Dodaj do ulubionych

Chodniki w osięcinach

17.07.07, 20:06
Jetsem troszke obużony tym że niekture sklepy porobiły sobie takie schody że zastawiają połowe chodnika.
Mamy w Osięcinach piękne chodniki niewiem czy właściciele sklepów nie widzą tego czy może nie chcą widzieć?
Przeciesz wejście do sklepu może być z chodnika lub można wstawić jeden schodek a nie odrazu po trzy lub cztery żeby zastawiac chodniki.
Moim zdaniem to przesada!
Obserwuj wątek
    • salcesoon Re: Chodniki w osięcinach 18.07.07, 18:41
      Staram się zrozumieć, jak bardzo musisz się z tym podle czuć i w jakim stopniu
      te przeklęte schody czynią twoje życie trudnym do udźwignięcia.
      Poruszony Twoim nieszczęściem dam ci drobną wskazówkę - staraj się unikać w
      pisowni wyrazów z "ż". "rz", "ó" i "u". I w ogóle staraj się jak najmniej pisać.
      • skorupa1 Re: Chodniki w osięcinach 24.07.07, 16:40

        salcesoon...nie kop człowieka..tez ma prawo pisac..moze sie rozpisze...:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka