Gość: j IP: 217.98.49.* 21.08.03, 22:42 zapomnieliście o kłamcy lustracyjnym Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: red A o tym ze to kapuś sb zapomieliscie !!!! IP: 217.153.5.* 22.08.03, 14:46 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marian z UM Re: A o tym ze to kapuś sb zapomieliscie !!!! IP: *.miasto.szczecin.pl 22.08.03, 18:55 Nie jest kłamcą - został oczyszczony - a kto twierdzi inaczej jest komunistyczną świnią której marzy się powrót pzpr-u! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: A o tym ze to kapuś sb zapomieliscie !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.03, 20:38 Nie został oczyszczony. W uzasadnieniu do kasacji wyroku napisano, że podpisał lojalkę, kapował, brał za to kasę. Tylko, że nie wiedział co robi. Nie był świadom swojego czynu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rado Re: A o tym ze to kapuś sb zapomieliscie !!!! IP: 111.111.51.* 24.08.03, 11:04 Gość portalu: Marian z UM napisał(a): > > Nie jest kłamcą - został oczyszczony - a kto twierdzi > inaczej jest komunistyczną świnią której marzy się powrót > pzpr-u! zostal oczyszczony w mysl poprawionej ustawy lustracyjnej gdzie trzeb bylo udowodnic ze wyrzadzil komus szkode. ale sad nie zakwestionowal tego ze donosil. pozdrawiam rado Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lesu Re: Krótko o Jurczyku IP: 217.153.7.* 22.08.03, 21:11 Biedny magazynier stoczniowy, krtóry jawi się mi w satynowym kitlu. Dostałem złoty krzyż za Solidarność i wystąpiłem z niej z powodu m.in. takich ludzi. którzy za mało mają mózgu aby zrozumieć zachodzącem przemiany. Sierota komunizmu, dajmy mu spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
nina18 Re: Krótko o Jurczyku 23.08.03, 00:04 Tylko dlaczego on nie da nam spokoju i przestanie sie kurczowa trzymac stolka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -><- Re: Krótko o Jurczyku IP: *.gazeta.pl 23.08.03, 00:37 nina18 napisała: > Tylko dlaczego on nie da nam spokoju i przestanie sie kurczowa trzymac stolka? a czemu nie pisałaś głupia pipo takich rzeczy o np. runowiczu??? Odpowiedz Link Zgłoś
nina18 Re: Krótko o Jurczyku 23.08.03, 12:39 Gość portalu: -><- napisał(a): > nina18 napisała: > > > Tylko dlaczego on nie da nam spokoju i przestanie sie > kurczowa trzymac stolka? > > > a czemu nie pisałaś głupia pipo takich rzeczy o np. > runowiczu??? A skad wiesz,co o nim pisalam jasnowidz jestes? P.S.Kultura obroncow Jurczyka po prostu mnie poraza. Odpowiedz Link Zgłoś
bbury *.gazeta.pl 25.08.03, 12:09 Gość portalu: -><- napisał(a): > a czemu nie pisałaś głupia pipo takich rzeczy o np. > runowiczu??? IP *.gazeta.pl O! poziom pracowników GW spada w błyskawicznym tempie... Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: *.gazeta.pl 25.08.03, 16:15 Witam Tytułem wyjaśnienia: pracownicy GW piszą z komputerów *agora.pl Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: *.gazeta.pl 25.08.03, 16:29 Witam Tylko przy adresie *agora.pl możesz mieć prawie pewność, że to pracownik GW. Przy *gazeta.pl już nie zawsze. W tym przypadku nie wygląda mi na to. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Marian precz IP: *.kie.pl 23.08.03, 16:55 Bo oni Nino to inna kÓlture wyznaja. Marian precz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiesiek Re: Marian precz IP: *.cvx17-bradley.dialup.earthlink.net 24.08.03, 06:13 Dla Szczecina i szczecinian bedzie znacznie lepiej jak sie powie PRECZ od Mariana. Marian TRZYMAJ! Pozdrowka!! Odpowiedz Link Zgłoś
rotax Re: Marian precz 25.08.03, 17:39 Gość portalu: wiesiek napisał(a): > Dla Szczecina i szczecinian bedzie znacznie lepiej jak sie powie PRECZ od > Mariana. Marian TRZYMAJ! > Pozdrowka!! Dla Szczecina i szczecinian bedzie znacznie lepiej jak sie powie Marian PRECZ ze Szczecina. Marian TRZYMAJ!...ale szlauch na dziale. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
basia.pelasia Re: Marian precz 25.08.03, 17:57 ...a czy to nie bylo tak, ze imc Maryjan jechal do wawy po odszkodowanie, na nasz koszt? a cos mnie sie kiedys tak o uszy obilo. Odpowiedz Link Zgłoś