Dodaj do ulubionych

Kandydaci na prezydenta RP

23.08.05, 10:22
W oficjalnych mediach najczęściej pojawiają się Kaczyński, Tusk, Giertych,
Lepper.
Warto poznać resztę.
www.wyborczy.pl/index.php?akcja=spistresci&sekcja=wybory2005
niektóre komentarze są baardzo ciekawe ;-)
Obserwuj wątek
            • naata Re: Kandydaci na prezydenta RP 23.08.05, 15:37
              Czytałam i czytam, czasem, felietony J.K.Mikke, mądry człowiek.Czas antenowy
              wykorzystałby na pewno odpowiednio, posłuchali by niektórzy ;-)
              Ale.. ta flaga mnie się źle kojarzy...

Jednym z kandydatów jest B.Tejkowski.
              www.pwn.waw.pl/
              poczytajcie sobie program - zasady moralne
              Każdy z kandydatów ma swoja wizję uszczęśliwienia narodu, jednak, społeczność -
              każdy z osobna też ma swoją, nie koniecznie, to co dla jednego jest słuszne,
              święte i nie podlegające dyskusji, dla drugiego musi oznaczać to samo.
              Jestem zaskoczona niektórymi osobnikami, bo odkryłam to niedawno. Tak, jak
              podejrzewam większość przyszych wyborców. Może jednak, nasze media popełniaja
              błąd, nie doinformujac społeczeństwa? Każdy powinien dużo wcześniej posłuchac,
              kandydatów, by móc ocenić, samodzielnie, KTO jest KTO?!?!

Liczę na ludzi umiarkowanych, pozbawionych wszelkich przejawów oszołomstwa.
              • chetor Re: Kandydaci na prezydenta RP 24.08.05, 08:18
                Korwin czasem za bardzo się podnieca wygłaszanymi przez siebie prawdami i to
                prowadzi go w tych wywodach w maliny, fakt.
                O Tejkowskim nie mam zamiaru czytać, szkoda czasu.
                Wczoraj czytałem o pomyśłe jednaego z tych nieznanych (zapomniałem nazwiska?!).
                Otóz facet ma wspaniałego pomysła na bezrobocie - zatrudnić bezrobotnych do
                zalesiania MIAST. Czyż nie odkrywcze?
                • naata Re: Kandydaci na prezydenta RP 24.08.05, 10:50
                  " zatrudnić bezrobotnych do
                  zalesiania MIAST. Czyż nie odkrywcze?"

he he he

ale najpierw trza by zaorać ;-)))

Poczytałam sobie programy poszczególnych partii... nie tylko rece, wszystko
                  opada.
                    • chetor Re: Kandydaci na prezydenta RP 25.08.05, 09:44
                      Właśnie obejrzałem rozmowę Miecugowa z Tuskiem. Naprawdę jestem pod wrażeniem.
                      Brak buty, "gruszkowatych" obietnic, normalna, wyglądająca na szczerą, rozmowa.
                      Nie ma tego zadęcia i fałszu jak u innych Kaczorów czy cimoszenki. Polecam jeśli
                      będzie powtórka.
                      Zdecydowanie jestem na TAK.
                        • toja50 Re: Kandydaci na prezydenta RP 25.08.05, 10:03
                          Ja na razie przeczytalam gazetke i mam dosc tego nadetego towarzystwa, prawie
                          im koszule na piersiach pekaja. No i ta michnikowa, trzyososbowa zaloga, cos w
                          tym musi byc, bo juz w kilku miejscach czytalam nie tak o Michniku:-( i to
                          pozwanie Jaruckiej do sadu? dziecinada? a smrodek pozostaje.
                          • chetor Re: Kandydaci na prezydenta RP 25.08.05, 14:48
                            Koalicja PO i PiSu jest raczej nieunikniona, bo nikt nie wygra w wyboów w takim
                            stopniu aby sam mógł rządzić. Bardzo bym chciał, żeby ta prawicowa koalicja
                            wreszcie nie dała ciała i postarała się sensownie dogadywac gdy trzeba. Tylko z
                            kim Kaczory potrafiły sie dotychczas dogadać?!!
                    • chetor Re: Kandydaci na prezydenta RP 08.09.05, 11:08
                      Zapowiada się brudniejsza. Będzie Kaczor atakował Donalda. Nie rozumiem Braci,
                      zamiast starać się o elektorat Mulata, Borowskiego lub cimoszki, to ostrze swej
                      propagandy kieruja przeciwko przyszłemu koalicjantowi?! Jak będzie w takim razie
                      wyglądać ta koalicja w przyszłości. Czy Bracia muszą być zawsze destrukcujni?!
                      • mmk9 Re: Kandydaci na prezydenta RP 09.09.05, 08:58
                        Że to oni niby tacy bezkompromisowi, przeciwko złu walczą wbrew okolicznościom.
                        Żeby tak raz ktos zechciał coś wyrwać DLA Polski. Tez nie rozumiem. Szkoda.
                        Koalicja będzie się darła za kłaki całą kadencję, a ludzie Cimoszki i Andrzejka
                        przeczekają, w końcu kadencja nie wieczność. Czy choć cała kadencja ? I tak do
                        skończenia świata. A to Polska właśnie.
                        • baabeczka Re: Kandydaci na prezydenta RP 09.09.05, 12:09
                          Przyznaję ci rację. Też mam dość tego zakłamania, niby dla nas ale najwiecej
                          dla siebie. Wszystkie dzieci sldowskie uczą się lub żyją za granicą, czy to nie
                          jest znamienne??? A my? a nasze? I kogo wybierać? Pzdr.
                          • naata Re: Kandydaci na prezydenta RP 09.09.05, 12:47
                            Tranwestyci partyjni, esldowcy i niektórzy kolesie "etosowcy" przerobieni na
                            pseudo - liberałów, od samego początku nie zapowiadali nic dobrego
                            dla "dobrobytu" reszty "mięsa wyborczego".Jest nadzieja, że elektorat ma dość
                            pustosłowia i czczych obietnic.
                            Pan Cimoszka ma się tak do lewicy jak Kaczor, Giertych i im podobni do
                            prawicy...PiS - chęć bycia w kapitaliźmie z "centralną władzą". PO -
                            liberałowie roniacy krokodyle łzy nad biedota, którą stworzyli właśnie dzięki
                            transformacji dziejowej - na chwałę kapitału i biznesu he he he
                            Zastanawiające sa ich majątki na kampanie wyborcze.. pozyczki zaciągneli,
                            fakt..."Fortuna kołem się toczy".

..jeszcze nie wiem czy pójdę na wybory
                              • naata Re: Kandydaci na prezydenta RP 09.09.05, 23:42
                                chetor 09.09.05, 14:33 + odpowiedz

Gdyby zmienić nazwy partii i nazwiska, pewnie można tego posta umieścić na
                                forach wielu krajów. Ot, życie.

Trudno się z Toba nie zgodzić, Chetorku, ale jest jedno ale... o ile nie mówimy
                                o krajach trzeciego świata, to.. dobry złodziej podzieli się troszke z tymi,
                                którzy go wybrali ;] .. a tu nawet na kapelusz, średniej klasy światowej
                                (ostatnie pokazy wręczania nagróg biznesmenom śląskim ), nie stać ;]
                                statystyki powiadaja, żeśmy się "wywindowali" w biedzie.. z 1/8 na 1/5 -tą..
                                może przesadzaja, ale codzienność to potwierdza.. nie da się ukryć..
                                Ale mimo wszystko, możemy byc i tak zadowoleni, że możemy o tym mówić kiedy i
                                jak chcemy ... ;)
                                  • toja50 Re: Kandydaci na prezydenta RP 13.09.05, 13:15
                                    Dalam sobie chwilowo spokoj z polityka, ogladam tylko jakies powtorki Dody i
                                    Mandyrany, moze cos zrozumiem a moze kogos? W sobote byly Trubadurzy z Lepperem
                                    na glownym rynku, tez poszlam,posluchalam, o matenko rozmaita,co za gadka
                                    przedstawicieli wiadomej parti, Lepper nie dojechal i cale szczescie,zas
                                    chlopaki nawet fajnie grali i spiewali,pogoda super ale ludzi malo:-(
                                    • chetor Re: Kandydaci na prezydenta RP 14.09.05, 09:54
                                      Wczoraj wystartował nowy program w tvn, "teraz my". Z początku kiepsko im sżło z
                                      nabijania się z pomysłu(?) Wałęsy, od kórego się sam odżegnywał. Przeginali
                                      trochę niesmacznie.
                                      Najlepsze było jak zwykle na koniec - Rokita z Jarosławem Kaczyńskim. Całkiem
                                      dobrze ich się słuchało, obaj znakomicie sobie dogryzali, przedstawiając swoje
                                      racje. Jeśli tak miałaby wyglądać ich dalsza współpraca to nie byłoby źle. Po
                                      raz kolejny stweirdzam, ż Jarosław jest bardziej medialny, a do tego, jak głoszą
                                      wieśći, to on jest mózgiem bliźniaków.
                                      • parkowy Re: Kandydaci na prezydenta RP 14.09.05, 10:02
                                        Dziś odbędzie się ciekawe spotkanie w sidzibie Solidarności.Kaczyński będzie zabiegać o poparcie związku dla jego kandydatury,natomiast Wałęsa o poparcie dla Tuska.Zapowiada się obiecująco.:)
                                        • naata Re: Kandydaci na prezydenta RP 14.09.05, 11:04
                                          Zapowiada się nam niezwykle burzliwa kadencja Po Pisu. ciekawe na jak długo
                                          starczy "mojemu ulubieńcowi" ściśniętego uśmiechu maskującego wściekłość?
                                          No i jak Jarosław z bliźniakiem? Pamiętają jeszcze coś ze swego dziecięcego
                                          aktorstwa? ;-)
                                          Tak, zapowiada się obiecująco...
                                          • qba26 Re: Kandydaci na prezydenta RP 14.09.05, 14:38
                                            A ja mam powoli dość tego telewizyjnego picu. Uśmiechnietych dzieci naszych
                                            kandydatów udowadniających jacy to są dobrze wychowani, oraz tej ich
                                            wcześniejszej przewidywalności odnośnie tego co kiedyś będzie. Powinni raczej
                                            przedstawiać swoje dokonania podczas sprawowania różnych funcji niż patetycznie
                                            zanaczać, że ktoś wydał walkę patologiom czy też usprawnił miasto.
                                            Tego reżysera co to stworzył to bym wywalił na zbity pysk.
    • chetor Re: Kandydaci na prezydenta RP 03.10.05, 11:58
      Zaczynam mieć dość. Jedno dla mnie jest pewne, scenariusz prezia okazł się
      znakomity. Gdyby dalej startował cimoszenko, to dostałby sporo głosów widząc te
      rozgrywki. Mimo, że nie są one wcale aż tak ostre, to źle działają na elektorat.
      • naata Re: Kandydaci na prezydenta RP 03.10.05, 12:04
        Wczoraj na TVN było spotkanie przyszłych ewntualnych pierwszych Dam IV RP..
        Albo mi się wydawało, albo była to "wymowna promocja" TVN-u.. Pezent - skrzypce
        (pierwsze?) dane małżonce Borowskiego.
        Niech się tak dalej POPiSują, niespodzianka niewykluczona.
      • parkowy Re: Kandydaci na prezydenta RP 03.10.05, 17:36
        Potwierdzają się moje wcześniejsze obawy,Kaczyńscy idą do władzy po trupach.Piękne słówka o dobrze Polski są jedynie lepem dla naiwnych.Media mają Tuskowi za złe,że nie kopie po nogach,jak główny konkurent.Jego milczenie jest zrozumiałe dla inteligentnych wyborców,jednak ich nie trzeba przekonywać.Kaczyński walczy o głosy tłuszczy,a tu dozwolone są wszelkie chwyty.Żenujące są podróże Kaczora śladami Tuska.Najpierw Bruksela,później trójmiasto.Już nie mogę patrzeć na kacze dzioby.:(
        • naata Re: Kandydaci na prezydenta RP 03.10.05, 22:44
          W dzisiejszej debacie na naszej trójce, byłam zaskoczona, zobaczyłam "nowego"
          Ziobro, "nowego" Kalisza, "mowego" Z LPR..Gdzie oni byli do tej pory? Jacy oni
          na raz układni i grzeczni, jacy zakłopotani losem naszego kraju. Brakowało
          tylko, buzi sobie dać.. :(
          Zrobią wszystko, by pozyskać wyborców..? A, juz po, znowu wejdą w strare
          ubranka.
          • chetor Re: Kandydaci na prezydenta RP 04.10.05, 09:21
            Kaczor tuż za Tuskiem, a rydzyk namwia do rezygnacji Giertycha i Kalinę, żeby
            urosło bardziej Kaczce.

Kaczory nie idą po żadnych trupach, ponieważ ich kampanie wcale nie jest aż taka
            agresywna, a naprawdę to dzicinada w porównaniu z zachodnimi. To nieudolność
            sztabu Tuska powoduje ten spadek notowań. Brak odpowidzi, albo zbyt szybkiej
            odpowiedz spowodować może jego przegraną. W wyborach nieważne jest inteligentne
            zrozumienie, ale to co przekłada się na głosy. A te mają taką samą wagę i
            wartość, czy to inteligenta czy idioty. Do wyborów idzie się po to aby wygrać i
            nie można do końca robić wszystkiego w białych rękawiczkach, gdy inni nam
            dokopują. To jest słabość, droga słabość.

• naata Re: Kandydaci na prezydenta RP 04.10.05, 09:26
              Kaczor tuż za Tuskiem, a rydzyk namwia do rezygnacji Giertycha i Kalinę, żeby
              > urosło bardziej Kaczce.
              >
              ---------------------------------------------

Stąd wniosek, że kaczka ma poparcie wielkich sił..

Czyli i ślub kościelny Tuskowi nie pomoże?
                • naata Re: Kandydaci na prezydenta RP 04.10.05, 09:39
                  Bp.Gocławski już sie nie boi komornika. "Stella Maris" pójdzie w zapomnienie.

Z drugiej strony, mogę zrozumieć Donalda. W naszym państwie prezydent bez
                  sakramentów? Nie do pomyślenia. I tak źle i tak niedobrze.

List Kaczki do proboszczów, tez nie wzbudził zachwytu u kleru i społeczeństwa,
                  ale w sądażach nadal mu rośnie. A może coś z sądażami nie tak?
    • toja50 Re: Kandydaci na prezydenta RP 09.10.05, 22:10
      Podczas przemowy Kaczynskiego czulam sie jak na wiecu:-( zacisniete usta i
      piesci. Ziobro i Bielan ze swietymi minami przekonuja mnie, ze Tusk klamie, a
      oni mowia uczciwie:-) Ojciec dyrektor w tle, Lepper 13 % ,jeszcze to i tamto i
      juz nie wiem, smiac sie czy plakac?
      • parkowy Re: Kandydaci na prezydenta RP 10.10.05, 10:54
        Wstępne wyniki z dnia dzisiejszego są jeszcze gorsze niż wczorajsze,na gorąco.Marnie widzę ostateczne rozstrzygnięcie po drugiej turze dla Tuska.Po porannej rozmowie Durczoka z Kurskim i Schetyną w RMF,zapoiada się na bardziej czarniejszą propagandę Kaczora,niż dotychczas.Obawiam się,że zwycięży populizm i warcholstwo państwowe.
          • naata Re: Kandydaci na prezydenta RP 10.10.05, 14:14
            W niedzielny poranek pokazywano migawki sprzed lokali wyborczych. Pytana
            starsza kobitka mówi, najpierw do kościoła, pierwszy Bóg póżniej wybory...
            www.niedziela.pl/ (polecam komentarz Naczelnego,)
            Jak widać list do proboszczów nie pozostał bez echa..

Masz rację Qbuś, przeżyliśmy niejedno rozczarowanie, przeżyjemy następne...
            To nie społeczeństwo jest winne, społeczeństwo już wie, że to wszystko pic na
            wodę..
            • mmk9 Tylko nie bijcie... 10.10.05, 14:45
              Zaraz tam list do proboszczów. U nas proboszcz dawał tylko ogólne wskazówki,nie
              było żadnego tam plucia na liberałow. Owszem, ojciec dyrektor swoje zrobił.
              Ale... Ja sie rozczarowałam zachowaniem tuska w programie powyborczym.
              Powtarzał w kółko, do znudzenia te same hasła, zachecał do uśmiechania się , a
              sam robił grobową minę. To Lech byl wyluzowany i uśmiechnięty. Obawiam się, że
              jak jeszcze raz uslysze od Donalda to bleble o zaciśniętych pięściach, to rzuce
              pomidorem w telewizor. Już w debacie przedwyborczej w TVP1 często nie wiedział,
              co powiedzieć, tu kaczka o stanowczości wobec zagranicy, tu on "ależ nie,
              trzeba delikatniej..." No, jak my tak będziemy z gory zapowiadac, że
              delikatniej, to nam Putin z Niemcami jeszcze 10 korytarzy zbuduje, przez
              Bałtyk i nie tylko. Rozczarowałam sie , a tu na tym forum sama propagowalam DT.
              I kicha. Niech sobie zatrudni Tymochowicza albo PR-owców od Leppera, bo w
              drugiej turze będą baty.
              • naata Re: Tylko nie bijcie... 10.10.05, 15:00
                Baty, już dostali i to wspólnie. W porównaniu z wyborami kwaśniaka.
                Wszyscy wypadli bladziutko.
                Ludzie maja lepszą pamięć niż politycy. Nie pomoże czarowanie.Jeden wygra, ale
                bez poparcia większości. Elektorat lewicowy olał tez lewicę. Bardzo dobrze.
                Cierpliwość się kończy, ludzie mają dość.
      • chetor Re: Kandydaci na prezydenta RP 11.10.05, 10:29
        Zbliżamy się do końca tego zamieszania. Ciekawe kto stanie na najwyższym podium,
        bo teraz chyba babka na dwoje wróżyła?!
        Grzecznie nie będzie, mimo zapewnień obu kandydatów. Sztabowcy od wizerunku
        czekają i wyciągać będą "kwiatki".

Czy podejrzenie Marcinkiewicza o branie pieniędzy nie jest przygotowaniem do
        jego odwołania po przegranej Kaczora?! Wg mnie jest to możliwe.

Wczoraj w tvn24 Rymanowski do Kurskiego:
        - w Wa-wie Tuska wygrał zdecydownie z Kaczyńskim, więc warszawiacy go źle oceniają
        Kurski:
        - właśnie,ze dobrze oceniają i nie chcą aby odszedł z ratusza, dlatego nie
        głosowali na niego.
        Szczyt cynizmu?!

• chetor Re: Kurskiego już nie ma 12.10.05, 08:30
            Facet podciął sobie sam skrzydła?! Może i wywalą go z PiSu, ale nie sądzę.
            Wczoraj Kaczor dość wymuszenie przeprosił Tuska, mógł to zrobić serdecznie i
            bardziej po przyjacielsku. Przegiął odpowiedzią, że nie odpowaida za swoich ludzi.
            W mediach nieklerykalnych (publiczne+prywatne) totalna nagonka na The Kaczor's.
            Kaczorom została trwam i ma_ryja, jakieś gazetki kościelne.
            Czekam na wystąpienie Kwacha, który wezwie do głosowania na Tuska :(

Na Marcinkiewicza wyciągnęli-podrzucili(?) haki, aby w razie przegranej Kaczki,
            móc go wywalić, a któryś z Braci wskoczy na jego miejsce?
            • naata Re: Kurskiego już nie ma 12.10.05, 09:30
              We wczorajszej debacie pozytywniej, moim zdaniem wypadł Lechu.
              Donek niby to pod hasłami patriotyzm itd, wykorzystał wpadkę Kurskiego do
              pierwszych mdłości.W ogóle to on gada jak nakręcony.
              Kurski wykluczony ze sztabu, ale czy z PiSu?
              Jak widać Obaj nie są bogaci, sympatyczni mieszczanie, średnia klasa, po 20 tys
              zetów na czarną godzinę...
              W jednej i drugiej partii są ludzie którym mie ufam, a niektórych wręcz nie
              cierpię. I tak mi już zostanie.
              Coraz mniej obchodzi mnie kto zostanie preziem.

• chetor Re: Który? 12.10.05, 10:03
                Też zauważam, że Kaczor jest w debatach bardziej konkretny, a Donald taki
                "nakręcony", nawija dookoła o tym samym. Jeszcze trochę i zacznę się wkurzać.
                • toja50 Re: Który? 12.10.05, 11:27
                  Fakt, tez mnie wkurzylo to wymuszone przepraszam i jednak wole nakrecenie Tuska
                  niz jakies nieokreslone konkrety Kaczora. I jeszcze jedno, pan, ktory nie wie
                  co robi jego piesek jest kiepskim panem, a jezeli wie i udaje, ze nie wie?
                  • qba26 Re: Który? 12.10.05, 14:32
                    Jak on chce kierowac panstwem skoro nie wie co sie dzieje na jego podworku?
                    Gadanie o winie podwladnych, jakby sie nie bylo przelozonym to tak jak zwalenie
                    winy na inne osoby. To samo czeka Marcinkiewicza, jak sie potknie to znow nie
                    beda winni bracia. Typowe chyba ich dzialanie, jak jest dobrze to dzieki nam, a
                    jak zle to my nie winni. wczoraj Lechu niestety nie mogl sie zaczepic na tych
                    nieszczesnych hospicjach bo mu nie dali redaktorzy dojsc do glosu, a tak malo
                    brakowalo zeby pograzyc Donalda bo to chyba juz za bardzo oklepany temat.
                    Ciekawe co nastepnego wyciagna na wierzch, aby sie pograzac nawzajem? :-)
                    • mmk9 Re: Który? 12.10.05, 16:36
                      Najgorsze jest to, że prosty obywatel nie wie, co sie za tym wszystkim kryje.
                      Kaczynski to sprytny lis, nie powie co myśli. Tusk... Wierzę, ze ma dobre
                      zamiary, ale czy jest samodzielny ? Ten uśmieszek pani Hanny nie budzi mojego
                      zaufania. Może grzeszę w tym momencie. Jak już pisałam, moja pokusa glosowania
                      na Lecha bierze sie stąd, że jednak główną rolą prezydenta są kontakty
                      zagraniczne, a w takich rożnych przepychankach z "lepszą częścia Unii" to
                      lepszy mi sie widzi taki z bezczelnym spojrzeniem, nie mowiący wszystkiego co
                      wie, trochę pokrętny, podstępny , inteligentny, zdolny do szybkich
                      ripost/szlagfertig/ no ale chcacy dobrze dla kraju. Coś jak Pilsudski, kiedy
                      sam wyslał Żeligowskiego na Litwę, a potem oświadczał, że to buntownik. i słał
                      mu po cichu , co potrzeba. Podobno. Temu Donaldowi czegoś brakuje, no co ja
                      zrobię. Dziś w radiu 1 o 7.15 był mniej nakręcony, gadał bardziej z sensem, ale
                      pewnie miał notatki.
                      A co do ohydy działań Kurskiego, no to ogromna jest, pewnie. Przy cZym dymisja
                      tu niewiele pomoże, słowa polecialy w lud. Gdyby teraz Rydzyki trąbily, że to
                      świnstwo z tym wehrmachtem, to tak, ale szczerze wątpię.
                      Jak będą mieli choć trochę rozumu, to przestaną się pogrążać, bo najbardziej to
                      każdy siebie pogrązy. I koalicję. A potem to już tylko Endrju. I co wtedy ?
                      • naata Re: Który? 13.10.05, 09:57
                        MMk9
                        "Ten uśmieszek pani Hanny nie budzi mojego
                        zaufania. Może grzeszę w tym momencie."

he he.. To raczej pani Hania grzeszy, jest baaardzo wierząca, a działała na
                        szkodę bliźniego, Kaczyńskiego ;-)))

Po wczorajszym "prosto w oczy" chyba jednak zagłosuje na PO, choć i pani Hania
                        mnie bardziej niż denerwuje.
                        Neli Rokita (jak to brzmi ;-) wyszła na niezłego ambasadora PO..Rzutka kobitka.
                        Teraz juz wiem, czemu ten "mój ulubiniec" taki nieśmiały i centuś na
                        dodatek.POd ścisłą kontrolą jest ;-))

• chetor Re: Który? 13.10.05, 10:15
                          Centuś JMR jest chyba niezłym pantoflarzem. Zresztą całe życie rządziły nim
                          kobiety, to jest przyzwyczajony ;-)
                          Dziś sąd nad psemKurskim. Wyrzucą, zawieszą???! Obstawiam to drugie.
                          O 12tej borowiki ogłoszą, że (chyba) popierają tuskowych. mulat się nadal
                          targuje, marszałkowstwo mu w głowie - żenada.
                          • naata Re: Który? 13.10.05, 10:24
                            A widział Ty, Chetorku, wczorajsze rozdanie "dyplomów" posłów? Dopiero będzie
                            się działo ;)

Kurski dobrze sie przysłużył i PiSowi i samemu sobie. Wypłynął jak g... ale
                            wypłynąl na powierzchnię szamba....Nic mu nie zrobią. Zawieszenie narazie, a
                            później utartym torem. Nie po to on pies by dał się zaszczuć mając jak
                            podejrzewam niejedne kwity na tego i tamtego. Oby jeszcze w zwycięskiej PO nie
                            wylądował he he he
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka