Dodaj do ulubionych

Krótko o Jurczyku

IP: 217.98.49.* 21.08.03, 22:42
zapomnieliście o kłamcy lustracyjnym
Obserwuj wątek
    • Gość: red A o tym ze to kapuś sb zapomieliscie !!!! IP: 217.153.5.* 22.08.03, 14:46
      .
      • Gość: Marian z UM Re: A o tym ze to kapuś sb zapomieliscie !!!! IP: *.miasto.szczecin.pl 22.08.03, 18:55

        Nie jest kłamcą - został oczyszczony - a kto twierdzi
        inaczej jest komunistyczną świnią której marzy się powrót
        pzpr-u!
        • Gość: zibi Re: A o tym ze to kapuś sb zapomieliscie !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.03, 20:38
          Nie został oczyszczony. W uzasadnieniu do kasacji wyroku napisano, że podpisał
          lojalkę, kapował, brał za to kasę. Tylko, że nie wiedział co robi. Nie był
          świadom swojego czynu.
        • Gość: rado Re: A o tym ze to kapuś sb zapomieliscie !!!! IP: 111.111.51.* 24.08.03, 11:04
          Gość portalu: Marian z UM napisał(a):

          >
          > Nie jest kłamcą - został oczyszczony - a kto twierdzi
          > inaczej jest komunistyczną świnią której marzy się powrót
          > pzpr-u!

          zostal oczyszczony w mysl poprawionej ustawy lustracyjnej gdzie trzeb bylo
          udowodnic ze wyrzadzil komus szkode. ale sad nie zakwestionowal tego ze
          donosil. pozdrawiam rado
    • Gość: lesu Re: Krótko o Jurczyku IP: 217.153.7.* 22.08.03, 21:11
      Biedny magazynier stoczniowy, krtóry jawi się mi w satynowym
      kitlu. Dostałem złoty krzyż za Solidarność i wystąpiłem z niej z
      powodu m.in. takich ludzi. którzy za mało mają mózgu aby
      zrozumieć zachodzącem przemiany. Sierota komunizmu, dajmy mu
      spokój.
      • nina18 Re: Krótko o Jurczyku 23.08.03, 00:04
        Tylko dlaczego on nie da nam spokoju i przestanie sie kurczowa trzymac stolka?
        • Gość: -><- Re: Krótko o Jurczyku IP: *.gazeta.pl 23.08.03, 00:37
          nina18 napisała:

          > Tylko dlaczego on nie da nam spokoju i przestanie sie
          kurczowa trzymac stolka?


          a czemu nie pisałaś głupia pipo takich rzeczy o np.
          runowiczu???
          • nina18 Re: Krótko o Jurczyku 23.08.03, 12:39
            Gość portalu: -><- napisał(a):

            > nina18 napisała:
            >
            > > Tylko dlaczego on nie da nam spokoju i przestanie sie
            > kurczowa trzymac stolka?
            >
            >
            > a czemu nie pisałaś głupia pipo takich rzeczy o np.
            > runowiczu???

            A skad wiesz,co o nim pisalam jasnowidz jestes?

            P.S.Kultura obroncow Jurczyka po prostu mnie poraza.
          • bbury *.gazeta.pl 25.08.03, 12:09
            Gość portalu: -><- napisał(a):

            > a czemu nie pisałaś głupia pipo takich rzeczy o np.
            > runowiczu???

            IP *.gazeta.pl

            O!
            poziom pracowników GW spada w błyskawicznym tempie...
            • tebe Re: *.gazeta.pl 25.08.03, 16:15
              Witam
              Tytułem wyjaśnienia: pracownicy GW piszą z komputerów *agora.pl
              Pozdrawiam
            • tebe Re: *.gazeta.pl 25.08.03, 16:29
              Witam
              Tylko przy adresie *agora.pl możesz mieć prawie pewność, że to pracownik GW. Przy *gazeta.pl już nie zawsze. W tym przypadku nie wygląda mi na to.
              Pozdrawiam
    • Gość: e Marian precz IP: *.kie.pl 23.08.03, 16:55
      Bo oni Nino to inna kÓlture wyznaja. Marian precz.
      • Gość: wiesiek Re: Marian precz IP: *.cvx17-bradley.dialup.earthlink.net 24.08.03, 06:13
        Dla Szczecina i szczecinian bedzie znacznie lepiej jak sie powie PRECZ od
        Mariana. Marian TRZYMAJ!
        Pozdrowka!!
        • rotax Re: Marian precz 25.08.03, 17:39
          Gość portalu: wiesiek napisał(a):

          > Dla Szczecina i szczecinian bedzie znacznie lepiej jak sie powie PRECZ od
          > Mariana. Marian TRZYMAJ!
          > Pozdrowka!!

          Dla Szczecina i szczecinian bedzie znacznie lepiej jak sie powie Marian PRECZ
          ze Szczecina. Marian TRZYMAJ!...ale szlauch na dziale.
          Pzdr
          • basia.pelasia Re: Marian precz 25.08.03, 17:57
            ...a czy to nie bylo tak, ze imc Maryjan jechal
            do wawy po odszkodowanie, na nasz koszt? a cos mnie
            sie kiedys tak o uszy obilo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka