stupendo 26.06.10, 00:24 Cieszę się, że pan redaktor zwrócił uwagę na zaangażowanie tak wielu osób. Prezydent zrobił faktycznie najwięcej, ale bez reszty i on nie dałby rady. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
flow-vis Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy 16... 26.06.10, 10:29 Miło się czyta taki artykuł. Dobrze, że w końcu powstał ten basen :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolokolo Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.10, 20:04 Kiedy w Soli powstanie choćby zwykły basen... ehhh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.gorzow.mm.pl 26.06.10, 23:02 całe województwo buduje zieloną góre - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo ż. Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.centertel.pl 27.06.10, 10:06 ... dlatego zapraszamy do Zielonej Góry, aby skorzystać z basenu. Skoro wszyscy się zrzucali, to niech wszyscy korzystają. Szczerze, to czekałem na głosy z Gorzowa, jak zawsze zazdrości ...oj ludzie, ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.gorzow.mm.pl 27.06.10, 12:09 Nie jestem zazdrosna bo nie ma czego - u nas taki basen działa siedem lat. Nie podoba mi się tylko że budowa basenu w zielonej górze jest finansowana za pieniądze województwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: superowy Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.06.10, 17:58 a na co maja isc pieniadze wojewodztwa? :D na tramwaj w gorzowie czy przerobienie go z wiochy na miasto? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.gorzow.mm.pl 27.06.10, 23:50 na drogi szpitale , wszyscy budują za swoje np. świebodzin ,tylko wy po nasze wspólne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.06.10, 16:36 nikt zadnego gorzowianina z basenu nie wyrzuci. basen tez jest wspolny, budowany za wspolne pieniadze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j23 Re: Nadchodzi dzień wielkiej kąpieli. Czekaliśmy IP: *.ztpnet.pl 26.06.10, 21:27 stupendo i flow-vis z roboty nadajesz? Odpowiedz Link Zgłoś
sarpress Tow.BRONKU-prosimy o odpowiedż na poniższe pytania 27.06.10, 14:31 niezalezna.pl/article/show/id/34225 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bravo Śląsk górą! IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.10, 16:15 To miłe, że na Śląsku powstał kolejny Aqua Park (Wrocław, Polkowice, Tarnowskie Góry). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iui Re: Śląsk górą! IP: 78.8.222.* 27.06.10, 18:22 Tam jest masakrycznie drogo !!!!! Byłem dzisiaj z dzieckim około 3-4 godzin i zapłaciłem za dorosłego i 7 letnie dziecko 80 złotych !!!!!!!!!! 25 złotych za małego schabowego na plastikowej tacce !!!! 5 zł za kawę !!!!!! Przy Kasach zatory jakieś chore. Trzy Kasy obsługiwane przez 3 panie zestresowane , zacinające się bramki, bałagan w kierowaniu ruchem wchodzących i wychodzących. Obrazki jak z MISIA - trzy panie w 3 kasach ,powstaje zator - przychodzi 4 Panów lekko licząc 50+ (chyba Kierownicy tych 3 Pań) i kierują ruchem . A w Informacji z lekko licząc 10 panów nudzących się i wykonujących pracę - na basen w prawo. Brudne chodniki po wczorajszej imprezie (sądząc po kolorach płytek) bardzo alkoholowej . Chyba nam sie Palmiarnia-syndrom szykuje. Odpowiedz Link Zgłoś