Dodaj do ulubionych

Prof. Filar: Dwie smutne rocznice

22.09.07, 20:37
Zaiste, trzeba profesorskiej mądrości, żeby agresję sowiecką, mord w
Katyniu i zamachy al - Kaidy powiązać z dziadkiem z Wehrmachtu i z
tą osławioną, miłą sercu gospodarza tego forum, "walką teczkami".

PS:
Czy to jednak, aby nie profesor Filar - nasz uroczy felietonista i
nauczyciel - walczy o mandat poselski dla spadkobierców przyjaciół,
którzy radowali się z 17 września i byli odpowiedzialni za Katyń.

Ależ tak, to prof. Filar, toruńska lokomotywa postkomunistycznej
lewicy. Oj - towarzysze (potencjalni wyborcy) mogą nie być
zadowoleni, że waść przypomina wstydliwe ich sercu wydarzenia.
I w ogóle profesor jakoś tak nie po europejsku i nie po lewicowemu
wraca do historii, jakąs politykę historyczną próbuje uprawiać.
Doradzałbym wybieranie przyszłości.
Obserwuj wątek
    • slavik222 Prof. Maryś Filar-masz rację 22.09.07, 21:20
      Nie jest to artykuł najwyższych lotów, ale robisz Maryś postępy.
      • wet3 Nie wiem czy prof. Filar ma racje? 22.09.07, 22:43
        Ma racje gdy mowi o nienawisci. Z drugiej jednak strony przekonany
        jestem, ze to nie al Kaida zburzyla WTC. Zburzenie to bowiem
        wygladalo na kontrolowane zdemolowanie - o czym wyraznie mowi wielu
        naukowcow i fachowcow powolujacych sie na prawa fizyki. Cos tu "nie
        tak"! Poza tym operacje na gieldach przed atakiem na WTC wyraznie
        potwierdzaja, ze pewne grupy ludzi mialy na ten temat wiedze i
        zarobily kupe szmalu.
        • fc_pl stalin w '39 23.09.07, 09:05
          doskonale wiedzial ze bedzie wojna z niemcami, bo juz sie do niej
          przygotowywal. polecam "lodolamacz" w. suworowa. co prawda sam
          suworow jest wiarygodny inaczej, ale akurat ta ksiazka jest bardzo
          mocno podparta innymi zrodlami.
          • uszaty25 Re: stalin w '39 23.09.07, 10:24
            zgadza sie chodzilo tu raczej o "rozliczenie sie" z panami oficerami ktorzy
            przegonili sowietow w 1920
    • antysoc Prof. Filar i mgr Kwaśniwski 23.09.07, 10:39
      Tym razem Filar ma rację! Można i trzeba dostrzegać związki pomiędzy faktami
      pozornie odległymi i różnymi - taka rola naukowca.
      Ale czy widzi on związek między Katyniem a schlanym Kwaśniwskim na grobach
      oficerów? A ostatni występ Kwacha na Ukrainie? Może poświęci pan Kwaśniewskiemu
      następny felieton, zwłaszcza, że to pański szef z lidu i kandydat na premiera.
      Ja bym się wstydził takiego szefa, a pan profesor?
    • vesa21 Re: Prof. Filar: Dwie smutne rocznice 24.09.07, 10:28
      Fajna stronka Domini9k człowiek sukcesu, polecam
      dominikczlowieksukcesu.webpark.pl/
      • anty_gw1 Do Vesa21 24.09.07, 11:04
        Pewnie, że fajna:), choć trochę nieaktualna- jakieś 4 lata -...A kim
        ty jesteś przyjemniaczku/o?:)Podrawiam:)
        • albrecht_kalb Re: Do Vesa21 24.09.07, 13:52
          Klasa stronka, hahaha, sie ubawilem. A ty Stirlitz, to tak masz, zeby wiedziec
          kto i co, prawda? Przywilej internetu, kazdy moze Cie obrzucic gownem, a Ty
          nawet nie wiesz skad. Dalej brylujesz na blogu Holuba? Ty lubisz duzo wiedziec
          haha. Czlowiek sukcesu buhahaha.
          W jednym musze sie z Toba zgodzic: "Nie twierdzę, że jestem normalny"
          ROTFL
          • albrecht_kalb [...] 24.09.07, 14:48
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • anty_gw1 Re: Albrecht 24.09.07, 15:13
              Faktycznie, masz rację, że nie warto dyskutować z głupcem....
              • albrecht_kalb Re: Albrecht 25.09.07, 11:21
                Łochocho, Wuj Cieta Riposta :))))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka