Gość: TIMMY IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.02.02, 14:45 Czy wierzycie w pozaziemskie cywilizacje? Jak myslicie, czy "oni" są wśród nas? Ile razy byliscie porwani przez kosmitów? Proszę o szczere i poważne wypowiedzi.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Homar Re: UFO IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.02.02, 16:35 Wiara w pozaziemskie cywilizacje: JEST Liczba porwan przez kosmitow: 0 Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duzY Homar IP: *.dtvk.tpnet.pl 15.02.02, 16:44 wiara czyni cuda - licz się z porwaniem :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Homar Re: Homar IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.02.02, 16:49 Gość portalu: duzY napisał(a): > wiara czyni cuda - licz się z porwaniem :-) duzY, TIMMY prosil o powage, a ty sobie jak zwykle dworujesz. Wstyd! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duzY Re: Homar IP: *.dtvk.tpnet.pl 15.02.02, 16:52 to jest silniejsze ode mnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Homar Kiedys to sie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.02.02, 17:00 leczylo elektrowstrzasami, he he. Lepiej sam odpowiedz, czy wierzysz w UFO i czy byles porwany. Sam jestem ciekaw... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rob-35 Re: UFO IP: *.kointech.com.pl 15.02.02, 17:08 Gość portalu: TIMMY napisał(a): > Czy wierzycie w pozaziemskie cywilizacje? Jak myslicie, czy "oni" są wśród > nas? Ile razy byliscie porwani przez kosmitów? Proszę o szczere i poważne > wypowiedzi... Skoro czasoprzestrzeń ma ponoć 39 wymiarów (kto ją tam wie...) to zapewne są/byli/będą wśród nas (obok nas) mimo nas (w nas) i poza nami... A co do porwań to wprawdzie nie jestem prorokiem Ezechielem, ale... ...sam bym chtnie porwał/dał się porwać przez.... jakąś kosmitkę. Ziemskie panny czasem są straaaaasznie marudne :-) Pozdrawiam Rob-35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: UFO IP: 192.168.1.* 15.02.02, 18:04 Ty TIMMY chyba za dużo oglądałeś z Archiwum X. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TIMMY Re: UFO IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.02.02, 18:11 Gość portalu: Marcin napisał(a): > Ty TIMMY chyba za dużo oglądałeś z Archiwum X. Nie oglądam tego serialu bo jego scenarzyści mają zbyt wybujałą wyobraźnię, a kosmici przedstawiani są tam w niewprostproporcjonalny sposób do tego jak wyglądają na prawdę. Wiem to bo byłem porwany 6 razy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyrysek Re: UFO IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.02.02, 18:11 to my jestesmy kosmitami i ufoludami jedni bardziej, a inni mniej zasymilowani Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Homar Re: UFO IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.02.02, 21:03 :-) Tyrysku, mielsismy to powiedziec dopiero na koncu swiata... a teraz - juz sie wydalo. Odpowiedz Link Zgłoś
muza16 Re: UFO 15.02.02, 21:54 ja wierze ze ktos tam czeka az przestaniemy sie na ziemi bawic zabawkami nuklearnymi i poszukamy ich ... ale oni jusz szukaja nas wiec ...po nas juz chyba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NOL UFO ? IP: 194.204.171.* 16.02.02, 23:05 Ty normalnie widzę że macie kontaky tylko z naszymi ziomkami kosmitami anglojęzycznymi, bo my Polsko języczni kosmici nazywamy się N.O.L. (Niezyidentyfikowane Obikety Latające). Więc nie wierczie im, oni są zieloni a prawdziwi NOLe fioletowi (od picia deneaturatu). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TIMMY Re: UFO ? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 16.02.02, 23:10 Gość portalu: NOL napisał(a): > Ty normalnie widzę że macie kontaky tylko z naszymi ziomkami kosmitami > anglojęzycznymi, bo my Polsko języczni kosmici nazywamy się N.O.L. > (Niezyidentyfikowane Obikety Latające). Więc nie wierczie im, oni są zieloni a > prawdziwi NOLe fioletowi (od picia deneaturatu). Prosiłem o poważne wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygfryd Re: UFO ? IP: 194.204.171.* 16.02.02, 23:13 To było jak najbardziej poważne bo ja byłem porwany przez takich fioletowych NOLi i oni zmuaszli mnie do picia dneaturaciku i borygo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TIMMY Re: UFO ? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 16.02.02, 23:18 Gość portalu: Zygfryd napisał(a): > To było jak najbardziej poważne bo ja byłem porwany przez takich fioletowych > NOLi i oni zmuaszli mnie do picia dneaturaciku i borygo. Nie rób ze mnie sobie jaj kolego. Prosiłem o poważne i szczere wypowiedzi bo chcę wiedzieć ilu ludzi jest w takiej samej sytuacji co ja. Byłem porwany przez kosmitów 6 razy i miło tego czasu nie wspominam. Mam w sobie 4 implanty: jeden w karku, jeden w lewym półdupku i dwa w piętach. Przeżyłem straszne chwile kiedy robili na mnie różne doświadczenia i badania a bynajmniej nie polegały one na piciu denaturatu. Trochę powagi chłopcze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygfryd Re: UFO ? IP: 194.204.171.* 16.02.02, 23:24 Z całą powagą drog chłopcze to jednak Ty sobie robisz żarty bo kosmici nie zostawiają implantów w półdupkach bo już naukowo stweirdzili że wówczas podcierając sobie tyłek mógłbyś go wyszarpać ! Więc nie okłamuj ludzi że Cię porwali ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TIMMY Re: UFO ? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 16.02.02, 23:28 Gość portalu: Zygfryd napisał(a): > Z całą powagą drog chłopcze to jednak Ty sobie robisz żarty bo kosmici nie > zostawiają implantów w półdupkach bo już naukowo stweirdzili że wówczas > podcierając sobie tyłek mógłbyś go wyszarpać ! Więc nie okłamuj ludzi że Cię > porwali ! Ale ty masz bujną wyobraźnię. Czy czasem nie powinieneś się leczyć dziecko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygryd Re: UFO ? IP: 194.204.171.* 16.02.02, 23:34 Imię Zygfryd, legitymacja kombatancka nr 3,50 I kto tu jest dzieckiem ? Masz pewnie ze 3,50 roku ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TIMMY Re: UFO ? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 16.02.02, 23:37 Gość portalu: Zygryd napisał(a): > Imię Zygfryd, legitymacja kombatancka nr 3,50 I kto tu jest dzieckiem ? Masz > pewnie ze 3,50 roku ! Ty na prawdę potrzebujesz pomocy! Nie rozmawiam z kretynami. I co ma 3,50 do tego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygfryd Re: UFO ? IP: 194.204.171.* 16.02.02, 23:51 Ja też nie gadam z kretynami, ale to ma do tego że karel jest kosmitą a on kuma 3,50 bo to kosmiczna kwota ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Genowefa Re: UFO IP: 194.204.171.* 17.02.02, 13:04 Ja wam tam nie UFOm, ale jak się już pytocie o porwania, to wam powiem. Kiedyś jak byłam małą dziewczynką to porwał mnie kaziu wichura do lasu, co my tam nie robiliśmy... Wielka szkoda że matka nas znalazła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dorota Re: UFO IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.02.02, 13:11 :))) mam w domu. To taka piękna lampa ze światłowodowych grubych nici. Podłączam toto do prądu i mam ufo - kolorowe i piękne. I Wam też radzę - odpręża Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wichura Do Gieni IP: *.proxy.aol.com 17.02.02, 17:11 Gienia!!! To ty!? To byly czasy co? Kazio Wichura Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gienia Re: Do Gieni IP: 194.204.171.* 17.02.02, 20:51 Kaziu to Ty ? To były czasy ! To co ? Moze raz jeszcze mnie porwiesz mój Ty ufoku ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wichura Re: Do Gieni IP: *.proxy.aol.com 18.02.02, 03:27 Oj porwalbym ,porwalbym ino se kolka w wozku naoliwie aby mi sie nie zacial. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gienia Re: Do Gieni IP: 194.204.171.* 18.02.02, 13:43 Zatem czekam mój Ty Kaziu. Tylko jak już mnie porwiesz, to załatw jakąś fajną atmosferę a nie to co ostatnio w lesie mój Ty dzikusie. Odpowiedz Link Zgłoś
tomek854 Re: UFO 17.02.02, 21:34 A tak powaznie, to statystycznie rzecz biorąc w naszej galaktyce powinno byc kilka do 100 000 cywilizacji (nie znamy wszystkich danych - stąd ten rozrzut) Inna sprawa czy nam się uda z nimi skontaktować. Ufolodzy to często maniacy ale już SETI o jest prawdziwa nauka. Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
kermitzaba Re: UFO 19.02.02, 00:14 Dzisiaj iluminacja fontanny na Rynku zaczela do mnie mrugac tak, jakby chciala mi cos przekazac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ET Re: UFO IP: 194.204.171.* 19.02.02, 22:36 Zapewne chciała Ci porwać na pokład ! Odpowiedz Link Zgłoś
ivellios1988 Re: UFO 23.12.14, 03:05 Oczywiście wierzę w UFO, sam zresztą widziałem co najmniej raz niezidentyfikowany obiekt latający. Co do samego UFO i kwestii z tym związanych to Radio Paranormalium nadaje od jakiegoś czasu ciekawą audycję pod tytułem Debaty Ufologiczne Online. Jak wskazuje tytuł, są to debaty, podczas których odbywa się dyskusja w gronie ekspertów ufologii, do których mogą się dołączać słuchacze. Do tej pory odbyło się osiem takich spotkań online, w planach jest ponad dwadzieścia kolejnych. Zapisów można sobie posłuchać tutaj: www.paranormalium.pl/index.php?akcja=audycjaInfo&aud=35 Debaty na żywo odbywają się zwykle w niedziele o 19:00 Odpowiedz Link Zgłoś
ivellios1988 Re: UFO 25.01.15, 15:40 Drodzy Czytelnicy i Słuchacze! Kontynuujemy cykl cieszących się ogromną popularnością Debat Ufologicznych Online. Kolejna, dwunasta już debata, odbędzie się w najbliższą niedzielę 25 stycznia, jak zawsze o godzinie 19:00. Tym razem jako temat wybraliście "Konsekwencje kontaktu z obcymi i możliwe scenariusze wydarzeń" - świetny temat zaproponowany przez jednego z naszych słuchaczy, który zdobył największą ilość głosów. Zapraszamy do słuchania, jak zawsze, na www.paranormalium.pl/ ! Po emisji debata będzie udostępniona do pobrania z archiwum radia w formacie mp3. Odpowiedz Link Zgłoś
ivellios1988 Re: UFO 26.10.15, 17:49 Debata Ufologiczna Online - Dyskusja radiowa o szarakach: www.paranormalium.pl/1542,sluchaj Dziś porozmawiamy o temacie bardzo kontrowersyjnym, a mianowicie o Szarakach. Czy rzeczywiście to rasa najczęściej odwiedzająca Ziemię? A może wielki ufologiczny mit? Co wiemy o tych istotach, a co możemy uznać za dezinformację? Na początek proste pytanie: kim są, jak wyglądają i czego chcą te istoty? Jako miejsce pochodzenia Szaraków wskazywany jest System Zeta Reticuli. Skąd to wiadomo? I gdzie tkwią korzenie tego przekonania? Wielu ludzi utożsamia pojęcie obcego z Szarakami. Czy rzeczywiście pojawiają się one w relacjach świadków tak często? Dlaczego za każdym razem wyglądają inaczej? Istnieje teoria mówiąca, że Szaracy nie są istotami z krwi i kości, tylko biorobotami. Ma na to wskazywać kilka elementów i szczegółów. Jak zapatrujecie się na ten pogląd? Inna teoria, którą możemy nazwać spiskową, mówi, że Szaracy to nikt inny tylko my przybywający z innej lini rzeczywistości lub przyszłości. Czy to możliwe? Czego Szaraki szukają u ludzi podczas abdukcji, bo to oni stanowią większosć porywaczy? Jak motywują swoje postępowanie. A może to, co pamiętają uprowadzani to tylko nakładka na wspomnienia? Wielu badaczy doszukuje się podobieństwa między Szarakami, a istotami mitycznymi - gnomami, elfami, a w folklorze słowiańskim z podrzutkami czy płanetnikami. Czy tkwi w tym jakieś prawdopodobieństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
ivellios1988 Re: UFO 27.10.15, 21:25 Dziecięce abdukcje Fenomen abdukcji to jeden z najbardziej wrażliwych obszarów badań. Choć relacje o wzięciach i inne związane z UFO doniesienia zwykle pochodzą od osób dorosłych, czasami o podobnych doświadczeniach opowiadają również dzieci. Ich relacje często zawierają szczegóły pokrywające się z tymi, o których wspominają dorośli. Mamy więc podobne okoliczności, narrację, istoty i to, co następuje po domniemanych zdarzeniach tego typu. Często również inni członkowie rodzin małoletnich "abductees" także mają za sobą doświadczenie wzięcia. Rodziny wielu z takich dzieci mają pewne powiązania z wojskiem - członek rodziny pracuje dla armii, bądź też rodzina mieszka w pobliżu bazy wojskowej. Czytaj więcej www.paranormalium.pl/dzieciece-abdukcje,1012,17,artykul.html Odpowiedz Link Zgłoś
ivellios1988 Re: UFO 03.01.16, 16:24 Cześć wszystkim :) Dziś o 19:00 na www.paranormalium.pl/ odbędzie się kolejna Debata Ufologiczna Online, tym razem w duuużym i mocnym składzie będziemy dyskutować o MiB, czyli ludziach w czerni. Zapraszam do słuchania w imieniu całej ekipy! Odpowiedz Link Zgłoś