Gość: kuracjuszka IV/11r Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.11, 19:41
        Po przeczytaniu tego forum chciałam zrezygnować z wyjazdu do Uzdrowiska w Świnoujściu. Dobrze, że tego nie zrobiłam. miałam cel: odpocząć szczególnie psychicznie po długiej chorobie bliskiej osoby i po jej śmierci, wrócić do zdrowia po mojej operacji, skorzystać jak najwięcej z zabiegów i powietrza nadmorskiego. Wszystko to - co sobie zaplanowałam - osiągnęłam. Miałam bardzo dużo zabiegów, nie spodziewałam się że aż tyle. Do obiadu byłam zajęta, zwykle po obiedzie mogłam spędzać wolny czas spacerując nad morzem. Pogoda również dopisała. Zabiegi rzeczywiście są w różnych Uzdrowiskach. Jednak najwięcej zabiegów miałam w Bałtyku czyli na miejscu. Muszę przyznać, że Bałtyk ma najlepszych masażystów. Pozdrawiam panią Elę i pana Krystiana. Hydromasaże w Rusałce to również coś wspaniałego. A ćwiczenia na sali i w basenie solankowym też na pewno nie zaszkodziły. Pierwsze wrażenie kiedy się wchodzi do wody w basenie solankowym jest dziwne. Myślałam, że woda jest brudna, wchodziłam do niej z pewną rezerwą. Trzeba koniecznie mieć CZEPEK! Po basenie przez dwie godziny nie należy się spłukiwać. Denerwujące a raczej krępujące było tylko to, że kobiety ćwiczą z mężczyznami. Ogólnie ŚWINOUJŚCIE JEST PIĘKNE. Jest wiele miejsc do zwiedzania i na miejscu czyli w Bałtyku jest Biuro Podróży więc nie ma większego problemu z zapisaniem się na ciekawe wycieczki po ŚWINOUJŚCIU I INNE ZA GRANICĘ. Jeśli chodzi o posiłki to szczerze mówiąc nie zjadałyśmy wszystkiego z koleżankami. Ale nie dlatego , że było niedobre- było b.dobre ale za dużo. Ogólnie nie żałuję i pojechałabym jeszcze raz. Pozdrawiam wszystkich, którzy byli tam ze mną od 28.04.2011 do 18.04.2011r.
        • Gość: ewa Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.uznam.net.pl 02.05.11, 00:31
          Serdeczne pozdrowienia dla miłej pani kuracjuszki.Lubię takich ludzi jak pani.Myślę,że skoro tak miło wspomina pani pobyt w sanatorium to nie ma tam złych warunków,a reszta wypowiadających się to typowe marudy-ludzie którym nikt i nic się nie podoba.Przypuszczam że w swoim własnym domu nie mają luksusów,a ulubioną rozrywką jest narzekanie.
    • Gość: Alicja Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.mtm-info.pl 04.05.11, 10:01
      Do Pań "Kuracjuszki i Ewy" Jeżeli faktycznie jesteście Panie zadowolone z pobytu w sanatorium "Bałtyk" to wasze prawo. Ja natomiast tak jak napisałam wcześniej ( a nie jestem osobą wybredną) warunki mieszkaniowe to czasy E. Gierka w naszym pokoju były łóżka z materacami, ale były pokoje gdzie były rozwalające się wersalki, wyżywienie po za budynkiem, nędzne trzeba było nadrabiać chlebem ( oczywiście można było sobie wykupić, ale nie na tym rzecz polega, będąc kuracjuszem płaci za nas NFZ). Panie w recepcji bardzo miłe, ale nie zorganizowane w dniu przyjazdu kuracjuszy (chyba, że nasz turnus trafił na taką zmianę) całkowity chaos. Zabiegi część w "Bałtyku" a część w "Rusałce" i nie wierzę w to , że wszystkie zabiegi Pani "Kuracjuszka" miała na miejscu. Zabiegi o różnych porach dnia. Masaże, ja miałam w "Rusałce" robiła mi młoda rehabilitantka i byłam bardzo zadowolona, jednak na temat masaży zarówno w "Bałtyku"jak i w "Rusałce" były różne opinie, zależało to od rehabilitanta. To, że gimnastyka jest razem z mężczyznami wogóle mi nie przeszkadzało. Wycieczki - najmniej mnie to interesowało, przyjechałam podreperować swoje zdrowie. Oczywiście Szpital Uzdrowiskowy "Bałtyk" jest pięknym budynkiem, wymagającym gruntownego remontu, budynek jest po części remontowany. Podstawowym mankamentem tego budynku jest brak windy, nie wszyscy mogli mieszkać na parterze a tak szczerze mówiąc to było to I piętro. Plusem dla "Bałtyku" jest jego położenie blisko morza (ok. 200m.), piękna plaża i promenada.
          • Gość: nie polecam Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.szczecin.mm.pl 13.11.11, 19:50
            Zamieszczam kilka fotek z Uzdrowiska Bałtyk w Świnoujściu - jesień 2011r.
            Tragedia wręcz masakra.
            Pozdrawiam przyszłych Kuracjuszy :/

imageshack.us/photo/my-images/7/pokj1m.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/233/pokoj2n.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/528/pokoj3.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/707/pokoj4r.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/507/pokoj5h.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/810/pokoj6.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/195/okno2.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/194/oknov.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/141/pokoj7.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/525/lazienka1z.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/100/lazienkadrzwi.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/845/drzwiy.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/13/pokoj10.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/72/szparywoknie.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/526/ramaokna.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/249/ramaokna2.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/833/scianakorytarz.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/97/scianakorytarz2.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/809/lazienka.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/26/pokoj9.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/341/wejscieglowne6.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/829/wejscieglowne.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/715/wejscieglowne2.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/207/wejscieglowne3.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/72/wejscieglowne4.jpg/
            imageshack.us/photo/my-images/542/wejscieglowne5.jpg/
    • Gość: nigdy więcej Szokujące zdjęcia z Uzdrowiska Bałtyk IP: *.szczecin.mm.pl 13.11.11, 19:49
      Zamieszczam kilka fotek z Uzdrowiska Bałtyk w Świnoujściu - jesień 2011r.
      Tragedia wręcz masakra.
      Pozdrawiam przyszłych Kuracjuszy :/

imageshack.us/photo/my-images/7/pokj1m.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/233/pokoj2n.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/528/pokoj3.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/707/pokoj4r.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/507/pokoj5h.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/810/pokoj6.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/195/okno2.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/194/oknov.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/141/pokoj7.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/525/lazienka1z.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/100/lazienkadrzwi.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/845/drzwiy.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/13/pokoj10.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/72/szparywoknie.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/526/ramaokna.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/249/ramaokna2.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/833/scianakorytarz.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/97/scianakorytarz2.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/809/lazienka.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/26/pokoj9.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/341/wejscieglowne6.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/829/wejscieglowne.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/715/wejscieglowne2.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/207/wejscieglowne3.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/72/wejscieglowne4.jpg/
      imageshack.us/photo/my-images/542/wejscieglowne5.jpg/
    • Gość: jadzia Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.uznam.net.pl 18.11.11, 14:05
      jak sie nie podoba można jechac gdzies indziej zaplacic za pobyt 3 tys zreszta wydaje mi sie ze do uzdrowiska jedzie sie na zabiegi a nie na ogladanie telewizji i gapienie sie na stare drzwi, bałtyk jest remontowany ale uzdrowisko jest biedne ludzie którzy tam pracują zarabiaja nędzne grosze,ludzie co z wami!!!nie pasuje nie przyjeżdżać.
    • Gość: Ala z 211 "Bałtyk" uzdrowisko IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.05.12, 21:36
      Przebywając na turnusie w okresie 16.04.2012r. do 07.05.2012r. w Uzdrowisku „Bałtyk” w Świnoujściu byłam mile zaskoczona.
      Pokój 4-osobowy ładny i przede wszystkim obsługa, miła i przyjazna za co szczególnie dziękuję; sympatycznej Pani ordynator K,
      wesołej pielęgniarce Pani Eli – jej spokój i pogoda ducha udzielała się wszystkim kuracjuszom,
      uprzejmym i uśmiechniętym recepcjonistkom Ilonce, Ewuni i Agnieszce.
      oraz wszystkim uczestnikom tego turnusu: współmieszkankom Agnieszce, Uli, Zeni oraz Kasi i kuracjuszom od stolika nr 4 – super!.
      Namawiam do korzystania z tego ośrodka.
      Zadowolona i śmiejąca uczestniczka turnusu Ala .
        • Gość: wczasowicz. Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.play-internet.pl 30.11.12, 21:15
          Uzdrowiska w Świnoujściu zaniedbane jak każde nadmorskie miasteczka.Każdy mieszkaniec chciałby zarabiać na wczasowiczach a własnego wkładu roboty coraz mniej.Tak jest od 25 lat .W latach 80 były piękne ośrodki nad morzem-Świnoujście ,Międzyzdroje -a teraz wszystko się starzeje i rozlatuje bo ludzie miejscowi chcieliby tylko zarabiać na wczasowiczach a ta moda już minęła.Wiele osób woli jechać za granicę niż nad nasze morze i patrzeć jak miejscowi ludzie doprowadzają do ruiny piękne okolice.Każda rzecz budynek zaniedbany latami wymaga remontu i trochę nakładów finansowych -to trochę inne czasy niż 30 lat temu.Nie trzeba stękać tylko zakasać rękawy i do roboty jak chcecie mieć w lato wczasowiczów.
        • Gość: MARIAN Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.212.44.92-tolek.zabrze.debacom.pl 17.12.12, 17:00
          BYŁEM OD 19.11,12 NAPRAWDE BYŁO SUPER PANI DOKTOR SZŁAPA NAPRAWDE BARDZO MIŁA WYROZUMIAŁA TAK SAMO SIOSTRY JEZELI KTOS BYŁ TO WIE OCO CHODZI JESTEM Z ZABRZA NAPRAWDE BYŁO BARDZO FAJNIE JEDZENIE SUPER POKOJE SUPER A TO CO PISZA NA FORUM ZE COC BYŁO NIE TAK TO NAPRAWDE JEST NIE PRAWDA BYŁEM PORAZ PIERWSZY W SANATORIUM I JESTEM BARDZO MILE ZASKOCZONY SWINOUJSCIE JEST PRZEPIEKNE JAK KTOS BYŁ TO BYŁEM W POKOJU 302 POZDRAWIAM WSZYSTKICH
          • Gość: Dora Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.xdsl.centertel.pl 05.03.13, 11:51
            Witam, przeczyłam wiele Waszych opinii na temat UZDROWISKA "BAŁTYK" i mam mieszane uczucia. Nie wiem, czy się cieszyć, czy płakać, po tym co przeczytałam. Wczoraj dostałam skierowanie na turnus właśnie tam w okresie 21-03 do 11-04 2013. Mam mało czasu, by się przygotować. No i ta daleka podróż... Wyjeżdżam pociągiem z Olsztyna, docieram na dworzec Świnoujście Odra i co dalej?? Czy ktoś z Was może i napisać -jak dotrzeć do Bałtyku :)
            • Gość: B Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.dynamic.chello.pl 19.03.13, 13:03
              Witam!
              Ja też jadę w tym czasie do "Bałtyku" do szpitala uzdrowiskowego :)
              Nie martwię się specjalnie wypowiedziami na forum - wolę sama się przekonać jak jest i wtedy zastanowię się co z tym robić. Jadę z ... Podkarpacia i z dworca poprostu wezmę taxi - nie dam rady sama z "walizeczką"
              Mam nadzieję, że się spotkamy, wypoczniemy aż do zleniwienia i wrócimy zdrowsze i szczęśliwe do domu :) :) :)
              Do zobaczenia
            • Gość: B Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.dynamic.chello.pl 19.03.13, 13:35
              Acha!
              Zapomniałam o dojeździe:
              Nie wiem, czy dworzec Odra to ten sam co dworzec PKP w Świnoujściu, ale wygląda na to, że jest jeden. Więc z dworca spacerkiem na północ ok 100 - 150 m trzeba dojść do przeprawy promowej Warszów. Z promu zadzwonić np. na numer korporacji Odra Taxi z prośbą o przysłanie taksówki na przystań, oni podadzą hasło jakie trzeba podać wsiadając i za kwotę do 20 zł dojedzie się do "Bałtyku".
              Taryfa z dworca kosztowałaby ok dwa razy tyle: 40 - 50 zł
              To informacje, które uzyskałam telefonicznie od bardzo miłego pana taksówkarza z postoju TAXI przy promie po stronie dworca PKP
              Miłej podróży i do zobaczenia
        • Gość: MARIAN Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.212.44.92-tolek.zabrze.debacom.pl 17.12.12, 17:00
          BYŁEM OD 19.11,12 NAPRAWDE BYŁO SUPER PANI DOKTOR SZŁAPA NAPRAWDE BARDZO MIŁA WYROZUMIAŁA PANI DOKTOR TAK SAMO SIOSTRY JEZELI KTOS BYŁ TO WIE O CO CHODZI JESTEM Z ZABRZA NAPRAWDE BYŁO BARDZO FAJNIE JEDZENIE SUPER POKOJE SUPER A TO CO PISZA NA FORUM ZE COC BYŁO NIE TAK TO NAPRAWDE JEST NIE PRAWDA BYŁEM PORAZ PIERWSZY W SANATORIUM I JESTEM BARDZO MILE ZASKOCZONY SWINOUJSCIE JEST PRZEPIEKNE JAK KTOS BYŁ TO BYŁEM W POKOJU 302 POZDRAWIAM WSZYSTKICH
    • Gość: zdrowy inaczej :) Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 22.03.13, 18:54
      Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził,jak głoszą mędrcy tego świata.Warunki są jako takie ale nie jest zle.Rehabilitacja to wymuszenie także pewnych zachowań na ludziach mało aktywnych na codzień.spacerujemy po plaży cudna jest,granice otwarte,ładna miejscowość,spójrzmy troszkę przez różowe okulary i skupmy się na pozytywach,one przynosza sukces w rehabilitacji.
      Bałtyk,Rusałka,i inne NFZ-owskie uzdrowisko,a ja jeszcze małą perełkę znalazłam tego lata,gabinet bezpłatnej rehabliltacji na tej samej ulicy w domu wczasowym Tęcza,namawiam kuracjuszy do odwiedzenia tego miejsca,10 zabiegów za darmo(podkreslam za darmo))),i jakie fajne,kompetentne panie to prowadzą....i dobre na ból kregosłupa,i na krążenie,na bolace nogi,zaparcia.sprawdzcie a nie pożałujecie, Bieszczady się kłaniają-warto było całą Polske przejechać
            • Gość: jolanta Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.dynamic.chello.pl 08.05.13, 11:26
              j
              Wlasnie wrocilam z sanatorium Baltyk .Bylo super goraca woda
              2 osobowy pokoj przepiekny sloneczny duzo okien.Czysto az milo spedzac czas .
              chociaz pogoda w kratke i ziab.
              Jedzenie dobre na miejscu zabiegi tez .Moim paniom przy posilku tez zachwyceni.
              Pozdrawiam caly personel lac\znie z lekarzem .Ktory posiada ogromna wiedze i wiele dowiedzialam sie o moim schorzeniu.
              • Gość: taaa Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.uznam.net.pl 16.05.13, 00:55
                wpis wyżej chyba same doktorstwo pisało.............pan i pani pseudo-doktorstwo, małżeństwo o zerowej wiedzy rehabilitacyjnej a wysoko zadartymi nosami, niby chirurdzy tylko nie operują (jak piekarz, który nie piecze hihihi), wpisującymi bzdury w dokumentacji- kto pozwolił im pracować z ludźmi....:-(, budynek......... sypiąca się nora.........i to niby szpital hihihi.......kpina. Gdyby nie pielęgniarki (w znakomitej większości, choć nie wszystkie) to nic dobrego nie można by było powiedzieć o tym............ no właśnie tym czymś co zwią "Bałtyk", uzdrowiskiem a o leczeniu.....................tam nie ma żadnego leczenia tylko etat dla wypłaty tych pseudo-doktorów a właściwie lekarzy..................buuuuuuuuuuu
      • Gość: Dora Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.xdsl.centertel.pl 07.06.13, 09:18
        A ja wróciłam z turnusu, który skończył się w kwietniu 2013. Jakie są moje spostrzeżenia? Obiekt stary, zabytkowy, ciągle w remoncie. Pokoje różne. Ja akurat miałam na 3 piętrze, więc trochę schodków do pokonania było, ale schudłam ;) Stołówka na miejscu, jedzenie ok., a Panie tam pracujące miłe:) Jednak najważniejsze jest nastawienie z jakim się tam udajesz i cel, zdrowotny przecież. Ja naprawdę odpoczęłam, bo atmosfera była super! Kuracjusze raczej weseli, choć były i marudy. Także głowa do góry! To raptem 3 tyg., a lipiec to środek lata. Wymorzony czas na Świnoujście. Zazdroszczę!
        pozdrawiam:)
      • Gość: kolo Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.uznam.net.pl 07.06.13, 10:59
        Morze Ci wszystko wynagrodzi, na resztę nie masz co liczyć. Obiekt nędza, lekarze (chyba po znajomości) bez pojęcia o zabiegach, ale za to zarozumiali, personel ok, żarcie (inaczej tego nazwać się nie da) może być- dużo zależy od szczęścia. Zabierz parasol, bikini, olejek do opalania a resztę miej................ to dasz radę, lato w Świnoujściu jest pięknę a plaża i piękne widoki zrekompensują to pseudo uzdrowisko , a "Bałtyk" to ponoć "szpital"-hihi kpina
        • Gość: Stała Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.204.11.221.dsl.dynamic.t-mobile.pl 11.06.13, 09:01
          Witam. Byłam w "Bałtyku" już kiedyś i teraz ostatnio. Fakt trochę poremontowali ale do przyzwoitych warunków daleko. Dla mnie najważniejsze były zabiegi, po to w końcu tam pojechałam. Pod tym względem niestety gorzej. Wcześniej jak bywałam zabiegi były o niebo lepiej dobrane i lepiej wykonane. Była tak sympatyczna pani doktor, blondynka jak dobrze pamiętam nazywała się Kowalewska i taki przystojny młody doktor, którego nazwiska nie pamiętam, bardzo fajny choć łysy :-). teraz siedzi tam zgredziałe niesympatyczne małżeństwo chirurgów (w uzdrowisku?), wiecznie z pretensjami, wiecznie niezadowolone i gębą pełną krzyku- coś okropnego. To już nie jest miejsce dla mnie. to był mój ostatni tam pobyt, może nawet napiszę do NFZ, choć chyba oni mało się tym interesują. osobiście odradzam
    • luwicka Re: "Bałtyk"uzdrowisko 08.10.14, 19:24
      Wrocilam z sanatoroium Baltyk w Swinoujsciu. Wrazenia mam takie ze musze to opisac. Na Dzien dobry mamy my kuracjusze do pokonania 27 stromych schodow, a w srodku w recepcji niemile panie glosem nawyklym do pokrzykiwania ( niemedyczny presonel) rejestruja i przydzielaja pokoje " na oko" w zaleznosci od wygladu, albo od peselu - masakra. Winda daleko w czesci zabiegowej nie dojezdza na niby 2 ptr. bo to w rzeczywistosci jest 3 ptr. Pokoje wysokie, zimne, brudne zawilgocone, smierdzace wiec ludziom z astma nie polecam. wniesc walizke trzeba samemu bo nie ma innej opcji. Panie w recepcji siedza i pokrzykuja i nie sa wogole zorientowane ktory pokoj juz jest posprzatany. Personel medyczny w wiekszosci uprzejmy i mily ale ogolnie nie polecam bo syf totalny i smrod z scian wytapetowanych tkanina z czasow Gierka i z mebli tez z tej epoki. Jak mozna to udostepniac chorym ludziom ?????
    • Gość: edyta Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.03.15, 08:19
      Witam:) byłam w sanatorium Bałtyk w Świnoujściu od 17 lutego do 10 marca. Jestem naprawdę zachwycona pobytem...obsługa bardzo miła i wszystko jest na miejscu...zabiegi i stołówka co jest atutem. Pozdrawiam wszystkim z turnusy i panie ze stołówki bliskie sercu...długo będę wspominać ten pobyt. Szczerze polecam i pozdrawiam :)
      • Gość: kuracjuszka Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.15, 14:20
        witam BYŁAM OD 17 LUTEGO DO10MARCA no ja mam mieszane uczucia remont ulicy..na zabiegach kobiety za karę ...na wycieczki trzeba mieć zgodę od lekarza/ szeryfa/ który twierdzi że jest to szpital sanatorium i nie wyraża zgody na wycieczki do BERLINA ,,itd ... badania lekarskie 1 raz tylko przy przyjęciu ALE ŻYCIE UMILAŁY PANIE KELNERKI ZE STOŁÓWKI UŚMIECHNIĘTE MIŁE I NIKOGO GŁODNEGO NIE WYPUŚCIŁY ......... DOBRZE BY BYŁO GDYBY PANIE ZABIEGOWE MIAŁY TYLE SERCA DLA PACJENTÓW CO MIAŁY PANIE Z KUCHNI . pozdrawiam
    • qua2 Re: "Bałtyk"uzdrowisko 29.09.16, 21:35
      Witam,

mam skierowanie do uzdrowiska/sanatorium "Bałtyk" w Świnoujściu, w terminie 15.11.2016 do 6.12.2016. Jadę swoim samochodem ze wschodnich okolic Warszawy. Mogę ewentualnie kogoś zabrać. O kontakt proszę przez e-mail : rmarek3@op.pl

Pozdrawiam Marek

Ps. czytając komentarze n/t tego uzdrowiska/sanatorium aż skóra na mnie cierpnie, ale co można zrobić jak się ma skierowanie właśnie tam... Pewnie ktoś powie zrezygnować :D, ale...
    • Gość: hELENA 47 Re: "Bałtyk"uzdrowisko IP: *.internetia.net.pl 02.06.18, 13:06
      Budynek i położenie Bałtyku bardzo mi się podoba,prawda ze wnętrza wymagają kapitalnego remontu,który ma nast.ąpić za 2 lata.Wszystkie zabiegi i stołówka są na miejscu,nie miałam najmniejszych zaśtrzeżeń.Zarówno personel medyczny,jak i obsługa bardzo miłe.szczególnie dziękuję pani Paulinie za cudowne ręce przy masażu oraz pani Karolinie,atakże najmłodszej pani w kuchni za niebywały wdzięk i otwarość wobec kuracjuszy.Pogoda była wspaniała,wspóllokatorka również.Biuro Wybrzeże zorganizowało wiele atrakcjnych wycieczek.Pobyt był bardzo udany,dziękuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka