Gość: aa
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
30.09.06, 19:35
ludzie opanujcie sie. w koncu po czesci to wasza wina, ze scc co chwila pada i
musza cos przenosic i kombinowac. setki bezdetmych postow, nic nei wnoszacych
odpowiedzi generuje setki odwiedzin, ogladanie tych samych tematow przez ludzi
co 5min spowdu jednego bzdetnego postu. liczac ze to bedzie jakis konkret
ludzie znowu wchodza i blokuja server