mfmarylka_1 10.06.10, 21:33 Mam takie pytanie, czy może ktoś jest zorientowany na temat kursu BHP finansowanego przez UE,(ale nie koniecznie) dającym uprawnienia do szkolenia pracowników. Z góry dziękuję za informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
berloo Re: Kurs BHP 10.06.10, 21:42 mfmarylka_1 napisała: > Mam takie pytanie, czy może ktoś jest zorientowany na temat kursu BHP > finansowanego przez UE,(ale nie koniecznie) dającym uprawnienia do szkolenia > pracowników. > Z góry dziękuję za informacje. Na rogu Nowowiejskiej i Żeromskiego (od strony południowo-zachodniej) jest jakaś instytucja/firma, która robi takie szkolenia (a przynajmniej sugerują to duże reklamy przy wejściu). Więcej nie wiem bo tylko tamtędy przechodzę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mfmarylka Re: Kurs BHP IP: *.as.kn.pl 10.06.10, 21:55 Dziękuję, to w mojej okolicy. Jutro tam się przejdę, jednak bardziej interesuje mnie kurs prowadzony przez internet. Odpowiedz Link Zgłoś