Dodaj do ulubionych

stop spamerom na scc

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.09.06, 19:35
ludzie opanujcie sie. w koncu po czesci to wasza wina, ze scc co chwila pada i
musza cos przenosic i kombinowac. setki bezdetmych postow, nic nei wnoszacych
odpowiedzi generuje setki odwiedzin, ogladanie tych samych tematow przez ludzi
co 5min spowdu jednego bzdetnego postu. liczac ze to bedzie jakis konkret
ludzie znowu wchodza i blokuja server
Obserwuj wątek
    • Gość: AA Re: stop spamerom na scc IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.09.06, 19:36
      zastanowcie sie co robicie bo SZKODZICIE SAMYM SOBIE!
      • Gość: Rafis Re: stop spamerom na scc IP: *.wro.vectranet.pl 30.09.06, 19:48
        skoro forum nie jest w stanie wytrzymac tego, ż ektos je przegląda, czyta i
        wpisuje sie to takie forum nie ma prawa istniec :)
        • Gość: zygmunt golonka Re: stop spamerom na scc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.06, 20:22
          nalezy rozliczyc ta cala Moherowa Grupe - ja nie bede operowal nazwiskami.
          Kolega R. Kolega K. kolega WF. i inne aferały. Czas rozbic ten uklad.
          • Gość: Rafis Re: stop spamerom na scc IP: *.wro.vectranet.pl 30.09.06, 20:30
            a cały układ spina niejaki Dariusz W ;)

            a tak na serio to tez uważam, że ilosc pierduł i off topiców jakimi zajmuja sie
            forumowicze na sky przekroczyła juz dawno wszelkie normy!
            • Gość: abc Re: stop spamerom na scc IP: *.bredband.skanova.com 30.09.06, 22:13
              Dariusz W. jest specjalista od mnozenia wpisow nic nie wnoszacych. Idzie on tak
              od gory do dolu i wpisuje we wszystkich tematach co mu slina przynosi. Nic nie
              wnoszace, ani ciekawe, ani tworcze.Zeby zabierac glos trzeba miec cos do
              powiedzenia.
              • Gość: BTwro Re: stop spamerom na scc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.06, 22:26
                Trochę koleś przeginasz mówiąc takie rzeczy.
              • Gość: tg Re: stop spamerom na scc IP: *.eranet.pl 30.09.06, 22:31
                Mow za siebie. Mysle ze tacy jak Ty sa marginesem na scc. Ja czytam wpisy Darka
                z przyjemnoscia i czekam na nastepne.
                • Gość: jaś odpinkolcie się od darka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.06, 22:48
                  chłop robił zawsze dobrą robotę,
              • Gość: Thorn Re: stop spamerom na scc IP: *.lunarpages.com 01.10.06, 00:06
                Gość portalu: abc napisał(a):

                > Dariusz W. jest specjalista od mnozenia wpisow nic nie wnoszacych. Idzie on
                tak
                >
                > od gory do dolu i wpisuje we wszystkich tematach co mu slina przynosi. Nic
                nie
                > wnoszace, ani ciekawe, ani tworcze.Zeby zabierac glos trzeba miec cos do
                > powiedzenia.


                Czy szwedzki psychol abc oswieci nas swoimi wiadomosciami, czy jest typowym
                szwedzkim ciulem? Nie dorastasz Darkowi, Rafisowi, Michalowi, Kotu i reszcie do
                piet, wiec zamknij ryj i splywaj. Tylko spusc po sobie wode, zeby nie cuchnelo
                toba na forum.
                • Gość: ABC Re: stop spamerom na scc IP: *.bredband.skanova.com 01.10.06, 00:54
                  "Czy szwedzki psychol abc oswieci nas swoimi wiadomosciami, czy jest typowym
                  szwedzkim ciulem? Nie dorastasz Darkowi, Rafisowi, Michalowi, Kotu i reszcie do
                  piet, wiec zamknij ryj i splywaj. Tylko spusc po sobie wode, zeby nie cuchnelo
                  toba na forum."

                  Mloda i Nowa Polska przemowila. Jak Wodz i Partia taki Narod.

                  P.S. Ja stwierdzilem tylko, ze Darusz W. jest meczacym spamerem. Reszta
                  towarzystwa nie jest taka nachalna w mnozeniu niepotrzebnych wpisow.
                  • Gość: Thorn Re: stop spamerom na scc IP: *.lunarpages.com 01.10.06, 01:28
                    A kim ty jestes abc? Bo wygladasz na szwedzkiego przyglupa.
                    • Gość: aa Re: stop spamerom na scc IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.10.06, 10:09
                      troche zescie Panowie zboczyli z kursu, nie chodzi o Pana X. czy Pana Z. tylko o
                      ogol, za duzo postow w porownaniu do konkretow:) zreszta teraz scc dziala miejmy
                      nadzieje, ze tak jzu zostanie. pozdr
    • Gość: alonso Re: stop spamerom na scc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 11:41
      Podobno PB jeszcze w tym roku emigruje do USA, beda kolejne wybory :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka