Dodaj do ulubionych

Polscy biskupi

13.06.21, 03:20
Uroczystość z udziałem polskich biskupów odbyła się w bazylice oo. Jezuitów w Krakowie. Treść aktu odczytał w imieniu Kościoła i narodu polskiego abp Gądecki. "Przepraszamy za brak szacunku dla życia, także tego najsłabszego, ukrytego pod sercem matki. Przepraszamy za grzechy wykorzystania seksualnego małoletnich, popełnione zwłaszcza przez niektórych duchownych i związane z tym grzechy zaniedbania ich przełożonych. Przepraszamy za nałogi i uzależnienia, za prywatę, partyjnictwo, agresję i niezdolność do dialogu. Przepraszamy za brak czci dla tego co święte, w tym próby instrumentalnego traktowania religii" – odczytał przewodniczący KEP. Normalnie szok. Przeprosiny nic nie kosztują ,
ale ujawniać dokumentów zamiaru nie mamy.
Obserwuj wątek
   • n4rmoorr Re: Polscy biskupi 13.06.21, 12:24
    pocoo napisała:

    > Idź i nie grzesz więcej. Jaka pokuta?
    > Pokuta? Chyba nie przestanę się śmiać.
    Śmiejesz się ja to rozumiem.Już kiedyś pisałem że Cię rozbawię .Lubię jak się uśmiechasz. Ale ja jestem filozofem może marnym ale jestem. Całkowity brak wyczucia między akcją i reakcją u przepraszających hierarchów, lub tak daleka jest infiltracja agentury. Przepraszanie pociągnie za sobą efekty finansowe. Tak jak w USA. Kiedy już zaczniemy płacić, domniemanym ofiarom, okaże się, że liczba ofiar będzie przyrastać, w miarę coraz wyższych wypłat.
    Będziemy mieli tak wielu utrzymanków, bo to i Żydzi pokrzywdzeni przez nazizm i komunizm oraz ich potomstwo i "wypędzeni" Niemcy i majątki zarówno ich jak i Żydów, których wybili, do zwrotu. Już z tych zagranicznych roszczeń, wynika niewolniczy stan wszystkich pokoleń Polaków, aż do skończenia świata. A tu jeszcze trzeba będzie wziąć na utrzymanie różnych pokrzywdzonych tutejszych.
    Wczoraj w TVN pokazali jakiegoś draba tyłem, który zaznawał, że go ksiądz wydymał. Tyłem ci go ustawili, aby mordy nikt nie widział. Kark gruby, łeb ogolony. Idealny materiał na pokrzywdzonego i to w każdym temacie. Może to być nawet wypędzony Niemiec, którego ojciec był rabinem a on sam wydymany przez księdza. Będzie brał potrójnie.
    • mim1656awo Re: Polscy biskupi 13.06.21, 18:39
     n4rmoorr: jakiegoś draba tyłem, który zaznawał, że go ksiądz wydymał. Tyłem ci go ustawili, aby mordy nikt nie widział. Kark gruby, łeb ogolony. Idealny materiał na pokrzywdzonego i to w każdym temacie. Może to być nawet wypędzony Niemiec, którego ojciec był rabinem a on sam wydymany przez księdza. Będzie brał potrójnie.
     Biedna ta kobieta.Pisze o sobie.Ach, ile przeszła!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka