Dodaj do ulubionych

Jutro festyn

30.08.08, 15:55
Jak wam podobają sie gwiazdy bo mi bardzo;) Wojtek Gasowski -
usłyszeć na zywo " Prywatki" będzie bardzo miło a co do drugiej
gwiazdy to nie znam :/
Obserwuj wątek
    • rybak5555 Re: Jutro festyn 30.08.08, 19:09
      Na żywo to go tylko zobaczysz hehe
      • sauber1 Re: Jutro festyn 06.09.08, 02:38
        Gwiazdy gwiazdami ale i miejscowe dziewuchy na takim festynie radości
        dostarczają wiele - prawda?;)
    • skorupa1 Re: Jutro festyn 09.09.08, 12:13
      Gąsa wszyscy znaja moze w koncu w Osiecinach zaspiewa bez
      syczeniama moze juz ..przeszedł na Coreba,,i szczeka mu lepiej sie
      trzyma podniebienia...,,prywatki,, sztandarowe pewnie zaspiewa a i w
      Solinie nogi zamoczy...pozdrawiam ..miłej zabawy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka