Dodaj do ulubionych

Festiwal fajerwerków - zamknięte ulice

08.08.09, 00:58
Nazwa Pyromagic sugeruje, że miejscem festiwalu fajerwerków jest Poznań...
Obserwuj wątek
    • Gość: Alfa Re: Festiwal fajerwerków - zamknięte ulice IP: *.chello.pl 08.08.09, 09:56
      Kolejny zakompleksiony debil ze Szczecina? Zauważ że tu nie chodzi o 'pyry'.
      Termin 'pyro' oznacza w starożytnej grece ogień, skąd został zapożyczony między
      innymi do języka angielskiego (np pyromaniac, pyrotechnics - zresztą w polskim
      też masz np pirotechnika)
      A pyromagic oznacza nić innego jak sztuczki robione za pomocą ognia.
      • Gość: obieżyświat Re: Festiwal fajerwerków - zamknięte ulice IP: *.chello.pl 08.08.09, 23:20
        A czemu nie nazwać tego po polsku? Pewnie w Londynie świętują pod
        hasłem "magiczne ognie". Ha, ha, ha. Im bardziej zapyziałe miasto,
        tym bardziej "z angielska" świętuje.
      • Gość: zimoar Re: Festiwal fajerwerków - zamknięte ulice IP: *.szczecin.mm.pl 09.08.09, 20:10
        www.forumszczecin.a5i.pl
    • Gość: voland Re: Festiwal fajerwerków - zamknięte ulice IP: *.chello.pl 09.08.09, 00:06
      Ci debile nie dają mi spać, za moje pieniądze zakłócają mi cisze nocna.
      Frajerstwo kompletne.
    • swarozyc Festiwal fajerwerków - zamknięte ulice 09.08.09, 12:01
      Po raz kolejny widac mentalnosc ciecinian: zamkniecie jednej z glownych drog
      na polnoc, aby mogla "dziac sie rozrywka"..
      Tak trzymac i zęby w sciane!
      • Gość: dziki Magiczna Pyra IP: 94.254.209.* 09.08.09, 12:32
        Znowu porażka młotki z tej budy na pl.Dzierżyńskiego.
        Towarzyszu Raducha z tym drugim kmiotkiem , posiadacie jakieś wykształcenie ,
        znaczy ,czy fach w rękach macie. Dlaczego jak Piechota wstawił was
        do tego koryta , to jak poszedł na prywatkę, to was towarzyszu nie zabrał ze
        sobą? I teraz my musimy słuchać Józefa Skrzypka do fajerwerków , czyli w
        skrócie Magiczna Pyra.
        Podrzucę za friko do waszych zlasowanych mózgów nową nazwę dla kolejnej hucpy:
        flejtingGruzStocznia -upadek Controlowany
        • Gość: Szczecinomaniak Ja kur*a nie wierzę w to co czytam. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.09, 14:52
          Co brały wasze matki w czasie ciąży, że spłodziły takich idiotów. To chyba kwestia jakiegoś treningu.
          • Gość: Elorado Re: Ja kur*a nie wierzę w to co czytam. IP: 79.175.253.* 09.08.09, 14:54
            Kwasa, albo dużo piły.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka