marek198621
17.07.07, 20:06
Jetsem troszke obużony tym że niekture sklepy porobiły sobie takie schody że zastawiają połowe chodnika.
Mamy w Osięcinach piękne chodniki niewiem czy właściciele sklepów nie widzą tego czy może nie chcą widzieć?
Przeciesz wejście do sklepu może być z chodnika lub można wstawić jeden schodek a nie odrazu po trzy lub cztery żeby zastawiac chodniki.
Moim zdaniem to przesada!