10.06.10, 21:33
Mam takie pytanie, czy może ktoś jest zorientowany na temat kursu BHP
finansowanego przez UE,(ale nie koniecznie) dającym uprawnienia do szkolenia
pracowników.
Z góry dziękuję za informacje.
Obserwuj wątek
    • berloo Re: Kurs BHP 10.06.10, 21:42
      mfmarylka_1 napisała:

      > Mam takie pytanie, czy może ktoś jest zorientowany na temat kursu BHP
      > finansowanego przez UE,(ale nie koniecznie) dającym uprawnienia do szkolenia
      > pracowników.
      > Z góry dziękuję za informacje.

      Na rogu Nowowiejskiej i Żeromskiego (od strony południowo-zachodniej) jest jakaś instytucja/firma, która robi takie szkolenia (a przynajmniej sugerują to duże reklamy przy wejściu). Więcej nie wiem bo tylko tamtędy przechodzę...
      • Gość: mfmarylka Re: Kurs BHP IP: *.as.kn.pl 10.06.10, 21:55
        Dziękuję, to w mojej okolicy. Jutro tam się przejdę, jednak bardziej interesuje
        mnie kurs prowadzony przez internet.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka