orzii
02.05.13, 08:24
"podyskutujmy"
chcecie podyskutować? proszę bardzo, zdejmijcie panel logowania do forum to będziemy dyskutować ale anonimowo :) nie chce się ludziom ciągle logować po to tylko by coś napisać..
ale tego nie zrobicie bo macie gdzieś ludzi i myślicie że zawsze będą się logować i pisać i tworzyć wam odsłony bo WY TAK CHCECIE :/ otórz, NIE!! jak sami widzicie oglądalność spada wam jak woda z kanionu kolorado :) i dobrze. albo się nauczycie albo splajtujecie. czyli znając życie w końcu kiedyś zdejmiecie te BLOKADY komunikacji bo chcecie nadal działać.
ps. w odpowiedzi na artykuł. tak, najlepiej pisać "zabytek, hjistoria" bo samemu się w tym nie pracuje. a studenci musza się tam męczyć, a pracownicy spędzają 8 godzin albo i więcej w tych obiektach muzealnych.. ale najlepiej powiedzieć: umk to zabytek i nie powinno się nic budować tylko stawiać nowe budytki na drugim końcu świata najlepiej byle cegiełki nie ruszyć bo to historia i zabytek :/
poziom zerowy. wszystko się musi rozwijac jak się nie rozwija to znaczy że coś jest nie tak- coś przemija...