Dodaj do ulubionych

Kocham seriale.

28.02.04, 20:07
Serial południowo-amerykański:

Lucindo piękna jak kwiat amazoński.
Tak Alvaro?
Kocham Cię Lucindo.
Och Alvaro, jesteś piękny, bogaty i biały, ale ja kocham Rodrigo. Nianiu,
gdzie jest Rodrigo?
Poszedł na kawę panienko.
Nianiu, ależ on ma słabe serce! Jemu nie wolno pić kawy!
Ależ panienko, on poszedł na plantację kawy. Poszedł ją sadzić z czarnymi
niewolnicami.
Och nianiu, jaka ja jestem nieszczęśliwa.

Serial made in Hollywood:

Hi John, jak leci.
Hi Billy OK, chcesz o tym porozmawiać?
Tak John.
Dalej ze względów cenzuralnych, dialog w oryginalnej wersji językowej.
Fuck you. I kill you.
Fuck you too. And I kill you too.
Bang... Trach... Trzask... Ooo...!!! Aaaa...!!!
X%!!! ...
Trrr...
Blood Sweat and Tears...
Guns and Roses...
Fly by explosive
J E B U D U ! ! !
Dym opada ukazując zbryzganą krwią, ale uśmiechniętą twarz głównego bohatera,
obok biust nr 10 w obcisłym trykocie.
To be continued.

Serial polski:

Początek.
?????????????????????????????????????
?????????????????????????????????????
?????????????????????????????????????
Amen

Jeżeli ktoś chce doszukać się tu logiki, to oznacza, że powinien sobie zrobić
dłuższą przerwę w oglądaniu TV.
Obserwuj wątek
    • panna_marianna Re: Kocham seriale. 28.02.04, 20:13
      wp15 napisał:

      > Serial made in Hollywood:
      >
      > Hi John, jak leci.
      > Hi Billy OK, chcesz o tym porozmawiać?
      > Tak John.
      > Dalej ze względów cenzuralnych, dialog w oryginalnej wersji językowej.
      > Fuck you. I kill you.
      > Fuck you too. And I kill you too.
      > Bang... Trach... Trzask... Ooo...!!! Aaaa...!!!
      > X%!!! ...
      > Trrr...
      > Blood Sweat and Tears...
      > Guns and Roses...
      > Fly by explosive
      > J E B U D U ! ! !
      > Dym opada ukazując zbryzganą krwią, ale uśmiechniętą twarz głównego bohatera,
      > obok biust nr 10 w obcisłym trykocie.
      > To be continued.

      w zasadzie tu nie ma czego kontynuować, bo wychodzi nieśmiertelny James Bond.
      • Gość: Olka Re: Kocham seriale. IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.02.04, 21:49
        wp15, napisałeś scenariusz, teraz sprzedaj i będziesz mógł żyć spokojnie
        • panna_marianna Re: Kocham seriale. 28.02.04, 22:08
          Gość portalu: Olka napisał(a):

          > wp15, napisałeś scenariusz, teraz sprzedaj i będziesz mógł żyć spokojnie
          ciekawe kto to kupi?
        • wp15 Re: Kocham seriale. 29.02.04, 11:55
          Nie przyłożę ręki do zdebilania społeczeństwa.
    • fridjof Re: Kocham seriale. 29.02.04, 17:29
      dlaczego w polskich serialach tylu gderających staruszków ?
      domagam się więcej lasek !!!
      • Gość: wnusio Re: Kocham seriale. IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 29.02.04, 19:46
        fridjof napisała:

        > dlaczego w polskich serialach tylu gderających staruszków ?
        w dodatku bezczelnie narzucających swoja wole?
    • afe-lek Re: Kocham seriale. 29.02.04, 17:43
      biedny wp15, ile się musiałeś naoglądać, żeby zebrać te wszystkie mądrości i
      cytaty ;o)
      • kamangoo Re: Kocham seriale. 29.02.04, 19:51
        afe-lek napisała:

        > biedny wp15, ile się musiałeś naoglądać, żeby zebrać te wszystkie mądrości i
        > cytaty ;o)

        Seriale mają dużą widownię!
        • fridjof Re: Kocham seriale. 29.02.04, 21:04
          oglądam M , bo miłość jest ważna :-)
          • afe-lek Re: Kocham seriale. 29.02.04, 21:20
            fridjof napisała:

            > oglądam M , bo miłość jest ważna :-)

            a ja żałuję, że "24 godziny" się skończyły ;o(
            • kamangoo Re: Kocham seriale. 29.02.04, 21:22
              afe-lek napisała:

              > fridjof napisała:
              >
              > > oglądam M , bo miłość jest ważna :-)
              >
              > a ja żałuję, że "24 godziny" się skończyły ;o(
              ale w żuciu prawdziwym!
              ja ogladam "Seks w wielkim miescie, czyli..." Super komedia!
              • afe-lek Re: Kocham seriale. 29.02.04, 21:26
                kamangoo napisała:

                > ale w żuciu prawdziwym!
                > ja ogladam "Seks w wielkim miescie, czyli..." Super komedia!

                jak mam czas, to ja też... :o)
                • tezgucio Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 21:31
                  • afe-lek Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 21:32
                    no proszę i tak serio żadnego??????????? ;o)
                  • kamangoo Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 21:38
                    tezgucio, przewaznie jest tak, ze ludzie nie przyznają się, wręcz mówią, że
                    brzydzą się serialami, a potem okazuje sie, ze to pilni ogladacze brazylijskich
                    seriali (sa db zrozumiałe, proste, nie wymagają myslenia, domyslania się
                    niczego i w odpowiednim tempie akcja się toczy!), pozdrawiam
                    • tezgucio Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 21:51
                      kamangoo napisała:
                      > tezgucio, przewaznie jest tak, ze ludzie nie przyznają się, wręcz mówią, że
                      > brzydzą się serialami, a potem okazuje sie, ze to pilni ogladacze
                      > brazylijskich seriali (sa db zrozumiałe, proste, nie wymagają myslenia,
                      > domyslania się niczego i w odpowiednim tempie akcja się toczy!), pozdrawiam

                      Nie oglądam seriali i nie jestem ich fanem. Zdarza mi się niekiedy przypadkowo
                      obejrzeć kawałek jakiegoś odcinka bliżej nieokreślonego serialu, ale zupełnie
                      mnie to nie pociąga. Nie brzydzę się serialami i nie uważam aby ludzie, którzy
                      się nimi pasjonują byli w czymkolwiek gorsi lub lepsi ode mnie.
                      • panna_marianna Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 21:55
                        moja połowa, kiedy nie oglądam serialu, sama oglada. oczywiście tylko po to, by
                        mi przekazać co sie wydarzyło :)))
                        • tezgucio Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 22:00
                          panna_marianna napisał:
                          > moja połowa, kiedy nie oglądam serialu, sama oglada. oczywiście tylko po to,
                          > by mi przekazać co sie wydarzyło :)))
                          Masz dobrą połowę. Ja jestem gorszy.
                          • fridjof Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 22:03
                            ja jestem lepszy ale improwizuję do oporu
                            • tezgucio Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 22:05
                              fridjof napisała:
                              > ja jestem lepszy ale improwizuję do oporu
                              połapała się kiedyś?
                              • panna_marianna Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 22:06
                                tezgucio napisał:

                                > fridjof napisała:
                                > > ja jestem lepszy ale improwizuję do oporu
                                > połapała się kiedyś?

                                gorzej jak sie połapie :)
                              • fridjof Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 22:08
                                nie ma prawa
                                • panna_marianna Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 22:11
                                  fridjof napisała:

                                  > nie ma prawa
                                  są wyjatki od reguł
                          • panna_marianna Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 22:07
                            tezgucio napisał:

                            > panna_marianna napisał:
                            > > moja połowa, kiedy nie oglądam serialu, sama oglada. oczywiście tylko po t
                            > o,
                            > > by mi przekazać co sie wydarzyło :)))
                            > Masz dobrą połowę. Ja jestem gorszy.
                            to sie zmień :)
                            • tezgucio Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 22:08
                              panna_marianna napisał:
                              > > Masz dobrą połowę. Ja jestem gorszy.
                              > to sie zmień :)
                              tylko z tego powodu?
                              • panna_marianna Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 22:10
                                tezgucio napisał:

                                > panna_marianna napisał:
                                > > > Masz dobrą połowę. Ja jestem gorszy.
                                > > to sie zmień :)
                                > tylko z tego powodu?
                                ten serial Cie uwrażliwi i uszlachetni :)))
                                • tezgucio Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 22:12
                                  panna_marianna napisał:
                                  > ten serial Cie uwrażliwi i uszlachetni :)))
                                  żartujesz?
                                  • panna_marianna Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 22:13
                                    tezgucio napisał:

                                    > panna_marianna napisał:
                                    > > ten serial Cie uwrażliwi i uszlachetni :)))
                                    > żartujesz?
                                    nie
                                    • tezgucio Re: Mam gdzieś seriale n/t 29.02.04, 23:06
                                      panna_marianna napisał:
                                      > tezgucio napisał:
                                      > > panna_marianna napisał:
                                      > > > ten serial Cie uwrażliwi i uszlachetni :)))
                                      > > żartujesz?
                                      > nie
                                      faktycznie żartujesz :o)
                                      wolę seriale pisane przez życie ;o)
          • panna_marianna Re: Kocham seriale. 29.02.04, 21:39
            fridjof napisała:

            > oglądam M , bo miłość jest ważna :-)
            i dlatego pisałes o staruszkach? ja mam tych staruszków po dziurki w nosie :(
            • afe-lek Re: Kocham seriale. 29.02.04, 21:55
              panna_marianna napisał:

              > fridjof napisała:
              >
              > > oglądam M , bo miłość jest ważna :-)
              > i dlatego pisałes o staruszkach? ja mam tych staruszków po dziurki w nosie :(

              ?????????????????????????????????
              oglądam przypadkowo i z doskoku, chociaż moje otoczenie przeżywa ten serial
              bardzo- ale to o staruszkach?
              • panna_marianna Re: Kocham seriale. 29.02.04, 21:58
                afe-lek napisała:

                > ?????????????????????????????????
                > oglądam przypadkowo i z doskoku, chociaż moje otoczenie przeżywa ten serial
                > bardzo- ale to o staruszkach?
                staruszki - to tzw. seniorzy rodu, majacy zawsze na wszystko gotowa recepte i
                narzucajacy swoja wolę biednej Małgosi :)
                Małgosia! nie daj sie im :)
                • fridjof Re: Kocham seriale. 29.02.04, 21:58
                  daj Niemcowi ! :-)
                  • tezgucio Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:02
                    O którym serialu piszecie? To one nie są wszystkie takie same?
                    • fridjof Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:05
                      pierwiastek szpitalny zbliżony, najlepszy wyciskacz
                    • afe-lek Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:05
                      tezgucio napisał:

                      > O którym serialu piszecie? To one nie są wszystkie takie same?

                      he he, jaki niedoświadczony ;0)
                      • tezgucio Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:07
                        afe-lek napisała:
                        > tezgucio napisał:
                        > > O którym serialu piszecie? To one nie są wszystkie takie same?
                        > he he, jaki niedoświadczony ;0)
                        he, he. Przynajmniej napiszcie o której godzinie i kiedy go puszczają to
                        sprawdzę w programie i będę mądrzejszy. ;o)
                        • panna_marianna Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:09
                          tezgucio napisał:

                          >Przynajmniej napiszcie o której godzinie i kiedy go puszczają to
                          > sprawdzę w programie i będę mądrzejszy. ;o)
                          pon- sr. godz 20 TVP2
                          • tezgucio Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:11
                            panna_marianna napisał:
                            > tezgucio napisał:
                            > >Przynajmniej napiszcie o której godzinie i kiedy go puszczają to
                            > > sprawdzę w programie i będę mądrzejszy. ;o)
                            > pon- sr. godz 20 TVP2
                            M jak miłość; ten tytuł już gdzieś słyszałem
                            odc.211; niesamowite
                            • panna_marianna Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:12
                              tezgucio napisał:

                              > M jak miłość; ten tytuł już gdzieś słyszałem
                              > odc.211; niesamowite
                              mozemy Ci króciuteńko streścic te odcinki
                              • afe-lek Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:16
                                panna_marianna napisał:

                                > mozemy Ci króciuteńko streścic te odcinki

                                no to myk i ja się załapię, tylko nie dam rady odględać systematycznie, ale
                                zawsze można założyć osobny wątek na uzupełanianie powstalych braków
                                serialowych ;o)
                                • tezgucio Re: Kocham seriale. 29.02.04, 23:08
                                  litości, straszczenie odc. 210 w zupełności wystarczy
                                  • panna_marianna Re: Kocham seriale. 01.03.04, 15:15
                                    przeczytaj w Telewizyjnej streszczenia a bedziesz wszystko wiedziec kto z kim i
                                    dlaczego
                                    • tezgucio Re: Kocham seriale. 01.03.04, 15:23
                                      panna_marianna napisał:
                                      > przeczytaj w Telewizyjnej streszczenia a bedziesz wszystko wiedziec kto z kim
                                      > i dlaczego
                                      to już wolę pisać na forum, na tematy o których nie mam zielonego pojęcia ;o)
                                      • panna_marianna Re: Kocham seriale. 01.03.04, 15:27
                                        tezgucio napisał:

                                        > to już wolę pisać na forum, na tematy o których nie mam zielonego pojęcia ;o)
                                        piszesz tak po to, bym zaprzeczyła? :)
                                        • tezgucio Re: Kocham seriale. 01.03.04, 16:01
                                          panna_marianna napisał:
                                          > tezgucio napisał:
                                          > > to już wolę pisać na forum, na tematy o których nie mam zielonego pojęcia
                                          > ;o)
                                          > piszesz tak po to, bym zaprzeczyła? :)
                                          zdecydowanie czuję się niedowartościowany ;o)
                                          a tak poważniej, niewiedza i brak rutyny niekiedy pozwalają na tzw. świeże
                                          spojrzenie
                                          • panna_marianna Re: Kocham seriale. 01.03.04, 20:01
                                            tezgucio napisał:

                                            > a tak poważniej, niewiedza i brak rutyny niekiedy pozwalają na tzw. świeże
                                            > spojrzenie
                                            to prawda, czasem udaje mi sie zupełnie przypadkiem podsunąć ciekawy pomysł
                                            pewnej osobie
                                            • tezgucio Re: Kocham seriale. 01.03.04, 20:17
                                              panna_marianna napisał:
                                              > to prawda, czasem udaje mi sie zupełnie przypadkiem podsunąć ciekawy pomysł
                                              > pewnej osobie
                                              a czy ta osoba jest całkowicie pewna, nie przehandluje Twoich praw autorskich?
                                              • panna_marianna Re: Kocham seriale. 01.03.04, 20:22
                                                tezgucio napisał:

                                                > panna_marianna napisał:
                                                > > to prawda, czasem udaje mi sie zupełnie przypadkiem podsunąć ciekawy pomy
                                                > sł
                                                > > pewnej osobie
                                                > a czy ta osoba jest całkowicie pewna, nie przehandluje Twoich praw autorskich?
                                                nie, jest w swej uczciwosci naiwna :)
                                                albo jeszcze gorzej
                                                • tezgucio Re: Kocham seriale. 01.03.04, 20:33
                                                  panna_marianna napisał:
                                                  > nie, jest w swej uczciwosci naiwna :)
                                                  > albo jeszcze gorzej
                                                  wyczuwam nutkę niewiary w ludzi ;o)
                                                  • panna_marianna Re: Kocham seriale. 01.03.04, 20:57
                                                    tezgucio napisał:

                                                    > wyczuwam nutkę niewiary w ludzi ;o)
                                                    dobrze wyczuwasz, ale w tym jednym jedynym przypadku jestem w 100% pewna
                  • afe-lek Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:05
                    fridjof napisała:

                    > daj Niemcowi ! :-)

                    Krzyżakowi ????
                    • fridjof Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:06
                      od maja Grunwald będzie wspólnym sukcesem
                      • afe-lek Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:14
                        fridjof napisała:

                        > od maja Grunwald będzie wspólnym sukcesem

                        w końcu to tylko porażka jest sierotą ;o)
                  • panna_marianna Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:07
                    fridjof napisała:

                    > daj Niemcowi ! :-)

                    TAK!!!
                    • fridjof Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:10
                      właśnie , on taka piękna panna :-)
                      • kamangoo Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:12
                        fridjof napisała:

                        > właśnie , on taka piękna panna :-)
                        a on? nawet sympatyczny, choć Niemiec
                      • panna_marianna Re: Kocham seriale. 29.02.04, 22:13
                        co Ty mówisz, on ja kocha
                        • Gość: ania Re: Kocham seriale. IP: *.gala.net.pl 03.03.04, 10:15
                          złożymy sie ,że zaraz inną pokocha?
                          • panna_marianna Re: Kocham seriale. 03.03.04, 15:39
                            wtedy Stefan ma u mnie przechlapane :)
                            • fridjof Re: Kocham seriale. 03.03.04, 18:39
                              wraca do Niemiec, głupie Polki :-(((
                              a Marek ma odejść na zawsze i wsiegda
                              • panna_marianna Re: Kocham seriale. 03.03.04, 19:21
                                Marek??? raczej Michał. Michał precz z serialu!
                                słyszałam od koleżanki, ze dziadek Mostowiak wykryje co Michał robił w USA :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka