Dodaj do ulubionych

Komentarz: Praca w Babimoście? Ale odlot

11.01.13, 13:04
Ela Polak. Zapiski w zeszycie do arytmetyki.
1. Temat lekcji: Jak się przyjemnie zabawiać nie swoimi pieniędzmi.
Zadanie: Babimost
6.000.000 : 12.000 = 500 - dopłata podatników do każdego pasażera w 2012 r
750.000 : 90 = 8.333,33333333333333333333 (...) - koszt wykształcenia 1 bezrobotnego
Pytanie: Ile będą musieli wypracować Obywatele na pomysły Pani Marszałek Województwa Lubuskiego oraz wspierających ją bęcwałów z najróżniejszych opcji politycznych (od SLD po PiS), by z pieniędzy publicznych wypłacić zasiłki dla nowych bezrobotnych?
Obserwuj wątek
   • croolick a u was Murzynów biją! 11.01.13, 22:37
    i to ma być usprawiedliwienie dla lubskiego marnotrawstwa?
    Nie godzę się na dotację dla PLL LOT (choć cóż mogę zrobić, poza tym, że nigdy nie zagłosuję na pseudoliberałów z PO), bo w dzisiejszych czasach wcale nie musimy mieć "narodowego przewoźnika", bo naród to Ryanairem, Wizzairem, Norwegianem czy innym Easyjetem do roboty, lub w odwiedziny do rodziny lata i to są nasi "narodowi przewoźnicy".
    Natomiast obłęd babimojski jest o wiele szkodliwszy, bo o ile wsparcie trupa LOTu można uzasadniać potrzebą utrzymania huba na Okęciu, to obłęd babimojski nie ma kompletnie żadnego uzasadanienia w jednym z najsłabszych województw w kraju.
    • Gość: Mechanior Trochę prawdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.13, 14:42
     Przeczytałem
     Gdzie bym ucha nie przyłożył, jeszcze nigdy nie słyszałem, że ktoś potrzebuje u nas specjalistów od lotniska
     To niech rzetelny inaczej autor spyta Sprint Air (tego co lata z ZG do Warszawy) dlaczego 1 miejsce w samolocie zajmuje mechanik lotniczy. Mechanik, którego NIE MA W BABIMOŚCIE. Mechanik przylatuje wieczorem nocuje i rano robi jedną czynność. Stwierdza gotowość samolotu do lotu, potem wsiada do tego samolotu i odlatuje do Warszawy. Pytanie dlaczego takiego mechanika nie ma w Babimoście?? Pytanie drugie. Ile samolotów nie przyleciało, z powodu braku możliwości ponownego startu samolotu? Pytanie trzecie ilu specjalistów jak taki mechanik nie ma na lotnisku???? Pytanie następne Ile ZG straciła samolotów i pieniędzy z powodu braku odpowiedniego personelu na lotnisku?? Autorku poczytaj sobie AIP (zbiór informacji lotniczych) dla Babimostu. Zobacz czego i kogo brakuje na lotnisku i jeśli masz choć trochę inteligencji to zastanów się czy brak możliwości wykonania podstawowych czynności przy samolocie nie jest przyczyną ich braku. Do roboty.......
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka