Gość: adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 19:14 Bardzo fajna atrakcja - ludzie interesujacy sie filmem maja wszystkich na wyciagniecie reki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zarek Ale to glownie dla mlodych, szukajacych szkoly IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 19:15 Ale to glownie dla mlodych, szukajacych szkoly - moze Aktorska? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zuzza Re: Panel dyskusyjny na Lecie Filmów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 23:01 Jaki panel dyskusyjny??? O co chodzi?? Wpadam na niektore filmy z Lata Filmow, ale nie slyszalam o panelu:) Bede wdzieczna za uscislenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damian Kilkunastu pisarzy, scenarzystow i rezyserow.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 12:56 Kilkunastu pisarzy, scenarzystow i rezyserow na torunskim festiwalu zorganizowalo panel dyskusyjny o scenariuszu filmowym i polski kinie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zarek Moze polski film ruszy-zasluga torunskich dyskusji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 20:00 Moze polski film ruszy -zasluga torunskich dyskusji i festiwalu. Dobrze ze sa takie spotkania i robocze warsztaty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo panel??? IP: *.server.ntli.net 14.07.05, 12:44 czy chodzi o panel podlogowe czy scienne???jak pan redaktur napisal stan posliego scenopisrstwa jest w krytycznym to o co i z kim o tym gadac??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezżartów Re: Moze polski film ruszy-zasluga torunskich dys IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.05, 13:13 każda imprezka ma dyskusje i nie ma sie czym chwalic bo tera to nawet kapele ludowe maja warsztaty z tanca. napewno te z tej imprezki niczego nie ruszą, bo takie gadki szmatki o scenariuszu są bez sensu dopoki nie bedzie sie u nas robic na prawde filmow. sztuczne wyciaganie zawodu scenarzysty, skoro nie ma on wiele do gadania jak sie juz film robi Odpowiedz Link Zgłoś
nautile Wiele wizyt gwiazd kina, teatru i telewizji 14.07.05, 13:53 Wiele wizyt gwiazd kina, teatru i telewizji: Krystyna Feldman, Jacek Poniedziałek, Magdalena Cielecka, Krzysztof Globisz, Maciej Stuhr i Bartek Topa. A wczoraj byl tez Paweł Wilczak! Były tez warsztaty sceniczne i dyskusje o scenariuszach. To pierwsza edycja w Toruniu. Jak moda na przyjazd do Torunia chocby po autgrafy gwiazd sie wytworzy - to bedzie przebój! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zarek Re: Wiele wizyt gwiazd kina, teatru i telewizji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 15:34 Tworcy Nikifora byli w T-niu: Krzysztof Krauze i Joanna Kos. Jutro - rezyser filmu Pręgi - Magda Piekorz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Wiele wizyt gwiazd kina, teatru i telewizji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 15:54 Byl tez Wojciech Smarzowski, Grazyna Szapalowska, Magda Cielecka, Pawel Wilczak i Bartlomiej Topa. Odpowiedz Link Zgłoś
mavellis Popieram festiwal - to jest to czego trzeba Toruni 18.07.05, 08:48 Popieram festiwal - to jest to czego trzeba Toruniowi - ale 3-4 imprezy powinny byc wiodace i bardziej promowane! Odpowiedz Link Zgłoś