Dodaj do ulubionych

Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych

29.05.08, 18:52
Zgoda i kompromis buduje a niezgoda rujnuje. Pamiętajmy o tym.
Obserwuj wątek
    • Gość: ms szczyt korupcji IP: *.22.54.194.sta.emit.pl 29.05.08, 19:03
      pzpn, placforma itd. a wydawało się, że p. Dutkiewicz jest
      niezależny.....
      • Gość: football_Fan Re: szczyt korupcji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 19:28
        wszyscy sie juz pogodzili niech szybko to teraz zalatwia klub sam uzyskal awans
        puchary zostaly odrzucone Drzymala(czlowiek znany z twardej reki) poszedl na
        kompromis kibice rowniez i padlo nawet stwierdzenie ze Drzymala widzi mijsce dla
        tarasia w nowym zespole, czego chciec wiecej...a budzet na poziomie 30 mln nikt
        we wroclawiu na oczy nie widzial z tym mozna grac o mistrzostwo !!! zeby teraz
        tylko rani nie zawalili zielinski i jaros powinni dac glos na tak po tych
        deklaracjach brakuje wiec jednego glosu !
        • Gość: kibic Relacja kibiców z "Fan Śląsk" IP: *.e-wro.net.pl 29.05.08, 20:25
          fanslask.aha.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=537&Itemid=38

          - Że też nie bał się przyjść – pokręcił głową z uznaniem jeden z
          redaktorów dopytujący się o szczegóły, gdy dowiedział się w jakich
          okolicznościach był przyjmowany Zbigniew Drzymała przez kibiców
          Śląska.

          A było się czego obawiać, gdyż ostatnio relacje na linii kibice –
          Drzymała nie należały do wzorowych. Że tak delikatnie to ujmiemy.

          Gdzie się owe spotkanie odbyło? W jednym z wrocławskich lokali.
          Bardzo blisko centrum, lecz na uboczu. Tak, aby nie robić wrażenia
          rozmów na odludziu, z drugiej strony tak, by zapewnić sobie
          dyskrecję. Zawsze może się napatoczyć jakiś dziennikarz lub ktoś
          zbyt ciekawski.

          Początkowo to Drzymała miał wskazać miejsce w którym dojdzie do
          spotkania, lecz uznał, że wrocławianie znacznie lepiej znają swoje
          miasto.

          W czasie rozmów było trochę wzajemnych złośliwości, lecz dyskusja
          toczyła się w sposób cywilizowany. Bez krzyków, a wzajemne pretensje
          tłumaczono.

          Warunkiem kibiców od początku było zachowanie tożsamości klubu, a w
          konsekwencji nie występowanie zespołu w Pucharze UEFA oraz gra w
          Pucharze Polski od rundy wstępnej, a nie od 1/16, co ma
          zagwarantowany Groclin.

          Drzymała długo się upierał przy grze w Pucharze UEFA. Dlaczego? Bo
          doskonale liczy pieniądze. Wyszło mu, że ten start daje około 4
          milionów złotych wpływu do kasy. Według posiadanych przez nas
          informacji mecz Groclin – Crvena Zvezda Belgrad oglądało, mimo
          niekorzystnej pory nadawania (czwartek po południu, zamiast godzin
          wczesnowieczornych) 3 miliony 200 tysięcy widzów. To kapitał, który
          do potrafiących liczyć złotówki dociera. Stąd kwota 4 milionów, gdyż
          przy takiej oglądalności łatwo o reklamodawców i to takich z dużymi
          rezerwami finansowymi przeznaczonymi na wydatki marketingowe.

          - Nasz honor jest cenniejszy od kilku milionów. Nie ma ceny –
          zripostowano, choć oczywiście nie honor był głównym argumentem
          przetargowym fanatyków.

          Po analizie tychże argumentów Drzymała poprosił o kilkuminutową
          przerwę podczas której skontaktował się z prawnikami.

          - W papierach PZPN-u Śląsk będzie figurował jako klub założony w
          1947 roku. W KRS-ie będzie inaczej, gdyż formalnie zmieni się
          właściciel. Obecny KRS Śląska ma datę 2006 roku. W Pucharze UEFA nie
          wystąpimy. Jednak jeśli to ma być kompromis, to co uzyskam z waszej
          strony? – stwierdził Drzymała. Uzyskał odpowiedź, że będziemy dążyć
          do tego, by wrocławska publiczność była jak najliczniejsza, co w
          przypadku „zgroclinienia” byłoby nie tylko niemożliwe, ale wręcz
          torpedowane. Ponadto ma to być publika żywiołowa a nie milcząca, jak
          na Legii.

          Sprawy piłkarzy nie poruszano zbyt natarczywie.

          - Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że w większości są najemnikami.
          Grają za pieniądze. Chodzi o to, żeby w klubie grali najlepsi –
          stwierdzili kibice. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że zawodnicy
          Śląska zrobili sobie złą opinię podczas meczu w Łowiczu, gdy w
          konflikcie Imeh – fanatycy stanęli gremialnie za Imehem. Tym samym,
          z którym ostatnio się pobili w autokarze wracającym z jednego z
          wyjazdów.

          Zasugerowano natomiast pozostanie trenera Ryszarda Tarasiewicza. Bo
          jest rodowitym wrocławianinem, bo jest jednoznacznie kojarzony ze
          Śląskiem, bo też jest jakimś wodzem. Co zresztą udowodnił podczas
          rundy wiosennej, gdy w skrajnie niekorzystnych warunkach potrafił
          tak skonsolidować drużynę, by ta wywalczyła samodzielnie awans do
          ekstraklasy. Jednak sprawy personalne nie były warunkiem, lecz
          jedynie sugestią ze strony kibiców.

          Generalnie – porozumienie osiągnięto.

          O tym jaki będzie ostateczny kształt umowy i czy w ogóle do niej
          dojdzie, zadecydują radni Wrocławia.
          • Gość: ms karaś IP: *.22.54.194.sta.emit.pl 29.05.08, 20:42
            to prawda jasiu sybis i rysiek tarasiewicz to symbole. Pamiętam jak
            ryśka przyprowadziłem na trening trampkarzy śląska / trenar j.
            olszewski/ na wiosnę w 1972 na boisku przy ul . Racławickiej i
            usłyszał, że musi poczekać jeszcze rok, na nastepny
            trening ............i został. Przykład ambicji i tego , że już wtedy
            wiedział co chce robić w życiu. Pozdrawiam.
    • Gość: jii Walka o wyborców ? IP: *.e-wro.net.pl 29.05.08, 19:54
      Powiem tak ,że jesli w przyszłości , czyli 2012 , Śląsk będzie znowu
      grał w II lidze , a dziśiejsza fuzja będzie ostatnią szansą na silny
      klub, to napewno niemała częsć wyborców(nie tylko piłkarskich) z
      miasta zauważy to tuż po zakończęniu EURO 2012 ( kiedy stadion
      44tys . będzie pusty i tym samym kasa w budowe pujdzie w błoto)i
      zapewne , nie zagłosuje na tych którzy , popełnili tak fatalny błąd
      i nie zagłosowali za f. Myśle jednak ,że będzie zgoda na fuzje ,
      politycy PO zapewnie chcieli przypodobać się przeciwniką fuzjii,
      ale teraz ta grupa będzie tu we Wrocławiu raczej topnieć i mają
      jednak racje ,że trzeba wszystko dobrze zbadać , by Śląsk był
      Śląskiem.
    • Gość: Radson Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 19:55
      Rok negocjacji "specjalistów" z Ratusza i niecałe 90 minut spotkania z kibicami
      potrzebne było na osiągnięcie porozumienia i uzyskania poparcia wrocławskich fanów.
      Wniosek oczywisty-należy ROZMAWIAĆ oraz dokładnie,uczciwie i szczerze informować
      o swoich zamiarach.Takie trudne???
    • Gość: w Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.pools.arcor-ip.net 29.05.08, 19:59
      Szalikowcy znani sa z braku mózgu ale co do polityków PO tego sie nie
      spodziewałem! Myślę, źe mieszanie polityki i sportu nikomu, a na pewno
      PO, nie wyjdzie na zdrowe!!! Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myslacych
      wrocławian:)
      • Gość: kibic Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.e-wro.net.pl 29.05.08, 20:19
        > Szalikowcy znani sa z braku mózgu ale co do polityków PO tego sie
        > nie spodziewałem!

        dla ciebie każdy kto myśli inaczej niż ty nie ma móżgu ...
        jak myślisz, jak to o tobie świadczy?
      • Gość: jaro Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.wro.vectranet.pl 29.05.08, 20:26
        Jestem ciekaw co powie "człowiek z zasadami i honorem" śmieszny
        Romek.Cały czas nie chciał fuzji z Groclinem cały czas wył z trybun
        na Drzymałe.Ciekawe co teraz bedzie mówił.Tłumaczenie,że Drzymała
        utąpił nie wystarczy ani to,że zrobił to dla Sląska.Panie Romanie
        mam nadzieję,że nie zrobi pan z gęby cholewy i dotrzyma pan słowa,że
        na mecze nie będzie pan chodził.
        • Gość: fan Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.unreg.tvk.wroc.pl 29.05.08, 20:38
          ty jełopie życie to sztuka kompromisu i na taki kompromis poszły obie strony i
          konflikt został zażegnany.
          • Gość: ATS Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 21:53
            Zanim nastąpił kompromis były wulgarne epitety pod adresem Drzymały.
            Chciałbym usłyszeć jakiś oficjalny komentarz po osiągnięciu kompromisu tego
            który do obrażania Drzymały z trybun nawoływał. Może magiczne słowo
            "przepraszam". Nie ma się co łudzić że zdobędzie się na taki gest.
        • Gość: WKS Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.05.08, 22:00
          Gość portalu: jaro napisał(a):

          > Jestem ciekaw co powie "człowiek z zasadami i honorem" śmieszny
          > Romek.Cały czas nie chciał fuzji z Groclinem cały czas wył z
          trybun
          > na Drzymałe.Ciekawe co teraz bedzie mówił.Tłumaczenie,że Drzymała
          > utąpił nie wystarczy ani to,że zrobił to dla Sląska.Panie Romanie
          > mam nadzieję,że nie zrobi pan z gęby cholewy i dotrzyma pan
          słowa,że
          > na mecze nie będzie pan chodził.

          romuś jest naiwny i sądzi, że nadal będzie się szarogęsił na
          trybunach i dalej razem ze swoimi przydupasami będzie wznosił
          rasistowskie okrzyki i robił dymy. to się chłopaczek zdziwi

          romuś ze swoimi przydupasami nie walczył o klub, o Śląsk, on walczył
          i walczy wyłącznie o swoją pozycję na trybunach.
          • Gość: JS Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.eranet.pl 29.05.08, 23:41
            A skąd ty to wszystko wiesz o Romku? Jesteś tego pewien? Masz odwagę
            powiedzieć mu to prosto w oczy?
            Fakty są takie,że Romek Zieliński jest bardzo zasłużonym fanem
            Śląska i nikt z kumatych tego nie podważy.I nie walczy o pozycję na
            trybunach,tylko o dobro klubu.Z tego co wiem to on był jednym z
            organizatorów spotkania z Drzymałą , sprawy Śląska są dla niego
            priorytetem.
            I żeby nie było - nie znam go osobiście,ale wiem ile zrobił i ile
            poświęcił dla dobra WKS-u.
            Skoro wy:"jaro" i "wks" wiecie lepiej to pochwalcie się swoimi
            osiągnięciami na tym polu i pamiętajcie jedno : Drzymała ustąpił
            m.in. dzięki kompromisowej postawie Romka Z. i innych kibiców.
            Aha - i nie obrażajcie,te epitety zostawcie sobie na spotkania w
            cztery oczy,nie sztuką jest kozaczyć klikaniem w klawiaturę.
            • Gość: mahlas o twoim romusiu IP: 213.172.177.* 30.05.08, 08:42
              sztuką jest kozaczyć mając za plecami 200 łysych podpitych
              przygłupów?
            • real_mr_pope Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych 30.05.08, 17:31
              > Aha - i nie obrażajcie,te epitety zostawcie sobie na spotkania w
              > cztery oczy,nie sztuką jest kozaczyć klikaniem w klawiaturę.

              Takie wpisy jasno sugerują, że osobiste krytykowanie Romana Z. grozi jakąś
              tragedią z ciężkim pobiciem włącznie. Nie wystawia to najlepszego świadectwa
              komuś, kogo sie broni. Bądź więc łaskaw przemyśleć swoją linię obrony i
              zweryfikować ją przynajmniej w tych punktach, w których jasno sugerujesz
              niebezpieczeństwo krytyki Romana Z.

              I też faktem jest, że bez względu na kompromisową postawę, której to nie
              reprezentował od początku, był prowodyrem agresywnego zachowania względem
              Drzymały. Powiedz, po co mówić to Romanowi Z. osobiście? Sądzisz, że nie zdaje
              sobie z tego sprawy?
      • Gość: asd Ja jestem szalikowcem IP: *.chello.pl 29.05.08, 23:52
        skończyłem dwa kierunki studiów w trybie dziennym, znam 3 języki obce, prowadzę
        całkiem nieźle prosperującą firmę... I pewnie cała masa takich jak ty, widząc
        mnie w szaliku zastanawia się czy wiem co w ogóle znaczy słowo "fuzja"...tez
        pozdrawiam trzeźwo myślących
        • Gość: dziobaq Re: Ja tez jestem szalikowcem IP: *.gla.ac.uk 30.05.08, 01:23
          asd, ja dorzuce swoje skromne zagraniczne studia
          doktoranckie "bezmozgiego szalikowca" ;), ale ich i tak nic nie
          przekona. Pozdr.
          • Gość: mahlas Re: Ja tez jestem szalikowcem IP: 213.172.177.* 30.05.08, 08:44
            I pewnie zaciekle walczyłeś z policją, aby wpuściła na stadion
            pijaków z Gdańska. Pochwal się jeszcze, ile krzesełek na stadionie
            swojej kochanej drużyny zniszczyłeś.
          • Gość: ufok Re: Ja tez jestem szalikowcem IP: *.as.kn.pl 30.05.08, 08:57
            Mogę mieć skończone 2 kierunki na dwóch uczelniach studiów dziennych w tym jedne
            bardzo cenione na zachodzie.
            Mogłem być uczestnikiem 1z10(tego starego, co miał trudniejsze pytania i po
            wycofaniu Miliarda z rozumem być najtrudniejszym polskim teleturniejem)i być w
            nim czwarty, mogłem odnieść sukces w Kole Fortuny.
            Mogłem zająć drugie miejsce w konkursie na temat wiedzy o Euro(tym piłkarskim),
            organizowanym przez TUMW, gdzie zjechali zawodnicy nie tylko z Wrocławia, ale
            nawet np. z tak dalekiego Kołobrzegu.

            MOGĘ BYĆ SZALIKOWCEM(na każdy mecz zabieram ze sobą szalik i także nim macham,
            czy wznoszę dumnie do góry) I NIE BYĆ BEZMÓZGIEM?

            Żenująco czyta się takie generalizacje czy stereotypy wynikające chyba z
            niewiedzy,albo nawet braku mądrości osób, które je piszą.

            Redaktor Brzozowski, o którego wiedzy futbolowej,że nie jest zbyt wysoka,nie raz
            się wypowiadałem(a mówię m.in. czytając wiele bardzo rzetelnej i bardzo
            merytorycznej prasy CODZIENNIE na temat futbolu,który jest moim konikiem i
            częścią bez której nie mógłbym żyć.Cały czas też się rozwijam i znam paru
            wrocławskich dziennikarzy, do których to jego wiedzę mogę porównać)pisze, że
            fanatycy skandowali w czasie m.in. "Wrocław cały bez Drzymały".
            Szkoda, że podaje pan tylko to jedno hasło,które wpisuje się doskonale w
            politykę jaką uprawiacie w swojej gazecie (przypominam GW powstała jako gazeta
            polityczna namawiająca do głosowania wtedy na "S").LANSUJECIE TEZĘ, że trybunami
            rządzą KIBOLE,którzy terroryzują do tego kibiców.
            W RZECZYWISTOŚCI NA TRYBUNACH JEST CZAS ULTRASÓW, o których w ogóle, albo prawie
            w ogóle nie piszecie.To dzięki tym,którzy poświęcają swoje pieniądze,czas,
            polskie stadiony są bardziej kolorowe, a mecze ciekawsze.TO ONI SWOIMI OPRAWAMI
            NADAJĄ KOLORYTU SZARAWEJ WCIĄŻ POLSKIEJ PIŁCE LIGOWEJ.

            Przypomnę, że fanatycy jak i sporo mniej zaangażowanych kibiców skandowali też
            inne hasło jak: "Tradycja i honor to nie banały- nie chcemy licencji Zbigniewa
            Drzymały",które dotyczyło konkretnej rzeczy na którą się nie zgadzamy,a nie było
            skierowane przeciwko całkowitej obecności Drzymały.

            Pisząc, że "W środę właściciel Groclinu spotkał się z nimi i wytłumaczył kulisy
            całej inwestycji. Twierdzi, że uzyskał ich poparcie(...)"nie zna pan kulis
            spotkania, które były DE FACTO NEGOCJACJAMI A NIE WYTŁUMACZENIEM NP.NA CZYM
            POLEGA ŁĄCZENIE SIĘ DWÓCH SPÓŁEK PRAWA HANDLOWEGO,po raz kolejny pokazuje Pan
            swoją niewiedzę.CHYBA,że celowo Pan wybiórczo i nierzetelnie przedstawia
            rzeczywistość.
            Zapewniam pana,że kibice, w tym Ci co byli na tym spotkaniu(część z nich
            znam,choć dodam też, że mam inny pogląd na pewne sprawy) znali kulisy całej
            sprawy.CHODZIŁO IM O ZACHOWANIE, A NIE WYPACZENIE IDEI SPORTU I ISTOTY SPORTOWEJ
            RYWALIZACJI PIŁKARSKIEJ, ZACHOWANIE TRADYCJI,O JAKICH TO RZECZACH W WASZYCH
            TEKSTACH NIE WSPOMINACIE NIESTETY.
            Przypuszczam też, że na spotkaniu był ze strony kibiców-fanatyków jakiś prawnik,
            bądź przynajmniej osoba dobrze w prawie zorientowana.

            Tym którzy zaczną wyjeżdżać (znowu)o jakichś przywilejach,czy zadymach,przypomnę:
            od nowego sezonu wchodzą karty kibica,identyfikatory.
            Do tego pewnie niedługo wejdzie nowe prawo, gdzie bicie się na stadionie czy
            robienie zadymy będzie karane jako przestępstwo a nie wykroczenie.Surowsze dużo
            kary mają być też.A przepisy lepiej egzekwowane.
            Od jakiegoś czasu na trybunach nie wisi już flaga SKINHEADS(po przeróbce po
            każdej literze była kropka).
            Jeszcze trochę mógłbym wymieniać, ale wybaczcie nie mam na to czasu.

            Kibice nie obawiają się nowych przepisów. Co jedynie martwi mnie i wielu kibiców
            przepis o kapturach.Bo co jeśli będzie padać?Mam moknąć?Parasolki przecież nie
            wezmę i gros ludzi też nie,bo to nie miejsce na nią(zasłaniałaby chociażby widok
            innym)
            Obawiam się też i pewnie nie tylko ja dalszego ciągu prowokacji ze strony
            ochrony czy policji, czy nawet przekraczania ich uprawnień/łamania procedur, o
            jakich to rzeczach się prawie w ogóle albo w ogóle nie pisze, a które mają
            niestety miejsce.

            Pozdrawiam wszystkich myślących i nieobrażających,także tych co mają inne zdanie
            czy poglądy.
            Zapraszam na stadion od nowego sezonu.
            • Gość: spoko Panie Ufok mam nadzieje ze z panem Romanem juz nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 14:54
              pojdziecie na stadion chyba ze tam na 4lige!!!No co lyso wam ze
              fuzja jest ale stracilismy Sikore bo pucharow nie ma.Czyja to wina???
    • Gość: edi A jednak można rozmawiać! IP: *.lanet.net.pl 29.05.08, 20:23
      Panowie redaktorzy, a jednak można rozmawiać z kibicami! Szacunek dla Pana
      Drzymały, który jasno pokazał, że leży mu na sercu powodzenie całego
      przedsięwzięcia. Dialog jest zawsze możliwy, a ludzie którzy kochają Śląsk na
      pewno dobrą wolę ze strony Pana Drzymały jak i kibiców docenią. Mam tylko
      nadzieję, że pan Brzozowski przestanie w końcu mieszać i podburzać jednych
      przeciw drugim. Apeluję, jeśli chce pan dobra klubu niech pan choć raz wesprze
      słuszną akcję, z którą bez wątpienia właśnie mamy do czynienia! Panie Drzymała,
      niech Pan się nie martwi o te puchary, przy dopingu wrocławskiej publiczności do
      której wyciągnął pan rękę będziemy walczyć już w tym sezonie o najwyższe cele!
      Gratulacje dla obu stron za porozumienie!!!
    • Gość: Darko Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.05.08, 20:51
      Mam nadzieję, że jest to ostatnie ustępstwo Pana Drzymały wobec koboli.
      Panie Zbigniewie - "Z terorystami się nie rozmawia, do terrorystów się strzela".
      • Gość: football_Fan Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 21:07
        Dziekujemy za porozumienie tego sie chyba nikt nie spodziewal, sprawa zostala
        zalatwiona szybko i sprawnie teraz moge ze spokojem kupic karnet na emocjonujacy
        sezon w 1 lidze !!!! i cieszysc sie Slaskiem ktory bedzie Slaskiem!!! zeby tylko
        radni ze swoimi pseudokonfliktami nie zawalili tego wszystkiego bo Drzymala juz
        powiedzial ze jak sie nie uda we Wro to wraca do gordziska na rok i pozniej
        szuka nowego miasta a chetnych jest wielu !!!
        • Gość: fanatiks Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.05.08, 21:13
          I co panie brzozowski (specjalnie z malej litery, bo nie mam dla
          niego szacunku) jednak mozna rozmawiac z kibicami. Ale to nie po
          pana mysli. Pan sadzil ze Drzymala przyjdzie i pogoni bandytow, jak
          pan ich nazywa. A tu taki psikus. He he he he!!!! Bo Drzymala dobrze
          wie, ze bez kibicow daleko nie zajdzie. Ale skad pan ma czuc
          klimaty, jak pan nigdy nie byl prawdziwym kibicem i mecze oglada
          glownie etelewizji.
          A ta osoba ktora panu zdradza kto jak ma glosowac i wogole mowi o
          tajemnicach fuzji jest niejaki Michal Janicki. Wszyscy juz o tym
          wiedza. A wiec rada na przyszlosc - niech sie pan zupelnie nie
          osmiesza i nie pisze jak nam powiedziala osoba bliska prezydenta
          tylko wprost - jak nam powiedzial Janicki.
      • Gość: dziobaq Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.gla.ac.uk 29.05.08, 21:57
        Darko, kolejna "sterroryzowana" ciota, ktora na slowo "kibol" sra w
        gacie.
        • qwert_y Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych 30.05.08, 10:53
          > Darko, kolejna "sterroryzowana" ciota, ktora na slowo "kibol" sra w
          > gacie.

          Nie trzeba być "sterroryzowaną ciotą" żeby nie lubić i nie szanować bandy
          14-latków, nawalonych jednym piwem, którzy obecnie stanowią większość
          "kiboli"...i nic nie generalizuję, tak to wygląda na meczach. Zgadza się, że są
          wyjątki (między innymi Ci co sie tu wypowiadali ale i wielu innych) ale
          większość jest taka a nie inna. Nie popadajmy w paranoję bo zaraz wyjdzie, że na
          mecze nie chodzi nikt bez mgr przed nazwiskiem co najmniej (co nie znaczy, że
          mgr cokolwiek świadczy o człowieku, dlatego nie wiem po co się tu przechwalacie
          ile to ktoś ma fakultetów, możesz mieć 6 i być debilem, możesz nie mieć żadnego
          i wręcz przeciwnie). Niedobrze się robi czytając teksty typu "sterroryzowana
          ciota" ale jednak one obrazują większość obecnych "fanatyków"... niestety :(
      • Gość: gość Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.08, 07:58
        do terrorystów się strzela...

        z fuzji (Śląska z Groclinem).

        No to darko zgłoś się do Drzymały jako kandydat na szefa ochrony i
        będziesz mógł sobie postrzelać, skoro to ma ci ulżyć
      • Gość: Dud uważaj uciekanie z wygrażaniem ... IP: *.e-wro.net.pl 30.05.08, 09:15
        uważaj uciekanie z wygrażaniem ... jest karalne ;)
        przestańcie internetowi krzykacze macie jakis problem na meczu można zawsze sie
        wypowiedziec

        wiec morda w kub..
        nie obrażac Romka bo naprawde duzo zrobił i robi dla Śląska
        świetnie zostało to rozegrane z Drzymałą :)
        ciach bajera
        i patrzmy juz w przyszłość ponoć świetlaną ;)
        dla was popcorn a dla nas fajne wyjazdy :)
        każdy ma to co lubi

    • Gość: pkwks Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.e-wro.net.pl 29.05.08, 21:20
      Trzeba być ślepym żeby nie widzieć że platformersom nie zależy na Ślasku lecz na
      kolejnej możliwości dowalenia dudkiewiczowi żeby mu pokazać że się z nimi nie
      zadziera.
      • Gość: WKS Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.05.08, 22:05
        Gość portalu: pkwks napisał(a):

        > Trzeba być ślepym żeby nie widzieć że platformersom nie zależy na
        Ślasku lecz n
        > a
        > kolejnej możliwości dowalenia dudkiewiczowi żeby mu pokazać że się
        z nimi nie
        > zadziera.

        przecież to oczywiste, że PO i $chetynie nie zależy na tym klubie,
        $chetynie z Opola. To wszystko polityka i chęć dowalenia
        Dutkiewiczowi. zobaczycie jak wkrótce na rozkaz ich pana - Maciuś i
        Jaros będą walczyć z romusiem i jego przydupasami, twierdząc, że ich
        ukochana partia - Platforma Obywatleska zajmie się kibolami i
        zaostrzy kary wobec nich
        • Gość: gość Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.08, 08:00
          cytat
          "Schetynie z Opola"

          a Dutkiewicz skąd jest? Z Poznania

          więc uważaj zanim wytoczysz takie argumenty
          • oels Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych 30.05.08, 16:38
            Dutkiewicz jest z Mikstatu w byłym województwie kaliskim, więc z Poznaniem to
            On ma mało wspólnego.Jak się o czymś nie ma pojęcia, to lepiej się nie wypowiadać
    • Gość: antydebil Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.chello.pl 29.05.08, 21:21
      PO to takie samo dziadostwo jak PIS a moze i większe. Gęby pełne
      frazesów ale liczy sie tylko wlasny interes. Potem jakieś Jarosy na
      rozkaz Prezia Ministra gryzą choć wczesniej w dupie mieli WKS . Jak
      nie bedzie fuzji to PO wy.... z Wrocka.
      • Gość: Wont PLOtki PO Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 21:26
        Skad az tylu Platfusow tam do gara sie uzbieralo mala juz cuduja na
        arenie politycznej w Polsce.Od Wrocka niech sie odczepia.Jesli Pis
        jest gorszy od PO badz taki sam to lepiej sie uszczypnij i popatrz
        co zdrozalo.Jak nie przyjma to te Zielinskie i Jarochy beda ogladac
        mecze na wiochy a nie na Euro co nam Expo juz zepsuli!!!No pewnie
        temu spiewakowi Romanowi juz szczena opadla ciekawe czy on ma
        samochod???
      • Gość: ciekawski I ciekawe na kogo wtedy zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 00:03
        Na Jackiwicza-mordercę, Jrosa-karierowicza, czy Krasonia-postkomucha, czy może
        upeerowskiego Bolanowskiego?
        • Gość: jazda Re: I ciekawe na kogo wtedy zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 06:30
          Morderca to on nie jest bo sam dziadziu zaczol tak jak na trybunach
          jak ktos zacznie moze oberwac i juz nie zyc czy ty to tez nazwiesz
          morderstwem lalusiu!Spokojna twoja Roszczochrana radni Pis zaglosuja
          za Fuzja:)
    • Gość: Maro Brzozowski na UEFA do Poznania hahaha :) IP: *.e-wro.net.pl 29.05.08, 21:44
      no panie Brzozowki nie będzie pisania o UEFA haha. To najlepsza wiasomość jaka mogła przyjść. Brawo Drzymała, brawo negocjatorzy. Czapki z głów :) Hej Śląsk !!!
      • Gość: kokolino Re: Brzozowski na UEFA do Poznania hahaha :) IP: *.korbank.pl 30.05.08, 09:54
        Puknij sie w głowę! Ja bym chcial aby p. Drzymała wycofał sie z
        Wroclawia a Slask w przyszłym roku zalicza spadek do II ligi!!!
        Bo tu rzadzi banda indiotów i kretynów!
    • Gość: zdolny ślązak Wrocławiowi gratulujemy Zbigniewa Drzymały!!! IP: 213.25.69.* 29.05.08, 21:46
      Wielki szacun dla tego Gościa!!! Inny na jego miejscu po tylu
      niechętnych głosach i niewybrednych przyśpiewkach już dawno by
      zrezygnował!Chylę czoła Panie Zbyszku!
    • Gość: marcin Platformersi tylko sprobojcie tego nei poprzec!!! IP: *.lanet.net.pl 29.05.08, 21:51
      a przyjde do urzedu i kazdemu z osobna po kopniaku w du*e, 13 radnych PO czyli o
      13 za duzo, niech sie polityka cudów nie miesza do wroclawia, bo jak narazie w
      polsce nic nie umieja konkretnie przeprowadzic
      • qwert_y Re: Platformersi tylko sprobojcie tego nei poprze 30.05.08, 10:58
        Gość portalu: marcin napisał(a):

        > a przyjde do urzedu i kazdemu z osobna po kopniaku w du*e

        Strach się bać jaki ty groźny jesteś...
        • Gość: k Re: Platformersi tylko sprobojcie tego nei poprze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 15:36
          A ja dokopie w drugi półdupek platformersom. Szczególnie skopię dupe
          Zielonemu - maskotce Schetyny !
      • real_mr_pope Re: Platformersi tylko sprobojcie tego nei poprze 30.05.08, 17:36
        W urzędzie raczej radnych nie znajdziesz. Takimi tekstami tylko prowokujesz do
        konstatacji, że kibole to ćwierćinteligenci. Na szczęście są tacy, którzy
        potrafią udowodnić, że to nieprawda. Ale ty do takich nie należysz.
    • Gość: adrian Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: 78.8.139.* 29.05.08, 23:10
      Gratuluję wszystkim, którzy po rozmowie Pana Drzymały z kibicami tak go
      chwalą.Ktoś zauważył, że on umie liczyć pieniądze. To prawda. Do nowej spółki
      chce wnieść obiekt z Grodziska.Zupełnie niepotrzebny nowej spółce WKS Śląsk
      Wrocław SA. Tłumaczy się radnym, że po roku Śląsk sprzeda go. Tylko, że jest
      problem. Bo może się okazać, że na obiekt nie będzie chętnych. I co wtedy?
      Utrzymanie tego obiektu będzie sporym obciążeniem dla Śląska. Czy ktoś zapyta
      Pana Drzymałę, dlaczego nie sprzeda sam tego obiektu przed fuzją? Może po prostu
      jest problem ze sprzedażą... I tutaj tkwi przyczyna dlaczego radni PO mają
      wątpliwości.
      PS. Michał Janicki jest członkiem PO...
      • Gość: hehe Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 06:36
        Co ty gazet nie czytasz niedawny wlasciciel korony tam w poblizu
        mieszka to jeszcze sobie kupi stadionek i zacznie budowac nowy
        groclin!Baza treningowa tam bedzie dla Poznania na Euro 2012 predzej
        miasto Poznan moze przejac tez ten stadion bo im bedzie na tym
        zalezec odnowy itp.Zawsze ktos kupi jak zloto!!!!!
        • Gość: marcin Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.lanet.net.pl 30.05.08, 09:12
          wg mnie powinni tam na dzien wpadac po kazdym meczu zeby sie szybko
          zregenerowac, plus przygotowanie zima do rundy wiosenej, bo tam moga sie lepiej
          przygotowac do rudny wiosenej niz u nas, a jak bedzie taki osrodek we
          wroclawiu(a plany budowy sa) to wtedy tamto sprzedac
      • Gość: Baroni Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 09:28
        Masz rację jest członkiem PO, tylko przyjżyj się jak wyglądała
        historia negocjacji z Drzymałą. Janicki zaczął bruździć jak
        Dutkiewicz poparł stowarzyszenie Polska XXI, i praktycznie został
        odsunięty od negocjacji. On zachowywał sie jak schizofrenik.
        Dlaczego? Schetyna do niego zadzwonił. Cała PO we Wrocławiu tak
        kretyńsko się zachowała, tylko zapominają o jednym, wybory można
        przegrać, nawet we Wrocławiu. Ja byłem wyborcą Platwormy i to
        lojalnym, ale nie głupim. Drzymała zaś okazał się po raz kolejny
        wielkim strategiem, to on tak naprawdę dowalił Schetynie, jedno
        spotkanie i cały misterny plan pana ministra legł w gruzach. Wrocław
        cały chce Drzymały. Radni PO czy zauważacie u siebie pierwsze objawy
        schizofrenii?
        • Gość: gość Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.08, 10:41
          no właśnie

          wybory można przegrać, nawet jak w poprzednich się ma 89 procent
          głosów (jak pewien prezydent)

          należy o tym pamiętać i zamiast ejtami, expami, strzelbami czy
          fuzjami swoją energię zająć poprawą infrastruktury miasta (drogi,
          rurociągi, sieć energetyczna, itp.)

          W końcu Wrocław to 700 tysięcy mieszkańców, a nie tylko 5 tysięcy
          kiboli, panie Dutkiewicz
          • Gość: Baroni Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 11:03
            Dyskusja tyczy się prsyszłości klubu piłkarskiego nie infrastruktury
            miasta, po za tym klub ten jest na garnuszku miasta, czyli po
            stronie kosztów przyjacielu a fuzja temu ma zaradzić. Czyli kasa,
            którą obecnie przejada klub z rzeszą 5 tys. kiboli poszłaby na twoje
            ukochane rurociągi i wszyscy będą szczęśliwi. Dodam jeszcze, że 5
            tys. kiboli to wstyd dla miasta liczącego 700 tys., ale rozumiem, że
            dla ciebie to o 5 tys., za dużo. Różne są sposoby spędzania wolnego
            czasu, niektórzy ogłądają piłkę, a niektórzy rozmyślają o dziurach
            na ulicach i przestarzałych rurociągach. Ale myślę, że w 700 tys.
            mieście miejsca jest zarówno dla jednych jak i dla drugich.
    • Gość: Lechista Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 29.05.08, 23:37
      Nie wiem co tam drzymala powiedzial na spotkaniu z kibicami, ale dla
      mnie sprawa jest jasna. Jesli nowy klub bedzie gral na licencji
      zlozonej przez Ślask to będzie to prawdziwy WKS, jesli na licencji
      otrzymanej juz przez Groclin to niesmak pozostanie. I to nawet mimo
      wycofania sie z pucharu uefa
    • Gość: asd Też jestem przeciwny grze w UEFA IP: *.chello.pl 29.05.08, 23:47
      jeśli Śląsk go nie wywalczył... Ale to co PO teraz wyprawia to żenada. Na pewno
      nie zdobeda tym mojego głosu. Nagle się obudzili, kiedy wszystkie przeszkody do
      fuzji, z punktu widzenia kibica zostały usunięte?!
      I pomysleć że sam na nich głosowałem. O ja głupi.
    • Gość: franek Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.chello.pl 30.05.08, 00:15
      POLITYCZNY KLUB UTRZYMYWANY Z PIENIĘDZY PODATNIKA!!!
    • Gość: edi Wie ktoś na czyjej licencji będzie grał Śląsk????? IP: *.ukcheaphosts.com 30.05.08, 01:07
      Odpuszczając puchar uefa odpuścili również licencję Groclinu? Pytam, bo
      przeczytaniu tego tekstu miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35757,5131286.html
      wolałbym żeby grali na licencji klubu Drzymały.
      • Gość: aaa na licencji Śląska IP: *.toya.net.pl 30.05.08, 05:11
        .
    • Gość: dziobaq Slask zmieni nazwe? IP: *.gla.ac.uk 30.05.08, 01:28
      Wg ujawnionego dokumentu dupkiewicz skrycie konspirowal z Drzymala
      zamiane nazwy Slaska "na inna podobna". Co to k.wa ma byc? Dalej
      slepo wierzycie i bezgranicznie ufacie Panu dupkiewiczowi? (sorry
      ale mam popsuta klawiature i "t" mi nie wskakuje ;P
      • Gość: wroclaw Re: Slask zmieni nazwe? IP: *.lanet.net.pl 30.05.08, 09:09
        sam jestes dupkiewicz idioto, zrob cos pozytecznego dla narodu i tnij sie:) a
        slask zmieni nazwe na" zajebiscie silny slask":)
    • Gość: op Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.korbank.pl 30.05.08, 09:22
      Widze ze przez nienormalnych kibiców i działaczy Po długo slask
      bedzie musiał czekac na tę "silna druzynę" To jest chore!!! Po co
      ta cała fuzja skoro trzeba bedzie pozbyc sie lepszych zawodnikow bo
      bedzie małt budrzet?
      Drzymała uciekjaj z Wroclawia bo tu rzadza debile! Szkoda Twoich
      pieniedzy i checi!
      • Gość: gość Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.08, 10:44
        no proszę. Nie ma nienależnego UEFA - to już netowi kibice sukcesu
        wyganiają pana Drzymałę z miasta. Jutro będą kadzić kolejnemu
        dobroczyńcy, twierdząc, że przecież oni nigdy Drzymały nie chcieli

        chorągiewki bez honoru.

        Szacunek dla tych, którzy walcząc o honor WKS Śląska potrafili pójść
        na kompromis z Drzymałą.
        • Gość: op Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.korbank.pl 30.05.08, 11:40
          Ja byłem za p. Drzymała i silnym klubem Slask wrocław. Ale nie
          mozna pozwolic, by klubem zadzili oszołony i szalikowcy, którzy w
          postaci szantazu wymuszaja ustepstwa (nielogiczne decyzje) ktore
          prowadza do upadku klubu lub balansu na granicy spadku do niższej
          ligi. Juz dzisiaj mówi sie że slask moze stracic kilka milionów
          złotych poprzez rezygnacje z rozgrywek pucharowych? Dlaczego zatem
          na starcie oslabia sie juz nowo powstały klub?
          Zastanawiam sie czy ci szalikowcy nie zmienia za pare miesiecy
          swojego zdania.
          • real_mr_pope Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych 30.05.08, 17:48
            > Ale nie mozna pozwolic, by klubem zadzili oszołony i szalikowcy,
            > którzy w postaci szantazu wymuszaja ustepstwa (nielogiczne decyzje)
            > ktore prowadza do upadku klubu lub balansu na granicy spadku do
            > niższej ligi.

            Wyobraź sobie producenta papierosów, który ankietuje palaczy i proponuje im
            różne próbki, żeby dopasować nową markę do ich oczekiwań. Niech w trakcie
            ankiety palacze mówią, że w przypadku pojawienia się mentoli danej marki rzucą
            palenie i będą do tego namawiali wszystkich innych palaczy.

            Czy to terror palaczy?

            Pan Drzymała jest przede wszystkim biznesmenem. Jeżeli ugiął się pod presją
            kibiców to nie ze strachu przed nimi, tylko po odpowiedniej kalkulacji
            finansowej. Gdyby mu się to nie opłacało w żaden sposób lub wprost poniósłby
            straty, wówczas nie ustąpiłby, tylko wręcz odstąpił od umowy. O tym, że jest do
            tego gotowy niech świadczy chociażby szantaż jaki wystosował pod adresem
            Wrocławia, gdy pojawił się problem udziałów w nowej spółce. Wtedy nikt nie mówił
            o terrorze biznesmena i nikt nie nawoływał prezydenta do odstąpienia od
            negocjacji. Słusznie.

            Problem Twój, jak i myślących podobnie, wydaje się opierać na niechęci do
            kibiców, irracjonalnej lub nie. Wyobrażasz sobie, że kibice to w większości łysi
            degeneraci, którzy poza bełkotem nic z siebie nie dają. Nawet jeżeli temu
            zaprzeczysz, to raczej Ci nie uwierzę.

            Wspominane są tu straty rzędu 4 milionów złotych z tytułu niewystąpienia w
            pucharze UEFA. Wszystko dobrze, tyle, że taka kasa mogłaby się stać udziałem
            Śląska dopiero w momencie dotarcia do I rundy pucharu UEFA. Na to, że tak by się
            stało, nie ma absolutnie żadnej gwarancji. Wcześniej drużyna musiałaby się
            uporać z tuzami europejskimi futbolu w rodzaju Toboł Kostanaj czy MTK-Arat. Jaka
            jest możliwość by drużyna budowana od nowa osiągnęła 'sukces' Groclinu sprzed
            roku? Z reguły takie przedsięwzięcia kończą się spektakularną porażką. A jeżeli
            gdybamy na temat sytuacji, to równie dobrze można liczyć na zbliżający się
            sezon, w którym nowy Śląsk zajmie 2 lub 3 miejsce, awansuje do pucharu UEFA a w
            dodatku dostanie lepszą kasę od sponsora ligi.
    • Gość: Y Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: 80.249.5.* 30.05.08, 09:37
      Głosowałem na PO lecz to co teraz robia Dutkiewiczowi (Któryma
      wielki minus za centrum południe ) to zwykłe szmaciarstwo Teraz
      naprawde po jest takie jak pis
    • nawrot61 Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych 30.05.08, 10:26
      Moim skromnym zdaniem nie powinno dojsc do fuzji obu klubów ponieważ
      Zbigniewa D. nie interesuje klub ani kibice tylko czysty zarobek!!!
      • Gość: miś Schetyna ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 15:29
        ... ręce precz od wrocławskiego sportu. Twój czas we Wrocku skończył
        się . Pokazałeś już jak umiesz namieszać budując słynną "Wrocławską
        Barcelonę" by potem wypiąć się na Śląsk. Wrocław bez $chetyny !
    • Gość: zielony Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.magma-net.pl 30.05.08, 10:38
      "Zgoda i kompromis buduje a niezgoda rujnuje. Pamiętajmy o tym"

      Wszystko pięknie ładnie ! ale z kim Drzymała usiadł do rozmów? Z niejakim RZ i jego przydupasami ! z wyznawcą Hitlera, na którym Roman się wzoruje ! nie omamił może takiej rzeszy ludzi jak słynny Austriak ale 200 ludzi wystarczyło żeby sterroryzować wszystkich kibiców !! I to jest jego zwycięstwo a nie Drzymały !!! wszyscy tutaj chwalą Drzymałę, że usiadł do rozmów i poszedł na kompromis ! Pięknie ale jeszcze raz zapytam z kim rozmawiał ? Rozmówcy obiecali mu wspaniały doping i brak zadym ))))) Pewnie u buków większym powodzeniem będą się cieszyły zakłady ile meczy Śląsk a zakończy się bez burd na stadionie i rasistowskich flag i okrzyków ! 1 mecz ? 3? Czy dopiero w 5 spotkaniu zdemolują stadion i pogonią kibiców przyjezdnych ! Oczywiście Romanek po zadymie wytłumaczy, że winni są wszyscy tylko nie kibice- marne gadki typu prowokacja ochroniarzy, prowokacja kibiców drużyny przyjezdnej , a to pogoda była nieciekawa, mecz był nudny to trzeba było komuś przpie…. wyrwać ławkę rzucić bananem lub kamieniem. Reasumując jest nie 1:0 dla kibiców!!! Jest 3:0 i to jest tragedia !! Jak RZ chce rządzić w klubie to proszę bardzo ! Panie Romanie proszę przeznaczyć pieniądze ze sprzedaży swojego bestsellera i zainwestować w Śląsk. Nie chce być wredny ale chyba pieniędzy by nie starczyło na dobre piłki !!! Więc już kończąc te wypociny zawodową drużyną powinni rządzić menadżerowie z prawdziwego zdarzenia a nie dyletanci .

      Co do UEFA to jestem przeciw i miałem nadzieje, że Drzymała sam do tego dojdzie - ale kasa misiu kasa .W dzisiejszej piłce rządzi kasa niestety !
      • Gość: monkey kompromis IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.05.08, 11:41
        na Oporowskiej już dawno nie ma ławek ;) ale zielony skąd możesz to
        wiedzieć. Penie nigdy tam nie byłeś <lol> Brawo Drzymała i Brawo RZ
        za kompromis!!!
      • real_mr_pope Re: Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych 30.05.08, 17:53
        > Wszystko pięknie ładnie ! ale z kim Drzymała usiadł do rozmów? Z
        > niejakim RZ i jego przydupasami

        A z kim miał zasiąść do rozmów? Z mieszkańcami miasta, którzy, za
        przeproszeniem, leją na Śląsk i jego sprawy?

        > ! Pięknie ale jeszcze raz zapytam z kim rozmawiał ?

        A ja jeszcze raz zapytam: z kim miał rozmawiać?

        > Pewnie u buków większym powodzeniem będą się cieszyły zakłady ile
        > meczy Śląsk a zakończy się bez burd na stadionie i rasistowsk ich
        > flag i okrzyków !

        Raczej niewielkim, bo większość meczów w poprzednim sezonie odbyła się bez
        jakichkolwiek burd. Chodziłbyś to byś wiedział.

        > marne gadki typu prowokacja ochroniarzy

        O rzeczach typu 'prowokacja ochroniarzy' (nie licząc ostatniego numeru z Lechią)
        słyszałem także od osób, które nie darzą Romana sympatią i daleko im do
        wizerunku kibola.

        > Co do UEFA to jestem przeciw i miałem nadzieje, że Drzymała sam do
        > tego dojdzie - ale kasa misiu kasa .W dzisiejszej piłce rządzi kasa
        > niestety !

        Gwoli ścisłości to zawsze rzadziła. A Ty sam to nakręcasz proponując Romanowi,
        żeby zainwestował w Śląsk. A przecież powinieneś raczej popierać inicjatywę,
        która wielkich nakładów finansowych nie wymaga.
    • Gość: wami Fuzja Śląska z Groclinem w rękach radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 12:23
      Brawa za kompromis!!! Nie wiem jak wyglądało spotkanie pana Drzymały z kibicami
      ale uważam, że rezygnacja z Pucharu UEFA jest słuszna. Chciałbym się teraz
      zapytać czy rada miejska nie może się zebrać o tydzień wcześniej? Od tego zależą
      losy klubu oraz de facto ustalenie końcowej tabeli I i II ligi. Dodam też, że
      walka o doraźne korzyści polityczne w obliczu podejmowania decyzji ważnej na
      lata to wielka kompromitacja. Silny Śląsk walczący z najlepszymi w kraju i nie
      tylko to wielu kibiców na meczach i możliwość utrzymania nowego stadionu, który
      niebawem powstanie. Niech radni pamietają kto ich wybiera i komu mają służyć i
      pomagać!!!
    • Gość: zwykły gosciu super propozycja IP: *.korbank.pl 30.05.08, 12:58
      Mam mysl: Po Euro 2012 stadion mozna by rozebrac lub stworzyc na
      nim plac handlowy taki jak na Dworcu Swiebockim. Bo przyszłosc
      Slaska nie rysuje się swietlano przy takim podejsciu. A na II lige
      to koszty utrzymania tego stadionu są moim zdaniem za duze. A my
      podatnicy nie mamy zamiaru do tego interesu dokładac. On musi na
      siebie zarabiac. A nie gra w piłkę!
    • Gość: do roboty! może wrocławskie frajerswo wreszcie się zdecyduje, IP: 85.17.220.* 30.05.08, 13:15
      czy fuzja dochodzi do skutku i na czyjej licencji będzie grał nowy Śląsk? tak
      trudno pojąć, że takie przeciąganie sprawy i niedomówienia odnośnie licencji,
      całkowicie destabilizują pracę innych klubów piłkarskich? Piast, Widzew,
      Jagiellonia itd nie widzą, czy grać będą w barażach, z kim, i czy te baraże w
      ogóle się odbędą itp?! nie jesteście pępkiem świata!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka