Dodaj do ulubionych

Program Fruity Loops Studio

01.12.11, 22:35
Witam.
Jestem Dawid, mam 14 lat.
Od kilku dni uczę się pracować w programie do tworzenia muzyki FL Studio 9.
Nigdy wcześniej nie próbowałem tworzyć muzyki, więc to dla mnie nowość.
Potrzebuje, a raczej poszukuje osoby, która ma pewne doświadczenie w robieniu muzyki w tym właśnie programie. Nie interesuje mnie wiek, ważne ta osoba chce mi pomóc. Prosze, jeśli ktoś chce mi pomóc to tutaj jest adres mojego maila dawciooo97@wp.pl . Bardzo dziękuje za ewentualną pomoc ^^.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Program Fruity Loops Studio IP: *.netdrive.pl 02.12.11, 04:17
      Mój wujek, nazywa się Gugle, zna sie troche na FL. Jak chcesz, moge Cie z nim umowic.
    • Gość: Działaj Re: Program Fruity Loops Studio IP: *.aster.com.pl 02.12.11, 10:05
      www.youtube.com/watch?v=CnuQSx2887I
    • feel_good_inc Re: Program Fruity Loops Studio 02.12.11, 12:08
      dawciooo napisał:
      > Witam.
      > Jestem Dawid, mam 14 lat.

      Jak to leciało? Cześć, jestem Wojtek i też mam 14 lat ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka