Dodaj do ulubionych

Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy 16...

26.06.10, 00:24
Cieszę się, że pan redaktor zwrócił uwagę na zaangażowanie tak wielu
osób. Prezydent zrobił faktycznie najwięcej, ale bez reszty i on nie
dałby rady.
Obserwuj wątek
    • flow-vis Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy 16... 26.06.10, 10:29
      Miło się czyta taki artykuł. Dobrze, że w końcu powstał ten basen :-)
      • Gość: kolokolo Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.10, 20:04
        Kiedy w Soli powstanie choćby zwykły basen... ehhh
        • Gość: asia Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.gorzow.mm.pl 26.06.10, 23:02
          całe województwo buduje zieloną góre -
          • Gość: olo ż. Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.centertel.pl 27.06.10, 10:06
            ... dlatego zapraszamy do Zielonej Góry, aby skorzystać z basenu. Skoro wszyscy
            się zrzucali, to niech wszyscy korzystają. Szczerze, to czekałem na głosy z
            Gorzowa, jak zawsze zazdrości ...oj ludzie, ludzie
            • Gość: asia Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.gorzow.mm.pl 27.06.10, 12:09
              Nie jestem zazdrosna bo nie ma czego - u nas taki basen działa siedem lat. Nie podoba mi się tylko że budowa basenu w zielonej górze jest finansowana za pieniądze województwa.
              • Gość: superowy Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.06.10, 17:58
                a na co maja isc pieniadze wojewodztwa? :D na tramwaj w gorzowie czy
                przerobienie go z wiochy na miasto?
                • Gość: asia Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.gorzow.mm.pl 27.06.10, 23:50
                  na drogi szpitale ,
                  wszyscy budują za swoje np. świebodzin
                  ,tylko wy po nasze wspólne
                  • Gość: Paweł Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.06.10, 16:36
                    nikt zadnego gorzowianina z basenu nie wyrzuci. basen tez jest wspolny, budowany
                    za wspolne pieniadze.
    • Gość: j23 Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.ztpnet.pl 26.06.10, 21:27
      stupendo i flow-vis z roboty nadajesz?
    • sarpress Tow.BRONKU-prosimy o odpowiedż na poniższe pytania 27.06.10, 14:31
      niezalezna.pl/article/show/id/34225
    • Gość: bravo Śląsk górą! IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.10, 16:15
      To miłe, że na Śląsku powstał kolejny Aqua Park (Wrocław, Polkowice, Tarnowskie
      Góry).
      • Gość: iui Re: Śląsk górą! IP: 78.8.222.* 27.06.10, 18:22
        Tam jest masakrycznie drogo !!!!!
        Byłem dzisiaj z dzieckim około 3-4 godzin i zapłaciłem za dorosłego
        i 7 letnie dziecko 80 złotych !!!!!!!!!!
        25 złotych za małego schabowego na plastikowej tacce !!!!
        5 zł za kawę !!!!!!
        Przy Kasach zatory jakieś chore. Trzy Kasy obsługiwane przez 3 panie
        zestresowane , zacinające się bramki, bałagan w kierowaniu ruchem
        wchodzących i wychodzących.
        Obrazki jak z MISIA - trzy panie w 3 kasach ,powstaje zator -
        przychodzi 4 Panów lekko licząc 50+ (chyba Kierownicy tych 3 Pań) i
        kierują ruchem .
        A w Informacji z lekko licząc 10 panów nudzących się i wykonujących
        pracę - na basen w prawo.
        Brudne chodniki po wczorajszej imprezie (sądząc po kolorach płytek)
        bardzo alkoholowej .

        Chyba nam sie Palmiarnia-syndrom szykuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka