Dodaj do ulubionych

Centra handlowe?

IP: *.wlb.vectranet.pl / *.wlb.vectranet.pl 09.04.05, 13:37
Witam.

Wrocławiacy jako małomiastowy chciałem jechać na zakupki do A4 i Galerii czy
dzisiaj już wszystko czynne?:)

Pozdrawiam

Przemek
Obserwuj wątek
    • jazzgirl Re: Centra handlowe? 09.04.05, 13:38
      Od znajomego pracującego na Bielanach wiem, że tamtejsze centra są otwarte, ale
      nie poweim Ci dokładnie, co i jak. Galeria Dom? też otwarta..
      Miłych zakupów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka