Dodaj do ulubionych

Portugalia.........

14.06.04, 13:57
Myslalm, ze sie ugryze, wscieklam sie na Angoli, caly mecz mieli przewage i
na koniec tak zawalic. I ta Ich gwiazda zablysla i znikla. No czarno widze, a
tak im kibicowalam. No i ten ZZ, caly mecz niwidoczny i takie dwie piekne
bramki, kurcze, az sie chce czekac na nastepne.
Obserwuj wątek
    • chetor Re: Portugalia......... 14.06.04, 15:26
      Żabojadów nie lubię ale ZZ jest genialny, GENIALNY. Jak widzę jego kiwki i
      podania to serce rośnie. Angoli też nie lubię. Becham przegrał mecz, jakby nie
      było. Taki błąd jak niestrzelenie karnego mści się.
      • parkowy Re: Portugalia......... 14.06.04, 23:53
        Nie lubię,zwisaję mi te całe mistrzostwa.Przez nie znajomi wiedząc o moim nastawieniu do piłki zamieniają się ze mną w pracy.
        • magikos Zidane jest WIELKI 15.06.04, 08:28
          Dzięki temu "łyskowi" sympatycznemu mam 3 punkty za ten mecz w lidze
          expertów :D:D:D:D -dzięki Ci ZZ - a zawalił po pierwsze Beckham, no i szkolny
          bład obrońcy angielskiego ,który podaje do bramkarza piłkę mając za plecami 2
          napastników francuskich - śmiechu warte zagranie.
          Pozdrawiam
          PS. Larsson kreuje się na 2 Zidane'a :]]]]]]]
          • chetor Re: Zidane jest WIELKI 15.06.04, 10:20
            magikos napisał:

> PS. Larsson kreuje się na 2 Zidane'a :]]]]]]]

Miał jednak zdecydowanie łatwiejszych przeciwników.
            • toja50 Re: Zidane jest WIELKI 15.06.04, 19:51
              Az zbyt zdecydowanie latwiejszych przeciwnikow mieli Szwedzi. Nie mam do nich
              zaufania, graja rozniscie, ale najczesciej srednio/ zeby Polacy chociaz tak
              grali/. Moim zdaniem niedlugo zrobia wypad.
              Teraz ogladalam ten spiacy mecz Lotwy i Czech,zajrzalam do was, a tu Czesi
              nareszcie strzelaja, dobre i to, bo zaczynalo byc wstyd.
              • chetor Re: Zidane jest WIELKI 16.06.04, 10:29
                Ale nas pomarańczowi zawiedli. Niemiaszki mnie zaskoczyli, młodość to jednak
                poważny argument, chce im się grać.
                Czesi dość się namęczyli więc będzie im ciężko w kolejnym meczu.
                • toja50 Re: Zidane jest WIELKI 16.06.04, 11:59
                  Oj! masz racje Chetorku, troche bez pomysla grali, ale koncowke mieli dobra i
                  moze im sie przypomnialo jak to sie gra. A Niemcy, jak to Niemcy swoj poziom
                  trzymaja, chociaz przeciwnik im specjalnie nie przeszkadzal, zobaczymy z
                  innymi. Maja tez duzo szczescia, bo ta bramka taka wlasnia szczesliwa byla. No
                  i mam nadzieje, ze pomaranczowiz Czechami nie beda miec klopotu. Trudno jeszcze
                  powiedziec kto, jeszcze nikt nie blysnl.
                  • chetor Re: Zidane jest WIELKI 16.06.04, 14:36
                    Dzisiaj też arcyważny mecz. Portugalia gra o wszystko !!!
                    • toja50 Re: Zidane jest WIELKI 16.06.04, 16:11
                      Ja trzymam za Rosja! hehehe, ciekawe? Zawsze to sasiad,a z sasiadami dobrze zyc
                      w zgodzie.:-)))
                      • soter_mlodszy Re: Zidane jest WIELKI 08.07.04, 16:47
                        odpadli, zatem czy jeszcze wielki?;-)
                        odeszło pokolenie piłkarzy jak Figo...startował i rozpoczął karierę w ME i w
                        tych ją skończył...Bravo!!!

p.s.
                        Grekom wielkie dzięki za emocje
                        Ale ja jestem szybki:-)))
    • toja50 Re: Portugalia......... 16.06.04, 19:53
      Myslalm, e bedzie do jednej bramki, a tu prosze, jakos sie wyrownalo. Czekam
      jednak na wieczorny, mysle, ze sie nie zawiode.
      • naata Re: Portugalia......... 16.06.04, 20:43
        No muszę się przyznac, że przegrana Norwegów nie była dla mnie miła, choć
        i...Niemcom nie zyczyłam najgorzej ;-))))
        • naata Re: Portugalia......... 16.06.04, 22:45
          oderwałam się na moment od garów i proszę! opłaciło się! ;-)))
          Portugalia była suuuper, lubie ten styl gry, z poświęceniem do celu, opłaciło
          sie! Rosja, wiadomo sąsiedzi, ale "Dynamo" to już nie jest heheheheheheeeee
          Ronaldo... zyczę im wygranej z Hiszpanią, a co! ;P;P;P
          Pozdrawiam kibiców ;-)
          • naata Re: Portugalia......... 16.06.04, 22:58
            Eeeee chyba poddałam się optymistycznemu działaniu piFka ;-))) myslę, że
            Francja, Anglia, Szwecja i... maja duże szanse.
            No tyle od stony kuchni ;-))) pozdrawiam
            • toja50 Re: Portugalia......... 17.06.04, 11:45
              Na moj gust dziwny mecz. Momentami nudny, momentami dramatyczny, ale calego tak
              od deski do deski nie dalam rady, nie wciagnal mnie. Nie ma to jak jak
              dramaturgia i kibicowanie komus, a tu bylo mi wszystko jedno, jak sie okazalo:-(
              • naata Re: Portugalia......... 18.06.04, 09:32
                Wiedziałam Toju, ze nie mam szans w dyskusji z Wami, kibicami, ale co tam,
                spróbowałam, a co!? ;))))
                • toja50 Re: Portugalia......... 18.06.04, 10:44
                  Naata! wszyscy maja prawo komentowac i przedstawiac swoje wrazenia. Tu faceci
                  sa ekspertami, co my tam biedne robaczko kibicowe. Ale wczoraj sie cieszylam,
                  jak ta przereklamowana Francja sie meczyla. Wynik mnie osobiscie sie podobal.
                  Pozdrawiam wszystkich sezonowych kibicow.:-)))
                  • magikos Re: Portugalia......... 18.06.04, 15:37
                    A mnie nie :((( postawiłem na żabojadów :(((
    • toja50 Re: Portugalia......... 18.06.04, 23:19
      ten wynik 1:1 mnie cieszy i sie takiego spodziewalam. Lubie te remisy, bo dalej
      malo co wiadomo kto przejdzie dalej i trzeba grac, a przeciez o to chodzi, zeby
      byly emocje. Tylko jedno mnie ucieszy na maksa, jak odpadnie Francja/ przykro
      mi Magikos!!!/ Chialabym tez, zeby dalej przeszla Szwecja i Holandia, a reszta
      to juz jak wyjdzie hehe, ale mam zachcianki!
      • naata Re: Portugalia......... 19.06.04, 02:34
        MOI KOCHANI fanatycy sportowi! ;))) Najlepiej byłoby gdyby najlepsi wygrali, i
        po sprawie:)) Po co serce rozdzierać? ;-) Przecie to tylko sport heheheheeee
        • toja50 Re: Portugalia......... 19.06.04, 12:18
          To nie takie proste, musza byc emocje i niespodzianki, ten typ kibica juz tak
          ma ! hehe !!!
    • toja50 Re: Portugalia......... 20.06.04, 11:24
      Ale emocje byly w sobote. Ladne mecze, tylko troche mi zal Holandii, ale Czesi
      niezle grli, trudno, i ciekawie.
    • toja50 Re: Portugalia......... 21.06.04, 11:03
      Zaluje bardzo, ze Hiszpania aut, teraz te cholerne Frans'e beda mieli latwa
      droge dalej. Szkoda, marzylam o ich wylocie. No a Holandia? jak zwykle
      ostatnimi laty, graja, ale tak jakby nie grali, ale i tak ich lubie:-) Wlosi?
      faulujaca zagadka dla mnie, sa mi obojetni, zawsze i wszedzie. No coz
      pozdrawiam i tyle, glupio gadac do sciany wiec sie zamykam.]]]]]]]]]]
      • anaiss Re: Portugalia......... 21.06.04, 12:08
        Zaglądam do Was, żeby Toję osamotnioną wesprzeć :-)
        Zdecydować się wciąż nie mogę komu kibicować ;-) Tyle dobrych reprezentacji!
        Dzisiaj jednak mam dzień przerwy od piłki, wracam do telewizora jutro.
        Serdeczności wszystkim
        anaiss
        • chetor Re: Portugalia......... 21.06.04, 13:47
          Droga, jeśli tam mogę się wyrazić, Anaiss. ToJa nigdy nie jest samotna, nawet
          gdy jest chwilowo osamotniona. Ale dzię kuję Ci bardzo za próbę wsparcia ;-))

ToJu - fajnie jest, podoba mi się. Mecz Holandia -Czesi to była rewalecja,
          takie coś można oglądać non stop. Mimo, że pomarańczowi odpadli. Zaczynam
          kibicować Czechom, twardziel z nich niesamowici i grają radosną piłkę, bez
          kunktatorstwa. Hiszpanie są mi obojętni, wyjazd. France toleruję ze względu na
          geniusza ZZ. Wiesz, że ona dużo pieniędzy i czasu poświęca na rozwój sportu
          wśród dzieciaków?
          Dziś Angole muszą powalczyć, zobaczymy co będzie ale z dwojga złego wolę ich od
          Chorwatów.
          Pozdrawiam ze spalonego ;-))
          • naata Re: Portugalia......... 21.06.04, 14:30
            Czy mogę zapytac, kto poświęca dużo czasu i pieniędzy dla sportu wśród dzieci?
            • anaiss Re: Portugalia......... 21.06.04, 15:03
              chyba Francja, przynajmniej tak wynika z kontekstu postu chetora. A wracając do
              chwilowego osamotnienia Toji (nigdy nie wiem jak odmieniać nicki - poprawcie
              mnie, jeśli źle piszę), w Brodnicy Toja napisała, że Grudziądz opuszczony, więc
              przybywam na pomoc by się przywitać chociaż i przesłać serdeczności, co też
              czynię :-)))
              an.
              • chetor Re: Portugalia......... 21.06.04, 16:57
                Najpierw o wsparciu - dziękujemy bardzo. Teraz o naszej niesamowitej,
                niezastąpionej ToJi. Kiedyś miała ci ona normalnego nicka ale z pewnych powodów
                oznajmiła nam, że od danego dnia to ona jest ToJa. A, że takowych ToJ(ów) było
                już sporo więc przypadł jej nr 50. Tak zrodziła nam się formuowa gwiazda ;-))

Nie o całą France(ę) (!) mi chodziło a ino wyłącznie o ZZ czyli, wy
                nieobznajmione ze sportowych życiem kobiety, ZINEDINE ZIDANA. On wielki piłkarz
                zajmuje się dzieciakami i sponsoruje pewne imprezy. Chociaż jeden żabojad
                przyzwoity - niech mu żaby zawsze smakują ;-))
                • naata Re: Portugalia......... 21.06.04, 18:02
                  No to juz wiem ;-) dzięki Chetorze ;-) A co to się dzieje z ToJą? naszą??? ;)
                  • anaiss Re: Portugalia......... 21.06.04, 23:42
                    hmmm...
                    to ja już może nie będę się wychylać. Poprzestanę lepiej na oglądaniu ;-)
                  • toja50 Re: Portugalia......... 22.06.04, 10:38
                    Jestem, jestem, lekko przetracona i niewydajna, niestety. Mecz Anglia Chorwacja
                    super, super. Drugiego juz nie mialam sily, tak piate przez dziesiate i nie
                    zabieram glosu. Ucichne na troche, a szkoda, tyle jest do powiedzenia.:-(((
                  • toja50 Re: Portugalia......... 22.06.04, 10:39
                    Zapomnialam podziekowac Anaiss za wsparcie. Wiedzialam, ze na kobitki zawsze
                    mozna liczyc. Dzieki i pozdrawiam. Wpadaj czesciej.
                    • anaiss Re: Portugalia......... 22.06.04, 13:46
                      Moja rozpiska wskazuje, że dzisiaj
                      Włochy powalczą z Bułgarią, a Dania ze Szwecją. Chyba jednak zostawię na moment
                      kibicowanie. Czekam na jutrzejsze mecze.
                      Pozdrawiam
                      anaiss

P.S. Na szczęście to, że nie znam się na piłce nożnej nie odbiera mi radości
                      oglądania. Dużo sportowych emocji wszystkim...
                      • chetor Re: Portugalia......... 22.06.04, 14:16
                        Dania ze Szwecją to powinno być dobre widowisko, warto obejrzeć. Trzeba
                        przyznać, że ciekawe są te mistrzostwa, jest co oglądać.
                        Życzę duuuużo wrażeń.
                        • naata Re: Portugalia......... 22.06.04, 16:37
                          Wczoraj też oglądałam i chyba dzisiaj też popatrzę, musze jakos przy Was tego
                          sportu liznąc ;-)
                          • toja50 Re: Portugalia......... 22.06.04, 18:53
                            No i czy Niemcy nie maja zzescia? maja i to ile. Iles Czecho nie zagra z nimi,
                            no i ten niedzwiedz czeski, to jest niesprawiedliwe/ och te krtki. Kurcze, ale
                            jest ciekawie, to fakt. Stwiam ma Szwecje i Wlochy. Nie moge zebrac mysli na
                            tych prochach. Jednak faworyta nie ma, chyba, e bedzie jak zawsze, wszyscy
                            graja Niemcy wygrywaja, oby tak nie bylo. Francja gdzies w tleeee.
                            • chetor Re: Portugalia......... 22.06.04, 20:20
                              Niemcy mają stanowczo za dużo szczęścia, oby to się nie skończyło, tfu, tfu -
                              nie wypowiem tych słów.
                              Szczerze to bym wolał remis Szwedów z Danią i wtedy ari vederci Italia.
                              Zarozumiali kombinatorzy, i opluwacze.
                              Franca jeszcze pokaże, łykną Grecję, łykną.

Pozdrawiam zdrowotnie - ToJu, nie bierz prochów, pij piwo ;-)))
                              • toja50 Re: Portugalia......... 23.06.04, 13:56
                                I stalo sie jak sie mialo stac Jesssssss!!!!, teraz te dwa co tak lubieznie
                                lubia sie witac/ jak ja ich nie znosze/ a reszta niech bedzie jak chce.
                                Pozdrawiam. To w skrocie wszystko, nie moge dlugo siedziec:-)
                                • chetor Re: Portugalia......... 23.06.04, 14:21
                                  Jak to polityczne nielubienie może przenosić się na boisko piłkarskie, no, no!
                                  Czesi dzisiaj grają w składzie "zastępczym" ale liczę na to, że ci, któzy
                                  zagrają będą chcieli pokazać się z najlepszej strony. To dla nich szansa.
                                  Niemiaszkowie dobrze zagrali tylko w pierszym meczu, ale dzisiaj będą gryżć
                                  trawkę, będzie walka do ostatnich minut.
                                  "Nasi" pomarańczowi też mają niezły zgryz przed dzisiejszym meczem.
                                  • toja50 Re: Portugalia......... 23.06.04, 17:08
                                    Czarno widze dla Czechow, ale jezeliby byla niespodzianka to moze ich polubie.
                                    No i to nielubienie nie ma nic wspolnego z polityka, to tylko dodatek
                                    wspomagajacy.
                                    • naata Re: Portugalia......... 23.06.04, 23:08
                                      HE HE No to se wrati! Czesi, ulubieńcuy TiJi! ;-)))
                                      • toja50 Re: Portugalia......... 24.06.04, 13:59
                                        Nareszcieeeeeeee!!!! To juz tak od Korei sie wloklo i nastapilo, chociaz sie
                                        nie spodziewalam, hehe drugi garnitur hehe. Teraz musza sie wziac porzadnie do
                                        roboty, nie ma nic za darmo. Dlugo sie nie da pociagnac na starych nazwiskach.
                                        No i Holandia niech wreszcie pokaze na co ja stac. I czekam na wypad Franse.
                                        Pozdrawiam. A Czesi? nie mieli nic do stracenia i grali bez kompleksow, domowy
                                        moj klaskal i sie cieszylllllllll, czyli sie ozywil hehe. Pozdrawiam
                                        • naata Re: Portugalia......... 25.06.04, 00:40
                                          Ja wszystko rozumiem, alle kto to, ten "domowy" jest co, po czesku gada i sie
                                          cieszy i ozywia w dodatku??? ;-) ;-) ;-)

...ale, kto by to nie był, pozdrawiam milutko! ;-)
                                          • anaiss Re: Portugalia......... 25.06.04, 13:25
                                            e, ja chyba nie będę już oglądać. Anglicy odpadli i zawiedziona jestem
                                            okrutnie :-(
                                            • chetor Re: Portugalia......... 25.06.04, 20:01
                                              Nie łączę się z Tobą An, w bólu. Akurat angoli mi nie żal. Zagrali świetny mecz
                                              ale jadą do domku. Najlepiej powiedział Gmoch o Bechamie: to piłkarz wirtualny,
                                              powstał dzięki mediom i żónie. I zgadzm się z nim.
                                              Życzę kolejnych mocnych wrażeń.
                                              pzdr
                                              • chetor Re: Portugalia......... 29.06.04, 10:34
                                                Chwila oddechu i już tuż, tuż finisz. Obstawiam Czechów na mistrzów 2004.
                                                • naata Re: Portugalia......... 29.06.04, 21:35
                                                  Jako partitka lokalniejsza, wygranej życzę Czechom!!! Moi faworyci juz dawno sa
                                                  w domu, a faworytami wiadomo, południowe rytmy ... ;-)))
                                                  • anaiss Re: Portugalia......... 29.06.04, 21:36
                                                    też będę im kibicować :-)
                                                  • toja50 Re: Portugalia......... 30.06.04, 10:36
                                                    Ja licze na moich, chociaz nie stawiam, ale jak zwykle jestem wierna
                                                    pomaranczowym. Tylko czy ja to obejrze?Pozdrawiam
                                                  • chetor Re: Portugalia......... 30.06.04, 12:26
                                                    Pomarańczowi chyba nie dadzą rady gospodarzom.
                                                  • chetor Re: Portugalia......... 01.07.04, 10:51
                                                    Moje na wierzchu ;-) Holandia jednak za cienka.
                                                    Dzisiaj chybanie będize niespodzianki i Czesi wygrają. Zapowiada sie super
                                                    finał.
                                                    pzdr
                                                  • parkowy Re: Portugalia......... 01.07.04, 12:06
                                                    Taaaa,przypominają się stare dobre czasy,kiedy nasi wygrywali....
                                                  • toja50 Re: Portugalia......... 02.07.04, 12:03
                                                    No i jest jak chcialam, hej! tylko pomaranzowych zal, ale co tam, wazne, ze
                                                    Czesi............:-))) Szkoda, bo nic nie ogladam, tylko z gazetki wiadomosci,
                                                    a to nie to samo!
                                                  • chetor Re: Portugalia......... 02.07.04, 15:02
                                                    Cieszysz się z odpadnięcia Czechów ???????????
                                                  • parkowy Re: Portugalia......... 02.07.04, 23:02
                                                    Szkoda gadać,farciarze przeszli do finału...
                                                  • naata Re: Portugalia......... 03.07.04, 10:13
                                                    No właśnie farciarze, byli skuteczniejsi. Szkoda Czechów, dawali z siebie
                                                    wszystko byli dobrzy, mecz podobał się chyba wszystkim. Jak lubiłam łysego
                                                    sędziego to jednak uważam, że był tym razem tendencyjny, rozczarował mnie!
                                                    Stawiam na Portugalię, chociaż Grecy potrafią się wznieść na wyżyny! ;-)
                                                  • chetor Re: Portugalia......... 03.07.04, 16:48
                                                    Łysol częściowo wypaczył ten mecz, pokazał na konińcu kariery swoją małość.
                                                    Teżstawiam na Porotugalię, będą gryżć "swoją" trawę żeby wygrać.
                                                  • naata Re: Portugalia......... 04.07.04, 17:51
                                                    zbliza się czas "niepewności" KTO??? myślę, ze Portugalia, ale wszystko może
                                                    się zdarzyć.
                                                  • parkowy Re: Portugalia......... 04.07.04, 20:03
                                                    Ja stawiam na powtórkę meczu inauguracji.
                                                  • toja50 Re: Portugalia......... 05.07.04, 16:25
                                                    Tez stawialam, jak Parkos, na powtorke z rozrywki i stalo sie. Nie zawsze swoja
                                                    trawa pomaga i to jest piekneeeeeeeeeeeeeeee!!!!
                                                  • naata Re: Portugalia......... 05.07.04, 18:47
                                                    No i już spokój! Wiemy juz kto został Mistrzem ;-) ale Grecy się cieszą!!!!
                                                    Ciekwe czy nasi myślą o mistrzostwach? za cztery lata? może się w końcu
                                                    wywindują???
                                                  • parkowy Re: Portugalia......... 05.07.04, 20:29
                                                    Smaczku dodaje fakt,że przed mistrzostwami w Szczecinie mecz z Grecją Polska reprezentacja wygrała...Nasi już nigdy nie wygrają.Przynajmniej nie w tym składzie.U nas każdy piłkarz myśli przede wszystkim o kabzie,później jak starczy sił o wygranej.pzdr
                                                  • chetor Re: Portugalia......... 06.07.04, 09:50
                                                    Jaki tam smaczek? Po prostu Grecy testowali ustawienie, w którym nie powinii
                                                    grać w ME. I mieli rację, zagrali mistrzowsko w Portugalii ;-)))
    • toja50 Re: Portugalia......... 08.07.04, 20:58
      Alez to byly emocje, szkoda, ze juz po, ale przed nami olimiada, jeszcze taki
      maly miesiaczek i sie zacznie, juz sie ciesze.
      • chetor Re: Portugalia......... 10.07.04, 18:44
        Długo będę wspominał pomocnika komentatorów telewizyjnych, Grzegorza
        Mielcarskiego. Wprost uwielbiałem słuchać o "włanczaniu się do akcji" oraz,
        że "oboje" piłkarze dobrze grają.
        Uffff :(
        • toja50 Re: Portugalia......... 10.07.04, 22:44
          To chyba dotyczy tez wszystkich komentatorow, dostosowali sie do naszych
          pilkarzy. Ale przy tym sluchaniu komentarzy czesto wspominalam pewnego pana z
          T. hehe A jacy oni wszyscy madrzy byli, szczegolnie pan Jacek G. Tylko czemu
          nasza pilka taka marna? Chetorku! nic nie piszesz o Aniolach :-)???
          • chetor Re: Portugalia......... 10.07.04, 22:55
            No wiesz, Ciebie nie było to niby z kim miałbym pisać o Aniołach. Zobacz co się
            dzieje na forum żużlowym po ostatnim "występie" czyli mordobiciu nalepszego
            polskiego asiora - T.Golloba. Tzn. to nie on oberwał, on dał w gębę dwa razy
            Bajerkowi. Już zapomniał jak jemu walnął Boyce, i jak wrzeszczał o chamstwiem.
            No coż dla mnie sparawa jasna, znowu spikął się z tatusiem i wyalzło całe
            bygdoskie buractwo z nich wszystkich. Wszystkich Gollobów oczywiście.
            • toja50 Re: Portugalia......... 10.07.04, 22:59
              To nie mialo byc o Gollobach, jeno o biednych, pobitych podwojnie Aniolach,
              haha Lepiej skoncze, bo i ze mnie wyjdzie szydlo z worka. POzdrawiam i sie nie
              martwie.
              • chetor Re: Portugalia......... 12.07.04, 10:49
                Ja też się nie martwię. Ostatecznie z takim cienkim składem, a jednak jesteśmy
                w playofach, czyż nie? A GKM kiepściuchno, ciekawe czy będzie nadal żużel w G-
                dzu?
                Pzdr

PS. Z Ciebie już to szydło dawno wyszło ;-)))
                • toja50 Re: Portugalia......... 12.07.04, 18:31
                  Wolalabym, zeby byl zuzel w G. Przynajmniej gdzies te chlopaki moga chodzic,
                  szkoda, ze tak sie dzieje, ale kasa, kasa jest wazna, bo zapal jest. A wczoraj
                  te rekawice bokserskie dla cieniasa B. byly super, z podwojnym podtekstem.
                  Chociaz troszke mnie dziwi, ze takiego zawodnika jak TG ponioslo, ubolewam i
                  sie wstydze, bo te tlumaczenia ciut naiwne. Ale Anioly teraz pokaza co sa
                  warte, maja ekstra szkoleniowca, wiec pouklada jak nalezy!!!!!!!!!!!!!!!
                  • chetor Re: Portugalia......... 13.07.04, 12:21
                    toja50 napisała:

> Chociaz troszke mnie dziwi, ze takiego zawodnika jak TG ponioslo, ubolewam i
                    > sie wstydze, bo te tlumaczenia ciut naiwne.

Poczytaj dzisiejszy dodatek GW o "kulturze" T.Golloba i rodzinki w ostatnich
                    latach, a przestaniesz się dziwić ich chamstwu. To, że jest nalepszym naszym
                    żużlowcem nie świadczy o kulturze osobistej. To są po prostu wsiowe buraki, bez
                    obrazy buraków.
                    • toja50 Re: Portugalia......... 13.07.04, 12:36
                      To wszystko nie jest obiektywne, wole miec swoje zdanie, a tu akurat mam.
                      Trudno. Nie warto, wszyscy maja za uszami, a niebezpiecznej jazdy nie trawie.:-(
                      • naata Re: Portugalia......... 13.07.04, 12:42
                        ..czy ten T.Gollob jest z Bydgoszczy? ;P ;))
                        • chetor Re: Portugalia......... 13.07.04, 15:27
                          No pewnie :((((

ToJu - czyżby Twój ulubieniec nigdy nie jeździł niebezpiecznie????
                          Chyba sama w to nie wierzysz ?!
                          • toja50 Re: Portugalia......... 13.07.04, 17:50
                            To nie jest moj ulubieniec, tak na marginesie, ale nie lubie huzia na Jozia.
                            Jak juz sie slabo jezdzi, to niech chociaz jest glosno, to o TB, ktory zawsze w
                            gadce mocny, a niebezpiecznej jazdy nie lubie w kazdym wydaniu, chociaz taki
                            meski sport ma swoje prawa. Czyzby takie torunskie piekielko?
                            • chetor Re: Portugalia......... 13.07.04, 18:00
                              Ani jeden ani drugi nie jest moim ulubieńcem. Nie chodzi w tym wypadku o ostrą
                              jazdę, którą każdy kiedyś z żużlowców uprawiał. Chodzi wyłącznie o danie w
                              mordę, a to nie mieści się w kanonach rozgrywek żużlowych. Masz prawo nie lubić
                              Aniołów, jak ja mam inne prawo nie lubić Gollobów ale to nie ma nic do
                              oczywistego faktu lania kogoś po gębie. Czy to mistrz cieniasa czy odwrotnie.
                              • chetor Re: Portugalia......... 15.07.04, 11:57
                                Temeczka najpierw nakrzyczał się o swojej niewinności a wczoraj raptem przyznał
                                się do winy, wyraził nawet skruchę i zaproponował "komisji" układ. Kara jest a
                                jakoby jej nie było. Ot matacz z tego Gollobka :((
                                • toja50 Re: Portugalia......... 15.07.04, 15:50
                                  Przeciez ganilam zachowanie Golloba, zadnych pochwal, Kara nadana, a Chetor sie
                                  na mnie wyzywa i nawet widze Jego mine,cos nerwowy nasz szef, no coz,
                                  Bajerskiego i tak nie polubie, ale mi tez wolno. A kara? nic mi do niej. Szkoda
                                  tylko,ze Gollobowi kiepsko idzie w GP, bylaby inna gadka, albo nie byloby jej
                                  wcale. Koncze wiec ten sporny temat, chcialam troszke pozartowac o Aniolach,
                                  ale widze, ze sie nie da. Pozdrawiam
                                  • chetor Re: Portugalia......... 16.07.04, 15:18
                                    I tu się myslisz, ani się wyżywam, ani nie mam srogiej miny, a i nerwy w
                                    normie. Może trudno było zgadnąć, w którym miejscu były żarty, bo piekiełko to
                                    raczej nie.
                                    pzdr
                                    • toja50 Re: Portugalia......... 16.07.04, 16:02
                                      A moze to ja ostatnio podenerwowana jestem i szukam dziury w calym. Przepraszam
                                      wiec i nara :-)
                                      • chetor Re: Portugalia......... 16.07.04, 16:04
                                        Kochana - nie ma za co przepraszać - nie było żadnego obrażania ani obrażenia.
                                        Tak to jest w necie, że czasami trudno dojść do sedna.
                                        Jeszcze nieraz pogadamy o Naszej dyscyplinie :)))
    • toja50 Re: Portugalia......... 16.07.04, 17:22
      No to mi ulzylo :-)
    • toja50 Re: Portugalia......... 27.07.04, 20:11
      Szkoda, ze nasz medalista z Sydney Szymon Kolecki zagrozony jest
      dyskwalifikacja, trudno, ale wsciec sie mozna,po co toto bralo? a wiazalam z
      nim duuuuze nadzieje. Chetor cos nic o Aniolach nie pisze, no ja tez nie hehehe
      • chetor Re: Portugalia......... 28.07.04, 07:55
        Biorą absolutnie wszyscy. Niektózy mają lepsze metody, inni gorsze. Inni
        mają"pecha" i ich na tym łapią.

Co do Aniołów to dla mnie sezon prawie się skończył. Nic więcej nie osiągną.
        Mecz w Tarnowie pokazał charakter drużyny ale równie wielkie dziury. Bajer to
        już całkiem do skreślenia a młodzeż zmęczona sezonem i nie robi punktów, które
        robiła na początku.
        Teraz i przedtem dopinguję Bydzi, coby nie spadła. Co to byłałaby za liga w
        przyszłym roku bez derby. Wszystkiego natomiast "złego" życzę Tarnowowi, tzn.
        żeby nie miał mistrza.
        Ciekawy jestem co będzie działo się w G-dzu z żużlem. Czy sponsorzy dopiszą w
        przyszłym roku, czy też, co nie daj Panie, rozleci się całkowicie.
        Pozdrawiam skręcając zawsze w lewo :-)
        • toja50 Re: Portugalia......... 28.07.04, 10:59
          Dla mnie Bydgoszcz ponad wszystko, zawsze trzymam kciuki w ta strone, moze to
          sentyment, ale od laaaaaaaaat. Musi zostac, musi i juz, juz nie lamentuje.
          Tarnow mnie ani ziebi ani grzeje, a Anioly? coz, na wlasne zyczenie.
          • chetor Re: Portugalia......... 30.07.04, 10:32
            toja50 napisała:

> Dla mnie Bydgoszcz ponad wszystko ......

Matko kochana - z kim ja się zadaję !!!!
            ;-))))
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka