anty_gw1
22.09.07, 20:37
Zaiste, trzeba profesorskiej mądrości, żeby agresję sowiecką, mord w
Katyniu i zamachy al - Kaidy powiązać z dziadkiem z Wehrmachtu i z
tą osławioną, miłą sercu gospodarza tego forum, "walką teczkami".
PS:
Czy to jednak, aby nie profesor Filar - nasz uroczy felietonista i
nauczyciel - walczy o mandat poselski dla spadkobierców przyjaciół,
którzy radowali się z 17 września i byli odpowiedzialni za Katyń.
Ależ tak, to prof. Filar, toruńska lokomotywa postkomunistycznej
lewicy. Oj - towarzysze (potencjalni wyborcy) mogą nie być
zadowoleni, że waść przypomina wstydliwe ich sercu wydarzenia.
I w ogóle profesor jakoś tak nie po europejsku i nie po lewicowemu
wraca do historii, jakąs politykę historyczną próbuje uprawiać.
Doradzałbym wybieranie przyszłości.