Gość: Pioter IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.01, 16:08 Kiedy w koncu stanie pomnik Bachusa? Slyszalem ,ze odpadla propozycja Bachusa rubasznego, otoczonego zgraja polnagich kobiet. Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arwena Re: Co z Bachusem? 09.09.01, 21:14 wlasnie, ciekawe... wiadomo co z tym bachusem? mnie tam bachantki niekoniecznie do szczescia potrzebne, ale porzadnego bachusa to niezle zapoznac :)))))))) pozdr a Odpowiedz Link Zgłoś