Gość: omas IP: 81.144.199.* 09.11.06, 13:02 Czy sprowadzil ktos juz moze rodzine do domu wynajmowanego od CRM-u? Nie chodzi mi o 2 tygodnie odwiedzin, ale o staly pobyt. Czy byly juz u Was jakies kontrole z CRM-u? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Remaps Re: Rodzina a CRM IP: *.qnet.com 09.11.06, 13:06 Uczciwi płacą i się nie martwią, a nieuczciwi kombinują jak ty i z gaciami pełnymi strachu wypatrują kontroli. żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: omas Re: Rodzina a CRM IP: 81.144.199.* 09.11.06, 13:19 Co niby uczciwi placa? ja place za dom wiecej niz powinienem, tzn. CRM wynajmuje go za £625/pm, a my wynajmujemy go od CRM-u za £960/pm, co do kombinowania to chodzi mi o to czy jest taka mozliwosc, poniewaz jak nie to musialbym wynajac kolejny domek lub mieszkanie pomimo, ze by mi sciagali caly czas pieniadze za ten gdzie nie mieszkam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e-vil Re: Rodzina a CRM IP: 84.13.135.* 09.11.06, 13:24 625 sam czynsz.. rozumiem, że council tax, servis charges, rachunki (woda, prąd) to za darmo Mielismy ze dwie wizyty z agencji, wszystkie byly uprzednio zapowiedziane. Klucze agencja i wlasiciel mieszkania posiadaja.. wiec nawet jak nie ma nikog w domu - to i tak wejda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: omas Re: Rodzina a CRM IP: 81.144.199.* 10.11.06, 12:17 £960/pm placimy jedynie za mieszkanie + za wszystkie dodatkowe rachunki musimy placic sami, czyli: prad, gaz woda, council tax, tv license. Lacznie wychodzi okolo £1020/pm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ju Re: Rodzina a CRM IP: 194.81.160.* 10.11.06, 17:16 nie mowimy crm dogadujemy sie miedzy soba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Qba Re: Rodzina a CRM IP: 85.12.64.* 11.11.06, 15:45 CRM to najwieksza banda smierdzacych zlodzieji. Kasuja grubo za chaty i jeszcze robia problemy ze wszstkim. Beszczelne zlodzieje !!!! Nie pytac ich o nic i niegadac z nikim, sprowadzac rodzinki i mieszkac! a CRM niech sie w dupe pocaluje! Kontroli to nie ma zadnych bo oni chyba nawet nie wiedza gdzie my mieszkamy hehe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Rodzina a CRM IP: 81.144.199.* 16.11.06, 16:48 zadnej kontroli nie bedzie chyba ze ktos ze wspolmieszkanców Cie podkabluje jak u nas, mieszkalismy w 4 osoby i do kolegi przyjechala dziewczyna; na czátku bylo spoko ale ktoregos dnia ktos nie wytrzymal i zakablowal ... koniec koncow kolega wrocil z dziewczyná do Polski bo go wyexmitowali a na jego miejsce przyjechal jakis palant co zajelo mu niecale 2 tygodnie !!! wiec lepiej nikogo nie sprowadzac jesli atmosfera w domu jest niepewna no chyba ze mieszkacie i sie wszyscy ze soba przyjaznicie ... pozdrawiam i zycze powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goosik Re: Rodzina a CRM IP: *.range86-135.btcentralplus.com 23.11.06, 16:46 u nas przyjazna atmosfera ale juz byly 3wizyty z crm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciziek Re: Rodzina a CRM IP: 81.144.199.* 28.11.06, 14:19 A u nas wlezli mi na leb z dwoma dupami i wszyscy sie zmowili, jeszcze za rachunki mialem niezle beknac, wnerwiony bylem dwa miesiace.Lepiej sie na przyjazdy nie zgadzac, bo bedzie party codzien, ale bez ciebie.A o spaniu wtedy zapomnij. Jakos mi sie powidlo, gnojki wyladowali w innej i gorszej robocie, pojechali sobie, ale tylko sam to zalatwilem, Tesco nic to nie obchodzilo i crm tez, bo czasem to sa domy tesco. Odpowiedz Link Zgłoś