temida3 28.07.07, 19:47 " oddajcie co cesarzowe..."; Panie Profesorze- po jaka " anielkę" Pan się pochylasz nad dziuami na " 10 tce"(!)? PS Tym razem - chylę czoła i zachęcam do...jak mój imiennik puczał nasze pokolenia- "róbmy swoje" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szlachcic Klaps dla profesora Filara 28.07.07, 20:43 Panie profesorze nie tak dawno temu i zapewne jest to jeszcze nie rozwiazana sprawa pracodawca nie dosc ze nie chce zaplacic pracownikom wynagrodzenia to jeszcze zada od nich pieniedzy za jakies kary. Pracodawca mowi otwarcie ze nie zaplaci a kary PIP sie nie boi Cos mi sie wydaje Panie profesorze ze on ma gdzies panska nieuchronnosc kary co moim zdaniem potwierdza moje przekonaie ze wysokosc kary jest jednak bardzo wazna z ktorymi to pogladami Pan od lat walczy Mamy tu typowy przyklad ze pracodawca wie jaka kare zaplaci i po prostu mu sie oplaca poniesc koszty kary a nie "koszty" uczciwosci. ja juz pomijam sprawe kalkulowania przed przestepstwem w ktorej to sytuacji przestepca bierze pod uwage takze to ze nie zostanie zlapany Dobrze byloby zeby Pan zajmowal sie poprawianiem prawa a nie politykowaniem Odpowiedz Link Zgłoś
kdesw Re: Prof. Filar: Amerykański sędzia dał klapsa 28.07.07, 21:14 I sie kłaniają w powyższej sprawie prawdy ks.Tischnera,gdzie na końcu jest g.... prawda,o czym miał sie przekonac Pan Minister. Świetny art. Panie P-sorze. Odpowiedz Link Zgłoś
krymma prof.Filar dał sędziemu z USA klapsa ? 28.07.07, 23:52 prof.Filar dał sędziemu z USA klapsa ? Gratulacje !!! Tak trzymać !! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: prof.Filar dał sędziemu z USA klapsa ? 29.07.07, 00:59 A mnie sie wydaje, ze prof.Filar "ma klapsa" - bo nie pisze do rzeczy. Ten sedzia po prostu olal prawo. Powodow ku temu moze byc wiele, takich jak strach, mamona, tumiwisizm, brak zasad moralnych itd. Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis nie wiem, czy z takim stopniem zrycia beretu jak 29.07.07, 01:36 twój, jest jeszcze możliwe poczucie wstydu. Ja na twoim miejscu spaliłbym się ze wstydu, po wyartykułowaniu takich bzdur, jakimi byłeś uprzejmy zaśmiecić to forum. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: szczamnapis 29.07.07, 15:35 szczamnapis napisał: > twój, jest jeszcze możliwe poczucie wstydu. Ja na twoim miejscu spaliłbym się z > e > wstydu, po wyartykułowaniu takich bzdur, jakimi byłeś uprzejmy zaśmiecić to for > um. Nie pisz glupot! Amerykanskie sadownictwo cuchnie. Przeczytaj sobie ksiazke "Wiesenthal kontra Walus" - a moze cos przebije sie do twojej zukutej paly?! Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis tak jest- sędziowie amerykańscy należą do SLD 29.07.07, 21:24 i strzelali do polskich oficerów w Katyniu, zaś amerykańscy prokuratorzy w szufladach trzymają legitymacje PO. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: tak jest- sędziowie amerykańscy należą do SLD 30.07.07, 01:23 szczamnapis napisał: > i strzelali do polskich oficerów w Katyniu, zaś amerykańscy prokuratorzy w > szufladach trzymają legitymacje PO. Do takiej zakutej lewackiej paly jak twoja nic nigdy nie dotrze! Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis mistrzu ciętej riposty-osłabiasz mnie 30.07.07, 07:55 wulkanie erudycji, Cicero z moherowa-weź sobie 666 głębokich wdechów zamiast śmiecić na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Kompleksy Marysia Filara... 29.07.07, 07:51 Sędzia amerykański okazał sie liberałem podobnie jak b.premier Bielecki dawniejszy szef i guru Marysia F.- b.premier Bielecki za rządów którego narobiono najwięcej przekrętów( w regonie m.in. sponsorzy Kongresu Liberalnego Stajszczakowie od przekrętów alkoholowych, Skarbonkiewicze-jeden z nich bez znajomości j.angielskiego w nagrodę za sponsoring KLD otrzymał funkcję radcy handlowego w Londynie itd, itp. A tu przyszły Kaczory z Ziobrem i dobierają się bandzie zbrodniarzy i złodziei do d...y. No i kogo broni Maryś? Marysiu, miałeś predyspozycje na adwokata. Zmarnowałeś życie na politykierstwie i opowiadaniu studentkom kawałów (nazywałeś to casusami :) Odpowiedz Link Zgłoś
temida3 Re: Kompleksy Marysia Filara... 29.07.07, 08:47 slaviku- znam genezę regionalnej " stajni augiaszów"( dokładnie i z nazwiskami! dodałbym do Twoich przykładów wyjątkowo " sympatyczno-psiznesowe" grono( na) z Lasów państwowych...)-znają ją nasi interlokutorzy( na tym forum - aż się roi...)i Pan Profesor. Ale w tym felietonie Pan Profesor wykazał poziom-co najmniej wysoki..., jak stan wody na Wiśle w sezonie powodziowym- w Toruniu(...)! Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Re: Kompleksy Marysia Filara... 29.07.07, 09:59 Oczywiście, przypuszczam, że w każdej partii statystycznie jest podobny odsetek ludzi uczciwych i nieuczciwych.Natomiast programowo to różnie bywa z przyzwoleniem na machlojki.Przykładem może byc właśnie opcja związana z Unią Potworności nieudolnego Tadzia Mazowickiego i bufonoweatego Balcerowicza i złodziejska KLD Bieleckiego,których mentorem w środowisku torunskim był prof. Maryjan... dla któreg Ziobro i Kaczyńscy to zamordyści.A to po prostu ludzie, którzy czyszczą stajnie.Być może zbyt radykalnie.Ale następcy przyjdą na gotowe:) Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis Kompleksy slavika, którego szczytem mozliwości 29.07.07, 13:44 było złożenie egzaminu zawodowego w specjalności zbrojarz-betoniarz.........zawiść zakompleksionego małego człowieczka. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: sikajacy ... i twardoglowy 29.07.07, 15:40 szczamnapis napisał: > Kompleksy slavika, ltorego szczytem mozliwosci > było złożenie egzaminu zawodowego w specjalności > zbrojarz-betoniarz.........zawiść zakompleksionego małego człowieczka. Tym wpisem dowiodles, ze jestes beznadziejnie zakuta pala, ktorej chyba juz nic nie pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis wet-milusi bereciku-każda głoska, która zasmiecasz 29.07.07, 21:20 forum dowodzi, "ze jestes beznadziejnie zakuta pala, ktorej chyba juz nic nie pomoze" koniec cytatu. chociaż w twoim przypadku zbędne wydaje się słowo "chyba". Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: wet-milusi bereciku-każda głoska, która zasmi 30.07.07, 01:19 szczamnapis napisał: > forum dowodzi, "ze jestes beznadziejnie zakuta pala, ktorej chyba juz nic nie > pomoze" koniec cytatu. chociaż w twoim przypadku zbędne wydaje się słowo "chyba > ". Glupi jested i przy okazji ordynatny jak kazdy lewak i komuch! Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis ordynarny? przecież to twoje określenia cytuję 30.07.07, 07:53 sfilcowany moherze. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Szczamnapisie- nie zdałbyś egzaminu na robotnika w 11.08.07, 10:36 ..wykwalifikowanego. Na tym forum możesz pisać wszystko co jest skierowane przeciw pseudoliberalizmowi.Mozesz pisać i mówić różne bzdury.Ale,żeby postawić dom, położyć cegłę to trzeba coś więcej.... Może szaczasz na PiS. Ale szczasz, bo nie masz hamulców moralnych. Szczasz na wszystko. Mam nadzieje,że kiedyś dojrzejesz i będziesz sie wstydził tych infantylnych, głupawych tekstów. Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis to, że slavik uważasz zdanie egzaminu na zbrojarza 11.08.07, 17:20 -betoniarza za szczyt swoich możliwości, to już twój problem. To raz. a dwa-utożsamianie szczania na pis ze szczaniem na wszystko, to cytuję: "Mam nadzieje,że kiedyś dojrzejesz i będziesz sie wstydził tych infantylnych, głupawych tekstów" koniec cytatu. A trzy-nie nadużywaj kadzidła-powoduje niedotlenienie komórek mózgowych . Wazelina też szkodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 szczamnaPIS I NA SIEBIE 11.08.07, 20:10 szczamnapis napisał: > -betoniarza za szczyt swoich możliwości, to już twój problem. To raz. > a dwa-utożsamianie szczania na pis ze szczaniem na wszystko, to cytuję: "Mam > nadzieje,że kiedyś dojrzejesz i będziesz sie wstydził tych infantylnych, > głupawych tekstów" koniec cytatu. > A trzy-nie nadużywaj kadzidła-powoduje niedotlenienie komórek mózgowych . > Wazelina też szkodzi. Zapisz to sobie jakoś.Powies nad łóżkiem i za kilka lat przeczytaj kiedy przy władzy bedzie inna opcja....I wtedy zapytaj siebie: czy mialeś racje i skoro jestes taki mądry to nie pełnisz funkcji w u Leppera. Podpwiem Tobie: Jesteś kiepski,bo nawet rowu nie umeiesz wykopać nieudaczniaku :)... Odpowiedz Link Zgłoś
temida3 Re: to, że slavik uważasz zdanie egzaminu na zbro 12.08.07, 06:31 szczamnapis napisał: > A trzy-nie nadużywaj kadzidła-powoduje niedotlenienie komórek mózgowych . > Wazelina też szkodzi. Kadzidło, byc może powoduje niedotlenienie, ale nade wszystko neutralizuje takie zapaszki, które rozchodzą się wokół Ciebie. Co do drugiej rady- czy miałeś na uwadze skutek pewnej choroby, która była pochodną naduzywania wazeliny wobec " Augiasza III R.P." przez " Guru"(...)???????????????????? Tu pełna zgoda- zaszkodziła ... zdecydowanie, ale temu smarującemu- nie temu , któremu smarował przez 10 lat wszystkie "przeguby i łozyska" - włącznie z tym łaczącym " GOLEŃ ZE STOPĄ"(...)! Odpowiedz Link Zgłoś
pan_opticum Pozdrowienia dla profesora:) 09.08.07, 14:02 No, prawicowi specjaliści od prawa karnego jak zwykle wykazują się zerową merytoryką i nieprawdopodobnym prostactwem. Kaczki wam szcz.. prowadzić a nie na forum PiSać. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Maryś F. w obronie majątków mafiozów 18.08.07, 11:14 Myślę,że PRL-owski profesor pomylił się z powołaniem.Większy pożytek mieli by z niego gwałciciele, producenci pornografii czy też mafiozi zagrożeni obecnie utratą majątku w związku z ustawodawczą inicjatywą Ziobry. Jak zwykle w takich przypadkach prymusik MF wystąpił w TVP krytykując ten pomysł krwiopjcy Ziobry,który chce pozbawić ciężko wypracowanego majątku przedsiębiorców Wołomina i Pruszkowa. Nie po to ich pracownicy latami jeździli po sklepach ,marketach i burdelach zbierając marne grosze za ochrone-żeby teraz jakiś nieodpowidziałny gó..arz chciał ich teraz tego pozbawić a rodziny biznesmenów wysłac do lokali zastępczych. NIEDOCZEKANIE TWOJE ZIOBRO.... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: slavik222 19.08.07, 03:05 Dobrze utrafiles z tymi przedsiebiorcami z Wolomina i Pruszkowa. W porzadnych krajach majatki mafiozow przepadaja bardzo szybko. W PRL- bis rzadzili caly czas mafiozi, wiec podporzadkowali sobie prawo i odpowiednio spreparowali konstytucje. Ale profesorek zdaje sie tego nie dostrzegac. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Błazen Maryś F.opowiadał kazusy studentkom 19.08.07, 09:38 Maryś, jak dawniej,lubi opowiadać różne brednie.Szczególnie podniecał się opowiadając na Wydz. Prawa UMK kazusy o gwałtach pornografii i sprawach damsko-męskich.Myślałem wtedy,że byłby dobrym adwokatem takich zboczków.Dziewczyny to b.kręciło.Ale dzisiaj, kiedy czytam jego wypociny to ,,jednym okiem się śmieję a drugim płaczę"(L.Wałęsa).Może być też adwokatem mafozów. Potrafii wszystko spłycić,zdeprecjoinować.Dla niego Dekalog to pestka a przepisy KK zawsze tak nagnie,że praktycznie Kodeks jest zbędny. Ostatnią robotę Maryś jaką mógłbyś wykonywać -to wykładowca akademicki , a broń Boże nauczyciel w klasach I-III Odpowiedz Link Zgłoś