Dodaj do ulubionych

Dobranoc..........................................

14.03.04, 21:25
mówię już dzisiaj Wam, do jutra...ciau!:-)
Obserwuj wątek
    • anaiss Re: Dobranoc..................................... 14.03.04, 21:26
      pa, soterix
      miłych snów :-)
      cmok
      anaiss
      • naata Re: Dobranoc..................................... 14.03.04, 22:30
        Dobranoc od "sąsiadki" :))
        wesołych snów młodym, życzę ;-)

/polecam film na TV 1 "Dziewiate wrota" Polańskiego/ ;-))
        • soter_mlodszy Re: Dobranoc..................................... 16.03.04, 20:57
          zegnam Was dzisiaj to juz koniec mojego nadawania:-)
          słodkich snów!

Wasz soter!
          • anaiss Re: Dobranoc..................................... 16.03.04, 21:19
            ja dzisiaj za jednym zamachem wpiszę się w wątku "Dzień Dobry" i "Dobranoc"
            ostatnio mam jakiś wstręt do klawiatury, mam nadzieję, że nie jest to żadna
            przewlekła choroba ;-)
            dobranoc wszystkim
            śpijcie dobrze :-)
            anaiss

p.s. nie wiecie może, czy są jakieś specjalne okulary dla osób, które dużo
            pracują przy kompiku, a nie mają żadnej wady wzroku? Zdaje się, że moje oczy
            coś się ostatnio na mnie gniewają :-(
            • broneknotgeld Re: Dobranoc..................................... 16.03.04, 21:27
              Dobro dobro bo przi freli
              Póda zaroz wyrko ścielić.
              • marowit Re: Dobranoc..................................... 16.03.04, 22:47
                Dobranoc forumowiczom zyczy marowit.
                Wskoczylem na nocke do domu. Kolega kupil sobie super samochod to zabral mnie
                na przejazdzke z bydgoszczy do brodnicy. Jutro rano wracamy wiec do zobaczenia
                w piatek lub sobote.
                Pozdrawiam wszystkiech i zycze kolorowych snow!
                marowit
                • Gość: naata Re: Dobranoc..................................... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.04, 23:20
                  Wpadam i życzę Brodnicy DOBRANOC :))
                  • soter_mlodszy Re: Dobranoc..................................... 17.03.04, 18:52
                    koncze dzisiejszą sesję z FB, wiec musze powiedziec i pewnie dobrejnocy, choć
                    wcześnie, ale nie chodze spac z kurami:-)...idę na spacer!

ave.soter!
                    • anaiss Re: Dobranoc..................................... 17.03.04, 21:01
                      miłej przechadzki soterix :-)
                      cmok
                      anaiss
                      • naata Re: Dobranoc..................................... 17.03.04, 23:04
                        Życzę Wam również spokojnej nocy ;-)
                        pzdr
                        • soter_mlodszy Re: Dobranoc..................................... 18.03.04, 20:57
                          juz czas Wam powiedziec...dobranoc!

a to życzyłem Wam ja, soter! forumowicz I klasy:-) hihihi
                          • anaiss Re: Dobranoc..................................... 18.03.04, 21:22
                            dobranoc forumki :-))

a.
                          • toja50 Re: Dobranoc..................................... 18.03.04, 21:48
                            No to i ja Wam zycze dobrej nocy, milych snow i najprzyjemniejszego poranka. Do
                            jutra.
                            • naata Re: Dobranoc..................................... 18.03.04, 22:22
                              Dobranoc, Wszystkim! Kolorowych snów ;-)))
                              • luzak83 Re: Dobranoc..................................... 18.03.04, 23:23
                                nie mowie dobranoc bo nie wiem kiedy wstane
                                • soter_mlodszy Re: Dobranoc..................................... 22.03.04, 21:50
                                  czas już...najwyższy położyć się i odpocząć!
                                  • toja50 Re: Dobranoc..................................... 22.03.04, 22:59
                                    Dobranoc, dobranoc, jutro tez dzien.
                                    • naata Re: Dobranoc..................................... 23.03.04, 00:25
                                      Dobranoc Wszystkim :)
                                      • soter_mlodszy Re: Dobranoc..................................... 23.03.04, 22:00
                                        dla moich milusińskich forumowiczów...dobranoc...na dziś...papa!:-)
                                        • soter_mlodszy Re: Dobranoc..................................... 24.03.04, 21:16
                                          papapa...lece na meczyk...spjcie dobrze:-)))
                                          • anaiss Re: Dobranoc..................................... 24.03.04, 21:22
                                            miłego oglądania, dużo emocji :-))

a.
    • carrissimus1 Re: Dobranoc..................................... 28.03.04, 23:04
      dobranoc soterku i Cała Reszto! Dobranoc.
      • naata Re: Dobranoc..................................... 28.03.04, 23:34
        Dobranoc zmeczonej Brodnicy :))
    • toja50 Re: Dobranoc..................................... 29.03.04, 22:36
      Dobrej nocy zycze calej Brodnicy i w Bydgoszczy jednej milej osobie.
      • naata Re: Dobranoc..................................... 29.03.04, 22:54
        No to Dobranoc, moze kiedys pogadamy??? hehehe
        Pozdrówki dla Forumków
        • broneknotgeld Re: Dobranoc..................................... 31.03.04, 23:47
          Zaś sie piyknie pokulało
          Oby jutro ryż sie chciało
          Bliknoł żech na "wielki woz"
          No i nynać ida już.
      • anaiss Re: Dobranoc..................................... 02.04.04, 20:53
        toja50 napisała:

> i w Bydgoszczy jednej milej osobie.

oj, to o mnie chodzi??
        miło się poczułam :-)))
        pozdrówka
        anaiss
        • Gość: naata Re: Dobranoc..................................... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.04, 22:19
          Miłej Anaiss jeszcze jedne zyczenia, Dobrej nocy ;-)
          Soterowi naszemu, oczywiście, ŻE TEŻ! ;-)
          Rzeczjasna Wszystkim Forumowiczom, domowym i gościowym ;-)
          Pozdrawiam
          • marowit Re: Dobranoc..................................... 02.04.04, 22:30
            A ja zycze Anaiss, naata(-cie), soterowi i innym ktorych nie zapamietalem (za
            trudne nickname :))
            zmeczony marowit
            • Gość: naata Re: Dobranoc..................................... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.04, 22:38
              A więc śpij dobrze Marowicie! ;))
            • anaiss Re: Dobranoc..................................... 02.04.04, 22:39
              dobranoc kochane forumki :-))
              śpijcie dobrze, a w weekend odpoczywajcie i nabierajcie sił
              całusy wirtualne dołączam :-)
              anaiss
              • naata Re: Dobranoc..................................... 03.04.04, 21:55
                miła a Ciebie istota, Anaiss! Dzięki i równiez wesołego jeszcze(?) wieczoru, bo
                łikend, i błogiego snu! Dobranoc wszystkim :-)
                • marowit Re: Dobranoc..................................... 03.04.04, 22:06
                  Dobranoc i kolorowych snow zycze naszym paniom :)
                  marowit

snijcie o puchowych lakach :)
                • anaiss Re: Dobranoc..................................... 03.04.04, 22:08
                  zaglądam na forum po męczącym dniu,
                  to już chyba rytuał,
                  bo nie wyobrażam sobie dwóch dni bez forum :-)
                  mam nadzieję, że miło spędzacie wolny czas,
                  buzi uśmiechniętej Wam życzę, słońca i bezwietrznej niedzieli...
                  tymczasem śpijcie słodko jak aniołki :-)
                  anaiss

p.s. nie przelukrowałam? ;-)
                  • anaiss Re: Dobranoc..................................... 07.04.04, 23:33
                    zmykam do dalszego pisania mojej pracy...
                    dobranoc forumki
                    anaiss
                    • broneknotgeld Re: Dobranoc..................................... 08.04.04, 00:11
                      Myśla że już wszyscy śpiom
                      Teroz tukej post swoj dom
                      Dyć zarozki nynać ida
                      Ale dzisioj jeszcze przida.
                      • soter_mlodszy Re: Dobranoc..................................... 15.04.04, 18:36
                        juz koncze na dzisiaj!
                        a jutro wpadne bardzo późno!;-(

p.s.
                        an!;-) trzymaj wachtę!;-)
                        • anaiss Re: Dobranoc..................................... 15.04.04, 19:16
                          soter_mlodszy napisał:

> p.s.
                          > an!;-) trzymaj wachtę!;-)
                          >
                          tak jest!!
                          • Gość: sowa ;-) Re: Dobranoc..................................... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.04, 22:52
                            Dobranoc Brodnicy, kolorowych i spokojnych snów ;-)
                            • soter_mlodszy Re: Dobranoc..................................... 16.04.04, 17:45
                              czołem Brodnicy!
                              wchodzę na antenę;-)
                              pozdrawiam serdecznie

p.s.
                              an!;-) wielkie dzięki, wspaniały z Ciebie komandor!;-)))
                              • anaiss Re: Dobranoc..................................... 16.04.04, 19:54
                                soter, uważaj na siebie i nie przemęczaj się,
                                pogoda sprzyja raczej relaksowi niż wytężonej pracy :-)
                                odpoczywaj sobie w weekend :-)
                                an(aiss)
    • carrissimus1 Re: Dobranoc..................................... 16.04.04, 23:45
      spadam, nie będę gadał sam ze sobą.
      • anaiss Re: Dobranoc..................................... 17.04.04, 00:29
        carrissimus, ze mną też nie?
        • soter_mlodszy Re: Dobranoc..................................... 18.04.04, 21:58
          żegnam Was!;-)
          idę na snookera...!
          dobrej nocy duszki...!;-))))
          • carrissimus1 Re: Dobranoc..................................... 19.04.04, 00:43
            miłego, pracowitego, słonecznego tygodnia życzy: car.1
          • anaiss Re: Dobranoc..................................... 19.04.04, 16:31
            soter_mlodszy napisał:

> żegnam Was!;-)
            > idę na snookera...!
            > dobrej nocy duszki...!;-))))
            >
            >

grać czy oglądać ?
            • soter_mlodszy Re: Dobranoc..................................... 20.04.04, 19:07
              oglądać an!;-)
              wiesz, u Nas jest na miasto tylko jeden stół do bilarda i to jeszcze nie
              snooker!;-(((
              a moze w Bydzi... są???
              • anaiss Re: Dobranoc..................................... 20.04.04, 20:23
                ups...
                to ja ignorantka jestem, bo myślałam, że nie istnieje żadna różnica :-)
                wiem, że w Bydgoszczy jest klub "Mega" niedaleko szpitala klinicznego i tam
                czasami moi znajomy chodzą pograć, więc może tam mają.
                A i jeszcze w "Galerii Pomorskiej" przy kręgielni widziałam jakieś stoły ;-)
                ale to nie moja dyscyplina, więc nie jestem zaznajomiona...
                • naata Re: Dobranoc..................................... 20.04.04, 22:16
                  Pozdrawiam FB i dobrej nocy życzę! ;-)
                  • anaiss Re: Dobranoc..................................... 21.04.04, 22:32
                    ciepłej, dobrej nocy,
                    pięknych snów,
                    przyjemnego poranka :-)
                    anaiss
    • marowit Re: Dobranoc..................................... 24.04.04, 23:17
      Dobranoc FB. Slodkich snow....
      marowit
      • soter_mlodszy Re: Dobranoc..................................... 25.04.04, 09:53
        nasz marowit, nasz marowit...nie pisze wiesci z placu boju!;-)))

pozdrawiam
        • soter_mlodszy Re: Dobranoc..................................... 03.05.04, 23:19
          śpij dobrze Brodnico!
    • Gość: stokrotka Re: Dobranoc..................................... IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.04, 20:56
      Bardzo zmęczona stokrotka mówi Brodnicy DOBRANOC:-)
      Już czas na sen...
      • naata Re: Dobranoc..................................... 12.07.04, 23:38
        Wszystkim miłym Forumowiczom z FB, Dobranoc i pozdrówki od sąsiadów z FG ;-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka