23.12.05, 14:10
Błagam pomóżcie.
Mój brat dał mi skrawek gazety wyborczej z 14.11.2005 z dodatku "praca" z
ogłoszeniem i prosił mnie żebym mu wysłał pod wsazany adres jego cv i list
mot. a ja zgubiłem ten skrawek gazety.
Pomóżcie mi PLIS
Gdzie mogę znaleźć to ogłodszenie, może ktoś z was ma tą gazetę lub wie gdzie
mogę znaleźć jakieś archiwa no niewiem cokolwiek. Pomóżcie błagam jemu tak
strasznie zależało na tej pracy.PLIS!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: pIETREK Re: pomocy IP: *.kom / *.os1.kn.pl 23.12.05, 19:04
      Idz do biura ogloszen GW na Pl. Solny. Tam pomoga.
    • mesty8 Re: pomocy 23.12.05, 20:08
      ty! ale teraz odpowiadac na ogloszenie z 14.11. buhhhhaaaaa!!!!! chyba ze to
      bylo ogloszenie biedronki.
      • rzulw Re: pomocy 23.12.05, 22:59
        mesty8 napisał:

        > ty! ale teraz odpowiadac na ogloszenie z 14.11. buhhhhaaaaa!!!!! chyba ze to
        > bylo ogloszenie biedronki.

        LOL
    • Gość: szybki_lopez Re: pomocy IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 23.12.05, 23:32
      śpiesz się powoli, a do biedronki trafisz - ta przyniesie ci tonę chleba.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka