Gość: vici IP: *.chello.pl 03.02.07, 09:10 Do czego są zdolne kobiety aby zaimponować facetom wiekszymi cyckami? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bony f Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.chello.pl 03.02.07, 09:22 Znam tego anestezjologa, to dr Hycler z " Daleko od noszy'. Ciekawe czy kasiorę pacjętka zapłaciła przed operacją? Mogli ją wystawić przed swoja budę, a oni nawet zawieźli ją do szpitala, a przecież bęzyna taka droga. Sama jest sobie winna , że się nie obudziła. Po chałturze konowały lecą do szpitala strajkować o podwyższenie pensji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariner Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 10:18 Jak znasz, to podziel sie swoja wiedza w trosce o innych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolcia A ja mam za duże cycki :((( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:32 Przy wadze 53 kg i wzroście 170 (czyli bardzo szczupłej sylwetce) mam D... Mój chłopak namawia mnie żebym sobie zmniejszyła... co zrobić??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: A ja mam za duże cycki :((( IP: *.lodz.mm.pl 03.02.07, 21:33 Kopnij go w tyłek, serio.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alicja i Roman Re: A ja mam za duże cycki :((( IP: *.chello.pl 03.02.07, 21:42 Karolcia ! Nie daj się sterować. Przy wzroscie 170 i doskonałej wadze 53 kg Twoje "D" jest wspaniałe. Czy wyobrazasz sobie ile dziewcząt Ci zazdrości ? Intencje Twojego chłopaka są niejasne. Moze zazdrosny o Ciebie,Twoją urodę, sylwetkę .... A może krepują go spojrzenia innych facetów. Powodzenia z Twoim "D". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryś z klanu Re: A ja mam za duże cycki :((( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 23:04 Zmień go na lepszy model ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: A ja mam za duże cycki :((( 03.02.07, 23:44 Gość portalu: karolcia napisał(a): > Przy wadze 53 kg i wzroście 170 (czyli bardzo szczupłej sylwetce) mam D... Mój > chłopak namawia mnie żebym sobie zmniejszyła... co zrobić??? Prawdopodobnie zrobilabys kariere w przemysle porno! Odpowiedz Link Zgłoś
bartoszsowa Re: A ja mam za duże cycki :((( 04.02.07, 07:59 i nie należy się tego wstydzić :) Odpowiedz Link Zgłoś
ylemai Re: A ja mam za duże cycki :((( 04.02.07, 15:10 zmień chłopaka na mającego większe dłonie. co za imbecyl... D mu się nie podoba :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pobre diablo Re: A ja mam za duże cycki :((( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 16:55 karolcia napisał(a): > Przy wadze 53 kg i wzroście 170 (czyli bardzo szczupłej sylwetce) mam D... Mój > chłopak namawia mnie żebym sobie zmniejszyła... co zrobić??? Zmniejszaj, bo dziś (przy tym rozmiarze)miedzy cyckami masz medalik, a za pare lat bedziesz mieć pępek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -_- Re: A ja mam za duże cycki :((( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 18:59 a wydawało mi się że czytałam gazetę.pl .... a znów mam uczucie jakbym trafiła na oneta... helou? takie głupie komentarze i do tego nie na temat są już nudne... jak masz kompleksy to napisz do bravo, tam lubią rozwiązywać takie problemy.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Berbeć Re: A ja mam za duże cycki :((( IP: *.devs.futuro.pl 08.02.07, 06:40 Twój chłopak to cymbał,piersi to coś wspaniałego u kobiety.och jak to nimi można się pieścić i cieszyć wie tylko ten co wie co z nimi robić.szkoda że nie jesteś moją dziewczyną Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monika Powiększamy piersi nie dla facetów a dla kobiet IP: *.ksknet.pl 03.02.07, 21:33 chcemy być od nich piękniejsze, seksowniejsze, aprobata facetów jest sprawą drugorzędną, wręcz marginalną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ks. Robak Re: Powiększamy piersi nie dla facetów a dla kobi IP: *.stegny.2a.pl 03.02.07, 23:40 Ee.. A czy wymiernym dowodem na to, ze jestes piekniejsza i seksowniejsza nie jest aprobata i wieksze zainteresowanie toba a nie ta druga przez plec przeciwna ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darlove Re: Powiększamy piersi nie dla facetów a dla kobi IP: *.range86-137.btcentralplus.com 04.02.07, 15:50 Facet, nie przemawiaj do niej takim językiem, bo ona i tak nie zrozumie. Z taką kobietą to bym nawet do łóżka nie poszedł. Głupie to okrutnie... Jak to mówi przysłowie: "Lepiej z mądrym zgubić, jak z głupim znaleźć.". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 03:45 bylebys, nie dzielił sie z nami źródłem swojej wiedzy o ortografii polskiej ;((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lekarz Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 10:22 Matołek to pojęcie medyczne. Jesteś na takim poziome. Ale podaj nazwiska tych lekarzy, daj coś społeczeństwu, tóre musi na ciebie łożyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PaBlo Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 15:33 Po twej wypowiedzi i pisowni widzę,że podstawówka to był szczyt twoich możliwości. I rozumu też nie dali rodzice. Tylko co będzie jak się rozchorujesz ...? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamila Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.abhsia.telus.net 03.02.07, 22:52 Chyba znasz swoje slabosci,woec jesli piszesz,wez slownik ortograficzny,bo "sadzisz" bledy. Odpowiedz Link Zgłoś
jo.pit Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas 03.02.07, 23:43 No właśnie chałturka jak dobrze to nazwałeś w kraju gdzie anestezjolog z II stopmniem zarabia ,4 razy mniej niż człowiek, który obsługuje maszynę do kładzenia asfaltu przy budowie autostradyA1. Nie ujmują nic operatorowi tego sprzętu proponuję ,żeby On znieczulił chorego i obsłużył skomplikowaną aparaturę do znieczulenia, od której zależy życie i zdrowie chorego. Ty także kładąc się na operację pomyśl o tym. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: młoda Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 10:59 Znam pielęgniarkę,która tam pracuje.Stała się tragedia,bez dwóch zdań..ale ,to był tak nietypowy przebieg zdarzeń ,ze oni do tej pory nie umieją tego wytłumaczyć. Zabiegu NIE ZDĄŻYLI nawet zrobić.To były pierwsze minuty. Chyba trzeba poczekać,aż sprawę rozpatrzą biegli. Jest jeszcze jeden aspekt sprawy.Jeżeli lekarz zawinił to niech to będzie potwierdzone czarno na białym.Jeżeli dziewczyna była tym jednym przypadkiem na ileś tysięcy,który tak zareagował na znieczulenie, to tez niech to będzie powiedziane. Na dziś mało wiadomo,a cygana już wieszają. Opinia publiczna kochająca takie spektale,już robi mały linczyk. Za całokształt zapłacą też Ci ,którzy nie przyczynili się do dramatu.Jak tak dalej pójdzie, to bez pracy zostanie 30 osób,które rzetelnie wykonują swój zawód. A co do samych zabiegów..proponuję oceniaczom nie chodzić do stomatologa,by wstawić koronę na zęby.Będą w zgodzie z naturą. Z zainteresowaniem poczytam kolejne wpisy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas to nie jest prosty mechanizm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 15:42 ludzie czasami mysla, ze organizm ludzki, to jak jakis mechanizm! Przychodzi mechanik i wszystko wie i naprawia, to takie proste! Organizm ludzki jest stale poznawany, stale... Ba, powiem wiecej metod leczenia danego przypadku jest co najmniej kilka... a wiec to nie takie proste! Odpowiedz Link Zgłoś
tracy_whitney Re: to nie jest prosty mechanizm 03.02.07, 20:21 Gość portalu: andreas napisał(a): > > Organizm ludzki jest stale poznawany, stale... Zgadza sie, a mózg do tej pory jest nieodgadniony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ana Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 03.02.07, 18:51 Każda narkoza jest ryzykiem. Jestem lekarzem i swoim życiu zawodowym widziałam wiele przypadków "nie obudzenia się" bez uchwytnej przyczyny. Sama jak mogę unikam narkozy i gdy to jest tylko możliwe korzystam ze znieczulenia miejscowego. Pcejenci częso wymuszają znieczulenie ogólne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: titta Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.botany.gu.se 03.02.07, 18:51 Przy znieczuleniu ogolnym zawsze jest ryzyko. Prosze zapytac anestezjologa - poradzi wam, zeby sie upewnic czy np. u dentysty gdzie przeprowadza sie takie zabiegi jest dobry zestaw do reanimacji. Poco on mial by niby by byc gdyby nie bylo ryzyka? Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. 03.02.07, 18:55 "Alicja Kapturska dodała, że jeśli kobieta zainteresowana zabiegiem zapyta, czy był przypadek, że któraś z pacjentek nie obudziła się po narkozie, to personel kliniki poinformuje ją o tym." Jeśli chcesz mieć pewność, że zamiast powiększyć piersi nie amputują omyłkowo lewej nogi - lepiej zapytaj. W końcu to też nie jest powikłanie. O prawą nogę na wszelki wypadek zapytaj osobno. A potem o obie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.e-wro.net.pl 03.02.07, 19:22 entelegent sie odezwal :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: młoda Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:13 A wolałbyś, by nie informowali??? Przed zabiegiem jak pisano,pacjent ma uświadamianą możliwość powikłań. Trzeba czytać ze zrozumieniem ,nawet ankietę u lekarza. Można ukrywać przypadki problematyczne,można udawać ,że ich się nie miało. Oni wybrali mówienie prawdy.Jak widać ,ludziom to też nie pasuje. Takie trywializowanie tematu , w celu ubicia własnej piany ,jest nakręcaniem wątku .Nic nie wnosi,oprócz tego ,że możesz sam siebie czytać do woli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hirórk Udaje ,żeby dostać 500000 zł . n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 18:56 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nn A gumicycki i tak są ohydne IP: *.aster.pl 03.02.07, 18:56 Więc nawet nie wiadomo po co się starała. Odpowiedz Link Zgłoś
paula266 Re: jakby faceci nie oceniali kobiety po wielkości 03.02.07, 19:13 każdy chciałby się podobać, to normalne że większość kobiet przejmuje się wyglądem, tym bardziej że większość facetów ocenia kobietę głównie po wyglądzie, gdyby faceci nie oceniali nas po wielkości biustu albo długości nóg kobiety nie ryzykowałyby zdrowia żeby im się podobać...:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolel Re: jakby faceci nie oceniali kobiety po wielkośc IP: *.chello.pl 03.02.07, 19:22 Bez przesady, nie kazdy facet ocenia kobietę po wielkości biustu. Osobiście jest to ostatnia rzecz jaką biore pod uwagę oceniając daną osobę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Moja ma B... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:29 Moja luba ma miseczki B - nie wiem, czy to wg niektórych facetów duże czy małe a uwielbiam je i ją nie tylko ze względu na miseczki. Kobiety zaakceptujcie swoje miseczki! Odpowiedz Link Zgłoś
paula266 Re: odp. 03.02.07, 20:25 Gość portalu: lolel napisał(a): > Bez przesady, nie kazdy facet ocenia kobietę po wielkości biustu. Osobiście > jest to ostatnia rzecz jaką biore pod uwagę oceniając daną osobę. miło słyszeć, że są faceci, którzy tak myślą, ale chyba mniejszość, ja np. jestem dosyć ładna, ale niektórzy proponują mi...wiadomo co, zanim zamienią ze mną jedno zdanie...:( Odpowiedz Link Zgłoś
tracy_whitney Re: odp. 03.02.07, 20:27 paula266 napisała: > ja np. > jestem dosyć ładna, ale niektórzy proponują mi...wiadomo co, zanim zamienią ze > mną jedno zdanie...:( Bardzo dobrze, zaoszczedzaja Ci Twego cennego czasu na poznawanie sie. Od razu wiesz, kogo masz omijac szerokim łukiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matylda Re: jakby faceci nie oceniali kobiety po wielkośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:33 Nie rozumiem kobiet, które chcą sobie powiększyć biust i to nie dla siebie,a dla jakiegoś faceta. Faceta, którego zawsze przecież można z(a)mienić:). Niech on sobie powiększy:). Pewnie umrze ze strachu. Ale Cię lubię!:). A co oceniasz? Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 niezrozumiały jest masowy pęd kobiet 03.02.07, 20:38 to robienia sobie silikonowych balonów ku uciesze gawiedzi, napisałam masowy ,bo od ilości reklam gabinetów chirurgi plastycznej ,dumnie zwanych klinikami w damskich periodykach az się roi,programów reality show w kierunku powiększania piersi pełno w tv, czy panowie również masowo powiększają penisy? świat ogłupiał chyba albo ja za nim nie nadążam,bo dla mnie zawartość mózgu i serca jest wartościowsza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cycek Re: niezrozumiały jest masowy pęd kobiet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 17:03 beatrix13 napisała: > > czy panowie również masowo powiększają penisy? Pewnie tego nie robią, chociaż powinni.Hi hi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olek Re: niezrozumiały jest masowy pęd kobiet IP: *.globalconnect.pl 04.02.07, 22:43 Oczywiście że faceci powiększają sobie penisy. I jeszcze żałują że można tylko tak niewiele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: jakby faceci nie oceniali kobiety po wielkośc IP: *.chello.pl 03.02.07, 20:46 Przede wszystkim czy dziewczyna jest zadbana?? I nie chodzi bynajmniej o tpisy i farbę na włosach. Prędzej o zdrową figurę, zadbaną cerę ( oczywiscie jeśli poruszamy względy estetyczne ;) co wiąże się ze zdrowym ( sport) trybem życia. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matylda Re: jakby faceci nie oceniali kobiety po wielkośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:54 I dlatego Cię lubię. Ja to samo oceniam w facetach. Żadnych tipsów i farby we włosach:)))). Dla mnie ważny jest wygląd (czy mnie obezwładni od pierwszego spojrzenia;)))) i zapach. Cóż, jestem kobietą pierwotną;). I uwielbiam zadbanych, pięknie pachnących facetów. Nie muszą robić operacji plastycznych:))). Też pozdrawiam;) Odpowiedz Link Zgłoś
lmblmb Pustaczkom mówimy "nie". 03.02.07, 19:35 > każdy chciałby się podobać, to normalne że większość kobiet przejmuje się > wyglądem, Tak, ale nienormalne są pustaczki, które ryzykują operację dla zmiany zewnętrznej. Nie każdy facet będzie zainteresowany takim pustaczkiem. Nie wyobrażam sobie spędzać życia z kimś, kto ma niewiele do powiedzenia. Nie jestem wyjątkiem. (Chyba, że ta pani była w jakiś sposób poszkodowana, tj. miała piersi dużo mniejsze od średniej). Odpowiedz Link Zgłoś
paula266 Re: tak mówicie... 03.02.07, 19:57 tak mówicie, ale wiadomo na co większość patrzy, jak facet ma do wyboru, przeważnie wybiera tą która lepiej wygląda nawet jeśli ma gorszy charakter... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciej Paula, ten kto kocha nie patrzy na cycki, naprawdę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:24 Odpowiedz Link Zgłoś
tracy_whitney Re: tak mówicie... 03.02.07, 20:24 paula266 napisała: > tak mówicie, ale wiadomo na co większość patrzy, jak facet ma do wyboru, > przeważnie wybiera tą która lepiej wygląda nawet jeśli ma gorszy charakter... No i w du... z takicm facetem. Tym lepiej dla Ciebie. Ziarno od plew samo sie odizoluje w ten wlasnie sposob. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jagna1606 Re: tak mówicie... IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 03.02.07, 21:20 'tak mówicie, ale wiadomo na co większość patrzy, jak facet ma do wyboru, przeważnie wybiera tą która lepiej wygląda nawet jeśli ma gorszy charakter...' Zgadzam sie z tym calkowicie! Probowalam nawiazac kontakt z kims z Cafe-gazeta, no i oczywiscie, zanim pokazalam zdjecie , bylo ok, a potem okazalo sie ze cos nie tak(,bo nie dosc piekna, nie dosc wysoka, nie dosc biusciasta, nie dosc mloda -nie wiem ! (urode mam w normie, jestem zadbana, wygladam o wiele mlodziej niz mam laT-MOJ BYLY MAZ ZAWSZE UWAZAL ,ZE GO ZDRADZAM, BO EG NIEGO,JESTEM ,LADNA - i to ciagle, k-wa za malo.!- I MIMO, ZE MENTALNIE BYLO OK, TO WIZUALNIE -NIE SPELANIALAM OCZEKIWAN! O CZYM WY TU FACECI MOWICIE- PO PROSTU TACY JAK WY SA JUZ ZAJECI! Sama mysle o operacji, bo w wieku 40-lat, jak sie nie ma czasu bywac, za to ma sie duzo pracy ,to absolutnie kicha! Mozna zapomniec ,ze ktos sie na mnie skusi! Mimo ze oczytana, swiadoma i otwarta! Odpowiedz Link Zgłoś
lmblmb Na krótki romans to tak. 04.02.07, 12:04 > tak mówicie, ale wiadomo na co większość patrzy, jak facet ma do wyboru, > przeważnie wybiera tą która lepiej wygląda nawet jeśli ma gorszy charakter... To jest prawda, ale w krótkim romansie. Na żonę nie wybiera się takich kobiet (chyba, że facet też jest pustaczkiem). Przysłowie arabskie: ładna kobieta w domu to problem. Odpowiedz Link Zgłoś
bartoszsowa Re: jakby faceci nie oceniali kobiety po wielkośc 04.02.07, 07:56 przecież tu nie chodzi o cycki tylko o operację w ogóle, w zasadzie to ta jest akurat najmniej groźna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr.ewils Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: 203.121.191.* 03.02.07, 19:22 oni tam maja b dobrego chirurga plastyka sama bylam jego pacjentka jest naprawde super a z tego co wiem to do tragedii doprowadzil anastezjolog z pomorzan przez swoje niedbalstwo i brak odpowiedzialnosci odebral dziewczynie wszystko rodzinie zadal bol a klinike narazil na zla opinie wszyscy powinni wystapic o ukaranie koniowala a znajac zycie dalej znachor pracuje w szpitalu i moze narobic jeszcze wiecej zlego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.e-wro.net.pl 03.02.07, 19:25 entelegent sie odezwal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ech ;) Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:26 powiem krótko: niektórzy powinni nauczyć się czytać ze zrozumieniem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bergman1 wiedziała czym rezykuje ! 03.02.07, 19:28 a cyce nie są najważniejsze bo liczy się serce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: studencik Zamiast piersi powinna sobie mózg powiększyć IP: *.nat.student.pw.edu.pl 03.02.07, 19:48 Mam już dość tych tępych bab. Jednym zachciało się czarnego, drugim się cycki nie podobają. Jak nie ma na co kasy wydawać to ma za swoje, tylko szkoda, ze głupoty nie można leczyć Odpowiedz Link Zgłoś
christopher.scierwnik Re: Zamiast piersi powinna sobie mózg powiększyć 03.02.07, 20:49 została ukarana za swoją próżność. wydawało jej się, że może poprawić naturę/Boga (jak tam kto uważa) i za pieniądze pozbyć się wyimaginowanych kompleksów (większość kobiet ma wyimaginowane kompleksy), zamiast cierpliwie popracować nad akceptacją siebie...chyba, że faktycznie - jak ktoś wyżej napisał - jej "parametry" mocno odbiegały od średniej, wtedy jest usprawiedliwiona Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Zamiast piersi powinna sobie mózg powiększyć IP: *.proxy.aol.com 04.02.07, 00:29 Wez wyluzuj je biust, jej kaska, jej ryzyko. Wypadki sie zdarzaja i jak wszystko rozpatrywac jako kare, no to sorki, ale kazdy z nas juz by dawno w swirowni wyladowal. Odpowiedz Link Zgłoś
zorro_zx Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas 03.02.07, 20:20 Gość portalu: vici napisał(a): > Do czego są zdolne kobiety aby zaimponować facetom wiekszymi cyckami? Dlaczego zaraz facetom? Może chciała to zrobić dla siebie, moż miała z tym jakiś problem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anaks Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:21 Czy naprawde dziennikarze muszą robić aferę z każdego nieszczęścia? Do tego zawsze sprawa pokazywana jest jednostronie i nieobiektywnie, a fakty są przeinaczane często z nierzetelności i ignorancji dziennikarza. Dopiero kiedy czytany artykuł dotyczy sprawy, którą znamy osobiście potrafimy to zauważyć. Inne bierzemy jako prawdę i wyrabiamy sobie pogląd - niestety opaczny - na dany problem. Ludzie nie dajmy się zwariować! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Po co wam większe plastikowe cycki ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:21 Myślicie, że jakiś facet będzie chciał taką pompowaną lalę?:) Kobiety, opanujcie się. Odpowiedz Link Zgłoś
paula266 Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? 03.02.07, 20:26 a po co oglądacie "Playboye"? Odpowiedz Link Zgłoś
zorro_zx Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? 03.02.07, 20:30 "Playboy" jest miernikiem głupoty kobiet, które sobie takie "instalacje" robią i facetów, którzy na to lecą. Odpowiedz Link Zgłoś
broda9 Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? 03.02.07, 21:02 Paula... a ja np. wole co innego u mojej kobitki(co nie oznacza, ze ma maly biust): -Jej nosek -powodzic paluszkiem bo plecach i brzuszku (to moje najnowsze odkrycie. Nie myslalem nigdy, ze to moze Jej sprawiac, az taka przyjemnosc) -poglaskac po wloskach. Tak wogole facet jak sie zakochuje, to zawsze zakochuje sie w najpiekniejszej kobiecie na swiecie(dla Niego oczywiscie - nie uznaje konkursow Miss, albo raczej konkursu charektyzatorow/ek), wiec jesli ta kobieta miala faceta to moim zdaniem niepotrzebnie robila sobie operacje. Kazda kobieta, ktora ma faceta/adoratora nie musi sobie robic operycji. Spytasz pewnie a co ma robic ta co nie ma? Powiem jedno. Nie czekac, a samej szukac. Pozdro dla plci pieknej. Odpowiedz Link Zgłoś
1.bazyl Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? 03.02.07, 20:29 Rozumiem, ze nalezysz do tych, ktorzy "Sloneczny patrol" ogladali z obrzydzeniem, wymiotujac na widok Pameli Anderson biegnacej i biegnacej i biegnacej...:). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matylda Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:47 Powiem szczerze, nie rozumiem sensu istnienia operacji plastycznych "z głupoty", tzn. tych, które mają upiększać znudzone baby, myślące, że można mieć piękny biust i zachować młodość na zawsze. W środku babcia, na twarzy laseczka? Nigdy w to nie uwierzę. Chyba że w TVP. Rozumiem sens istnienia operacji kosmetycznych w przypadku osób, które muszą z tych operacji korzystać.Ale poddawać się ryzyku utraty życia (bo przecież w czasie operacji wszystko się zdarzyć może), tylko po to, by mieć poduszki silikonowe w piersiach? Dla faceta???? Całe szczęście mam D. A mój facet kocha ten wymiar przestrzeni:). I nigdy taka operacja nie przyjdzie mi do głowy. Sądzę, że tylko facet z rozmiarem A wymaga, by kobieta miała rozmiar XXL. W tym artykule nic nie było o facecie, dla którego ta operacja była robiona. Może więcej o nim? I może on powinien sfinansować leczenie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? IP: *.limes.com.pl 03.02.07, 22:21 > W tym artykule nic nie było o facecie, > dla którego ta operacja była robiona. > Może więcej o nim? I może on powinien sfinansować leczenie? ciekawe, czy nadal jest przy tej lasce, czy ja zostawil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KR$ Re: Po co wam większe plastikowe cycki ??? IP: *.eranet.pl 04.02.07, 03:52 Glupiutka jestes - nie znam kobiety ktora chcialaby zrobic sobie cycki dla fecetow - wszystkie chca to zrobic dla swojego lepszego samopoczucia. Dla siebie - rozumiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madame.h Nie tylko w szczecińskiej klinice chirurgii plas.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:39 .....są śmiertelne przypadki.To rzeczywiscie tragedia dla wszystkich !!! U nas tez w prywatnej klinice we Wroclawiu u p.dr.Katarzyny Stelczyk - II miejsce najlepszych klinik w Polsce w rakingu "Wprost"( sic !!!) byly zejscia śmiertelne pacjentek a pani doktor wszedzie sie pcha do wywiadow byle zaistniec w mediach. Uświadamiam....zawsze sie placi przed zabiegiem :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matylda Re: Nie tylko w szczecińskiej klinice chirurgii p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:57 Próżność kosztuje. Przed zabiegiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adrianna9 dr. Stelczyk - II miejsce najlepszych klinik??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.07, 17:20 Na jakiej podstawie gazeta Wprost dała dr.Katarzyny Stelczyk - II miejsce najlepszych klinik w Polsce w rakingu "najlepsza klinika.Jak można to nazwać kliniką?Gabinet gdzie przyjmuje zainteresowanych i na zmiane opatrunków mieści się na tym samym korytarzu co inne firmy(troche krępujące).Zabiegi robione w wynajmowanej sali operacyjnej,nawt robale po podłodze chodziły.A na następny dzien musisz sie udać do wcześniej wynajętego pokoju w hotelu.GDZIE TAK JEST?W najlepszych klinikach?A zabiegi!!Bzdura że na poprawkę muszę czekać ponad rok.Po liposukcji,gdzie mam dziury i nierówności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ros Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:56 Nie wiem czy dobrze pamiętam , ale zdaje się, że jesienią 2003 w klinice chrurgii plastycznej w Szczecinie (nie wiem czy to ta sama klinikia) zmarła kobieta po zabiegu "odtłuszczania". Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 warto przeczytać 03.02.07, 21:01 wiadomosci.polska.pl/aktualnosci/specdlapolski/article.htm?id=153386\\\ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: młoda Re: warto przeczytać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:25 Nie. To inna klinika była. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Walker Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 03.02.07, 21:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Alicjo, Twoja postawa jest żenująca IP: *.aster.pl 03.02.07, 21:14 Artplastica skompromitowana Bardzo prymitywne próby przerzucenia odpowiedzialności w bezspornej kwestii. Bez słowa powinniście wypłacić odszkodowanie a właściwie nawet nie Wy lecz Ubezpieczyciel, na którego konto tytułem ryzyka i odpowiedzialności zawodowej składki odprowadzacie. Tym bardziej, że Wasze koszty to jedynie nieco wyższa, miesięczna składka. No chyba, że ich nie odprowadzaliście... No cóż, chytry dwa razy traci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stina z zagranicy Wszystko sie moze zdarzyc ... IP: *.ias.bredband.telia.com 03.02.07, 21:36 Nikt nie powinien placic odszkodowania, poki rodzice nie zapewnia dostepu do zurnali tej 30-latki i biegly sadowy oceni jaki byl FAKTYCZNY stan zdrowia pacjentki. Moja znajoma dostala drgawek i szoku u dentysty po zastrzyku znieczulajacym!!! A przeciez to nie byl pierwszy zastrzyk znieczulajacy w jej zyciu. Karetka zabrala ja do szpitala, gdzie nic nie wykryto ... Osobiscie czytalam o dwoch przypadkach smierci pacjentek przy usuwaniu tluszczu. To nie bylo w Polsce, operacje byly przeprowadzane w pierwszorzadnych klinikach, a lekarze mieli wieloletnie doswiadczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: młoda Re: Alicjo, Twoja postawa jest żenująca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:40 LOLA jesteś po imieniu z p.K?? Marzy Ci się ...kompromitacja...?;) Co jest dla Ciebie bezsporne?Jak sądzę powszechnie wiadomym jest,że wypłaca odszkodowanie ubezp.winnego.Czy p.K wykonywała zabieg?To chyba praktyka z innych placówek. Podziwiam znajomość zachowań w takiej sytuacji.Czyżbyś często wypłacał/a/ odszkodowania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yyy LOLA liczysz na to ,że wrócą stare "dobre" czasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:49 niepodzielnego panowania Króla? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zrobik Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:27 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamil Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. IP: *.range81-152.btcentralplus.com 03.02.07, 21:29 plastik w cyckach nie poplaca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rrzet Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:31 Przecież te cycki nie są najważniejsze i nawet nie nogi, ale wielkie serce bijące pomiędzy nimi oraz głębokie i ciepłe wnętrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ros Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:37 Ładnie napisane, ale nie wszyscy na to wpadli, a są tacy co nie zrozumieja tego nigdy.... Odpowiedz Link Zgłoś
knockout Re: Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plas 04.02.07, 00:15 Gość portalu: rrzet napisał(a): > Przecież te cycki nie są najważniejsze i nawet nie nogi, ale wielkie serce > bijące pomiędzy nimi oraz głębokie i ciepłe wnętrze. Serce pomiedzy nogami? to jest dopiero chirurgia plastyczna, majstersztyk. To prawie jak wysunac czlonka z ramienia na czolo.. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dfg Ludziom odbija z tymi operacjami plastycznymi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:43 Narkoza to zawsze pewne ryzyko. Po cholerę pchać się na stół operacyjny jeśli nic nas nie boli i nie jest zagrożone nasze życie? Po co ryzykować zdrowie, a nawet życie dla cycków, czy zmarszczek na dupie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beata Dramatem jest fakt, że kobiety poddają się takim IP: *.aster.pl 03.02.07, 21:46 operacjom. I po co to? Nigdy tego nie zrozumiem choć kobietą jestem. Wielka głupota, i tyle. Szkoda, że lekarze plastycy wykonują nawet takie operacje. Co innego nos, uszy, ale cycki??????????????????????????????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ; Re: Dramatem jest fakt, że kobiety poddają się ta IP: *.aster.pl 03.02.07, 21:59 W niektórych zawodach cycki są ważne :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalna Re: Dramatem jest fakt, że kobiety poddają się ta IP: *.teleton.pl 03.02.07, 22:09 Bzdura! Czym róznią się "cycki" od uszu czy nosa? Miałam dużą dysporoporcje piersi i przez lata cierpiałam. Zero basenu, plazy itd i to własnie Artplastica mi pomogła.Dziękuje Doktorze Pastucha! Niektórzy może tego nie rozumieją, bo u nich efekt po operacji biustu nie byłby tak widoczny, przygnieciony milionem innych wad.... Myślę, że wiekszosć kobiet marzy o poprawie swojego wygladu ale najzwyczajniej na swiecie ich na to nie stać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: naiwna do "normalnej"... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 16:31 "Bzdura! Czym róznią się "cycki" od uszu czy nosa? Miałam dużą dysporoporcje > piersi i przez lata cierpiałam. Zero basenu, plazy itd i to własnie Artplastica > > mi pomogła.Dziękuje Doktorze Pastucha! > Niektórzy może tego nie rozumieją, bo u nich efekt po operacji biustu nie > byłby tak widoczny, przygnieciony milionem innych wad.... " Wybacz, "normalna", ale mam nadzieję, że tak "normalnych" jak ty nie jest zbyt wiele :| Teraz jesteś "normalna" i "piękna", bo dysproporcja (chyba rozmiarów? piersi była twoją jedyną wadą... inne, pośledniejsze osobniki na pewno cię nie zrozumieją, przygniecione milionem innych wad nie do naprawienia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Max Re: Dramatem jest fakt, że kobiety poddają się ta IP: *.telia.com 03.02.07, 23:09 Gość: beata 03.02.07, 21:46 + odpowiedz operacjom. I po co to? Nigdy tego nie zrozumiem choć kobietą jestem. Wielka głupota, i tyle. Szkoda, że lekarze plastycy wykonują nawet takie operacje. Co innego nos, uszy, ale cycki??????????????????????????????????????????????? Znaczy sie klamiesz ,ze jestes kobieta jezeli nigdy tego nie zrozumiesz....a nie jestes Ty czasami taka w moherowym berecie -jedyne co wskazuje ,ze przypadkiem nalezysz do tej plci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mgmg Dramat w szczecińskiej klinice chirurgii plasty.. IP: *.189.72.19.e-plan.pl 03.02.07, 22:06 ale pamiętaj kolego to nie One są próżne tylko Ty jesteś Świnią że sie na to potem patrzysz i nie tylko!hehe Odpowiedz Link Zgłoś