Gość: Przemek IP: *.wlb.vectranet.pl / *.wlb.vectranet.pl 09.04.05, 13:37 Witam. Wrocławiacy jako małomiastowy chciałem jechać na zakupki do A4 i Galerii czy dzisiaj już wszystko czynne?:) Pozdrawiam Przemek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jazzgirl Re: Centra handlowe? 09.04.05, 13:38 Od znajomego pracującego na Bielanach wiem, że tamtejsze centra są otwarte, ale nie poweim Ci dokładnie, co i jak. Galeria Dom? też otwarta.. Miłych zakupów Odpowiedz Link Zgłoś