IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 08:18
Witam!
Bardzo proszę o uzasadnienie usuwania z forum założonych przeze mnie wątków.
Po zapoznaniu się z regulaminem forum, nie znalazłem w nim podstaw do działań
administratora forum, polegających na usuwaniu moich postów. W przypadku
braku odpowiedzi złożę oficjalną skargę do Pańskich przełożonych.
Obserwuj wątek
    • Gość: JA Do RIKIEGO IP: 213.199.251.* 06.06.05, 08:38
      Wszysto byłoby w porzadku gdybyś przestrzegał elementarnych zasad-epitety i
      przeklenstwa wyeliminuj to wtedy można podyskutować
    • Gość: karolek lat 9i pół Re: DO ADMINA IP: *.gorzow.mm.pl 06.06.05, 11:21
      regulamin na tym forum to fikcja.
      człek, kryjący sie pod szumną nazwą admin, czyni wszystko wedle
      własnego,głupiomądrego uznania ,często ze szkodą dla samego forum.


      pzdro
      • Gość: zasieki1 Re: DO ADMINA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 11:22
        ktos 9 i pol roku temu uczynil cos najgorszego dla tego forum...
      • Gość: JA Re: DO ADMINA IP: 213.199.251.* 06.06.05, 11:47
        No widzisz karolku można bez wulgaryzmów??-a co do regulaminu-to masz prawo
        myśleć jak myślisz
    • Gość: Jazon Powalająca obłuda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 22:18
      Nieomal czekam az napiszesz tą skargę- przełożeni admina chyba ze smiechu
      padna. Powiedz lepiej kto ci tego posta napisal ze udalo ci sie tyle zdań bez
      bluzgania na forum zamieścic.
      • Gość: zg Re: Powalająca obłuda IP: *.ztpnet.pl 06.06.05, 22:23
        Wogole co za bezczelnosc tych dwoch:)
        hahaha myslalem ze jebne jak ich czytalem:)
        Juz calkiem im sie pojebalo!!!!!PZDR
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka