Dodaj do ulubionych

Jak Bydgoszcz promuje sie w świecie ?

11.06.09, 21:22
Dostepna w 9 jezykach stronka www.staypoland.com, celem ktorej
jest ulatwienie pobytu w Polsce cudzoziemcom .Tam mozna sie
dowiedziec co warto zwiedzic, gdzie wynajac hotel lub samochod.
Stronka ta zawiera rowniez mape Polski:

www.staypoland.com/map.htm
Ikonkami zaznaczonao wieksze miasta oraz atrakcje turystyczne.
Miejsca o drugorzednym znaczeniu zazanczono malymi , aktywnymi
punktami, ktore po najechaniu na nie kursorem wyswietlaja
winformacje dotyczaca tym malo istotnych miejsc.
I tak potencjalny turysta poslugujacy sie jezykiem angielskim,
ktory zapragnal odwiedzic Torun, moze niebacznie przesunac kursor
na polnocny zachod i wtedy wysiewtli mu sie "BYDGOSZCZ- lovely
granaries". Pol biedy, gdy jest to Anglik lub Amerykanin, bo zaraz
przesunie kursor w bardziej interesujace miejsca, gorzej gdy osoba
ta nie uzywa angielskiego na codzien. Niewykluczone wtedy, ze
siegnie do jakichs zrodel, by dowiedziec sie z czegoz to dumne
jest to 360 000 -tysieczne miasto, polozone w cieniu Grodu
Kopernika ?
I czego sie dowie? Ano tego,ze granaries to nic innego niz:

en.wikipedia.org/wiki/File:Zaprice_One_cell_granary_03.JPG

Mniej odporni pewnie doznaja szoku, ci z poczuciem humoru po prostu
beda sie dobrze bawic.
A jak zareaguja sami Bydgoszczanie ?
Obserwuj wątek
    • thornwald Re: Jak Bydgoszcz promuje sie w świecie ? 11.06.09, 21:36
      Już raz z tym tematem wyleciałeś na oślą ławkę :)
      Polecisz i drugi raz

      admin :)
    • thornwald Re: Jak Bydgoszcz promuje sie w świecie ? 12.06.09, 00:09
      Żeby uściślić twoje wywody dodam że po kliknięciu na mały aktywny punkt pojawia się strona
      www.staypoland.com/about_bydgoszcz.htm
      a szukając w wiki trafisz na tę stronę
      en.wikipedia.org/wiki/Granaries
      gdzie można znaleźć takie zdjęcie
      en.wikipedia.org/wiki/File:Bydgoszcz_Spichrze.jpg
      Dobrze się bawisz? specjalisto od poszukiwań :)
    • zawisza_72 Re: Jak Bydgoszcz promuje sie w świecie ? 12.06.09, 08:12
      ty szlachcic naprawdę jesteś chorym człowiekiem.Chorym , siedzącym sam całymi
      dniami przed komputerem.Przejebane masz
      • szlachcic Re: Jak Bydgoszcz promuje sie w świecie ? 12.06.09, 09:18
        zawisza_72 napisał:

        > ty szlachcic naprawdę jesteś chorym człowiekiem

        a jak u ciebie zdrowie? ok? widac nawet
        sluchaj lekarza, bierz tabletki, moze bedzie lepiej
      • kid_cassidy Re: Jak Bydgoszcz promuje sie w świecie ? 12.06.09, 09:23
        Autor: zawisza_72 16.07.08, 11:47 Dodaj do ulubionych zarchiwizowany

        1.Miejsce twojego zamieszkania BYDGOSZCZ
        2.36
        3.Czy jesteś za utworzeniem metropolii wokoło miasta Bydgoszcz? TAK
        4.Jeśli TAK, to w jakiej wersji:
        a) Bydgoszcz z Toruniem NIE
        b) Bydgoszcz z ościennymi gminami bez Torunia TAK
        c) Bydgoszcz z ościennymi gminami plus Inowrocław TAK
        5.Proponowana nazwa przyszłej metropolii.bydgosko-kujawska
        6.toruńczycy to najbardziej fałszywi , nieuczciwi , kłamliwi ,
        bucowaci ludzie
        w Polsce>Nie chcemy z kimś takim mieć żadnych kontaktów


        to po co tu włazisz?
        • brzeszczot_bdg Re: Jak Bydgoszcz promuje sie w świecie ? 12.06.09, 09:42
          Pewnie dlatego że świnie się zlatują i chrumkają :D
    • szlachcic Re: Jak Bydgoszcz promuje sie w świecie ? 12.06.09, 09:32
      Do Bydgoszczy przyjezdza rocznie 2 miliony tyrystow na konferencje
      Opera dostala najwyzsza note i to zobligowuje wszystkie kraje swiata
      aby tam jechac. Muvon potwierdzi
      zostawiaja tam miliardy dolarow
      to skandal ze jest inaczej zaznaczona niz Torun. Wieokosc koleczka
      powinna byc proporcjonalna do kasy jaka zostawiaja przybysze w
      miescie. Koleczko bydgoskie zakryloby cala Polske
      hehhehe
      a na powaznie. nie o to chodzi zeby drwic z bydgoszczy a o to aby
      byc lepszym w tym temacie. U nas nie jest moze zle ale ze Szmakiem i
      Zaleskim rozwoju nie bedzie. Miasto w kilku miesiacach roku jest
      zapchane!!! Potrzeba jakiejs duzej atrakcji aby miesiace zimowe tak
      nie odbiegaly od sezonu.
      Slabosc Bydgoszczy tez jest nam nie na reke. powtorze setny raz
      z bydgoszcza jestesmy naczyniami polaczonymi, kazdy pozytyw odbija
      sie na sasiedzie, kazdy negatyw tez
      dlatego dobrze byloby w przyszlosci aby turystycznie Bydgoszcz stala
      sie chociaz drugoligowym graczem.
      • brzeszczot_bdg Re: Jak Bydgoszcz promuje sie w świecie ? 12.06.09, 09:40
        szlachcic napisał:

        > Slabosc Bydgoszczy tez jest nam nie na reke. powtorze setny raz
        > z bydgoszcza jestesmy naczyniami polaczonymi, kazdy pozytyw odbija
        > sie na sasiedzie, kazdy negatyw tez
        > dlatego dobrze byloby w przyszlosci aby turystycznie Bydgoszcz stala
        > sie chociaz drugoligowym graczem.


        My chcielibyśmy żeby Toruń finansowo stał się choć drugoligowym graczem, nie
        byłoby wtedy z naszej strony aż tyle pretensji o wydawanie głównie naszych pieniędzy
    • 1.rojber Bawcie się dalej 12.06.09, 09:44
      Nakręcajcie sie dalej wzajemnie jeżeli wam to poprawi samopoczucie
      Dużo pisania ,a sensu zero. Szlachcic napisze o niższości B w gospo
      darce,sporcie i turystyce. Kid doda o biciu przechodniów i żebrakach
      na ulicach Blue napisze że ma nas w Doopie a .Obruchany
      wyrazi swoją nienawiśc do bydgoszczan Na końcu wszyscy (nie wiem czy
      jest was dwóch ,trzech ) stwierdzicie że mamy kompleksy
      Mnie szkoda na to czasu .Pozdrawiam
      • kid_cassidy My się bawimy, wy bruzdzicie 12.06.09, 10:12
        spójrz inaczej:
        muvon z arafatem zaczna przerzucać każdego akapitami i udowadniac
        swoje racje o syfiastosci Torunia i bydgoskim centrum wszechswiata.
        ty z brzeszczorem zwyzywacie i oplujecie, tych, którzy twierdza
        inaczej, niz muvon i arafat.
        jagi przytruchta wpisc infantylny wpis na poziomie zenujacego
        dowcipu Karola Sztrasburgera.
        marcio przylezie i bedzie chciał wszystkich walić po gebie.
        na koniec wpadnie ttls populuc na województwo.
        Oto wasza delegacja na goscinnych występach.
        • szlachcic Re: My się bawimy, wy bruzdzicie 12.06.09, 10:59
          ciekawe ile wynosi roznica ilosci nickow do ilosci osob piszacych?
          pewne jest ze nie zero
          zbyt podobne mysleniowo sa posty w kilku nickach
          • blue_city Re: No więc tak; 12.06.09, 12:11
            "1.rojber 12.06.09, 09:44 Dodaj do ulubionych Skasujcie
            Odpowiedz cytując Odpowiedz

            Blue napisze że ma nas w Doopie a
            Mnie szkoda na to czasu .Pozdrawiam "

            Coż mi pozostaje.
            Mam was z bydy w doopie!
            Nigdy nie zmądrzejecie.
            • brzeszczot_bdg Re: No więc tak; 12.06.09, 12:23
              widać właśnie po ilości toruńskich wpisów na forum Bydgoskim i ilości tematów
              dotyczących Bydgoszczy i Bydgoszczan na forum Toruńskim jak bardzo macie nas w
              doopie, nigdy się nie wyleczycie, podejrzewam że chorobliwa nienawiść i
              kompleksy nie są niczym przyjemnym, to jak wypieracie się tego podobnie jak
              alkoholicy tego że są uzależnieni skłania do patrzenia na ten problem inaczej
              niż tylko na kogoś kto odreagowuje swoje nieszczęścia na forum, szczere
              współczucia, spróbujcie może jednak coś z tym zrobić
            • 1.rojber Re: No więc tak; 12.06.09, 12:31
              jest tylko kilkuset blue_city napisała:

              > "1.rojber 12.06.09, 09:44 Dodaj do ulubionych Skasujcie
              > Odpowiedz cytując Odpowiedz
              >
              > Blue napisze że ma nas w Doopie a
              > Mnie szkoda na to czasu .Pozdrawiam "
              >
              > Coż mi pozostaje.
              > Mam was z bydy w doopie!
              > Nigdy nie zmądrzejecie.


              Blue na Wałach jagiellońskich jest tylko kiluset osadzonych
              Taka popularność pod celą ???????? Muszę ciebie zmartwić masz
              tam też chłopaków z innych miejscowości
              • blue_city Re: No więc tak; 12.06.09, 12:34
                1.rojber napisała:

                > jest tylko kilkuset blue_city napisała:
                >
                > > "1.rojber 12.06.09, 09:44 Dodaj do ulubionych Skasujcie
                > > Odpowiedz cytując Odpowiedz
                > >
                > > Blue napisze że ma nas w Doopie a
                > > Mnie szkoda na to czasu .Pozdrawiam "
                > >
                > > Coż mi pozostaje.
                > > Mam was z bydy w doopie!
                > > Nigdy nie zmądrzejecie.
                >
                >
                > Blue na Wałach jagiellońskich jest tylko kiluset osadzonych
                > Taka popularność pod celą ???????? Muszę ciebie zmartwić masz
                > tam też chłopaków z innych miejscowości


                Liczyłem młotku na wiecej, zaczynasz mnie zawodzic.
                Pobiegaj po innych forach i sciagnij coś "atrakcyjnego", moze sie
                usmieje?
        • muvon200 Re: My się bawimy, wy bruzdzicie 12.06.09, 12:12
          o syfiastosci Torunia

          nigdy tak nie napisałem nawet podobnie. Wymyśliłeś to. Podaj przykłady.
          • blue_city Re: My się bawimy 12.06.09, 12:32
            Brzeszczot, cos Ci poowiem.

            Tak naprawdę, to wisi mi, to co sie dzieje u was.
            Powiem wiecej, to co wyprawia ten pojeb ,zales, tez mi "lata".

            Nie pasuje mi tylko ze zachowujecie sie jak psy spuszczone ze smyczy
            i plujecie na Torun.Rzygac sie chce od tej waszej zajadłosci.
            To wy nakrecacie cały ten forumowy syf, a oliwy do ognia dolewa ten
            wasz pojebany ka_zet,- ciec pier....y!



            • muvon200 Re: My się bawimy 12.06.09, 12:52
              daj przykład plucia na Toruń np. mojego. Nie znajdziesz.
              • blue_city Re: My się bawimy 12.06.09, 13:07
                Usmiałem sie jak norka.

                Kid sypał ci cytatami i zakładanymi przez ciebie watkami, jak z
                rekawa.
                Slepy przeciez nie jestes,prawda?
                • muvon200 Re: My się bawimy 12.06.09, 13:09
                  Ale o plucie czyli ubliżanie i jawne kłamstwa o Toruniu chodzi, a nie o pisanie
                  o faktach
              • kid_cassidy Re: My się bawimy 12.06.09, 13:23
                czytaj uwaznie co pisze, jesli juz chcesz sie do tego odnosic.
                od plucia jest 2 innych. ty i ten drugi przerzycacz akapitów
                jestescie od bydgoskiego centrum wszechswiata.

                za tym parszywi ludzie, a do tego kapusie, maja u mnie bana, wiec
                badz tak grzeczny i ...
                • blue_city Re: My się bawimy 12.06.09, 13:36
                  łaaaaaaaaaaaa Muvon, to ty kapus jestes ?
                  Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                  • muvon200 Re: My się bawimy 12.06.09, 15:44
                    ośmieliłem się odwołać do moderatora w celu zwrócenia uwago temu komuś, że
                    niepotrzebnie obraża i mnie i mieszkańców mojego miasta. A znaczenia słowa kapuś
                    on i tak nie pojmie. Przypomina mi to wiekopomne dzieło tego smarka
                    pseudohistoryka, który napisał o Lechu. G wie o tamtych czasach a pisze.
                • muvon200 Re: My się bawimy 12.06.09, 15:42
                  wiesz żyłem w czasach w których właśnie kapusie nadawali na mnie. Być może te
                  czasy znasz tylko z książek, nie wiem, ale chyba mylisz znaczenie tego słowa i
                  nie wiesz jak ono działa na ludzi w moim wieku. Możesz mnie nazywać jak chcesz
                  tylko proszę nie kapuś. To słowo ani trochę nie pasuje do mojej skargi na Twój
                  obraźliwy opis.
                  • kid_cassidy i po co sie tłumaczysz?wybielacz? 12.06.09, 16:19
                    sam będę oceniał co pasuje do tego co zrobiłeś i stosownie to
                    nazywał.
                    Nie chcesz być tak nazywany- nie rób tego, gdy następnym razem
                    osmielisz sie odwołac do moderatora


                    a swoja martrologię eksponuj w opowieściach dla wnuków
    • bartas1 Gratuluje 12.06.09, 19:28
      wreszcie po serii porażek , po nieprzespanych nocach , po setkach
      godzin przed komputerem , nawet po porażce twojego wątku " liczba
      turystów z regionie" , znalazłeś stronę , gdzie toruń jest bardziej
      widoczny niz Bydgoszcz.Brawo szlachcic, świetna robota.
      • blue_city Re: Gratuluje 12.06.09, 19:32
        Bartas, to ty ?
        K. co sie dzieje? Nie chcesz sie z nikim bic??????
        • bartas1 Re: Gratuluje 12.06.09, 19:49
          blue_city napisała:

          > Bartas, to ty ?
          > K. co sie dzieje? Nie chcesz sie z nikim bic??????

          kontuzje muszę wyleczyć
          • blue_city Re: Gratuluje 12.06.09, 19:51
            No Stary! Jestem pod niemałym wrazeniem.
            To chyba o Tobie radio PIK mówiło,ze ktos chciał przebic głowa mur?
            Gratuluje!
            • bartas1 Re: Gratuluje 12.06.09, 19:55
              > No Stary! Jestem pod niemałym wrazeniem.
              > To chyba o Tobie radio PIK mówiło,ze ktos chciał przebic głowa mur?
              > Gratuluje!

              powiedzieli ,że jest z cegły , a był ze zbrojonego betonu
        • brzeszczot_bdg Re: Gratuluje 13.06.09, 01:55
          blue_city napisała:

          > Bartas, to ty ?
          > K. co sie dzieje? Nie chcesz sie z nikim bic??????

          heh, no tak typowe, zawsze jak troll szlachcic nie ma nic do
          powiedzenia to przelogowuje się i zmienia temat, czemu tutaj nie
          zapuścisz swoich śmiesznych tekstów o kompleksach i "obiektywnych"
          wszechwiedzących wywodów? szkoda wielka że nie ma tu mozliwości
          pisania jako gość, bo pewnie pojawiłoby się kilka nieznanych nikomu
          osób które pobluzgałyby bartasa broniąc szlachcica jak na forum
          Olsztyna?
          • blue_city Re: Gratuluje 13.06.09, 14:03
            brzeszczot_bdg napisał:

            > blue_city napisała:
            >
            > > Bartas, to ty ?
            > > K. co sie dzieje? Nie chcesz sie z nikim bic??????
            >
            > heh, no tak typowe, zawsze jak troll szlachcic nie ma nic do
            > powiedzenia to przelogowuje się i zmienia temat, czemu tutaj nie
            > zapuścisz swoich śmiesznych tekstów o kompleksach i "obiektywnych"
            > wszechwiedzących wywodów?

            "czemu" ?
            Dlatego Brzeszczot ,ze jestes poważnym błedem kopulacji i NIGDY tego
            nie zrozumiesz.



    • thornwald Re: Jak Bydgoszcz promuje sie w świecie ? 12.06.09, 21:26
      Jak zwykle, każdy pretekst dobry by odwalić przepychankę na pseudo argumenty, a główny sprawca milczy i ma to głęboko gdzieś. Nie odpowie sorry, nie miałem racji, bo to chłop bez jaj i teraz cieszy się czytając posty innych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka