Dodaj do ulubionych

dwa łamliwe penisy

09.03.04, 16:45
niektóre istoty mają dwa , inne wcale.
Na facetów przypadła ilość średnia :-)

technopolis.onet.pl/69,1152707,artykul.html
Obserwuj wątek
    • tezgucio Re: dwa łamliwe penisy 09.03.04, 19:42
      fridjof napisała:
      > niektóre istoty mają dwa , inne wcale.
      > Na facetów przypadła ilość średnia :-)

      lepszy jeden ale "niełamliwy" ;o)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka