Gość: zabytek IP: *.eranet.pl 07.01.06, 08:40 Zawsze w tyle za sasiadem za miedzy. Tam taki kodeks maja juz od roku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: macgry Re: Toruńscy urzędnicy mają kodeks etyczny IP: *.tvk.torun.pl / *.tvk.torun.pl 07.01.06, 10:44 A pan Frąckiewicz kiedy popierał siostrę na stanowisko ławnika, " bo przecież dobrze ją zna i po co ma popierać kogoś obcego" to postępował zapewne etycznie bo nie było jeszcze tego kodeksu ? A co sądzą o tym Ci, którzy pamietają jego wypowiedzi w tej sprawie i nic wtedy nie robili, a teraz głosowali za kodeksem ? A jak to głosował nad kodeksem etyki sam pan Frąckiewicz ? Czyżbyby był za ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elan Re: Buuuuhhhaaaaa mają kodeks etyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.06, 10:36 Są firmy gdzie nawet awansują pod przymusem ale itakie gdzie zatrudnia sie cale stada familiokow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicek Banany dla małp IP: *.petrus.com.pl 08.01.06, 17:29 Touńskie "elity" mają pełne błogosławieństwo Ojca Dyrektora dla swych bezeceństw. Np. na antenie radyjka Pana Rydzyka gościł często Jaworski Józef, specjalista od TBS-owskich mieszkań oraz Adam Banaszak, specjalista od interesów w ogóle. Ten cały kodeks mogą sobie wsadzić w... Tyle i tylko tyle jest on wart. Zresztą Polacy to generalnie zafałszowany narodek, maluteńki, tu modlitwy i tłumy na papieżu, a tam nepotyzm, brudniste interesy, chamstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
fiderek Re: Toruńscy urzędnicy mają kodeks etyczny 08.01.06, 19:17 TO NIEMOŻLIWE ! Jak jeszcze powiecie, że urząd ma certyfikat jakości to pęknę ze śmiechu ....... ale pozdrawiam wszystkich serdecznie. Wsiewo dobrowo !!! Odpowiedz Link Zgłoś