Dodaj do ulubionych

Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty...

IP: *.chello.pl 03.02.07, 09:10
Do czego są zdolne kobiety aby zaimponować facetom wiekszymi cyckami?
Obserwuj wątek
    • Gość: bony f Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.chello.pl 03.02.07, 09:22
      Znam tego anestezjologa, to dr Hycler z " Daleko od noszy'.
      Ciekawe czy kasiorę pacjętka zapłaciła przed operacją?
      Mogli ją wystawić przed swoja budę, a oni nawet zawieźli ją do szpitala,
      a przecież bęzyna taka droga.
      Sama jest sobie winna , że się nie obudziła.
      Po chałturze konowały lecą do szpitala strajkować o podwyższenie pensji.
      • Gość: mariner Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 10:18
        Jak znasz, to podziel sie swoja wiedza w trosce o innych.
        • Gość: karolcia A ja mam za duże cycki :((( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:32
          Przy wadze 53 kg i wzroście 170 (czyli bardzo szczupłej sylwetce) mam D... Mój
          chłopak namawia mnie żebym sobie zmniejszyła... co zrobić???
          • Gość: gosc Re: A ja mam za duże cycki :((( IP: *.lodz.mm.pl 03.02.07, 21:33
            Kopnij go w tyłek, serio..
          • Gość: Alicja i Roman Re: A ja mam za duże cycki :((( IP: *.chello.pl 03.02.07, 21:42
            Karolcia ! Nie daj się sterować. Przy wzroscie 170 i doskonałej wadze 53 kg
            Twoje "D" jest wspaniałe. Czy wyobrazasz sobie ile dziewcząt Ci zazdrości ?
            Intencje Twojego chłopaka są niejasne. Moze zazdrosny o Ciebie,Twoją urodę,
            sylwetkę .... A może krepują go spojrzenia innych facetów. Powodzenia z Twoim "D".
          • Gość: ryś z klanu Re: A ja mam za duże cycki :((( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 23:04
            Zmień go na lepszy model ;-)
          • shithead Re: A ja mam za duże cycki :((( 03.02.07, 23:44
            Gość portalu: karolcia napisał(a):

            > Przy wadze 53 kg i wzroście 170 (czyli bardzo szczupłej sylwetce) mam D...
            Mój
            > chłopak namawia mnie żebym sobie zmniejszyła... co zrobić???

            Prawdopodobnie zrobilabys kariere w przemysle porno!
            • bartoszsowa Re: A ja mam za duże cycki :((( 04.02.07, 07:59
              i nie należy się tego wstydzić :)
          • ylemai Re: A ja mam za duże cycki :((( 04.02.07, 15:10
            zmień chłopaka na mającego większe dłonie.
            co za imbecyl... D mu się nie podoba :-/
          • Gość: pobre diablo Re: A ja mam za duże cycki :((( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 16:55
            karolcia napisał(a):

            > Przy wadze 53 kg i wzroście 170 (czyli bardzo szczupłej sylwetce) mam D...
            Mój
            > chłopak namawia mnie żebym sobie zmniejszyła... co zrobić???


            Zmniejszaj, bo dziś (przy tym rozmiarze)miedzy cyckami masz medalik, a za pare
            lat bedziesz mieć pępek.
          • Gość: -_- Re: A ja mam za duże cycki :((( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 18:59
            a wydawało mi się że czytałam gazetę.pl .... a znów mam uczucie jakbym trafiła
            na oneta... helou? takie głupie komentarze i do tego nie na temat są już
            nudne... jak masz kompleksy to napisz do bravo, tam lubią rozwiązywać takie
            problemy..
          • Gość: Berbeć Re: A ja mam za duże cycki :((( IP: *.devs.futuro.pl 08.02.07, 06:40
            Twój chłopak to cymbał,piersi to coś wspaniałego u kobiety.och jak to nimi można się pieścić i cieszyć wie tylko ten co wie co z nimi robić.szkoda że nie jesteś moją dziewczyną
        • Gość: Monika Powiększamy piersi nie dla facetów a dla kobiet IP: *.ksknet.pl 03.02.07, 21:33
          chcemy być od nich piękniejsze, seksowniejsze, aprobata facetów jest sprawą
          drugorzędną, wręcz marginalną.
          • Gość: Ks. Robak Re: Powiększamy piersi nie dla facetów a dla kobi IP: *.stegny.2a.pl 03.02.07, 23:40
            Ee.. A czy wymiernym dowodem na to, ze jestes piekniejsza i seksowniejsza nie
            jest aprobata i wieksze zainteresowanie toba a nie ta druga przez plec
            przeciwna ?
            • Gość: darlove Re: Powiększamy piersi nie dla facetów a dla kobi IP: *.range86-137.btcentralplus.com 04.02.07, 15:50
              Facet, nie przemawiaj do niej takim językiem, bo ona i tak nie zrozumie. Z taką
              kobietą to bym nawet do łóżka nie poszedł. Głupie to okrutnie... Jak to mówi
              przysłowie: "Lepiej z mądrym zgubić, jak z głupim znaleźć.".
        • Gość: ja Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 03:45
          bylebys, nie dzielił sie z nami źródłem swojej wiedzy o ortografii polskiej ;(((
      • Gość: lekarz Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 10:22
        Matołek to pojęcie medyczne.
        Jesteś na takim poziome.
        Ale podaj nazwiska tych lekarzy, daj coś społeczeństwu, tóre musi na ciebie
        łożyć.
      • Gość: PaBlo Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 15:33
        Po twej wypowiedzi i pisowni widzę,że podstawówka to był szczyt twoich
        możliwości.
        I rozumu też nie dali rodzice.
        Tylko co będzie jak się rozchorujesz ...? :)
      • Gość: mamila Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.abhsia.telus.net 03.02.07, 22:52
        Chyba znasz swoje slabosci,woec jesli piszesz,wez slownik
        ortograficzny,bo "sadzisz" bledy.
      • jo.pit Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas 03.02.07, 23:43
        No właśnie chałturka jak dobrze to nazwałeś w kraju gdzie anestezjolog z II
        stopmniem zarabia ,4 razy mniej niż człowiek, który obsługuje maszynę do
        kładzenia asfaltu przy budowie autostradyA1.
        Nie ujmują nic operatorowi tego sprzętu proponuję ,żeby On znieczulił chorego i
        obsłużył skomplikowaną aparaturę do znieczulenia, od której zależy życie i
        zdrowie chorego.
        Ty także kładąc się na operację pomyśl o tym.
        Pozdrawiam
    • Gość: młoda Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 10:59
      Znam pielęgniarkę,która tam pracuje.Stała się tragedia,bez dwóch zdań..ale ,to
      był tak nietypowy przebieg zdarzeń ,ze oni do tej pory nie umieją tego
      wytłumaczyć.
      Zabiegu NIE ZDĄŻYLI nawet zrobić.To były pierwsze minuty.
      Chyba trzeba poczekać,aż sprawę rozpatrzą biegli.
      Jest jeszcze jeden aspekt sprawy.Jeżeli lekarz zawinił to niech to będzie
      potwierdzone czarno na białym.Jeżeli dziewczyna była tym jednym przypadkiem na
      ileś tysięcy,który tak zareagował na znieczulenie, to tez niech to będzie
      powiedziane.
      Na dziś mało wiadomo,a cygana już wieszają.
      Opinia publiczna kochająca takie spektale,już robi mały linczyk.
      Za całokształt zapłacą też Ci ,którzy nie przyczynili się do dramatu.Jak tak
      dalej pójdzie, to bez pracy zostanie 30 osób,które rzetelnie wykonują swój
      zawód.
      A co do samych zabiegów..proponuję oceniaczom nie chodzić do stomatologa,by
      wstawić koronę na zęby.Będą w zgodzie z naturą.
      Z zainteresowaniem poczytam kolejne wpisy.
      • Gość: andreas to nie jest prosty mechanizm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 15:42
        ludzie czasami mysla, ze organizm ludzki,
        to jak jakis mechanizm!
        Przychodzi mechanik i wszystko wie i naprawia,
        to takie proste!

        Organizm ludzki jest stale poznawany, stale...

        Ba, powiem wiecej metod leczenia danego przypadku
        jest co najmniej kilka... a wiec to nie takie proste!

        • tracy_whitney Re: to nie jest prosty mechanizm 03.02.07, 20:21
          Gość portalu: andreas napisał(a):

          >
          > Organizm ludzki jest stale poznawany, stale...


          Zgadza sie, a mózg do tej pory jest nieodgadniony.
    • Gość: ana Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 03.02.07, 18:51
      Każda narkoza jest ryzykiem. Jestem lekarzem i swoim życiu zawodowym widziałam
      wiele przypadków "nie obudzenia się" bez uchwytnej przyczyny. Sama jak mogę
      unikam narkozy i gdy to jest tylko możliwe korzystam ze znieczulenia miejscowego.
      Pcejenci częso wymuszają znieczulenie ogólne
    • Gość: titta Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.botany.gu.se 03.02.07, 18:51
      Przy znieczuleniu ogolnym zawsze jest ryzyko. Prosze zapytac anestezjologa - poradzi wam, zeby sie
      upewnic czy np. u dentysty gdzie przeprowadza sie takie zabiegi jest dobry zestaw do reanimacji. Poco
      on mial by niby by byc gdyby nie bylo ryzyka?
    • wariant_b Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. 03.02.07, 18:55
      "Alicja Kapturska dodała, że jeśli kobieta zainteresowana zabiegiem zapyta, czy
      był przypadek, że któraś z pacjentek nie obudziła się po narkozie, to personel
      kliniki poinformuje ją o tym."

      Jeśli chcesz mieć pewność, że zamiast powiększyć piersi nie amputują
      omyłkowo lewej nogi - lepiej zapytaj. W końcu to też nie jest powikłanie.
      O prawą nogę na wszelki wypadek zapytaj osobno. A potem o obie.
      • Gość: Adam Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.e-wro.net.pl 03.02.07, 19:22
        entelegent sie odezwal :)
      • Gość: młoda Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:13
        A wolałbyś, by nie informowali???
        Przed zabiegiem jak pisano,pacjent ma uświadamianą możliwość powikłań.
        Trzeba czytać ze zrozumieniem ,nawet ankietę u lekarza.
        Można ukrywać przypadki problematyczne,można udawać ,że ich się nie miało.
        Oni wybrali mówienie prawdy.Jak widać ,ludziom to też nie pasuje.
        Takie trywializowanie tematu , w celu ubicia własnej piany ,jest nakręcaniem
        wątku .Nic nie wnosi,oprócz tego ,że możesz sam siebie czytać do woli.
    • Gość: hirórk Udaje ,żeby dostać 500000 zł . n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 18:56
    • Gość: nn A gumicycki i tak są ohydne IP: *.aster.pl 03.02.07, 18:56
      Więc nawet nie wiadomo po co się starała.
    • paula266 Re: jakby faceci nie oceniali kobiety po wielkości 03.02.07, 19:13
      każdy chciałby się podobać, to normalne że większość kobiet przejmuje się
      wyglądem, tym bardziej że większość facetów ocenia kobietę głównie po
      wyglądzie, gdyby faceci nie oceniali nas po wielkości biustu albo długości nóg
      kobiety nie ryzykowałyby zdrowia żeby im się podobać...:(
      • Gość: lolel Re: jakby faceci nie oceniali kobiety po wielkośc IP: *.chello.pl 03.02.07, 19:22
        Bez przesady, nie kazdy facet ocenia kobietę po wielkości biustu. Osobiście
        jest to ostatnia rzecz jaką biore pod uwagę oceniając daną osobę.
        • Gość: Michał Moja ma B... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:29
          Moja luba ma miseczki B - nie wiem, czy to wg niektórych facetów duże czy małe
          a uwielbiam je i ją nie tylko ze względu na miseczki. Kobiety zaakceptujcie
          swoje miseczki!
        • paula266 Re: odp. 03.02.07, 20:25
          Gość portalu: lolel napisał(a):

          > Bez przesady, nie kazdy facet ocenia kobietę po wielkości biustu. Osobiście
          > jest to ostatnia rzecz jaką biore pod uwagę oceniając daną osobę.

          miło słyszeć, że są faceci, którzy tak myślą, ale chyba mniejszość, ja np.
          jestem dosyć ładna, ale niektórzy proponują mi...wiadomo co, zanim zamienią ze
          mną jedno zdanie...:(
          • tracy_whitney Re: odp. 03.02.07, 20:27
            paula266 napisała:

            > ja np.
            > jestem dosyć ładna, ale niektórzy proponują mi...wiadomo co, zanim zamienią
            ze
            > mną jedno zdanie...:(


            Bardzo dobrze, zaoszczedzaja Ci Twego cennego czasu na poznawanie sie. Od razu
            wiesz, kogo masz omijac szerokim łukiem.
        • Gość: matylda Re: jakby faceci nie oceniali kobiety po wielkośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:33
          Nie rozumiem kobiet, które chcą sobie powiększyć biust i to nie dla siebie,a
          dla jakiegoś faceta. Faceta, którego zawsze przecież można z(a)mienić:). Niech
          on sobie powiększy:). Pewnie umrze ze strachu.
          Ale Cię lubię!:). A co oceniasz?
          • beatrix13 niezrozumiały jest masowy pęd kobiet 03.02.07, 20:38
            to robienia sobie silikonowych balonów ku uciesze gawiedzi,
            napisałam masowy ,bo od ilości reklam gabinetów chirurgi plastycznej ,dumnie
            zwanych klinikami w damskich periodykach az się roi,programów reality show w
            kierunku powiększania piersi pełno w tv,

            czy panowie również masowo powiększają penisy?

            świat ogłupiał chyba albo ja za nim nie nadążam,bo dla mnie zawartość mózgu i
            serca jest wartościowsza
            • Gość: cycek Re: niezrozumiały jest masowy pęd kobiet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 17:03
              beatrix13 napisała:
              >
              > czy panowie również masowo powiększają penisy?

              Pewnie tego nie robią, chociaż powinni.Hi hi
            • Gość: Olek Re: niezrozumiały jest masowy pęd kobiet IP: *.globalconnect.pl 04.02.07, 22:43
              Oczywiście że faceci powiększają sobie penisy.
              I jeszcze żałują że można tylko tak niewiele.
          • Gość: lolek Re: jakby faceci nie oceniali kobiety po wielkośc IP: *.chello.pl 03.02.07, 20:46
            Przede wszystkim czy dziewczyna jest zadbana?? I nie chodzi bynajmniej o tpisy
            i farbę na włosach. Prędzej o zdrową figurę, zadbaną cerę ( oczywiscie jeśli
            poruszamy względy estetyczne ;) co wiąże się ze zdrowym ( sport) trybem życia.
            pzdr.
            • Gość: matylda Re: jakby faceci nie oceniali kobiety po wielkośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:54
              I dlatego Cię lubię. Ja to samo oceniam w facetach. Żadnych tipsów i farby we
              włosach:)))).
              Dla mnie ważny jest wygląd (czy mnie obezwładni od pierwszego spojrzenia;)))) i
              zapach. Cóż, jestem kobietą pierwotną;). I uwielbiam zadbanych, pięknie
              pachnących facetów. Nie muszą robić operacji plastycznych:))).
              Też pozdrawiam;)
      • lmblmb Pustaczkom mówimy "nie". 03.02.07, 19:35
        > każdy chciałby się podobać, to normalne że większość kobiet przejmuje się
        > wyglądem,

        Tak, ale nienormalne są pustaczki, które ryzykują operację dla zmiany
        zewnętrznej. Nie każdy facet będzie zainteresowany takim pustaczkiem. Nie
        wyobrażam sobie spędzać życia z kimś, kto ma niewiele do powiedzenia. Nie jestem
        wyjątkiem.


        (Chyba, że ta pani była w jakiś sposób poszkodowana, tj. miała piersi dużo
        mniejsze od średniej).
        • paula266 Re: tak mówicie... 03.02.07, 19:57
          tak mówicie, ale wiadomo na co większość patrzy, jak facet ma do wyboru,
          przeważnie wybiera tą która lepiej wygląda nawet jeśli ma gorszy charakter...
          • Gość: maciej Paula, ten kto kocha nie patrzy na cycki, naprawdę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:24
          • tracy_whitney Re: tak mówicie... 03.02.07, 20:24
            paula266 napisała:

            > tak mówicie, ale wiadomo na co większość patrzy, jak facet ma do wyboru,
            > przeważnie wybiera tą która lepiej wygląda nawet jeśli ma gorszy charakter...


            No i w du... z takicm facetem. Tym lepiej dla Ciebie. Ziarno od plew samo sie
            odizoluje w ten wlasnie sposob.
            • paula266 Re:do Tracy Whitney 03.02.07, 20:42
              dzięki:)
          • Gość: jagna1606 Re: tak mówicie... IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 03.02.07, 21:20
            'tak mówicie, ale wiadomo na co większość patrzy, jak facet ma do wyboru,
            przeważnie wybiera tą która lepiej wygląda nawet jeśli ma gorszy charakter...'
            Zgadzam sie z tym calkowicie!
            Probowalam nawiazac kontakt z kims z Cafe-gazeta, no i oczywiscie, zanim
            pokazalam zdjecie , bylo ok, a potem okazalo sie ze cos nie tak(,bo nie dosc
            piekna, nie dosc wysoka, nie dosc biusciasta, nie dosc mloda -nie wiem ! (urode
            mam w normie, jestem zadbana, wygladam o wiele mlodziej niz mam laT-MOJ BYLY MAZ
            ZAWSZE UWAZAL ,ZE GO ZDRADZAM, BO EG NIEGO,JESTEM ,LADNA - i to ciagle, k-wa za
            malo.!- I MIMO, ZE MENTALNIE BYLO OK, TO WIZUALNIE -NIE SPELANIALAM OCZEKIWAN!
            O CZYM WY TU FACECI MOWICIE- PO PROSTU TACY JAK WY SA JUZ ZAJECI!
            Sama mysle o operacji, bo w wieku 40-lat, jak sie nie ma czasu bywac, za to ma
            sie duzo pracy ,to absolutnie kicha!
            Mozna zapomniec ,ze ktos sie na mnie skusi!
            Mimo ze oczytana, swiadoma i otwarta!
          • lmblmb Na krótki romans to tak. 04.02.07, 12:04
            > tak mówicie, ale wiadomo na co większość patrzy, jak facet ma do wyboru,
            > przeważnie wybiera tą która lepiej wygląda nawet jeśli ma gorszy charakter...

            To jest prawda, ale w krótkim romansie. Na żonę nie wybiera się takich kobiet
            (chyba, że facet też jest pustaczkiem).


            Przysłowie arabskie: ładna kobieta w domu to problem.
      • bartoszsowa Re: jakby faceci nie oceniali kobiety po wielkośc 04.02.07, 07:56
        przecież tu nie chodzi o cycki tylko o operację w ogóle, w zasadzie to ta jest
        akurat najmniej groźna...
    • Gość: dr.ewils Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: 203.121.191.* 03.02.07, 19:22
      oni tam maja b dobrego chirurga plastyka sama bylam jego pacjentka jest
      naprawde super a z tego co wiem to do tragedii doprowadzil anastezjolog z
      pomorzan przez swoje niedbalstwo i brak odpowiedzialnosci odebral dziewczynie
      wszystko rodzinie zadal bol a klinike narazil na zla opinie wszyscy powinni
      wystapic o ukaranie koniowala a znajac zycie dalej znachor pracuje w szpitalu i
      moze narobic jeszcze wiecej zlego
      • Gość: Adam Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.e-wro.net.pl 03.02.07, 19:25
        entelegent sie odezwal
      • Gość: ech ;) Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:26
        powiem krótko: niektórzy powinni nauczyć się czytać ze zrozumieniem ;)
    • bergman1 wiedziała czym rezykuje ! 03.02.07, 19:28
      a cyce nie są najważniejsze bo liczy się serce.
    • Gość: studencik Zamiast piersi powinna sobie mózg powiększyć IP: *.nat.student.pw.edu.pl 03.02.07, 19:48
      Mam już dość tych tępych bab. Jednym zachciało się czarnego, drugim się cycki
      nie podobają. Jak nie ma na co kasy wydawać to ma za swoje, tylko szkoda, ze
      głupoty nie można leczyć
      • christopher.scierwnik Re: Zamiast piersi powinna sobie mózg powiększyć 03.02.07, 20:49
        została ukarana za swoją próżność. wydawało jej się, że może poprawić
        naturę/Boga (jak tam kto uważa) i za pieniądze pozbyć się wyimaginowanych
        kompleksów (większość kobiet ma wyimaginowane kompleksy), zamiast cierpliwie
        popracować nad akceptacją siebie...chyba, że faktycznie - jak ktoś wyżej napisał
        - jej "parametry" mocno odbiegały od średniej, wtedy jest usprawiedliwiona
        • Gość: M Re: Zamiast piersi powinna sobie mózg powiększyć IP: *.proxy.aol.com 04.02.07, 00:29
          Wez wyluzuj je biust, jej kaska, jej ryzyko. Wypadki sie zdarzaja i jak
          wszystko rozpatrywac jako kare, no to sorki, ale kazdy z nas juz by dawno w
          swirowni wyladowal.
    • zorro_zx Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas 03.02.07, 20:20
      Gość portalu: vici napisał(a):

      > Do czego są zdolne kobiety aby zaimponować facetom wiekszymi cyckami?

      Dlaczego zaraz facetom? Może chciała to zrobić dla siebie, moż miała z tym jakiś
      problem.
    • Gość: anaks Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:21
      Czy naprawde dziennikarze muszą robić aferę z każdego nieszczęścia? Do tego
      zawsze sprawa pokazywana jest jednostronie i nieobiektywnie, a fakty są
      przeinaczane często z nierzetelności i ignorancji dziennikarza. Dopiero kiedy
      czytany artykuł dotyczy sprawy, którą znamy osobiście potrafimy to zauważyć.
      Inne bierzemy jako prawdę i wyrabiamy sobie pogląd - niestety opaczny - na dany
      problem. Ludzie nie dajmy się zwariować!
    • Gość: marek Po co wam większe plastikowe cycki ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:21
      Myślicie, że jakiś facet będzie chciał taką pompowaną lalę?:)

      Kobiety, opanujcie się.
      • paula266 Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? 03.02.07, 20:26
        a po co oglądacie "Playboye"?
        • zorro_zx Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? 03.02.07, 20:30
          "Playboy" jest miernikiem głupoty kobiet, które sobie takie "instalacje" robią i
          facetów, którzy na to lecą.
        • broda9 Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? 03.02.07, 21:02
          Paula... a ja np. wole co innego u mojej kobitki(co nie oznacza, ze ma maly biust):
          -Jej nosek
          -powodzic paluszkiem bo plecach i brzuszku (to moje najnowsze odkrycie. Nie
          myslalem nigdy, ze to moze Jej sprawiac, az taka przyjemnosc)
          -poglaskac po wloskach.
          Tak wogole facet jak sie zakochuje, to zawsze zakochuje sie w najpiekniejszej
          kobiecie na swiecie(dla Niego oczywiscie - nie uznaje konkursow Miss, albo
          raczej konkursu charektyzatorow/ek), wiec jesli ta kobieta miala faceta to moim
          zdaniem niepotrzebnie robila sobie operacje. Kazda kobieta, ktora ma
          faceta/adoratora nie musi sobie robic operycji. Spytasz pewnie a co ma robic ta
          co nie ma? Powiem jedno. Nie czekac, a samej szukac.
          Pozdro dla plci pieknej.
      • 1.bazyl Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? 03.02.07, 20:29
        Rozumiem, ze nalezysz do tych, ktorzy "Sloneczny patrol" ogladali z
        obrzydzeniem, wymiotujac na widok Pameli Anderson biegnacej i biegnacej i
        biegnacej...:).
        • Gość: matylda Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:47
          Powiem szczerze, nie rozumiem sensu istnienia operacji plastycznych "z
          głupoty", tzn. tych, które mają upiększać znudzone baby, myślące, że można mieć
          piękny biust i zachować młodość na zawsze. W środku babcia, na twarzy laseczka?
          Nigdy w to nie uwierzę. Chyba że w TVP. Rozumiem sens istnienia operacji
          kosmetycznych w przypadku osób, które muszą z tych operacji korzystać.Ale
          poddawać się ryzyku utraty życia (bo przecież w czasie operacji wszystko się
          zdarzyć może), tylko po to, by mieć poduszki silikonowe w piersiach? Dla
          faceta????
          Całe szczęście mam D. A mój facet kocha ten wymiar przestrzeni:). I nigdy taka
          operacja nie przyjdzie mi do głowy. Sądzę, że tylko facet z rozmiarem A wymaga,
          by kobieta miała rozmiar XXL.
          W tym artykule nic nie było o facecie, dla którego ta operacja była robiona.
          Może więcej o nim? I może on powinien sfinansować leczenie?
          • Gość: gość portalu Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? IP: *.limes.com.pl 03.02.07, 22:21
            > W tym artykule nic nie było o facecie,
            > dla którego ta operacja była robiona.
            > Może więcej o nim? I może on powinien sfinansować leczenie?

            ciekawe, czy nadal jest przy tej lasce, czy ja zostawil
          • Gość: KR$ Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? IP: *.eranet.pl 04.02.07, 03:52
            Glupiutka jestes - nie znam kobiety ktora chcialaby zrobic sobie cycki dla
            fecetow - wszystkie chca to zrobic dla swojego lepszego samopoczucia.

            Dla siebie - rozumiesz?
    • Gość: madame.h Nie tylko w szczecińskiej klinice chirurgii plas.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:39
      .....są śmiertelne przypadki.To rzeczywiscie tragedia dla wszystkich !!!
      U nas tez w prywatnej klinice we Wroclawiu u p.dr.Katarzyny Stelczyk - II
      miejsce najlepszych klinik w Polsce w rakingu "Wprost"( sic !!!) byly zejscia
      śmiertelne pacjentek a pani doktor wszedzie sie pcha do wywiadow byle zaistniec
      w mediach.
      Uświadamiam....zawsze sie placi przed zabiegiem :))
      • Gość: matylda Re: Nie tylko w szczecińskiej klinice chirurgii p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:57
        Próżność kosztuje. Przed zabiegiem.
      • Gość: adrianna9 dr. Stelczyk - II miejsce najlepszych klinik??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.07, 17:20
        Na jakiej podstawie gazeta Wprost dała dr.Katarzyny Stelczyk - II miejsce
        najlepszych klinik w Polsce w rakingu "najlepsza klinika.Jak można to nazwać
        kliniką?Gabinet gdzie przyjmuje zainteresowanych i na zmiane opatrunków mieści
        się na tym samym korytarzu co inne firmy(troche krępujące).Zabiegi robione w
        wynajmowanej sali operacyjnej,nawt robale po podłodze chodziły.A na następny
        dzien musisz sie udać do wcześniej wynajętego pokoju w hotelu.GDZIE TAK JEST?W
        najlepszych klinikach?A zabiegi!!Bzdura że na poprawkę muszę czekać ponad
        rok.Po liposukcji,gdzie mam dziury i nierówności.
    • Gość: ros Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:56
      Nie wiem czy dobrze pamiętam , ale zdaje się, że jesienią 2003 w klinice
      chrurgii plastycznej w Szczecinie (nie wiem czy to ta sama klinikia) zmarła
      kobieta po zabiegu "odtłuszczania".
      • beatrix13 warto przeczytać 03.02.07, 21:01
        wiadomosci.polska.pl/aktualnosci/specdlapolski/article.htm?id=153386\\\
        • Gość: młoda Re: warto przeczytać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:25
          Nie. To inna klinika była.
    • Gość: Walker Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 03.02.07, 21:01
    • Gość: lola Alicjo, Twoja postawa jest żenująca IP: *.aster.pl 03.02.07, 21:14
      Artplastica skompromitowana
      Bardzo prymitywne próby przerzucenia odpowiedzialności w bezspornej kwestii.
      Bez słowa powinniście wypłacić odszkodowanie a właściwie nawet nie Wy lecz
      Ubezpieczyciel, na którego konto tytułem ryzyka i odpowiedzialności zawodowej
      składki odprowadzacie. Tym bardziej, że Wasze koszty to jedynie nieco wyższa,
      miesięczna składka. No chyba, że ich nie odprowadzaliście... No cóż, chytry
      dwa razy traci...
      • Gość: stina z zagranicy Wszystko sie moze zdarzyc ... IP: *.ias.bredband.telia.com 03.02.07, 21:36
        Nikt nie powinien placic odszkodowania, poki rodzice nie zapewnia dostepu
        do zurnali tej 30-latki i biegly sadowy oceni jaki byl FAKTYCZNY stan zdrowia
        pacjentki.
        Moja znajoma dostala drgawek i szoku u dentysty
        po zastrzyku znieczulajacym!!! A przeciez to nie byl pierwszy zastrzyk
        znieczulajacy w jej zyciu.
        Karetka zabrala ja do szpitala, gdzie nic nie wykryto ...

        Osobiscie czytalam o dwoch przypadkach smierci pacjentek przy usuwaniu
        tluszczu.
        To nie bylo w Polsce, operacje byly przeprowadzane w pierwszorzadnych
        klinikach, a lekarze mieli wieloletnie doswiadczenie.


      • Gość: młoda Re: Alicjo, Twoja postawa jest żenująca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:40
        LOLA jesteś po imieniu z p.K??
        Marzy Ci się ...kompromitacja...?;)
        Co jest dla Ciebie bezsporne?Jak sądzę powszechnie wiadomym jest,że wypłaca
        odszkodowanie ubezp.winnego.Czy p.K wykonywała zabieg?To chyba praktyka z
        innych placówek.
        Podziwiam znajomość zachowań w takiej sytuacji.Czyżbyś często wypłacał/a/
        odszkodowania?
      • Gość: yyy LOLA liczysz na to ,że wrócą stare "dobre" czasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:49
        niepodzielnego panowania Króla?
    • Gość: zrobik Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:27
    • Gość: kamil Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. IP: *.range81-152.btcentralplus.com 03.02.07, 21:29
      plastik w cyckach nie poplaca
    • Gość: rrzet Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:31
      Przecież te cycki nie są najważniejsze i nawet nie nogi, ale wielkie serce
      bijące pomiędzy nimi oraz głębokie i ciepłe wnętrze.
      • Gość: ros Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:37
        Ładnie napisane, ale nie wszyscy na to wpadli, a są tacy co nie zrozumieja tego
        nigdy....
      • knockout Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas 04.02.07, 00:15
        Gość portalu: rrzet napisał(a):

        > Przecież te cycki nie są najważniejsze i nawet nie nogi, ale wielkie serce
        > bijące pomiędzy nimi oraz głębokie i ciepłe wnętrze.

        Serce pomiedzy nogami? to jest dopiero chirurgia plastyczna, majstersztyk. To
        prawie jak wysunac czlonka z ramienia na czolo.. :)
    • Gość: dfg Ludziom odbija z tymi operacjami plastycznymi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:43
      Narkoza to zawsze pewne ryzyko. Po cholerę pchać się na stół operacyjny jeśli
      nic nas nie boli i nie jest zagrożone nasze życie? Po co ryzykować zdrowie, a
      nawet życie dla cycków, czy zmarszczek na dupie?
    • Gość: beata Dramatem jest fakt, że kobiety poddają się takim IP: *.aster.pl 03.02.07, 21:46
      operacjom. I po co to? Nigdy tego nie zrozumiem choć kobietą jestem. Wielka
      głupota, i tyle. Szkoda, że lekarze plastycy wykonują nawet takie operacje. Co
      innego nos, uszy, ale cycki???????????????????????????????????????????????
      • Gość: ; Re: Dramatem jest fakt, że kobiety poddają się ta IP: *.aster.pl 03.02.07, 21:59
        W niektórych zawodach cycki są ważne :)
      • Gość: normalna Re: Dramatem jest fakt, że kobiety poddają się ta IP: *.teleton.pl 03.02.07, 22:09
        Bzdura! Czym róznią się "cycki" od uszu czy nosa? Miałam dużą dysporoporcje
        piersi i przez lata cierpiałam. Zero basenu, plazy itd i to własnie Artplastica
        mi pomogła.Dziękuje Doktorze Pastucha!
        Niektórzy może tego nie rozumieją, bo u nich efekt po operacji biustu nie
        byłby tak widoczny, przygnieciony milionem innych wad.... Myślę, że wiekszosć
        kobiet marzy o poprawie swojego wygladu ale najzwyczajniej na swiecie ich na to
        nie stać!
        • Gość: naiwna do "normalnej"... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 16:31
          "Bzdura! Czym róznią się "cycki" od uszu czy nosa? Miałam dużą dysporoporcje
          > piersi i przez lata cierpiałam. Zero basenu, plazy itd i to własnie
          Artplastica
          >
          > mi pomogła.Dziękuje Doktorze Pastucha!
          > Niektórzy może tego nie rozumieją, bo u nich efekt po operacji biustu nie
          > byłby tak widoczny, przygnieciony milionem innych wad.... "

          Wybacz, "normalna", ale mam nadzieję, że tak "normalnych" jak ty nie jest zbyt
          wiele :| Teraz jesteś "normalna" i "piękna", bo dysproporcja (chyba rozmiarów?
          piersi była twoją jedyną wadą... inne, pośledniejsze osobniki na pewno cię nie
          zrozumieją, przygniecione milionem innych wad nie do naprawienia...
      • Gość: Max Re: Dramatem jest fakt, że kobiety poddają się ta IP: *.telia.com 03.02.07, 23:09
        Gość: beata 03.02.07, 21:46 + odpowiedz


        operacjom. I po co to? Nigdy tego nie zrozumiem choć kobietą jestem. Wielka
        głupota, i tyle. Szkoda, że lekarze plastycy wykonują nawet takie operacje. Co
        innego nos, uszy, ale cycki???????????????????????????????????????????????


        Znaczy sie klamiesz ,ze jestes kobieta jezeli nigdy tego nie zrozumiesz....a
        nie jestes Ty czasami taka w moherowym berecie -jedyne co wskazuje ,ze
        przypadkiem nalezysz do tej plci.
    • Gość: mgmg Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. IP: *.189.72.19.e-plan.pl 03.02.07, 22:06
      ale pamiętaj kolego to nie One są próżne tylko Ty jesteś Świnią że sie na to
      potem patrzysz i nie tylko!hehe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka