Gość: RIKI
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.06.05, 08:18
Witam!
Bardzo proszę o uzasadnienie usuwania z forum założonych przeze mnie wątków.
Po zapoznaniu się z regulaminem forum, nie znalazłem w nim podstaw do działań
administratora forum, polegających na usuwaniu moich postów. W przypadku
braku odpowiedzi złożę oficjalną skargę do Pańskich przełożonych.