Dodaj do ulubionych

A ty gdzie

22.08.05, 20:06
Rockman?!!!kurza twarz! Mister się odezwał i Tutti Capi a ty??? Olewka?
:)))))Ale co tam. Kłodczan dużo jest i okolicznych, tylko kanikuła jeszcze
trwa i komu by sie chciało do kompa siadać kiedy za oknem słońce i ciepło. A
jak jeszcze ktoś ma dziecko i jeden komputer w domu, a dziecko sapie nad
głową( no idź już, teraz ja...)to jak tu się skupić i nastukać coś sensownego?
niech no tylko wakacje sie skończą, dorwę się ja do klawiatury i będę trzymać
jak pijany płotu. Niech no tylko wypchnę dzieciaka do szkoły:)))
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka