Dodaj do ulubionych

Prof. Filar: Amerykański sędzia dał klapsa

28.07.07, 19:47
" oddajcie co cesarzowe..."; Panie Profesorze- po jaka " anielkę" Pan się
pochylasz nad dziuami na " 10 tce"(!)?
PS
Tym razem - chylę czoła i zachęcam do...jak mój imiennik puczał nasze
pokolenia- "róbmy swoje"
Obserwuj wątek
    • szlachcic Klaps dla profesora Filara 28.07.07, 20:43
      Panie profesorze nie tak dawno temu i zapewne jest to jeszcze nie rozwiazana
      sprawa pracodawca nie dosc ze nie chce zaplacic pracownikom wynagrodzenia to
      jeszcze zada od nich pieniedzy za jakies kary.
      Pracodawca mowi otwarcie ze nie zaplaci a kary PIP sie nie boi
      Cos mi sie wydaje Panie profesorze ze on ma gdzies panska nieuchronnosc kary
      co moim zdaniem potwierdza moje przekonaie ze wysokosc kary jest jednak bardzo
      wazna z ktorymi to pogladami Pan od lat walczy
      Mamy tu typowy przyklad ze pracodawca wie jaka kare zaplaci i po prostu mu sie
      oplaca poniesc koszty kary a nie "koszty" uczciwosci.
      ja juz pomijam sprawe kalkulowania przed przestepstwem w ktorej to sytuacji
      przestepca bierze pod uwage takze to ze nie zostanie zlapany
      Dobrze byloby zeby Pan zajmowal sie poprawianiem prawa a nie politykowaniem
    • kdesw Re: Prof. Filar: Amerykański sędzia dał klapsa 28.07.07, 21:14
      I sie kłaniają w powyższej sprawie prawdy ks.Tischnera,gdzie na końcu jest
      g.... prawda,o czym miał sie przekonac Pan Minister.
      Świetny art. Panie P-sorze.
    • krymma prof.Filar dał sędziemu z USA klapsa ? 28.07.07, 23:52
      prof.Filar dał sędziemu z USA klapsa ?
      Gratulacje !!!
      Tak trzymać !!
      • wet3 Re: prof.Filar dał sędziemu z USA klapsa ? 29.07.07, 00:59
        A mnie sie wydaje, ze prof.Filar "ma klapsa" - bo nie pisze do rzeczy. Ten
        sedzia po prostu olal prawo. Powodow ku temu moze byc wiele, takich jak strach,
        mamona, tumiwisizm, brak zasad moralnych itd.
        • szczamnapis nie wiem, czy z takim stopniem zrycia beretu jak 29.07.07, 01:36
          twój, jest jeszcze możliwe poczucie wstydu. Ja na twoim miejscu spaliłbym się ze
          wstydu, po wyartykułowaniu takich bzdur, jakimi byłeś uprzejmy zaśmiecić to forum.
          • wet3 Re: szczamnapis 29.07.07, 15:35
            szczamnapis napisał:

            > twój, jest jeszcze możliwe poczucie wstydu. Ja na twoim miejscu spaliłbym się
            z
            > e
            > wstydu, po wyartykułowaniu takich bzdur, jakimi byłeś uprzejmy zaśmiecić to
            for
            > um.

            Nie pisz glupot! Amerykanskie sadownictwo cuchnie. Przeczytaj sobie
            ksiazke "Wiesenthal kontra Walus" - a moze cos przebije sie do twojej zukutej
            paly?!
            • szczamnapis tak jest- sędziowie amerykańscy należą do SLD 29.07.07, 21:24
              i strzelali do polskich oficerów w Katyniu, zaś amerykańscy prokuratorzy w
              szufladach trzymają legitymacje PO.
              • wet3 Re: tak jest- sędziowie amerykańscy należą do SLD 30.07.07, 01:23
                szczamnapis napisał:

                > i strzelali do polskich oficerów w Katyniu, zaś amerykańscy prokuratorzy w
                > szufladach trzymają legitymacje PO.

                Do takiej zakutej lewackiej paly jak twoja nic nigdy nie dotrze!
                • szczamnapis mistrzu ciętej riposty-osłabiasz mnie 30.07.07, 07:55
                  wulkanie erudycji, Cicero z moherowa-weź sobie 666 głębokich wdechów zamiast
                  śmiecić na forum.
    • slavik222 Kompleksy Marysia Filara... 29.07.07, 07:51
      Sędzia amerykański okazał sie liberałem podobnie jak b.premier Bielecki
      dawniejszy szef i guru Marysia F.- b.premier Bielecki za rządów którego
      narobiono najwięcej przekrętów( w regonie m.in. sponsorzy Kongresu Liberalnego
      Stajszczakowie od przekrętów alkoholowych, Skarbonkiewicze-jeden z nich bez
      znajomości j.angielskiego w nagrodę za sponsoring KLD otrzymał funkcję radcy
      handlowego w Londynie itd, itp.
      A tu przyszły Kaczory z Ziobrem i dobierają się bandzie zbrodniarzy i złodziei
      do d...y.
      No i kogo broni Maryś? Marysiu, miałeś predyspozycje na adwokata.
      Zmarnowałeś życie na politykierstwie i opowiadaniu studentkom kawałów
      (nazywałeś to casusami :)
      • temida3 Re: Kompleksy Marysia Filara... 29.07.07, 08:47
        slaviku- znam genezę regionalnej " stajni augiaszów"( dokładnie i z nazwiskami!
        dodałbym do Twoich przykładów wyjątkowo " sympatyczno-psiznesowe" grono( na) z
        Lasów państwowych...)-znają ją nasi interlokutorzy( na tym forum - aż się
        roi...)i Pan Profesor.
        Ale w tym felietonie Pan Profesor wykazał poziom-co najmniej wysoki..., jak
        stan wody na Wiśle w sezonie powodziowym- w Toruniu(...)!
        • slavik222 Re: Kompleksy Marysia Filara... 29.07.07, 09:59
          Oczywiście, przypuszczam, że w każdej partii statystycznie jest podobny odsetek
          ludzi uczciwych i nieuczciwych.Natomiast programowo to różnie bywa z
          przyzwoleniem na machlojki.Przykładem może byc właśnie opcja związana z Unią
          Potworności nieudolnego Tadzia Mazowickiego i bufonoweatego Balcerowicza i
          złodziejska KLD Bieleckiego,których mentorem w środowisku torunskim był prof.
          Maryjan... dla któreg Ziobro i Kaczyńscy to zamordyści.A to po prostu ludzie,
          którzy czyszczą stajnie.Być może zbyt radykalnie.Ale następcy przyjdą na
          gotowe:)
      • szczamnapis Kompleksy slavika, którego szczytem mozliwości 29.07.07, 13:44
        było złożenie egzaminu zawodowego w specjalności
        zbrojarz-betoniarz.........zawiść zakompleksionego małego człowieczka.
        • wet3 Re: sikajacy ... i twardoglowy 29.07.07, 15:40
          szczamnapis napisał: > Kompleksy slavika, ltorego szczytem mozliwosci
          > było złożenie egzaminu zawodowego w specjalności
          > zbrojarz-betoniarz.........zawiść zakompleksionego małego człowieczka.

          Tym wpisem dowiodles, ze jestes beznadziejnie zakuta pala, ktorej chyba juz nic
          nie pomoze.
          • szczamnapis wet-milusi bereciku-każda głoska, która zasmiecasz 29.07.07, 21:20
            forum dowodzi, "ze jestes beznadziejnie zakuta pala, ktorej chyba juz nic nie
            pomoze" koniec cytatu. chociaż w twoim przypadku zbędne wydaje się słowo "chyba".
            • wet3 Re: wet-milusi bereciku-każda głoska, która zasmi 30.07.07, 01:19
              szczamnapis napisał:

              > forum dowodzi, "ze jestes beznadziejnie zakuta pala, ktorej chyba juz nic nie
              > pomoze" koniec cytatu. chociaż w twoim przypadku zbędne wydaje się
              słowo "chyba
              > ".

              Glupi jested i przy okazji ordynatny jak kazdy lewak i komuch!
              • szczamnapis ordynarny? przecież to twoje określenia cytuję 30.07.07, 07:53
                sfilcowany moherze.
                • slavik222 Szczamnapisie- nie zdałbyś egzaminu na robotnika w 11.08.07, 10:36
                  ..wykwalifikowanego. Na tym forum możesz pisać wszystko co jest
                  skierowane przeciw pseudoliberalizmowi.Mozesz pisać i mówić różne
                  bzdury.Ale,żeby postawić dom, położyć cegłę to trzeba coś więcej....
                  Może szaczasz na PiS. Ale szczasz, bo nie masz hamulców moralnych.
                  Szczasz na wszystko. Mam nadzieje,że kiedyś dojrzejesz i będziesz
                  sie wstydził tych infantylnych, głupawych tekstów.
                  • szczamnapis to, że slavik uważasz zdanie egzaminu na zbrojarza 11.08.07, 17:20
                    -betoniarza za szczyt swoich możliwości, to już twój problem. To raz.
                    a dwa-utożsamianie szczania na pis ze szczaniem na wszystko, to cytuję: "Mam
                    nadzieje,że kiedyś dojrzejesz i będziesz sie wstydził tych infantylnych,
                    głupawych tekstów" koniec cytatu.
                    A trzy-nie nadużywaj kadzidła-powoduje niedotlenienie komórek mózgowych .
                    Wazelina też szkodzi.
                    • slavik222 szczamnaPIS I NA SIEBIE 11.08.07, 20:10
                      szczamnapis napisał:

                      > -betoniarza za szczyt swoich możliwości, to już twój problem. To
                      raz.
                      > a dwa-utożsamianie szczania na pis ze szczaniem na wszystko, to
                      cytuję: "Mam
                      > nadzieje,że kiedyś dojrzejesz i będziesz sie wstydził tych
                      infantylnych,
                      > głupawych tekstów" koniec cytatu.
                      > A trzy-nie nadużywaj kadzidła-powoduje niedotlenienie komórek
                      mózgowych .
                      > Wazelina też szkodzi.

                      Zapisz to sobie jakoś.Powies nad łóżkiem i za kilka lat przeczytaj
                      kiedy przy władzy bedzie inna opcja....I wtedy zapytaj siebie: czy
                      mialeś racje i skoro jestes taki mądry to nie pełnisz funkcji w u
                      Leppera.
                      Podpwiem Tobie: Jesteś kiepski,bo nawet rowu nie umeiesz wykopać
                      nieudaczniaku :)...
                    • temida3 Re: to, że slavik uważasz zdanie egzaminu na zbro 12.08.07, 06:31
                      szczamnapis napisał:

                      > A trzy-nie nadużywaj kadzidła-powoduje niedotlenienie komórek
                      mózgowych .
                      > Wazelina też szkodzi.
                      Kadzidło, byc może powoduje niedotlenienie, ale nade wszystko
                      neutralizuje takie zapaszki, które rozchodzą się wokół Ciebie.
                      Co do drugiej rady- czy miałeś na uwadze skutek pewnej choroby,
                      która była pochodną naduzywania wazeliny wobec " Augiasza III R.P."
                      przez " Guru"(...)????????????????????
                      Tu pełna zgoda- zaszkodziła ... zdecydowanie, ale temu
                      smarującemu- nie temu , któremu smarował przez 10 lat
                      wszystkie "przeguby i łozyska" - włącznie z tym łaczącym
                      " GOLEŃ ZE STOPĄ"(...)!
    • pan_opticum Pozdrowienia dla profesora:) 09.08.07, 14:02
      No, prawicowi specjaliści od prawa karnego jak zwykle wykazują się
      zerową merytoryką i nieprawdopodobnym prostactwem. Kaczki wam szcz..
      prowadzić a nie na forum PiSać.
    • slavik222 Maryś F. w obronie majątków mafiozów 18.08.07, 11:14
      Myślę,że PRL-owski profesor pomylił się z powołaniem.Większy pożytek
      mieli by z niego gwałciciele, producenci pornografii czy też mafiozi
      zagrożeni obecnie utratą majątku w związku z ustawodawczą inicjatywą
      Ziobry.
      Jak zwykle w takich przypadkach prymusik MF wystąpił w TVP
      krytykując ten pomysł krwiopjcy Ziobry,który chce pozbawić ciężko
      wypracowanego majątku przedsiębiorców Wołomina i Pruszkowa.
      Nie po to ich pracownicy latami jeździli po sklepach ,marketach i
      burdelach zbierając marne grosze za ochrone-żeby teraz jakiś
      nieodpowidziałny gó..arz chciał ich teraz tego pozbawić a rodziny
      biznesmenów wysłac do lokali zastępczych.
      NIEDOCZEKANIE TWOJE ZIOBRO....
      • wet3 Re: slavik222 19.08.07, 03:05
        Dobrze utrafiles z tymi przedsiebiorcami z Wolomina i Pruszkowa. W
        porzadnych krajach majatki mafiozow przepadaja bardzo szybko. W PRL-
        bis rzadzili caly czas mafiozi, wiec podporzadkowali sobie prawo i
        odpowiednio spreparowali konstytucje. Ale profesorek zdaje sie tego
        nie dostrzegac.
        • slavik222 Błazen Maryś F.opowiadał kazusy studentkom 19.08.07, 09:38
          Maryś, jak dawniej,lubi opowiadać różne brednie.Szczególnie
          podniecał się opowiadając na Wydz. Prawa UMK kazusy o gwałtach
          pornografii i sprawach damsko-męskich.Myślałem wtedy,że byłby dobrym
          adwokatem takich zboczków.Dziewczyny to b.kręciło.Ale dzisiaj, kiedy
          czytam jego wypociny to ,,jednym okiem się śmieję a drugim
          płaczę"(L.Wałęsa).Może być też adwokatem mafozów.
          Potrafii wszystko spłycić,zdeprecjoinować.Dla niego Dekalog to
          pestka a przepisy KK zawsze tak nagnie,że praktycznie Kodeks jest
          zbędny.
          Ostatnią robotę Maryś jaką mógłbyś wykonywać -to wykładowca
          akademicki , a broń Boże nauczyciel w klasach I-III
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka