doublepe
28.06.07, 17:40
Pracuje jako inz w UK dowiedizalem sie u mnie w firmie ze poszukuja
inzynierow do naszego oddzialu w Irlandii. Szukaja ludzi po inz.
srodowiska/sanitarnej z najlepiej z doswiadczeniem przy projektowaniu
(woda,scieki). Jesli ktos bylby zainteresowany chetnie pomoge w kontakcie z
firma.
Prosze o kontakt na maila gazetowego doublepe@gazeta.pl
Pozdrawiam