heraldek 02.11.06, 00:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Firanka Polityczna zmiana we wrocławskiej telewizji IP: *.finemedia.pl 02.11.06, 08:47 Spychalski jest producentem? Od kiedy? I czego? Chyba tylko wrednych plotek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet z branży Re: produkowal firanki IP: *.dialog.net.pl 02.11.06, 10:51 Dotychczas TV Wrocław kierował trzeci sort. Teraz w blokach startowych klęczy piąty garnitur. Pies drapał upolitycznienie polityki kadrowej w mediach publicznych - tego na razie się nie zwalczy. Gorzej, że ci politycy biorą się za rzeczy, o których nie mają kompletnie pojęcia. Nie mają żadnych sensownych kandydatur. Jesli czytam, że poważnym pretendentem do jednej z najbardziej prestiżowych funkcji kierowniczych w regionie jest gościu, o którego merytorycznym przygotowaniu świadczy sprzedaż koszulek popierających Bronka W., to wołam: "mamo, ja wariat, kup mi kalosze!" Drugi kandydat też tragedia. To jest kompletnie popieprzone. Kto to ustala? Na jakiej zasadzie? Widać wyraźnie, że Banasiaka pogonili w trybie awaryjnym, by przed wyborami obecnymi nie szkodził PiSowi tak, jak przed prezydenckimi. Wywalili i teraz nie wiedzą, co dalej. Pewnie znowu przyjdzie ktoś rzucony przez partię na odcinek TV i będzie się uczył na błędach. Własnych a nie poprzedników. A jak już czegoś się nauczy i przestanie szkodzić, to przyjdzie zmiana polityczna i kolejna zawierucha kadrowa. Możliwość mieszania przez polityków w kadrach ma niszczycielską siłę tsunami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja Re: produkowal firanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.06, 11:02 > Jesli czytam, że poważnym pretendentem do jednej z najbardziej > prestiżowych funkcji kierowniczych w regionie jest gościu, o którego > merytorycznym przygotowaniu świadczy sprzedaż koszulek popierających Bronka > W., Jak sam napisales tylko o tym 'czytasz', bo jedynym zrodlem tej informacji jest Gazetka Wybiorcza, ktora mu ciut inne preferencje, ale ktorych to preferencji glupi narod nie chcial wysluchac. Teraz do meritum: Spychala ma takie same kwalifikacje (a moze i lepsze) od calej tej swoloczy, ktora rzadzila Klecina od czasow Baski Trzeciak i Baworka. W sumie jedynie oni znali sie na telewizji; cala reszta to popychadla i politruki. Teraz p.o. dyrektora jest Piotrek Zaluski. Jemu tez odmawiacie kompetencji? To jesli nie on, to kto ku.wa mac jest wedlug was kompetentny? Sadzac po idiotyzmach z watku "Plonbace kosztorysy' - tylko wy, niedocenieni przewalacze nie swojej kasy, dupolizy i dupowlazy. I tak przy okazji: moze Robert i byl z nadania Schetanego polityka, ale przynajmniej cos chcial w tym ponurym bunkrze zmienic. Nie wyszlo - takze dzieki wam, znawcy wszystkego. Popatrzcie na jakosc swoich programow, na to co sie wyrabia w Faktach, na zalosny program wyborczy Tomka Dudy (sorry Tomek, ale nie nadajesz sie do tego) i popukajcie sie w czola. I mam nadzieje, ze Spychala (albo kto inny) zrobi u was wreszcie porzadek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet... Re: produkowal firanki IP: *.dialog.net.pl 02.11.06, 14:49 > Teraz p.o. dyrektora jest Piotrek Zaluski. Jemu tez odmawiacie kompetencji? To > jesli nie on, to kto ku.wa mac jest wedlug was kompetentny? Sadzac po > idiotyzmach z watku "Plonbace kosztorysy' - tylko wy, niedocenieni przewalacze > nie swojej kasy, dupolizy i dupowlazy. Co Cię tak ruszyło? Masz dużo racji ale po co te inwektywy? Piotr Załuski to raczej sprawa na parę dni. W czasie swej pracy ostatnio nie był reformatorem. Albo nie mógł, albo nie chciał. To ostatnie u sześćdziesięciolatka można zrozumieć. A jesli jest inaczej,(chciał, ale nie mógł), to tylko potwierdza kiepskość jego przełożonych. Chyba Duda zbyt strzegł swojego podwórka. Porzuć epitety, będziesz wiarygodniejszy. Tak bardzo zostałeś tam niedoceniony? Swoją drogą - słaba to społeczność, która nie ma dostatecznie silnej osobowości, by jej pomijanie przy nominacjach było skandalem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja Re: produkowal firanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.06, 15:56 > Porzuć epitety, będziesz wiarygodniejszy. Tak bardzo zostałeś tam niedoceniony? Nie chodzi o moja wiarygodnosc w tym watku. A epitety - wierz mi - sa jak najbardziej zasluzone i IMHO zbyt delikatne. Ale to oczywiscie MHO. Co do drugiego zdania: wbrew sugestii nie jestem jednym z ociekajacych jadem i wazelina pracownikow lub wspolpracownikow Kleciny. Prawde mowiac nigdy tam nie pracowalem i mam nadzieje, ze mimo namow roznych ludzi, nigdy nie bede zmuszony, zeby tam pracowac. Nigdy tez nie robilem zadnego programu dla Kleciny, choc we wroclawskiej branzy telewizyjnej pracuje od ponad 15 lat. Karkonoskiej nie jest potrzebny reformator (juz rzygac mi sie chce od odmieniania slowa 'reforma' przez przypadki od kilkunastu lat), tylko twardy facet z jajami, fachowiec-manager, na tyle ostry, zeby nie musial obawiac sie debili z partyjnymi legitymacjami (czerwonymi, rozowymi, czarnymi...), konsekwentny i tworczy. Czy Miras jest taki? Nie wiem. Ostatni raz gadalem z nim kilka lat temu, choc byl czas, ze widzielismy sie niemal codziennie. Ale osobiscie watpie czy da sobie rade. Jak znam zycie (a znam) kazdy, kto przyjdzie na Klecine zostanie zaszczekany - obojetnie co bedzie chcial zrobic. Nie wierzysz? Zobaczysz co sie bedzie dzialo chocby na tym forum za kilka tygodni...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amator Do dudusia "To ja" miłującego prawdę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.06, 16:42 Ty obiektywisto. Nigdy nie pracowałeś dla TV wrocław, nigdy tam nie byłeś, nigdy nie chciałeś a masz baaardzo dużo do powiedzenia na temat Kleciny. Co jest? Palisz głupa, czy naprawdę nim jesteś (i dlatego nie zdajesz sobie z tego sprawy). Sądząc z tego, co wypisujesz dotrzymasz słowa i nigdy nie pokażesz sie na Karkonoskiej. Dość mamy tych kolesi z przeszłości i teraźniejszości, którzy robotę telewizyjną znają z drukowanego programu telewizyjnego albo "nakręcili" filmiki w swoich fotograficznych aparatach cyfrowych i wydaje się im, że to jest to. To nie jest i nie będzie to. A ta wasza branża z poziomu tv dolnośląskiej- tej z dachu Poltegoru to naprawdę amatorstwo nie do pobicia. Było, minęło i się nie wróci. A ten Miras, Tomas, czy inny dupek-to jest amatorskie kolesiostwo,wspomnienia , co by było gdyby. Co do Załuskiego, ty " to ju" to pisz co robił jako dyrektor przez te 2 lata a nie o tym, czym był kiedyś. Podstawowa sprawa, nie mylić zdolności kierowania z umiejętnością robienia reportaży ito. To co innego zupełnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja Re: Do dudusia "To ja" miłującego prawdę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.06, 20:29 Brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem to chyba podstawowa jednostka chorobowa uczestnikow forum Gazety Wyborczej. > Nigdy nie pracowałeś dla TV wrocław, nigdy tam nie byłeś, Tego, ze tam nie bylem nigdy nie napisalem. Ale dosc - nie o to chodzi. Chcesz zobaczyc prawdziwa amatorszczyzne? Polecam kanal 42..... zreszta o czym tu gadac, wasze wyniki mowia same za siebie. Art pro arte - robicie programy, ktorych chyba nawet sami nie ogladacie. Ale geby macie pelne frazesow o 'profesjonalizmie'. I gdzie sa wasze osiagniecia? Gdzie te doskonale formaty, wspaniale scenariusze, rewelacyjne programy? Gdzie? Tam gdzie byly. Na Karkonoskiej, gdzie w spokoju, we wlasnym gronie kumpli wam podobnych chcecie doczekac emerytury broniac sie przed wyrzuceniem. I calą wasza 'profesjonalna' energie poswiecacie na osiagniecie tego celu. Nachapac sie i przeczekac. Ot, wasz klecinski profesjonalizm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet... Re: produkowal firanki IP: *.dialog.net.pl 02.11.06, 20:08 Zobaczysz co sie > bedzie dzialo chocby na tym forum za kilka tygodni...... kilka tygodni? Już się zaczęło. Posty poniżej już poszły w stronę odreagowania kompleksów i źle ukrywanej zawiści ("gdybym ja tylko robić mógł, na co naprawdę zasługuję..."). Frustracja plus anonimowość w internecie to bagno. Już mnie tu nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcos "Telewizja Trwam - wydanie lokalne" - nadchodzi IP: *.static.korbank.pl 02.11.06, 12:17 Do tej pory wrocławskie "Fakty" robione przez Dudę i jego kolesiów to było kompletne dno. Teraz dodatkowo poza żenadą i włazidupstwem wobec lokalnych polityków można spodziewać się jeszcze nawiedzenia religijnego i nacjonalistycznej propagandy. Niech się chłopcy bawią, ale na swój rachunek i nie za publiczne pieniadze!! TVPiS to będzie hit... zaściankowości! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vito PiS nie rozumie telewizji. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.11.06, 15:07 Tragiczny poziom materiałów przygotowywanych przez Kan. Prezydencką o tym świadczy. Dla nich radio to za bardzo skomplikowane medium. Chyba tylko słowo pisane do nich trafia i to takie, które swoje już odleżało w archiwach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulek pani Wanda IP: *.core.lanet.net.pl 02.11.06, 17:03 To jakiś skandal. Zapomniano o pani Wandzi Ziembickiej. Przecież ona najbardziej nadeje się na tą synekurę. I popiera Dudkiewicza - ma kwalifikacje. Odpowiedz Link Zgłoś
59049m Re: pani Wanda 02.11.06, 17:22 Dlaczego Dolny Sląsk, region tak dynamicznie rozwijający się w ostatnim czasie, nie ma szczęścia do ludzi szeroko pojętych mediów czy kultury? W innych miastach działają prężnie teatry, a co we Wrocławiu - setny raz "Mayday" a dyrektorem Teatru Polskiego zostaje kto (sami sprawdźcie!) Teraz jest możliwość zmian w lokalnej TV - i co? - znowu nic się nie uda! Jak widzę twarz Chudziaka i słyszę jego debilne komentarze w "Faktach" to robi mi się niedobrze. Albo małżeństwo Dudów w każdym programie. Wówczas tęsknię do "Truskawkowego studia", bo ono prezentowało wyższy poziom. Czy naprawdę wrocławska TV nie może być na poziomie odpowiadającemu randze naszego miasta? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: budyniowaty Re: pani Wanda IP: *.satlynx.net 02.11.06, 18:05 a jak tam reszta przewalaczy? ostanie sie, czy beda porzadki wreszcie? jak szpara kabara itp? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radio Re: pani Wanda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 23:21 no on i ona chyba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Łatwo zwalać na politykę, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 23:57 Łatwo zwalać na politykę, polityczną grę itp. W ostatnich dwóch latach nie powstał, żaden nowy projekt telewizyjny. Nie chodzi o programy regionalne, lecz o formaty programów, które byłyby emitowane w TVP1,TVP2,.... To nie jest łatwe stanowisko, wymaga dużej wiedzy i kontaktów w środowiskach twórczych, a nie politycznych. Odpowiedz Link Zgłoś
bez_nicku Re: pani Wanda 07.11.06, 15:06 A to jakaś nowość! A czym się żona w tej TV niby zajmuje?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: corgan Łomatko! to pani Wanda ona jeszcze zyje...????? IP: *.chello.pl 07.11.06, 00:05 i czemu nie pełnie jakieś ważnej zaszczytnej funkcji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mada Re: Łomatko! to pani Wanda ona jeszcze zyje...??? IP: *.dialog.net.pl 09.11.06, 11:21 Duda papa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robus Re: Łomatko! to pani Wanda ona jeszcze zyje...??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 17:32 Sitko - papapapa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matrix Serio??? IP: *.chello.pl 09.11.06, 20:14 T.D już spakował swoje manatki?? I co dalej? Pewnie i tak spadnie na cztery łapy... Paulina nie jest złą dziennikarką, szkoda jakby odeszła. Ale mam inny typ - jego przydupasa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wujsam Re: Serio??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.06, 19:41 Koloru Malinowego ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wujsam Re: Serio??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.06, 21:25 maliny dobre jesienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matrix Re: Serio??? IP: *.chello.pl 11.11.06, 15:32 Niestety nie wiem wuju co masz na myśli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komitet obronyTVP Re: Serio??? IP: *.ikatel.pl 11.11.06, 17:08 matrix idz kup sobie lizaka albo idz na rynek tam jeden facet daje za darmo lizaki , a nie bierz sie za to na czym sie nie znasz.albo pal glupa gdzie indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matrix Re: Serio??? IP: *.chello.pl 11.11.06, 17:24 Niby na czym się nie znam? Nie wiem kto jest Malinowym Królem, ale wiem kto jest przydupasem. Lizaków nie lubię. Odpowiedz Link Zgłoś