Dodaj do ulubionych

Panel dyskusyjny na Lecie Filmów

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 19:14
Bardzo fajna atrakcja - ludzie interesujacy sie filmem maja wszystkich na
wyciagniecie reki.
Obserwuj wątek
    • Gość: zarek Ale to glownie dla mlodych, szukajacych szkoly IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 19:15
      Ale to glownie dla mlodych, szukajacych szkoly - moze Aktorska?
    • Gość: Zuzza Re: Panel dyskusyjny na Lecie Filmów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 23:01
      Jaki panel dyskusyjny??? O co chodzi??
      Wpadam na niektore filmy z Lata Filmow, ale nie slyszalam o panelu:) Bede
      wdzieczna za uscislenia.
      • Gość: damian Kilkunastu pisarzy, scenarzystow i rezyserow.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 12:56
        Kilkunastu pisarzy, scenarzystow i rezyserow na torunskim festiwalu
        zorganizowalo panel dyskusyjny o scenariuszu filmowym i polski kinie
    • Gość: zarek Moze polski film ruszy-zasluga torunskich dyskusji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 20:00
      Moze polski film ruszy -zasluga torunskich dyskusji i festiwalu.
      Dobrze ze sa takie spotkania i robocze warsztaty.
      • Gość: jojo panel??? IP: *.server.ntli.net 14.07.05, 12:44
        czy chodzi o panel podlogowe czy scienne???jak pan redaktur napisal stan posliego scenopisrstwa jest w krytycznym to o co i z kim o tym gadac???
      • Gość: bezżartów Re: Moze polski film ruszy-zasluga torunskich dys IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.05, 13:13
        każda imprezka ma dyskusje i nie ma sie czym chwalic bo tera to nawet kapele
        ludowe maja warsztaty z tanca. napewno te z tej imprezki niczego nie ruszą, bo
        takie gadki szmatki o scenariuszu są bez sensu dopoki nie bedzie sie u nas
        robic na prawde filmow. sztuczne wyciaganie zawodu scenarzysty, skoro nie ma on
        wiele do gadania jak sie juz film robi
    • nautile Wiele wizyt gwiazd kina, teatru i telewizji 14.07.05, 13:53
      Wiele wizyt gwiazd kina, teatru i telewizji: Krystyna Feldman, Jacek
      Poniedziałek, Magdalena Cielecka, Krzysztof Globisz, Maciej Stuhr i Bartek Topa.
      A wczoraj byl tez Paweł Wilczak!
      Były tez warsztaty sceniczne i dyskusje o scenariuszach.

      To pierwsza edycja w Toruniu. Jak moda na przyjazd do Torunia chocby po
      autgrafy gwiazd sie wytworzy - to bedzie przebój!
      • Gość: zarek Re: Wiele wizyt gwiazd kina, teatru i telewizji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 15:34
        Tworcy Nikifora byli w T-niu: Krzysztof Krauze i Joanna Kos.
        Jutro - rezyser filmu Pręgi - Magda Piekorz
        • Gość: adam Re: Wiele wizyt gwiazd kina, teatru i telewizji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 15:54
          Byl tez Wojciech Smarzowski, Grazyna Szapalowska, Magda Cielecka, Pawel Wilczak
          i Bartlomiej Topa.
    • mavellis Popieram festiwal - to jest to czego trzeba Toruni 18.07.05, 08:48
      Popieram festiwal - to jest to czego trzeba Toruniowi - ale 3-4 imprezy powinny
      byc wiodace i bardziej promowane!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka