Dodaj do ulubionych

Toruńscy urzędnicy mają kodeks etyczny

IP: *.eranet.pl 07.01.06, 08:40
Zawsze w tyle za sasiadem za miedzy. Tam taki kodeks maja juz od roku.
Obserwuj wątek
    • Gość: macgry Re: Toruńscy urzędnicy mają kodeks etyczny IP: *.tvk.torun.pl / *.tvk.torun.pl 07.01.06, 10:44
      A pan Frąckiewicz kiedy popierał siostrę na stanowisko ławnika, " bo przecież
      dobrze ją zna i po co ma popierać kogoś obcego" to postępował zapewne etycznie
      bo nie było jeszcze tego kodeksu ?
      A co sądzą o tym Ci, którzy pamietają jego wypowiedzi w tej sprawie i nic wtedy
      nie robili, a teraz głosowali za kodeksem ?
      A jak to głosował nad kodeksem etyki sam pan Frąckiewicz ? Czyżbyby był za ?
    • Gość: elan Re: Buuuuhhhaaaaa mają kodeks etyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.06, 10:36
      Są firmy gdzie nawet awansują pod przymusem ale itakie gdzie zatrudnia sie cale
      stada familiokow.
      • Gość: kicek Banany dla małp IP: *.petrus.com.pl 08.01.06, 17:29
        Touńskie "elity" mają pełne błogosławieństwo Ojca Dyrektora dla swych
        bezeceństw. Np. na antenie radyjka Pana Rydzyka gościł często Jaworski Józef,
        specjalista od TBS-owskich mieszkań oraz Adam Banaszak, specjalista od
        interesów w ogóle. Ten cały kodeks mogą sobie wsadzić w... Tyle i tylko tyle
        jest on wart. Zresztą Polacy to generalnie zafałszowany narodek, maluteńki, tu
        modlitwy i tłumy na papieżu, a tam nepotyzm, brudniste interesy, chamstwo.
    • fiderek Re: Toruńscy urzędnicy mają kodeks etyczny 08.01.06, 19:17
      TO NIEMOŻLIWE ! Jak jeszcze powiecie, że urząd ma certyfikat jakości to pęknę
      ze śmiechu .......
      ale pozdrawiam wszystkich serdecznie. Wsiewo dobrowo !!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka