tysiak21 Re: wybielanie zębów? 11.11.06, 21:12 witam, w poprzednim poście nic nie wyskoczyło wieć pisze jeszcze raz;]prosze polećcie mi taniego dentyste, ktory wybiela ząbki, bardzo prosze o namiary, tel i ceny , aha i jak efekty? z góry dziękuje i pozdrawiam;] Odpowiedz Link Zgłoś
tonks666 Re: wybielanie zębów? 11.11.06, 23:04 ooo:D też bym był wdziśczna za takie informacje:D podpisuję się pod Twoim postem, Tysiak;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Hmmm IP: *.aui.ma 12.11.06, 02:21 Ludzie naprawde powariowali... Po prostu raz od czasu umyj zeby, powinno pomoc. No ale kompleksow wyleczyc sie nie da. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodp do Tysiak Re: Hmmm IP: 85.128.107.* 12.11.06, 12:30 hah, kompleksów nei lecze;] tylko sciagam aparacik juz niedługo i po prostu skoro wziełam sie za swoj uśmiech chciałabym wsio zrobic do końca o czy marzyłam;] mam nadzieje ze jednak ktos mi odpisze ;]pozdraiwam;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stomatolog Re: Hmmm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 15:47 Wybielanie narusza szkliwo zębów.Absorbcja niepożądanych substancji po takim zabiegu jest zwiększona.Innymi słowy, osad z kawy, herbaty i inne szybciej ponownie ściemniają powierzchnię zębów. Odradzam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tysia21 Re: Hmmm IP: 85.128.107.* 12.11.06, 19:43 dziękuje bardzo za odp!;]znam wszytkie wady i zalety ale jakos mnie ciągnie do twgo wybielania;] ale mam nadzieję ze zmadrzeje(moi rodzice też mi odradzaja) dopóki ściągnę aparacik;]pozdrawiam! dalej jednak czekam na opinię tych, którzy sie odważyli, czy załuja i czy rzeczywiscie szybciej potem ząbki "łapia" kamień i osad;]pozdrawiam!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nata Re: Hmmm IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 12.11.06, 19:56 witam, ja wybielałam zęby w Stomadencie, zabieg trwał 2 godziny, był bezbolesny jednak efekt marny. Lepszy rezultat uzyskasz stosując pastę Blanx na przebarwienia, którą kupisz w Superpharm za ok. 25 złotych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tysiak21 Do NATA IP: 85.128.107.* 13.11.06, 09:02 dziękuje za odp, mam jescze pyatnko-czyli w sumie chyba odradzasz wybeilanie? a tak przy okazji ile kosztowało i czy efekty sie długo utrzymały i czy potem rzeczywiscie ząbki Ci szybciej ciemniały? pozdrawiam;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: L Re: Hmmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 20:19 Gość portalu: stomatolog napisał(a): > Wybielanie narusza szkliwo zębów.Absorbcja niepożądanych substancji po takim > zabiegu jest zwiększona.Innymi słowy, osad z kawy, herbaty i inne szybciej > ponownie ściemniają powierzchnię zębów. Odradzam. Ale o to chodzi, żeby zęby szybciej i mocniej ciemniały ;) Jeleń już co rok będzie musiał przychodzić na poprawkę zabiegu. Obie strony zadowolone - dentysta ma kasę, a jeleń lepsze samopoczucie. Odpowiedz Link Zgłoś