fefin_2050
27.10.08, 10:09
Właśnie przeczytałem w "Kurierze" że wykonawca "Kaskady" zostanie wybrany w
przyszłym miesiącu. Nieoficjalnie pracownicy ECE przyznają że "mają duży
projekt i mały budżet" - oficjalnie, że wszystko idzie zgodnie z planem.
W świetle tego co się dzieje przy budowie "Pleciugi" radzę uważnie się
przyglądać gdy budowana będzie "Kaskada" - czy te wszystkie piękne
wizualizacje będą miały przełożenie w rzeczywistości.