fridjof 09.03.04, 16:45 niektóre istoty mają dwa , inne wcale. Na facetów przypadła ilość średnia :-) technopolis.onet.pl/69,1152707,artykul.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tezgucio Re: dwa łamliwe penisy 09.03.04, 19:42 fridjof napisała: > niektóre istoty mają dwa , inne wcale. > Na facetów przypadła ilość średnia :-) lepszy jeden ale "niełamliwy" ;o) Odpowiedz Link Zgłoś